TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 1 Ağustos 2020, Cumartesi Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- C.S. ALAGOANO
- CRB MACEIO
02:00 1
- PUEBLA
- CRUZ AZUL
03:30 2
- MELBOURNE CITY
- SYDNEY
10:00 1
- ZLATE MORAVC
- BANIK OSTRAVA
11:00 X2
- JABLONEC
- VICTORIA ZIZ.
11:00 1
- KORTRIJK
- DEINZE
11:30 1
- VICTORIA ZIZ.
- JABLONEC
11:30 X2
- METZ
- MECHELEN
11:30 1
- VICTORIA PIL.
- C.BUDEJOVICE
12:00 1
- ZULTE
- AA GENT
12:00 X2
- GRAMPUS NAGOYA
- KASHIWA
12:00 1
- SENDAI
- MARINOS YOKOH.
12:00 2
- TEPLICE
- HRADEC
12:00 1X
- SHONAN
- CEREZO OSAKA
13:00 1X
- GAMBA OSAKA
- FRONTALE KAWAS.
13:00 2
- BEIJING
- WUHAN ZALL
13:00 1
- TRENCIN
- FK POHRONIE
13:00 1X
- FC TOKYO
- SAGAN TOSU
13:00 1X
- JEONBUK
- POHANG
13:00 1
- SEONGNAM
- FC SEOUL
13:00 1X
- TRINITA OITA
- KASHIMA
13:00 2
- JEJU
- CHUNNAM DRAGONS
13:00 1
- URAWA RD
- SHIMIZU
13:00 1
- NIZHNIY
- TOM TOMSK
14:00 1X
- GENK
- LENS
14:00 1
- ANDERLECHT
- LILLE
14:00 X2
- INCHEON
- GWANGJU
14:00 1
- ABERDEEN
- RANGERS FC
14:30 2
- OOSTENDE
- CERCLE
15:00 2
- CHERTANOVO
- SPARTAK MOSCOW 2
15:00 1X
- CHATEAUROUX
- ORLEANS LOIRET
15:00 0
- ALMERE
- JONG AJAX
15:00 2
- BREGALNICA
- SHKENDEIJA
15:00 2
- NAC BREDA
- HEERENVEEN
16:00 X2
- DJURGARDEN
- HACKEN
16:00 1X
- OREBRO
- FALKENBERG
16:00 1
- SHELBOURNE
- WATERFORD
16:00 0
- STANDARD LIEGE
- REIMS
16:00 X2
- ACADEMICA CLIN.
- HERMANNSTADT
16:30 0
- SEINAJOEN
- HAKA
17:00 0
- INTER TURKU
- MARIEHAMN
17:00 1
- HJK HELSINKI
- KUOPIO
17:00 1
- BANGA
- TRAKAI
17:00 0
- ROVANIEMI ROPS
- TPS
17:00 0
- ILVES TAMPERE
- HELSINKI IFK
17:00 1
- ST MIRREN
- LIVINGSTONE
17:00 1
- HIBERNIAN
- KILMARNOCK
17:00 1
- NEFTEKHIMIK
- CHAYKA PESCH
18:00 1X
- SPARTAK TRNAVA
- SIGMA OLOMOUC
18:00 X2
- DUNAJSKA
- NICE
18:00 X2
- SIROKI
- TUZLA CITY
18:00 1X
- TRENCIN
- ZLIN
18:00 X2
- CHAMBLY
- AMIENS
18:00 X2
- NASSAJI
- PERSEPOLIS
18:00 2
- SENICA
- SLOVACKO
18:00 X2
- NANTES
- CHARLEROI
18:00 1
- KRUPA NA VRBASU
- SARAJEVO
18:00 2
- CAMBUUR
- ZWOLLE
18:00 X2
- VOLGAR
- KRASNODAR 2
18:00 2
- MTK
- SKF SERED
18:00 1X
- SLOBODA TUZLA
- RADNIK
18:30 1
- LJUNGSKILE
- HALMSTAD
18:30 1
- ESKILSTUNA
- OSTER
18:30 1
- OHRID
- STRUGA TRIM
18:30 0
- SUNDSVALL
- DEGERFORS
18:30 1
- NAPREDAK
- PARTIZAN
18:30 2
- UTRECHT
- AZ ALKMAAR
18:30 2
- GOL GOHAR
- FOOLAD
18:45 1X
- RENNES
- ANGERS
19:00 1
- CAEN
- LE HAVRE
19:00 0
- BORAC BL
- MLADOST DOBOJ
19:00 1X
- SANDEFJORD
- MOLDE
19:00 X2
- SHAMROC
- FINN HARPS
19:00 1
- NANCY
- STRASBOURG
19:00 X2
- BRESCIA
- SAMPDORIA
19:00 2
- TRANS NARVA
- KURESSAARE
19:00 1
- EINTRACHT FRANK
- MONACO
19:00 1X
- VITORUL
- SEPSI OSK
19:00 1
- PARS JANOOBI JAM
- SHAHIN BUSHEHR
19:00 1X
- TSARKO SELO
- STRUMSKA SLAVA
19:00 1
- PUSKAS
- SLOVAN BRAT.
19:00 2
- ARSENAL
- CHELSEA
19:30 1X
- DINAMO TBL.
- SACHKHERE
19:30 1
- BASTIA
- MONTPELLIER
20:00 X2
- UNIVERS. CRAIOVA
- CFR CLUJ
20:00 1
- STEAUA BUC.
- ASTRA PLOIESTI
20:00 1
- ESTEGHLAL TEHRAN
- SEPAHAN
20:00 1
- LOKOMOTIVI TBL.
- TORPEDO KUT.
20:30 2
- RADNICKI NIS
- METALAC
20:30 1
- CUKARICKI
- INDJIJA
20:30 1
- PROLETER NOVI SAD
- RAD
20:30 1X
- NEMAN
- DINAMO MINSK
20:30 2
- RED STAR
- NOVI PAZAR
20:30 1
- VOZDOVAC
- RADNIK SURD.
20:30 1
- SABAC
- BACKA
20:30 1X
- GRONINGEN
- HERACLES
21:00 1
- ZRINJSKI
- OLIMPIK SAR.
21:00 1X
- CLUB BRUGGE
- ANTWERP
21:30 1
- ZELJEZNICAR
- VELEZ MOSTAR
21:30 1
- BOTOSANI
- GAZ METAN MED.
21:30 1X
- RIJEKA
- LOKOMOTIVA ZAGR
21:30 1
- BRANN
- VALERENGA
21:30 1
- AC MILAN
- CAGLIARI
21:45 1
- ATALANTA
- INTER MILAN
21:45 2
- JUVENTUS
- ROMA
21:45 1
- NAPOLI
- LAZIO
21:45 1
- BENFICA
- PORTO
22:45 1X
- CLUB AMERICA
- CLUB TIJUANA
01:00 1



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.