TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 16 Şubat 2020, Pazar Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- ALVARADO
- BARRACAS CENTRAL
02:00 1X
- DEPORTES IQUIQUE
- ANTOFAGASTA
02:30 2
- C.A. MITRE
- ATLETICO ATLANTA
02:30 1X
- TALLERES
- SAN LORENZO
02:50 1X
- CLUB AMERICA
- ATLAS
03:00 1
- ATLETICO NACIONAL
- DEPORTIVO CALI
03:15 1
- CD GUADALAJARA
- CRUZ AZUL
05:00 2
- SAGAN TOSU
- SAPPORO
07:00 1
- FRONTALE KAWAS.
- SHIMIZU
07:00 1
- GRAMPUS NAGOYA
- KASHIMA
07:00 2
- URAWA RD
- SENDAI
07:00 1
- SHONAN
- TRINITA OITA
08:00 1X
- CEREZO OSAKA
- MATSUMOTO YAMAGA
08:00 1
- TRANS NARVA
- KURESSAARE
09:30 1X
- BEROE
- ETAR VEL. TARNOBO
12:00 1
- ALANYASPOR
- GENCLERBIRLIGI
12:30 1
- SPARTAK MOS
- ARARAT
13:00 1
- SEVILLA
- ESPANYOL
13:00 1
- MIRANDES
- ALBACETE
13:00 2
- POLICE UNITED
- BURIRAM UNITED
13:00 0
- MOLDE
- KRASNODAR
13:00 X2
- FUENLABRADA
- LUGO
13:00 2
- NIKI VOLOY
- DIAGORAS RHODOU
13:00 1
- KECIORENGUCU
- ALTAY IZMIR
13:00 2
- CASA PIA
- PORTO B
13:15 1X
- VITESSE
- HEERENVEEN
13:15 1
- UDINESE
- HELLAS VERONA
13:30 1
- JAGIELLONIA
- KORONA
13:30 1
- ABERDEEN
- CELTIC GLASGOW
14:00 X2
- AKADEMIJA PANDEV
- SHKENDEIJA
14:00 1X
- LUDOGOREST II
- LOKOMOTIV SOFIA
14:00 1X
- RUBIN
- SLAVIA MOZYR
14:00 1
- IALYSOS RHODOS
- OLYMPIAKOS V
14:00 1X
- SABAIL
- GABALA
14:30 1
- DARMSTADT
- SANDHAUSEN
14:30 1
- ERZGEBIRGE
- HOLSTEIN KIEL
14:30 2
- KARLSRUHER
- OSNABRUCK
14:30 2
- BOTEV PLOVDIV
- LOKOMOTIV PL.
14:30 1X
- IONIKOS NIKAIAS
- EGALEO
15:00 1X
- SHKUPI
- BOREC VELES
15:00 1
- PANASPROPIRGIAKOS
- THESPROTOS
15:00 1
- GJIROKASTER
- FLAMURTARI
15:00 2
- LACI
- PARTIZANI TIR.
15:00 2
- RENOVA
- SILEKS
15:00 1X
- KAVALA
- IERAPETRA
15:00 1
- LEGANES
- BETIS
15:00 2
- CHANIA
- AE KARAISKAKIS
15:00 1
- ZILINA
- ZLATE MORAVC
15:00 1X
- PANATHINAIKOS
- PANAITOLIKOS
15:00 1
- DNIPRO-1
- DINAMO BAT.
15:00 1
- NORDSJAELLAND
- HORSENS
15:00 1
- DOXA DR
- PLATANIAS
15:00 1X
- BYLIS
- KUKESI
15:00 1X
- LITEX
- STRUMSKA SLAVA
15:00 1
- SILKEBORG
- AALBORG
15:00 2
- STRUGA TRIM
- RABOTNICKI
15:00 1X
- TRABZONSPOR
- SIVASSPOR
15:00 1
- ST. POLTEN
- ADMIRA WACKER
15:30 1X
- STURM GRAZ
- MATTERSBURG
15:30 1
- BLACK LEOPARDS
- ORLANDO PIRATES
15:30 2
- ANTWERP
- CHARLEROI
15:30 1
- OPAVA
- VICTORIA PIL.
15:30 2
- SPARTA
- GRONINGEN
15:30 2
- POLOKWANE
- CAPE TOWN
15:30 1X
- AJAX AMSTERDAM
- RKC WAALWIJK
15:30 1
- FATIH KARAGUMRUK
- GIRESUNSPOR
15:30 1
- BURSASPOR
- ADANA
15:30 1
- MAASTRICHT MVV
- GO AHEAD EAGLES
15:30 2
- VESTMANNAEYJAR
- VIKINGUR OLAF.
16:00 1X
- OSTERSUND
- UMEA FC
16:00 1
- ZAGLEBIE
- WISLA KRAKOW
16:00 1X
- VADUZ
- CHIASSO
16:00 1
- LYON
- STRASBOURG
16:00 1
- LAUSANNE
- AARAU
16:00 1
- FLAMENGO
- ATLETICO PR
16:00 1
- OSIJEK
- DINAMO ZAGREB
16:00 2
- CREMONESE
- TRAPANI
16:00 1
- JUVENTUS
- BRESCIA
16:00 1
- WINTERTHUR
- LAUSANNE OUCHY
16:00 1
- SAMPDORIA
- FIORENTINA
16:00 2
- DUNAJSKA
- SENICA
16:00 1
- FROSINONE
- PERUGIA
16:00 1X
- SPARTAK TRNAVA
- SLOVAN BRAT.
16:00 2
- ATLETICO KOLKATA
- CHENNAIYIN
16:00 1X
- SASSUOLO
- PARMA
16:00 1
- ASTON VILLA
- TOTTENHAM
16:00 X2
- FC KOLN
- BAYERN MUNCHEN
16:30 X2
- EIBAR
- REAL SOCIEDAD
17:00 2
- DUNAV RUSE
- CHERNO MORE
17:00 2
- SEPSI OSK
- BOTOSANI
17:00 1X
- SPORT. COVILHA
- VISEU
17:00 1X
- DOXA KATOKOPIOS
- AEK LARNACA
17:00 2
- MARITIMO
- PACOS FERREIRA
17:00 1
- WIKKI TOURIST
- LOBI STARS
17:00 1X
- LOKEREN
- VIRTON
17:00 1
- COBRESAL
- EVERTON DV
17:00 1
- ABIA WARRIORS
- ENYIMBA INTERNATIO
17:00 1X
- ENUGU RANGERS INTE
- AKWA
17:00 1X
- IFEANYI
- SUNSHINE STARS
17:00 1
- BENFICA B
- COVA PIEDADE
17:00 0
- VIKING
- JERV GRIMSTAD
17:00 1
- CADIZ
- MALAGA
17:00 2
- LUZERN
- ST GALLEN
17:00 1
- LUGANO
- YOUNG BOYS
17:00 2
- BOAVISTA
- BELENENSES
17:00 1
- AGF AARHUS
- RANDERS
17:00 1X
- KWARA
- RIVERS UNITED
17:00 1X
- AEL LIMASSOL
- OMONIA
17:00 2
- NEFTCI
- INTER BAKU
17:00 1X
- COBRESAL
- EVERTON
17:00 X2
- PARTIZAN
- RADNIK SURD.
17:00 1
- WARRI WOLVES
- KATSINA
17:00 2
- ANORTHOSIS
- NEA SALAMIS
17:00 1X
- SERVETTE
- ZURICH
17:00 1X
- PAS GIANNINA
- APOLLON SMYRNIS
17:00 1
- KANO PILLARS
- MFM F.C.
17:00 1
- SPARTAK
- RADNICKI NIS
17:00 1
- XANTHI
- LAMIA
17:15 1
- VOLOS NEW
- ASTERAS TR
17:15 1X
- WILLEM II
- UTRECHT
17:45 2
- ZWOLLE
- FEYENOORD
17:45 X2
- BREST
- SAINT ETIENNE
17:59 2
- GALATASARAY
- YENI MALATYASPOR
18:00 1
- TEUTA
- VLLAZNIA
18:00 1
- RAPID WIEN
- WACKER TIROL
18:00 1
- REIMS
- RENNES
18:00 1X
- BALIKESISPOR
- ISTANBULSPOR
18:00 2
- HNK GORICA
- RIJEKA
18:30 1X
- ARSENAL
- NEWCASTLE
18:30 1
- KILMARNOCK
- HIBERNIAN
18:30 2
- CRACOVIA
- LECH POZNAN
18:30 1X
- CAGLIARI
- NAPOLI
19:00 2
- SEKTZIA NESS ZIONA
- HAPOEL RAANANA
19:00 2
- GENK
- STANDARD LIEGE
19:00 1X
- ODENSE
- BRONDBY
19:00 1X
- MAINZ
- SCHALKE 04
19:00 2
- FARENSE
- OLIVEIRENSE
19:15 1
- RACING SANTANDER
- GIJON
19:15 2
- PONFERRADIVA
- EXTREMADURA
19:15 1X
- ARIS
- AEK ATHENS
19:30 2
- ATHLETIC BILBAO
- OSASUNA
19:30 1
- GUIMARAES
- PORTO
19:30 X2
- DYNAMO BUC.
- STEAUA BUC.
20:00 2
- MACCABI TEL AVIV
- HAPOEL KIRYAT
20:15 1
- ZULTE
- MOUSCRON
21:00 1
- ATLETICO GO
- GOIAS
21:00 X2
- AVAI
- JOINVILLE
21:00 1
- PATRIOTAS FC
- INDEP. SANTA FE
21:00 2
- TENERIFE
- RAYO VALLECANO
21:30 X2
- LAZIO
- INTER MILAN
21:45 1X
- RIVER PLATE
- FENIX
22:00 1
- FC FAMALICAO
- AVES
22:00 1X
- VILLA DALMINE
- SAN MARTIN
22:00 2
- LILLE
- MARSEILLE
22:00 2
- REAL MADRID
- CELTA VIGO
22:00 1
- GUILLERMO BROWN
- DEPORTIVO MORON
22:00 1
- EMPOLI
- PISA
22:00 1
- NUEVA CHICAGO
- TEMPERLEY
22:30 1X
- GIMNASIA MENDOZA
- ALMARGO
22:30 2
- PARANA CLUBE
- OPERARIO
23:00 1
- COLO COLO
- UN. CATOLICA
23:00 2
- ENVIGADO FC
- BUCARAMANGA
23:05 1X
- BELGRANO
- AGROPECUARIO
00:00 1
- RIVER PLATE
- BANFIELD
00:40 1
- LANUS
- NEWELLS
00:40 1
- CERRO LARGO
- DANUBIO
01:00 1
- JUNIOR BARRANQUILL
- ONCE CALDAS
01:10 1



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.