TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 14 Şubat 2020, Cuma Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- INDEPENDIENTE
- FORTALEZA ESPORTE
02:30 1
- ADELAIDE
- C.C. MARINERS
10:30 1
- MOHUN BAGAN
- NEROCA
13:30 1
- TRACTOR TABRIZ
- SAIPA ALBORZ
13:30 1
- KALJU
- RIGAS FUTBOLA
14:00 2
- PAYKAN
- FOOLAD
14:00 2
- NASSAJI
- PARS JANOOBI JAM
14:00 1X
- SANAT NAFT ABADAN
- GOL GOHAR
14:30 1X
- SHAHIN BUSHEHR
- MASHIN SAZI
14:45 2
- RIED
- DUKLA PRAHA
15:00 2
- OLIMPIK DONETSK
- KAISAR
15:00 2
- NORRKOPING
- BREIDABLIK
15:00 1
- ZORYA LUHANSK
- TORPEDO ZHODINO
15:00 1
- TEREK GROZNI
- SOCHI
15:00 0
- KARPATY
- DINAMO MINSK
16:00 2
- DINAMO MOS
- SPARTAKS JURMALA
16:00 1
- SPARTA SARPSBORG
- HACKEN
16:00 2
- ERGOTELIS
- APPOLON LARISA
16:00 1X
- TSARKO SELO
- VITOSA BISTRITSA
17:00 1X
- CHINDIA TARGOV.
- FC VOLUNTARIS
17:30 2
- LASK LINZ B
- FLORIDSDORFER
18:00 1X
- HELSINKI IFK
- INTER TURKU
18:00 2
- KRISTIANSUND
- ROSENBORG
18:00 X2
- AALESUND
- HODD
18:00 1X
- ALTINORDU
- OSMANLISPOR
18:00 2
- FAKEL VORONEZH
- URAL
18:15 X2
- KUOPIO
- SEINAJOEN
18:30 1
- ELFSBORG
- HELSINGBORG
18:30 1
- ISTANB. BASAKSEHIR
- BESIKTAS
19:00 2
- ETHNIKOS ACHNAS
- OLYMPIAKOS N.
19:00 1
- LOKOMOTIVA ZAGR
- ISTRA
19:00 1
- C.BUDEJOVICE
- MLADA
19:00 2
- GORNIK ZABRZE
- ARKA
19:00 1X
- AUSTRIA WIEN B
- KLAGENFURT
19:30 X2
- ST PAULI
- DYNAMO DRESDEN
19:30 1X
- HEIDENHEIMER
- NURNBERG
19:30 2
- ESBJERG
- FC KOPENHAGEN
20:00 2
- SALZBURG
- LASK LINZ
20:00 1
- STELLENBOSCH
- SUPERSPORT
20:00 X2
- CFR CLUJ
- VITORUL
20:00 1
- DE GRAAFSCHAP
- RODA JC
21:00 1
- FJOLNIR
- STJARNAN
21:00 1
- GRENOBLE
- NIORT
21:00 1X
- TOP OSS
- DORDRECHT
21:00 1X
- CAEN
- TROYES
21:00 1X
- LE MANS
- RODEZ
21:00 1
- ALMERE
- CAMBUUR
21:00 1X
- NEC NIJMEGEN
- HELMOND
21:00 1
- ORLEANS LOIRET
- AJACCIO
21:00 1X
- EXCELSIOR
- JONG ALKMAAR
21:00 1
- FC EINDHOVEN FC
- JONG PSV
21:00 2
- PARIS FC
- LE HAVRE
21:00 2
- HAFNARFJORDUR
- THROTTUR
21:00 1X
- AUXERRE
- CHAMBLY
21:00 1
- VOLENDAM
- STORMVOGELS
21:00 1
- VENLO VVV
- HERACLES
21:00 1X
- GRASSHOPPERS
- KRIENS
21:00 1
- DEN BOSCH
- JONG UTRECHT
21:00 1
- VALENCIENNES
- SOCHAUX
21:00 1
- EUPEN
- AA GENT
21:30 2
- BORUSSIA DORTMU
- EINTRACHT FRANK
21:30 1
- LECHIA GDANSK
- PIAST GLIWICE
21:30 1
- BEERSCHOT
- OH LEUVEN
21:30 1
- DUNDALK
- DERRY
21:45 1
- MONACO
- MONTPELLIER
21:45 1
- HULL
- SWANSEA
21:45 1X
- SAINT PATRICK
- WATERFORD
21:45 1X
- CORK
- SHELBOURNE
21:45 0
- DEP. LA CORUNA
- GIRONA
22:00 X2
- FINN HARPS
- SLIGO ROVERS
22:00 2
- WOLVERHAMPTON
- LEICESTER
22:00 1X
- PESCARA
- CITTADELLA
22:00 1X
- VALENCIA
- ATLETICO MADRID
22:00 1X
- SETUBAL
- GIL VICENTE
22:30 1
- UN. CALERA
- LA SERENA
23:30 1
- COQUIMBO UNIDO
- HUACHIPATO
23:30 1X
- PATRONATO
- UNION SANTA FE
00:00 2
- AGUILAS DORADAS
- DEPORTES TOLIMA
01:00 1X



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.