TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 12 Ocak 2020, Pazar Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- CLUB LEON
- QUERETARO FC
03:00 1
- TIGRES UANL
- ATLETICO SAN LUIS
05:00 1
- C.C. MARINERS
- MELBOURNE VICTORY
09:00 0
- IALYSOS RHODOS
- KALAMATA
13:00 2
- SOFAPAKA
- NZOIA SUGAR
13:00 1
- GAZIANTEP BB
- HONVED
13:00 1
- RODA JC
- MAASTRICHT MVV
13:15 1
- PENAFIEL
- FARENSE
13:15 1X
- TRIKALA
- DIAGORAS RHODOU
13:30 1
- UDINESE
- SASSUOLO
13:30 1X
- CHEMELIL SUGAR
- KCB NAIROBI
14:00 1X
- ULINZI STARS
- WESTERN STIMA
14:00 1X
- WERDER BREMEN
- HANNOVER
14:00 1
- KISUMU
- POSTA RANGERS
14:00 2
- CARDIFF
- SWANSEA
14:00 1
- BANDARI
- TUSKER
14:00 1
- HOMEBOYZ
- GOR MAHIA
14:00 1X
- MATHARE UND
- KARIOBANGI SHARKS
14:00 1
- AE KARAISKAKIS
- DOXA DR
15:00 1X
- CHANIA
- APPOLON KALAM.
15:00 1
- VERIA
- OLYMPIAKOS V
15:00 1X
- IONIKOS NIKAIAS
- THESPROTOS
15:00 1
- ASTERAS TR
- OFI
15:00 1
- PAS GIANNINA
- PANACHAIKI 2005
15:15 1
- LEOPARDS
- WAZITO
15:15 1X
- CHENNAI CITY
- CHURCHILL BROTHERS
15:30 1X
- AMAZULU
- SUPERSPORT
15:30 2
- GO AHEAD EAGLES
- ALMERE
15:30 1X
- BLOEMFONTEIN
- BLACK LEOPARDS
15:30 1
- KAIZER CHIEFS
- CAPE TOWN
15:30 1X
- TORINO
- BOLOGNA
16:00 1
- SAINT ETIENNE
- NANTES
16:00 1X
- INGOLSTADT 07
- HOLSTEIN KIEL
16:00 X2
- BOURNEMOUTH
- WATFORD
16:00 1
- KAISERSLAUTERN
- AARAU
16:00 1X
- ATLETICO KOLKATA
- KERALA BLASTERS
16:00 1X
- SAMPDORIA
- BRESCIA
16:00 1
- VADUZ
- BRAUNSCHWEIG
16:00 2
- FIORENTINA
- SPAL
16:00 1
- SWEDEN
- KOSOVO
16:45 1
- MADEIRA
- OLIVEIRENSE
17:00 1
- KANO PILLARS
- ENYIMBA INTERNATIO
17:00 1
- LOBI STARS
- MFM F.C.
17:00 1X
- KWARA
- KATSINA
17:00 1X
- NASARAWA
- ENUGU RANGERS INTE
17:00 1
- WIKKI TOURIST
- SUNSHINE STARS
17:00 1X
- GIL VICENTE
- BELENENSES
17:00 2
- HEARTLAND
- ABIA WARRIORS
17:00 1X
- VIRTON
- LOKEREN
17:00 2
- ANORTHOSIS
- APOEL
17:00 2
- NACIONAL MONT.
- OLIVEIRENSE
17:00 1
- PLATEAU UNITED
- AKWA
17:00 1
- IFEANYI
- WARRI WOLVES
17:00 1
- MAFRA
- VILAFRANQUENSE
17:00 1
- LAMIA
- OLYMPIAKOS
17:15 X2
- NEC NIJMEGEN
- DEN BOSCH
17:45 1X
- DIJON
- LILLE
17:59 2
- OLYMPIAKOS N.
- APOLLON LIMASSOL
17:59 X2
- HELLAS VERONA
- GENOA
19:00 2
- SEKTZIA NESS ZIONA
- HAPOEL KFAR SABA
19:00 0
- ACADEMICA
- COVA PIEDADE
19:15 1
- MARITIMO
- GUIMARAES
19:30 2
- PANATHINAIKOS
- PANIONIOS
19:30 1X
- PAOK
- AEK ATHENS
19:30 1
- PUMAS UNAM
- PACHUCA CF
20:00 1
- REAL MADRID
- ATLETICO MADRID
20:00 1X
- BNEI YEHUDA T.A.
- HAPOEL TEL AVIV
20:15 2
- ROMA
- JUVENTUS
21:45 1X
- PARIS SG
- MONACO
22:00 1
- BRAGA
- TONDELA
22:00 1
- LOS MILLONARIOS
- AMERICA DE CALI
01:30 1X



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.