TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 4 Aralık 2019, Çarşamba Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- TEMPERLEY
- FERRO CARRIL OESTE
02:10 1X
- PECSI
- KISVARDA
13:00 1
- PARS JANOOBI JAM
- MASHIN SAZI
13:30 2
- SEPTEMVRI SIMITLI
- LUDOGOREST
13:30 X2
- SAIPA ALBORZ
- FOOLAD
13:45 1X
- TABOR SEZANA
- CELJE
14:00 1X
- INDJIJA
- RAD
14:00 1X
- ACADEMICA CLIN.
- HERMANNSTADT
14:00 1X
- STRUGA TRIM
- RENOVA
14:00 1X
- SHKUPI
- AKADEMIJA PANDEV
14:00 1X
- SHKENDEIJA
- RABOTNICKI
14:00 1
- APOLLON LIMASSOL
- ARIS LIMASSOL
14:30 1
- FLAMURTARI
- BYLIS
14:30 1
- LACI
- GJIROKASTER
14:30 1
- OTHELLOS
- EN PARALIMNIOU
14:30 0
- BOTEV GALABOVO
- VITOSA BISTRITSA
15:00 X2
- BOTEV VRATSA
- KARIANA ERDEN
15:00 1
- ERZURUM
- BURSASPOR
15:30 1
- VOZDOVAC
- RADNICKI NIS
16:00 2
- MLADOST LUCANI
- RED STAR
16:00 X2
- SASSUOLO
- PERUGIA
16:00 1
- CUKARICKI
- TSC BACKA TOPOLA
16:00 1
- ALUMINIJ
- TRIGLAV
16:45 1X
- KUKESI
- TEUTA
17:30 1X
- LEVSKI SOFIA
- CHERNO MORE
17:30 1
- SKENDERBEU
- VLLAZNIA
17:30 1X
- INTER ZAPRESIC
- OSIJEK
17:30 2
- ALTAY IZMIR
- TRABZONSPOR
17:30 X2
- PARTIZAN
- NAPREDAK
18:00 1
- VOJVODINA
- RADNIK SURD.
18:00 1
- SPARTAK
- PROLETER NOVI SAD
18:00 1X
- CFR CLUJ
- SEPSI OSK
18:00 1
- SABAC
- JAVOR
18:00 1X
- LECHIA GDANSK
- ZAGLEBIE
18:45 1
- RUDAR VELENJE
- MARIBOR
19:00 2
- DUNAUJVAROS
- SIOFOK
19:00 X2
- SPAL
- LECCE
19:00 1
- GYORI
- MEZOKOVESD
19:00 0
- SLOVAN BRAT.
- ZILINA
19:30 1
- SEKTZIA NESS ZIONA
- HAPOEL HAIFA
19:45 1X
- BEITAR JERUSALEM
- HAPOEL HADERA
20:00 1
- METZ
- RENNES
20:00 2
- HNK GORICA
- SLAVEN
20:00 1
- TOULOUSE
- MONACO
20:00 2
- AMIENS
- REIMS
20:00 1X
- SAINT ETIENNE
- NICE
20:00 1X
- DIJON
- MONTPELLIER
20:00 2
- MACCABI HAIFA
- ASHDOD
20:10 1
- HAPOEL TEL AVIV
- MACCABI TEL AVIV
20:15 2
- DYNAMO BUC.
- CHINDIA TARGOV.
20:30 1
- SETUBAL
- GUIMARAES
20:45 2
- BEKESCSABA
- FERENCVAROSI
21:00 X2
- EXETER
- OXFORD
21:00 2
- RU SAINT GILLOISE
- WESTERLO
21:00 1X
- KORTRIJK
- EUPEN
21:00 1
- ZULTE
- ST TRUIDEN
21:00 1X
- OLIMPIJA L.
- NK DOMZALE
21:15 1X
- LEICESTER
- WATFORD
21:30 1
- MANCHESTER UNITED
- TOTTENHAM
21:30 2
- OOSTENDE
- CLUB BRUGGE
21:30 X2
- WOLVERHAMPTON
- WEST HAM
21:30 1X
- PETERBOROUGH
- IPSWICH
21:30 1X
- CHELSEA
- ASTON VILLA
21:30 1
- SOUTHAMPTON
- NORWICH
21:30 1
- BRISTOL ROVERS
- LEYTON
21:45 1
- KILMARNOCK
- ST JOHNSTONE
21:45 1
- HEARTS
- LIVINGSTONE
21:45 1
- ST MIRREN
- MOTHERWELL
21:45 1X
- ROSS COUNTY
- HIBERNIAN
21:45 0
- CELTIC GLASGOW
- HAMILTON
21:45 1
- CHARLEROI
- AA GENT
21:45 2
- ABERDEEN
- RANGERS FC
21:45 2
- UDINESE
- BOLOGNA
22:00 1X
- PARIS SG
- NANTES
22:05 1
- LIVERPOOL
- EVERTON
22:15 1
- GIL VICENTE
- SPORTING LISBON
22:45 X2
- ATLETICO PR
- SANTOS
00:00 2
- ATLETICO MG
- BOTAFOGO
00:30 1
- CEARA
- CORINTHIANS
00:30 2



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.