TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 1 Aralık 2019, Pazar Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- NEWELLS
- RIVER PLATE
02:45 X2
- CLUB LEON
- MONARCAS MORELIA
03:00 1
- QUERETARO FC
- NECAXA
05:05 X2
- JEONBUK
- GANGWON
08:00 1
- DAEGU FC
- FC SEOUL
08:00 2
- ULSAN
- POHANG
08:00 1
- BEIJING
- SHANDONG
09:00 1
- JIANGSU
- TIANJIN TIANHAI
09:00 1
- DALIAN YIFANG
- BEIJING RENHE
09:00 1
- HENAN JIANYE
- GUANGZHOU FULI
09:00 1X
- WUHAN ZALL
- HEBEI FORTUNE
09:00 1X
- ADELAIDE
- WELLINGTON
09:00 1X
- SHANGHAI SIPG
- SHENZHEN
09:00 1
- GUANGZHOU EVER.
- SHANGHAI SHENHUA
09:00 1
- TIANJIN TEDA
- CHONGQING LIFAN
09:00 1
- LIEFERING
- B.W. LINZ
11:30 1
- TORPEDO KUT.
- SACHKHERE
12:00 1
- ALASHKERT
- PYUNIK
12:00 2
- LOKOMOTIV PL.
- ARDA KARDZHALI
12:00 1
- LORI
- FC YEREVAN
12:30 1
- FC KOPENHAGEN
- BRONDBY
12:45 1
- DINAMO MINSK
- DINAMO BREST
13:00 2
- SEVILLA
- LEGANES
13:00 1
- GAZIANTEP BB
- DENIZLISPOR
13:00 1
- ISLOCH MINSKIY
- MINSK
13:00 1X
- ARARAT-ARMENIA
- URARTU
13:00 1X
- UMRANIYESPOR
- AKHISAR
13:00 2
- SABAIL
- NEFTCI
13:00 2
- SLUTSKSAKHAR SLUTS
- NEMAN
13:00 2
- RANDERS
- SONDERJYSKE
13:00 1X
- FUENLABRADA
- CADIZ
13:00 2
- TORPEDO ZHODINO
- BATE BORISOV
13:00 2
- GIRESUNSPOR
- ADANA
13:00 2
- TWENTE
- AJAX AMSTERDAM
13:15 X2
- CASA PIA
- NACIONAL MONT.
13:15 X2
- CHURCHILL BROTHERS
- MINERVA PUNJAB
13:30 1
- JUVENTUS
- SASSUOLO
13:30 1
- RAKOW CRESTOCHOWA
- JAGIELLONIA
13:30 2
- ILLITCHIVETS
- SACHTOR DONETSK
14:00 X2
- NK CELIK
- BORAC BL
14:00 1X
- ROSS COUNTY
- CELTIC GLASGOW
14:00 X2
- TUSKER
- BANDARI
14:00 2
- LOKOMOTIVI TBL.
- DINAMO BAT.
14:00 2
- DINAMO TBL.
- WIT GEORGIA
14:00 1
- WESTERN STIMA
- SOFAPAKA
14:00 1X
- BOREC VELES
- RENOVA
14:00 2
- ISKRA DANIL.
- PETROVAC
14:00 1
- RABOTNICKI
- SILEKS
14:00 1X
- ASK BRAVO
- OLIMPIJA L.
14:00 X2
- AKADEMIJA PANDEV
- VARDAR
14:00 1X
- ZOO KERICHO
- KISUMU
14:00 1
- RUDAR PLJEVLJA
- KOM PODGORICA
14:00 1X
- DESNA
- OLEKSANDRIYA
14:00 1X
- RADNIK
- VELEZ MOSTAR
14:00 1
- SHKENDEIJA
- SHKUPI
14:00 1
- DARMSTADT
- ARMINIA BIELEFE
14:30 1X
- VITOSA BISTRITSA
- DUNAV RUSE
14:30 2
- SANDHAUSEN
- STUTTGART
14:30 2
- HEIDENHEIMER
- GREUTHER FURTH
14:30 1
- KIFISIA
- KALLITHEA
15:00 X2
- KARITSA
- THISEAS AGRIAS
15:00 X2
- AE KARAISKAKIS
- APPOLON KALAM.
15:00 1
- AGIOS IEROTHEOS
- PANTHIRAIKOS
15:00 1X
- ETHNIKOS PIR.
- ILYSIAKOS
15:00 1
- DOXA DR
- LEVADIAKOS
15:00 1
- AGROTIKOS
- ANAGENNISI G
15:00 1X
- PANARKADIKOS
- ACHARNAIKOS
15:00 1
- MAKEDONIKOS FOUFAS
- NAFPAKTIAKOS
15:00 1X
- PANATHINAIKOS
- ASTERAS TR
15:00 1
- AETOS ORFANIOU
- PANSERRAIKOS
15:00 1X
- PAMVOUPRASIAKOS
- PANILIAKOS
15:00 1X
- HORSENS
- ODENSE
15:00 1X
- PALLINIAKOS AO
- AO IPATOU
15:00 1
- ASTERAS VLACHIOTI
- ERMIONIDA
15:00 1X
- LEFKIMMI
- SOULI PARAMITHIAS
15:00 1
- ATHLETIC BILBAO
- GRANADA
15:00 1
- AS METEORA
- SELLANA KARDITSIS
15:00 1
- MLADA
- TEPLICE
15:30 1
- ALTACH
- WOLFSBERGER
15:30 1X
- VICTORIA PIL.
- BOHEMIANS 1905
15:30 1
- AMAZULU
- MARITZBURG
15:30 2
- BOLUSPOR
- MENEMEN BELEDIYE
15:30 1X
- OOSTENDE
- ANDERLECHT
15:30 2
- UTRECHT
- RKC WAALWIJK
15:30 1
- JABLONEC
- C.BUDEJOVICE
15:30 1
- CHIPPA UTD.
- BAROKA
15:30 1X
- DE GRAAFSCHAP
- GO AHEAD EAGLES
15:30 1X
- ADMIRA WACKER
- SALZBURG
15:30 X2
- ISTANB. BASAKSEHIR
- ANTALYASPOR
15:30 1
- LOKOMOTIV MOS
- DINAMO MOS
15:30 1X
- ZILINA
- SLOVAN BRAT.
16:00 2
- SABAC
- PARTIZAN
16:00 X2
- LKS LODZ
- CRACOVIA
16:00 1
- NANTES
- TOULOUSE
16:00 1
- CRAWLEY TOWN
- FLEETWOOD
16:00 2
- CHINDIA TARGOV.
- ACADEMICA CLIN.
16:00 1
- WOLVERHAMPTON
- SHEFFIELD UNI
16:00 1
- EXETER
- HARTLEPOOL
16:00 1
- NORWICH
- ARSENAL
16:00 X2
- INTER MILAN
- SPAL
16:00 1
- LAZIO
- UDINESE
16:00 1
- TITOGRAD
- GRABALJ
16:00 1X
- BLACKPOOL
- MAIDSTONE UNT
16:00 1
- BRISTOL ROVERS
- PLYMOUTH
16:00 1
- GILLINGHAM
- DONCASTER
16:00 2
- KERALA BLASTERS
- FC GOA
16:00 2
- SUTJESKA NIK
- BUDUCNOST POD
16:00 1X
- TRAPANI
- CHIEVO
16:00 2
- VIRTUS ENTELLA
- JUVE STABIA
16:00 1
- PETERBOROUGH
- DOVER
16:00 1
- PARMA
- AC MILAN
16:00 X2
- NORTHAMPTON
- NOTTS COUNTY
16:00 1
- COVENTRY
- IPSWICH
16:00 2
- MONCHENGLADBACH
- FREIBURG
16:30 1
- RIVERS UNITED
- ABIA WARRIORS
17:00 1
- RU SAINT GILLOISE
- BEERSCHOT
17:00 2
- LUZERN
- ST GALLEN
17:00 1
- TONDELA
- BELENENSES
17:00 1
- SIROKI
- ZVIJEZDA BRGULE
17:00 1
- AE PAPHOS
- DOXA KATOKOPIOS
17:00 1X
- PLATEAU UNITED
- KANO PILLARS
17:00 1X
- BENFICA B
- MAFRA
17:00 1X
- RANGERS FC
- HEARTS
17:00 1
- SUNSHINE STARS
- AKWA
17:00 1X
- BASEL
- YOUNG BOYS
17:00 1X
- MLADOST LJESK
- ZETA GOL
17:00 1X
- VADUZ
- CHIASSO
17:00 1
- LUGANO
- SERVETTE
17:00 1
- ESBJERG
- AGF AARHUS
17:00 1X
- NASARAWA
- DELTA FORCE
17:00 1
- OVIEDO
- RAYO VALLECANO
17:00 X2
- PORTO B
- COVA PIEDADE
17:00 1
- ESPANYOL
- OSASUNA
17:00 1
- ARIS
- LAMIA
17:15 1
- XANTHI
- ATROMITOS ATH
17:15 2
- AZ ALKMAAR
- VENLO VVV
17:45 1
- FEYENOORD
- ZWOLLE
17:45 1
- APOLLON LIMASSOL
- NEA SALAMIS
17:59 1
- RENNES
- SAINT ETIENNE
18:00 1X
- TRABZONSPOR
- GALATASARAY
18:00 2
- CSKA SOFIA
- LUDOGOREST
18:00 1X
- ALTAY IZMIR
- ESKISEHIRSPOR
18:00 1
- LASK LINZ
- RAPID WIEN
18:00 1X
- SLAVIA PRAGUE
- KARVINA
18:00 1
- ZENIT
- SPARTAK MOS
18:00 1
- LEICESTER
- EVERTON
18:30 1X
- HAJDUK
- RIJEKA
18:30 1X
- MANCHESTER UNITED
- ASTON VILLA
18:30 1
- WISLA KRAKOW
- LECHIA GDANSK
18:30 2
- LILLESTROM
- SPARTA SARPSBORG
19:00 2
- KAPOSVAR
- FERENCVAROSI
19:00 X2
- HERMANNSTADT
- CFR CLUJ
19:00 2
- NAPOLI
- BOLOGNA
19:00 1
- BRANN
- VIKING
19:00 1
- MJONDALEN
- VALERENGA
19:00 1X
- TROMSO
- STABAEK
19:00 2
- ROSENBORG
- RANHEIM
19:00 1
- HAUGESUND
- ODD GRENLAND
19:00 1X
- WOLFSBURG
- WERDER BREMEN
19:00 1
- STANDARD LIEGE
- CERCLE
19:00 1
- KRISTIANSUND
- STROMSGODSET
19:00 1X
- ELCHE
- RACING SANTANDER
19:00 1X
- MOLDE
- BODO
19:00 1
- LUGO
- DEP. LA CORUNA
19:00 2
- OLIMPIK DONETSK
- DYNAMO KIEV
19:30 X2
- GETAFE
- LEVANTE
19:30 1
- PAS GIANNINA
- PLATANIAS
19:30 1
- SETUBAL
- GUIMARAES
19:30 2
- OLYMPIAKOS
- PAOK
19:30 1
- HAPOEL HADERA
- MACCABI HAIFA
20:00 2
- HAPOEL TEL AVIV
- BEITAR JERUSALEM
20:15 2
- EXTREMADURA
- LAS PALMAS
21:00 2
- GOIAS
- FORTALEZA ESPORTE
21:00 1X
- AVAI
- FLUMINENSE
21:00 X2
- PALMEIRAS
- FLAMENGO
21:00 1X
- EMMEN
- PSV EINDHOVEN
21:00 X2
- KORTRIJK
- AA GENT
21:00 2
- HELLAS VERONA
- ROMA
21:45 X2
- ATLETICO MADRID
- BARCELONA
22:00 1X
- GIL VICENTE
- SPORTING LISBON
22:00 X2
- DEPORTIVO MORON
- ESTUD. RIO CUARTO
22:00 1
- PERUGIA
- PESCARA
22:00 1X
- BARRACAS CENTRAL
- NUEVA CHICAGO
22:00 1X
- MONACO
- PARIS SG
22:00 2
- SAN LORENZO
- PATRONATO
22:10 1
- ATLETICO MG
- CORINTHIANS
23:00 2
- C.S. ALAGOANO
- BAHIA
23:00 2
- AGROPECUARIO
- GUILLERMO BROWN
00:00 1
- GREMIO
- SAO PAULO
00:00 1
- SANTOS
- CHAPECOENSE
00:00 1
- DEFENSORES
- TIGRE
00:10 2
- VELEZ SARSFIELD
- COLON
00:40 1
- GODOY CRUZ
- TALLERES
00:40 2



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.