TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 10 Kasım 2019, Pazar Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- CENTRAL CORDOBA
- PATRONATO
02:10 1X
- ATLETICO NACIONAL
- CUCUTA DEPORTIVO
02:30 1
- TIGRES UANL
- PACHUCA CF
03:00 1
- CD GUADALAJARA
- QUERETARO FC
05:00 1
- CLUB LEON
- CD TOLUCA
05:00 1
- SENDAI
- SHIMIZU
06:05 1X
- TRINITA OITA
- GAMBA OSAKA
07:00 2
- MELBOURNE VICTORY
- WELLINGTON
07:00 1X
- SAGAN TOSU
- MATSUMOTO YAMAGA
08:00 1
- ADELAIDE
- BRISBANE ROAR
09:00 1X
- GAZONIK ORENBURG
- UFA
10:30 2
- KAISAR
- OKZHETPES
11:00 1X
- SONY SUGAR
- MATHARE UND
11:00 1X
- TOBOL
- AKTOBE
11:00 1
- ZHETYSU
- SHAKHTYOR KAR.
11:00 1
- KAIRAT
- ATYRAU
11:00 1
- ORDABASY
- TARAZ
11:00 1
- LOKOMOTIV AST.
- IRTYSH
11:00 1
- LAFNITZ
- GRAZER 1902
11:30 1X
- TORPEDO KUT.
- DILA GORI
12:00 1
- NOAH
- LORI
12:00 1X
- BGU MINSK
- TORPEDO ZHODINO
12:30 2
- BEROE
- ARDA KARDZHALI
12:45 1
- SAMTREDIA
- FC GAGRA
13:00 1
- SPARTAKI
- KOLKHETI
13:00 1
- KECIORENGUCU
- ADANASPOR
13:00 1X
- MALLORCA
- VILLARREAL
13:00 X2
- DEP. LA CORUNA
- ELCHE
13:00 1
- UMRANIYESPOR
- HATAYSPOR
13:00 1
- GURIA
- BAIA ZUGDIDI
13:00 1X
- ARSENAL TULA
- ZENIT
13:00 X2
- GOZTEPE
- YENI MALATYASPOR
13:00 1X
- ARARAT-ARMENIA
- FC YEREVAN
13:00 1
- PENAFIEL
- BENFICA B
13:15 1X
- AJAX AMSTERDAM
- UTRECHT
13:15 1
- CAGLIARI
- FIORENTINA
13:30 2
- ZAGLEBIE
- RAKOW CRESTOCHOWA
13:30 1X
- DOVER
- SOUTHEND
14:00 X2
- ZOO KERICHO
- NZOIA SUGAR
14:00 1X
- ULINZI STARS
- BANDARI
14:00 1X
- SOFAPAKA
- WAZITO
14:00 2
- ZORYA LUHANSK
- KOVALIVKA
14:00 1
- SUTJESKA NIK
- KOM PODGORICA
14:00 1
- GOR MAHIA
- LEOPARDS
14:00 2
- HOMEBOYZ
- WESTERN STIMA
14:00 1X
- CARDIFF
- BRISTOL CITY
14:00 1X
- RABOTNICKI
- SHKENDEIJA
14:00 2
- MONCHENGLADBACH
- WERDER BREMEN
14:30 1
- SPARTAK VARNA
- LITEX
14:30 2
- NURNBERG
- ARMINIA BIELEFE
14:30 1
- SABAH BAKU
- SUMQAYIT
14:30 1X
- ISLOCH MINSKIY
- DINAMO BREST
14:30 2
- DARMSTADT
- REGENSBURG
14:30 1
- MLADOST DOBOJ
- BORAC BL
14:30 1X
- HEIDENHEIMER
- HANNOVER
14:30 2
- LACI
- KUKESI
14:30 2
- YORK
- ALTRINCHAM
14:45 1X
- BARNET
- FLEETWOOD
14:45 X2
- GATESHEAD
- OLDHAM
14:45 2
- BRISTOL ROVERS
- BROMLEY
14:45 1
- WREXHAM
- ROCHDALE
14:45 X2
- APPOLON KALAM.
- PLATANIAS
14:45 2
- ETHNIKOS PIR.
- KIFISIA
15:00 1
- THISEAS AGRIAS
- ALMYROS
15:00 2
- AE KARAISKAKIS
- LEVADIAKOS
15:00 1X
- LYNGBY
- ODENSE
15:00 X2
- ATHLETIC BILBAO
- LEVANTE
15:00 1
- ORFEAS XANTHI
- AETOS ORFANIOU
15:00 1
- ACHARNAIKOS
- THYELLA RAFINAS
15:00 1
- THIELLA KAMARIOU
- PANTHIRAIKOS
15:00 1X
- ARIS
- ASTERAS TR
15:00 1
- TRIGLAV
- ASK BRAVO
15:00 1X
- AGIOI ANARGIRON
- AGIOS IEROTHEOS
15:00 2
- ATSALENIOS
- IRODOTOS
15:00 1
- KERATSINI
- KALLITHEA
15:00 1X
- APOLLON SMYRNIS
- DOXA DR
15:00 1X
- TSARITSANI
- PIERIKOS
15:00 1X
- AGF AARHUS
- SONDERJYSKE
15:00 1X
- ASTERAS ITEAS
- TILIKRATIS
15:00 1X
- APPOLON LARISA
- PANACHAIKI 2005
15:00 1X
- BOTEV PLOVDIV
- LEVSKI SOFIA
15:15 2
- C.BUDEJOVICE
- SLOVACKO
15:30 2
- GOLDEN ARROWS
- MAMELODI SUNDOWNS
15:30 2
- KRIENS
- LAUSANNE OUCHY
15:30 1
- VICTORIA PIL.
- LIBEREC
15:30 1
- LASK LINZ
- ADMIRA WACKER
15:30 1
- ANTWERP
- CLUB BRUGGE
15:30 2
- WILLEM II
- PSV EINDHOVEN
15:30 X2
- BOLUSPOR
- BURSASPOR
15:30 X2
- SOCHI
- CSKA MOSCOW
15:30 2
- TRABZONSPOR
- ALANYASPOR
15:30 1
- BLACK LEOPARDS
- CAPE TOWN
15:30 1X
- AUSTRIA WIEN
- MATTERSBURG
15:30 1
- TWENTE
- ZWOLLE
15:30 1X
- TSC BACKA TOPOLA
- VOZDOVAC
15:30 1X
- KALMAR
- BRAGE
15:45 1
- TRAPANI
- COSENZA
16:00 2
- WOLVERHAMPTON
- ASTON VILLA
16:00 1
- AARAU
- VADUZ
16:00 1
- RENNES
- AMIENS
16:00 1
- UDINESE
- SPAL
16:00 1
- SEPSI OSK
- GAZ METAN MED.
16:00 1X
- BENGALURU
- CHENNAIYIN
16:00 1X
- LECH POZNAN
- KORONA
16:00 1
- HAJDUK
- OSIJEK
16:00 2
- RIVER PLATE
- ROSARIO
16:00 1
- SAMPDORIA
- ATALANTA
16:00 1X
- MANCHESTER UNITED
- BRIGHTON
16:00 1
- CREMONESE
- SALERNITANA
16:00 1X
- LAUSANNE
- SCHAFFHAUSEN
16:00 1
- LAZIO
- LECCE
16:00 1
- MYANMAR
- TURKMENISTAN
16:00 1X
- ZLATE MORAVC
- SLOVAN BRAT.
16:00 2
- WOLFSBURG
- LEVERKUSEN
16:30 1X
- VITEBSK
- BATE BORISOV
16:30 1X
- YOUNG BOYS
- ST GALLEN
17:00 1
- COVA PIEDADE
- ESTORIL
17:00 2
- VISEU
- VILAFRANQUENSE
17:00 1
- CELTIC GLASGOW
- MOTHERWELL
17:00 1
- SACHTOR DONETSK
- DYNAMO KIEV
17:00 1
- LUGANO
- BASEL
17:00 2
- AKWA
- ABIA WARRIORS
17:00 1
- KATSINA
- ENYIMBA INTERNATIO
17:00 1
- LOBI STARS
- DELTA FORCE
17:00 1
- RIVERS UNITED
- HEARTLAND
17:00 1
- QARABAG
- ZIRA
17:00 1
- VARNAMO
- MALMO FF
17:00 X2
- ATLETICO MADRID
- ESPANYOL
17:00 1
- MFM F.C.
- IFEANYI
17:00 1X
- MARITIMO
- PORTIMONENSE
17:00 2
- BRONDBY
- ESBJERG
17:00 1
- AE PAPHOS
- EN PARALIMNIOU
17:00 1
- XANTHI
- PANIONIOS
17:00 1
- NACIONAL MONT.
- SPORT. COVILHA
17:00 1
- PACOS FERREIRA
- TONDELA
17:00 2
- ZURICH
- SION
17:00 1
- ALMERIA
- ZARAGOZA
17:00 0
- MADEIRA
- SPORT. COVILHA
17:00 1
- OLYMPIAKOS
- ATROMITOS ATH
17:15 1
- FLAMURTARI
- PARTIZANI TIR.
17:30 2
- PARTIZAN
- INDJIJA
17:30 1
- SIROKI
- VELEZ MOSTAR
17:30 1X
- OLIMPIJA L.
- TABOR SEZANA
17:45 1
- FEYENOORD
- RKC WAALWIJK
17:45 1
- LOKOMOTIV MOS
- KRASNODAR
18:00 2
- NANTES
- SAINT ETIENNE
18:00 1X
- BALIKESISPOR
- ALTINORDU
18:00 2
- ISTANB. BASAKSEHIR
- ANKARAGUCU
18:00 1
- BESIKTAS
- DENIZLISPOR
18:00 1
- OLYMPIAKOS N.
- ETHNIKOS ACHNAS
18:00 2
- MONTPELLIER
- TOULOUSE
18:00 1
- SLAVIA PRAGUE
- TEPLICE
18:00 1
- WOLFSBERGER
- SALZBURG
18:00 X2
- DEBRECENI
- FERENCVAROSI
18:15 2
- ALDOSIVI
- GIMNASIA LP
18:15 2
- RIJEKA
- DINAMO ZAGREB
18:30 2
- LECHIA GDANSK
- POGON
18:30 1
- LIVERPOOL
- MANCHESTER CITY
18:30 1X
- KRISTIANSUND
- SPARTA SARPSBORG
19:00 1X
- MJONDALEN
- RANHEIM
19:00 1X
- LILLESTROM
- STABAEK
19:00 1X
- RACING SANTANDER
- PONFERRADIVA
19:00 1X
- MIDTJYLLAND
- FC KOPENHAGEN
19:00 2
- FREIBURG
- EINTRACHT FRANK
19:00 1X
- APOLLON LIMASSOL
- APOEL
19:00 2
- MOLDE
- STROMSGODSET
19:00 1
- DYNAMO BUC.
- CFR CLUJ
19:00 0
- GENK
- AA GENT
19:00 1
- PARMA
- ROMA
19:00 X2
- TROMSO
- VALERENGA
19:00 1X
- MALAGA
- FUENLABRADA
19:00 1
- CHAVES
- CASA PIA
19:15 1
- OLIMPIK DONETSK
- OLEKSANDRIYA
19:30 1X
- ATLETICO ATLANTA
- BARRACAS CENTRAL
19:30 2
- GETAFE
- OSASUNA
19:30 1
- PANATHINAIKOS
- AEK ATHENS
19:30 2
- MURA
- ALUMINIJ
20:00 1
- HAPOEL KFAR SABA
- HAPOEL HADERA
20:00 1X
- MACCABI HAIFA
- BEITAR JERUSALEM
20:15 1X
- BNEI YEHUDA T.A.
- ASHDOD
20:15 1X
- NEWELLS
- DEFENSA JUSTICIA
20:30 2
- BROWN DE ADROGUE
- GIMNASIA MENDOZA
20:30 1X
- SPORTING LISBON
- BELENENSES
20:30 1
- GUILLERMO BROWN
- BELGRANO
20:45 2
- ROSENBORG
- BODO
21:00 1
- AZ ALKMAAR
- EMMEN
21:00 1
- INTERNACIONAL
- FLUMINENSE
21:00 1
- CRUZEIRO
- ATLETICO MG
21:00 1X
- STANDARD LIEGE
- MECHELEN
21:00 1
- FENIX
- CERRO LARGO
21:00 1
- PROGRESO
- NACIONAL MONT.
21:00 2
- SAO PAULO
- ATLETICO PR
21:00 1
- LIVERPOOL MONT.
- BOSTON RIVER
21:00 1X
- JUVENTUS
- AC MILAN
21:45 1
- RAYO VALLECANO
- CADIZ
22:00 1
- BETIS
- SEVILLA
22:00 0
- MARSEILLE
- LYON
22:00 2
- FROSINONE
- CHIEVO
22:00 1X
- GUIMARAES
- BRAGA
22:00 1X
- SEATTLE
- TORONTO FC
22:00 1X
- RACING CLUB
- HURACAN
22:45 1
- FLAMENGO
- BAHIA
23:00 1
- BOAVISTA
- PORTO
23:00 X2
- SAN MARTIN
- GIMNASIA DJ
23:00 1
- INDEP. RIVADAVIA
- DEPORTIVO MORON
23:00 1
- DEFENSOR
- CERRO
23:30 1X
- WANDERERS MONT.
- RACING MONT.
00:00 0
- C.S. ALAGOANO
- VASCO DA GAMA
00:00 2
- FORTALEZA ESPORTE
- CEARA
00:00 1X
- JUNIOR BARRANQUILL
- DEPORTES TOLIMA
00:00 1X
- CHAPECOENSE
- GREMIO
00:00 X2
- VELEZ SARSFIELD
- BOCA JUNIORS
01:00 2



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.