TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 8 Kasım 2019, Cuma Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- GREMIO
- C.S. ALAGOANO
02:00 1
- NICARAGUA
- CUBA
03:00 1X
- MELBOURNE CITY
- C.C. MARINERS
10:30 1
- GANDZASAR
- URARTU
13:00 1X
- MASHIN SAZI
- ZOB AHAN
13:30 2
- PADIDEH
- PARS JANOOBI JAM
14:30 1
- NAFT M.I.S
- NASSAJI
15:15 2
- KERALA BLASTERS
- DELHI DYNAMOS
16:00 1X
- SHAHIN BUSHEHR
- GOL GOHAR
16:15 1X
- PYUNIK
- SHIRAK
16:30 1
- DINAMO BAT.
- SIONI
17:00 1
- CHANIA
- PAS GIANNINA
17:00 2
- LOKOMOTIV PL.
- BOTEV VRATSA
17:30 1
- ADANA
- ESKISEHIRSPOR
18:00 1
- ATLANTAS
- PANEVEZYS
18:00 1X
- ASTRA PLOIESTI
- FC VOLUNTARIS
18:00 1X
- TEREK GROZNI
- URAL
18:30 1
- AEK LARNACA
- DOXA KATOKOPIOS
19:00 1
- CSKA SOFIA II
- PIRIN BLAGOEVGRAD
19:00 1
- MLADA
- BOHEMIANS 1905
19:00 1
- ISTRA
- HNK GORICA
19:00 X2
- ZALGIRIS
- TRAKAI
19:00 1
- BANIK OSTRAVA
- KARVINA
19:00 1X
- SK TIRANA
- VLLAZNIA
19:00 1
- LKS LODZ
- SLASK
19:00 1
- ST PAULI
- BOCHUM
19:30 1X
- DYNAMO DRESDEN
- WEHEN WIESBADEN
19:30 1
- FENERBAHCE
- KASIMPASA
19:30 1
- MARITZBURG
- BLOEMFONTEIN
20:00 1
- RANDERS
- AALBORG
20:00 2
- BIDVEST WITS
- SUPERSPORT
20:00 1X
- BRANN
- ODD GRENLAND
20:00 1
- AUSTRIA WIEN B
- KAPFENBERG
20:10 2
- FLORIDSDORFER
- RIED
20:10 1X
- HORN
- LASK LINZ B
20:10 1X
- HERMANNSTADT
- VITORUL
20:30 1X
- RODA JC
- CAMBUUR
21:00 1
- VITESSE
- GRONINGEN
21:00 1
- VOLENDAM
- JONG UTRECHT
21:00 1
- ORLEANS LOIRET
- PARIS FC
21:00 1X
- HELMOND
- DE GRAAFSCHAP
21:00 2
- VALENCIENNES
- CHATEAUROUX
21:00 1
- LE MANS
- GRENOBLE
21:00 2
- JONG ALKMAAR
- MAASTRICHT MVV
21:00 2
- LORIENT
- NIORT
21:00 1
- ALMERE
- NAC BREDA
21:00 1X
- JONG PSV
- STORMVOGELS
21:00 1
- WINTERTHUR
- GRASSHOPPERS
21:00 1
- GO AHEAD EAGLES
- DORDRECHT
21:00 1
- AUXERRE
- CAEN
21:00 1X
- SOCHAUX
- LE HAVRE
21:00 2
- EXCELSIOR
- FC EINDHOVEN FC
21:00 1
- NANCY
- TROYES
21:00 1X
- JONG AJAX
- DEN BOSCH
21:00 1
- CHAMBLY
- CLERMONT
21:00 1X
- NEC NIJMEGEN
- TOP OSS
21:00 1
- WACKER INNSBRUCK
- KLAGENFURT
21:15 2
- ZULTE
- ANDERLECHT
21:30 2
- PIAST GLIWICE
- JAGIELLONIA
21:30 2
- VIRTON
- OH LEUVEN
21:30 1X
- LOMMEL
- BEERSCHOT
21:30 2
- FC KOLN
- HOFFENHEIM
21:30 2
- RU SAINT GILLOISE
- WESTERLO
21:30 1X
- ROESELARE
- LOKEREN
21:30 2
- NICE
- BORDEAUX
21:45 1
- SASSUOLO
- BOLOGNA
21:45 1X
- REAL SOCIEDAD
- LEGANES
22:00 1
- CROTONE
- ASCOLI
22:00 1
- GIRONA
- TENERIFE
22:00 1
- NORWICH
- WATFORD
22:00 2
- AVES
- GIL VICENTE
22:30 1X
- ESTUDIANTES
- TALLERES
00:00 2
- PARANA CLUBE
- VITORIA SALVADOR
00:15 1X
- BOTAFOGO SP
- BRAGANTINO
00:15 1X
- LONDRINA
- AMERICA MG
01:30 2
- VILA NOVA
- OPERARIO
01:30 1



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.