TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 21 Eylül 2019, Cumartesi Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- DEPORTES TOLIMA
- LA EQUIDAD
02:30 1
- ARGENTINOS
- CENTRAL CORDOBA
03:10 1
- FERRO CARRIL OESTE
- NUEVA CHICAGO
03:10 1X
- SPORT RECIFE
- AMERICA MG
03:30 1
- MISSISSAUGA
- HAMILTON CITY
04:00 1X
- MISSISSAUGA
- BRANTFORD GALAXY
04:00 2
- MONARCAS MORELIA
- CD GUADALAJARA
05:00 2
- ATLAS
- CD TOLUCA
05:00 1X
- MELBOURNE VICTORY
- PERTH GLORY
07:00 1
- NEWCASTLE JETS
- SYDNEY
08:00 2
- DALIAN YIFANG
- SHENZHEN
10:30 1
- JEJU
- SEONGNAM
11:00 1
- POHANG
- FC SEOUL
11:00 2
- OKZHETPES
- IRTYSH
12:00 2
- HOME UNITED
- GEYLANG UNITED
12:30 1X
- TRAKAI
- ZALGIRIS
13:00 2
- KALJU
- TALLINNA KALEV
13:00 1
- SUWON SAMSUNG
- SANGJU
13:00 1X
- OLIVEIRENSE
- PORTO B
13:00 1X
- PAIDE
- VILJANDI
13:00 1X
- SUWON FC
- DAEJEON
13:00 1X
- HONKA
- HJK HELSINKI
13:00 2
- VILLARREAL
- VALLADOLID
14:00 1
- MATHARE UND
- ULINZI STARS
14:00 1
- WEHEN WIESBADEN
- ARMINIA BIELEFE
14:00 2
- UMRANIYESPOR
- BOLUSPOR
14:00 1
- NURNBERG
- KARLSRUHER
14:00 1
- JELGAVA
- RIGAS FUTBOLA
14:00 0
- SANDHAUSEN
- BOCHUM
14:00 1
- STUTTGART
- GREUTHER FURTH
14:00 1
- CHONBURI SHARK
- PTT RAYONG
14:00 1X
- FK LVIV
- OLIMPIK DONETSK
14:00 1X
- TEREK GROZNI
- KRYLA
14:00 1
- LEICESTER
- TOTTENHAM
14:30 2
- FALKENBERG
- OSTERSUND
14:30 1X
- LEEDS
- DERBY COUNTY
14:30 1
- VARBERGS
- SYRIANSKA
14:30 1X
- SHANDONG
- SHANGHAI SHENHUA
14:35 1
- HEBEI FORTUNE
- TIANJIN TEDA
14:35 2
- KASIMPASA
- ANTALYASPOR
15:00 1
- KOKKOLAN KPV
- ROVANIEMI ROPS
15:00 1X
- SHIRAK
- ARARAT-ARMENIA
15:00 1X
- TARAZ
- ATYRAU
15:00 1X
- FC YEREVAN
- URARTU
15:00 X2
- SPARTAKS JURMALA
- METALURGS LIE.
15:00 1X
- SACHKHERE
- DINAMO TBL.
15:00 1X
- FC VOLUNTARIS
- ACADEMICA CLIN.
15:00 1X
- ALASHKERT
- GANDZASAR
15:00 1
- KAISAR
- KAIRAT
15:00 2
- KAUNO ZALGIRIS
- SUDUVA
15:00 2
- SUPHANBURI
- RATCHABURI
15:00 1
- NIZHNIY
- AVANGARD KURSK
15:00 1X
- WAZITO
- LEOPARDS
15:00 1X
- LIEFERING
- WACKER INNSBRUCK
15:30 1
- SLUTSKSAKHAR SLUTS
- TORPEDO ZHODINO
16:00 1X
- CAEN
- LENS
16:00 1X
- EMPOLI
- CITTADELLA
16:00 1
- BANGKOK UNITED
- CHIANGRAI
16:00 1
- CREMONESE
- CROTONE
16:00 2
- JUVE STABIA
- ASCOLI
16:00 2
- PESCARA
- VIRTUS ENTELLA
16:00 1
- CODRU LOZOVA
- DINAMO AUTO
16:00 2
- SPARTAK MOSCOW 2
- NEFTEKHIMIK
16:00 1
- SOGDIYONA
- NAVBAHOR
16:00 2
- STELLENBOSCH
- BLACK LEOPARDS
16:00 2
- LKS LODZ
- ARKA
16:00 1
- BENEVENTO
- COSENZA
16:00 1
- BURUNDI
- UGANDA
16:00 0
- POLOKWANE
- SUPERSPORT
16:00 2
- CHIPPA UTD.
- BLOEMFONTEIN
16:00 1X
- LEVADIA TAL.
- TRANS NARVA
16:00 1
- METALLURG BEK.
- PAKHTAKOR
16:00 2
- LIVORNO
- PORDENONE
16:00 1
- SPEZIA
- PERUGIA
16:00 1X
- OSMANLISPOR
- ALTINORDU
16:30 1
- KIL TOPPFOTBALL
- ULLENSAKER
16:30 1X
- BAYERN MUNCHEN
- FC KOLN
16:30 1
- FREIBURG
- AUGSBURG
16:30 1X
- SUMQAYIT
- SABAH BAKU
16:30 0
- HERTHA BERLIN
- PADERBORN
16:30 1
- ALTAY IZMIR
- KECIORENGUCU
16:30 1
- LEVERKUSEN
- UNION BERLIN
16:30 1
- BRENTFORD
- STOKE
17:00 2
- INDJIJA
- RADNICKI NIS
17:00 1X
- WIT GEORGIA
- DILA GORI
17:00 2
- MAIDENHEAD
- HARROGATE
17:00 1
- CAMBRIDGE
- SWINDON
17:00 1X
- DALKURD
- OSTER
17:00 1X
- BOTAFOGO
- SAO PAULO
17:00 2
- MANCHESTER CITY
- WATFORD
17:00 1
- BROMLEY
- NOTTS COUNTY
17:00 2
- AIRDRIE
- RAITH ROVERS
17:00 1
- ANNAN
- STIRLING ALBION
17:00 1X
- TORQUAY
- DAGENHAM & RED
17:00 1
- SUTTON UNT
- CHESTERFIELD
17:00 2
- EBBSFLEET
- BARROW
17:00 1
- PORT VALE
- MANSFIELD
17:00 0
- HALIFAX
- BARNET
17:00 1X
- KALMAR
- HACKEN
17:00 2
- SHEFFIELD WED
- FULHAM
17:00 2
- CARDIFF
- MIDDLESBROUGH
17:00 1X
- ROTHERHAM
- SHREWSBURY
17:00 1X
- NEWPORT
- EXETER
17:00 1X
- TRANMERE
- BURTON
17:00 2
- PLYMOUTH
- CHELTENHAM
17:00 1
- STENHOUSEMUIR
- BRECHIN
17:00 1X
- LUTON TOWN
- HULL
17:00 2
- BRADFORD
- CARLISLE
17:00 1
- FORFAR
- MONTROSE
17:00 1X
- ACCRINGTON
- BLACKPOOL
17:00 X2
- NORTHAMPTON
- CRAWLEY TOWN
17:00 1X
- CREWE
- SALFORD
17:00 2
- CHORLEY
- WOKING
17:00 2
- LEVANTE
- EIBAR
17:00 1
- BOREHAM WOOD
- STOCKPORT
17:00 1
- MOTHERWELL
- ROSS COUNTY
17:00 1
- BIRMINGHAM
- PRESTON
17:00 1X
- STRANREAR
- FALKIRK
17:00 2
- CHESTER
- ALTRINCHAM
17:00 1X
- HEBAR PAZARDZHIK
- LITEX
17:00 1
- ST MIRREN
- HAMILTON
17:00 1X
- WYCOMBE
- PORTSMOUTH
17:00 2
- ZORYA LUHANSK
- ILLITCHIVETS
17:00 1X
- COLCHESTER
- LEYTON
17:00 1X
- PARTIZANI TIR.
- BYLIS
17:00 1
- JONKOPINGS SODRA
- NORRBY
17:00 1
- ALDERSHOT
- WREXHAM
17:00 1X
- EAST FIFE
- DUMBARTON
17:00 1X
- GURANI
- PARANA CLUBE
17:00 1X
- LIVINGSTONE
- ABERDEEN
17:00 2
- EVERTON
- SHEFFIELD UNI
17:00 1
- FLEETWOOD
- ROCHDALE
17:00 1
- ALBION ROVERS
- EDINBURGH
17:00 2
- CADIZ
- DEP. LA CORUNA
17:00 2
- LINCOLN
- OXFORD
17:00 2
- READING
- BLACKBURN
17:00 1X
- BOLTON
- SUNDERLAND
17:00 X2
- FOREST GREEN
- STEVENAGE
17:00 1X
- MILTON
- SOUTHEND
17:00 1
- WIMBLEDON
- BRISTOL ROVERS
17:00 1X
- HARTLEPOOL
- DOVER
17:00 1X
- DONCASTER
- PETERBOROUGH
17:00 1X
- TORPEDO MOSCOW
- TOM TOMSK
17:00 1X
- SKENDERBEU
- TEUTA
17:00 1X
- MILLWALL
- QUEENS PARK
17:00 2
- NORRKOPING
- OREBRO
17:00 1
- GILLINGHAM
- IPSWICH
17:00 2
- GRIMSBY
- MACCLESFIELD
17:00 1X
- BRISTOL CITY
- SWANSEA
17:00 1X
- CHAYKA PESCH
- KRASNODAR 2
17:00 1X
- BURNLEY
- NORWICH
17:00 1
- WALSALL
- SCUNTHORPE
17:00 1X
- PETERHEAD
- CLYDE
17:00 1X
- QUEENS PARK FC
- COWDENBEATH
17:00 1X
- NOTTINGHAM
- BARNSLEY
17:00 1
- SOLIHULL MOORS
- YEOVIL
17:00 1X
- OLDHAM
- MORECAMBE
17:00 1
- WIGAN
- CHARLTON
17:00 1X
- KUKESI
- SK TIRANA
17:00 1X
- VOLOS NEW
- OFI
17:15 1X
- MLADOST DOBOJ
- SLOBODA TUZLA
17:30 2
- SEPSI OSK
- HERMANNSTADT
17:30 1X
- MARILA PRIBAM
- KARVINA
17:30 1X
- OPAVA
- LIBEREC
17:30 2
- SLOVACKO
- TEPLICE
17:30 1X
- BOTEV VRATSA
- DUNAV RUSE
17:30 1X
- TUZLA CITY
- SARAJEVO
17:30 2
- KAYSERISPOR
- DENIZLISPOR
17:30 1
- SLAVEN
- HNK GORICA
17:30 2
- SPARTAK VARNA
- MONTANA
18:00 2
- CHAVES
- SPORT. COVILHA
18:00 1
- HELSINKI IFK
- SEINAJOEN
18:00 1X
- LAUSANNE OUCHY
- CHIASSO
18:00 1X
- DUNAJSKA
- RUZOMBEROK
18:00 1
- NACIONAL MONT.
- PENAFIEL
18:00 1
- BALTIKA
- ROTOR
18:00 2
- MACCABI NETANYA
- HAPOEL KFAR SABA
18:00 1
- ADMIRA WACKER
- ST. POLTEN
18:00 1X
- CHERTANOVO
- SHINNIK YAROSLAVL
18:00 1X
- NEMAN
- DNEPR MOGILEV
18:00 1X
- VIRTON
- BEERSCHOT
18:00 2
- VISEU
- FARENSE
18:00 2
- OMONIA
- APOLLON LIMASSOL
18:00 1X
- FAKEL VORONEZH
- KHIMIK DZERZHINSK
18:00 2
- MATTERSBURG
- STURM GRAZ
18:00 2
- PELISTER
- GOSTIVAR
18:00 1X
- WACKER TIROL
- RAPID WIEN
18:00 X2
- MARSEILLE
- MONTPELLIER
18:30 1
- LECHIA GDANSK
- KORONA
18:30 1
- SABAIL
- GABALA
18:45 1
- ZENIT
- RUBIN
18:59 1
- TAMPOV
- ROSTOV
18:59 2
- RUDAR VELENJE
- NK DOMZALE
18:59 1X
- JUVENTUS
- HELLAS VERONA
19:00 1
- MAMELODI SUNDOWNS
- MARITZBURG
19:00 1
- CHARLEROI
- ST TRUIDEN
19:00 1
- RAD
- RADNIK SURD.
19:00 1X
- SPARTAK
- JAVOR
19:00 1X
- ALUMINIJ
- TABOR SEZANA
19:00 1
- ADANA
- BURSASPOR
19:00 2
- TORPEDO MINSK
- BATE BORISOV
19:00 2
- CHIEVO
- PISA
19:00 1
- ZARAGOZA
- LUGO
19:00 1
- SEKTZIA NESS ZIONA
- BNEI YEHUDA T.A.
19:00 2
- ATLANTAS
- STUMBRAS KAUNAS
19:00 1X
- BOTEV GALABOVO
- STRUMSKA SLAVA
19:00 1X
- CUKARICKI
- MLADOST LUCANI
19:00 1
- SPERANTA NISPORENI
- SHERIFF
19:00 X2
- GOTEBORG
- SIRIUS
19:00 1
- BRANN
- HAUGESUND
19:00 1
- WINTERTHUR
- WIL
19:00 1X
- NAPREDAK
- TSC BACKA TOPOLA
19:00 1
- TEMPERLEY
- CA ESTUDIANTES
19:05 0
- ESTUDIANTES
- PATRONATO
19:15 1
- FYLDE
- EASTLEIGH
19:20 2
- SPARTA
- RKC WAALWIJK
19:30 1
- NEWCASTLE
- BRIGHTON
19:30 1
- ASTERAS TR
- ATROMITOS ATH
19:30 2
- SENEGAL
- GUINEA
19:30 1
- ATLETICO MADRID
- CELTA VIGO
19:30 1
- WERDER BREMEN
- RB LEIPZIG
19:30 2
- MAURITANIA
- MALI
20:00 X2
- SLAVIA SOFIA
- LEVSKI SOFIA
20:00 X2
- ST GALLEN
- SERVETTE
20:00 1X
- XAMAX
- SION
20:00 2
- FENERBAHCE
- ANKARAGUCU
20:00 1
- PANAITOLIKOS
- AEK ATHENS
20:00 X2
- SKF SERED
- ZLATE MORAVC
20:00 1X
- ZILINA
- FK POHRONIE
20:00 1
- AEL LIMASSOL
- DOXA KATOKOPIOS
20:00 1X
- C.BUDEJOVICE
- VICTORIA PIL.
20:00 2
- NITRA
- MICHALOVCE
20:00 2
- BORAC BL
- SIROKI
20:00 2
- BELENENSES
- RIO AVE
20:00 1X
- AARAU
- SCHAFFHAUSEN
20:00 1X
- ASTRA PLOIESTI
- DYNAMO BUC.
20:30 2
- MACCABI TEL AVIV
- MACCABI HAIFA
20:30 1
- HAPOEL KIRYAT
- BEITAR JERUSALEM
20:30 2
- ZELJEZNICAR
- RADNIK
20:30 1
- GRONINGEN
- ZWOLLE
20:45 1
- WILLEM II
- VENLO VVV
20:45 1X
- HELMOND
- TOP OSS
20:45 1X
- BEVEREN
- MOUSCRON
21:00 2
- SLASK
- ZAGLEBIE
21:00 1
- SABAC
- PROLETER NOVI SAD
21:00 1X
- RAYO VALLECANO
- ALMERIA
21:00 1
- VOJVODINA
- VOZDOVAC
21:00 1
- METZ
- AMIENS
21:00 2
- NIMES
- TOULOUSE
21:00 1X
- NICE
- DIJON
21:00 1
- FLORIDSDORFER
- DORNBIRN 1913
21:00 1X
- REIMS
- MONACO
21:00 2
- ANTWERP
- CERCLE
21:00 1
- BORDEAUX
- BREST
21:00 1
- ALGERIA
- MOROCCO
21:15 1X
- BIDVEST WITS
- ORLANDO PIRATES
21:15 1X
- TUNISIA
- LIBYA
21:15 1
- VILLA DALMINE
- DEPORTIVO RIESTRA
21:30 1
- GENK
- OOSTENDE
21:30 1
- SARMIENTO JUNIN
- GIMNASIA MENDOZA
21:30 1
- WESTERLO
- RU SAINT GILLOISE
21:30 1X
- ALMARGO
- CHACARITA
21:30 1X
- ATLETICO ATLANTA
- GUILLERMO BROWN
21:30 1X
- ALBACETE
- MALAGA
21:30 2
- ALL BOYS
- ATLETICO RAFAELA
21:30 2
- DEFENSA JUSTICIA
- HURACAN
21:30 1X
- VITESSE
- FORTUNA SITTARD
21:45 1
- AC MILAN
- INTER MILAN
21:45 1X
- PENAROL
- JUVENTUD L.P.
22:00 1
- JUVENTUD L.P.
- PENAROL
22:00 X2
- DEPORTIVO PASTO
- ATLETICO NACIONAL
22:00 2
- GRANADA
- BARCELONA
22:00 X2
- MOREIRENSE
- BENFICA
22:30 X2
- BRAGANTINO
- LONDRINA
22:30 1
- ATLANTA
- SAN JOSE
22:30 1
- CRUZEIRO
- FLAMENGO
23:00 2
- SANTAMARINA
- DEFENSORES
23:00 1X
- PLATENSE
- BELGRANO
23:00 1X
- BARRACAS CENTRAL
- AGROPECUARIO
23:00 1X
- SAN LORENZO
- BOCA JUNIORS
23:45 2
- PATRIOTAS FC
- ATLETICO HUILA
00:00 1X
- VANCOUVER
- COLUMBUS
00:00 2
- INDEP. MEDELLIN
- LOS MILLONARIOS
01:00 1
- ATLETICO SAN LUIS
- SANTOS LAGUNA
01:00 2
- CORINTHIANS
- BAHIA
01:00 1
- CUIABA ESPORTE
- OESTE ITAPOLIS
01:00 1X
- CORITIBA
- CRB MACEIO
01:00 1
- NECAXA
- CLUB LEON
01:00 2



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.