TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 13 Eylül 2019, Cuma Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- BELGRANO
- TEMPERLEY
03:10 1
- PONTE PRETA
- VILA NOVA
03:30 1
- JUNIOR BARRANQUILL
- DEPORTIVO CALI
04:15 1
- URAWA RD
- CEREZO OSAKA
13:30 1
- SHIMIZU
- GRAMPUS NAGOYA
13:30 1X
- SHANDONG
- SHANGHAI SIPG
14:35 2
- JIANGSU
- GUANGZHOU EVER.
14:35 0
- SHENZHEN
- BEIJING
14:35 2
- FC YEREVAN
- LORI
15:00 2
- ANDIJON
- SOGDIYONA
16:00 1X
- GOL GOHAR
- PARS JANOOBI JAM
16:45 1X
- ACADEMICA CLIN.
- ASTRA PLOIESTI
17:30 2
- TSARKO SELO
- LOKOMOTIV PL.
17:30 2
- PYUNIK
- ALASHKERT
18:15 1X
- URARTU
- ARARAT-ARMENIA
18:15 2
- HELSINKI IFK
- KOKKOLAN KPV
18:30 1X
- SEINAJOEN
- VAASA
18:30 1X
- BALIKESISPOR
- UMRANIYESPOR
19:00 2
- ZALGIRIS
- PANEVEZYS
19:00 1
- ZAGLEBIE
- WISLA PLOCK
19:00 1X
- RADNICKI NIS
- VOJVODINA
19:00 1X
- DINAMO ZAGREB
- ISTRA
19:00 1
- SIGMA OLOMOUC
- OPAVA
19:00 1
- FLORA TAL.
- TALLINNA KALEV
19:30 1
- KARLSRUHER
- SANDHAUSEN
19:30 1X
- AMSTETTEN
- VORWARTS STEYR
19:30 1X
- SIRIUS
- FALKENBERG
20:00 1X
- SONDERJYSKE
- HORSENS
20:00 1
- LILLE
- ANGERS
20:00 1
- ARDA KARDZHALI
- BOTEV VRATSA
20:00 1
- ZENIT
- ARSENAL TULA
20:00 1
- GRASSHOPPERS
- SERVETTE
20:00 X2
- GAIS GOTEBO
- HALMSTAD
20:00 2
- FLORIDSDORFER
- LAFNITZ
20:10 2
- AUSTRIA WIEN B
- RIED
20:10 2
- HORN
- KAPFENBERG
20:10 1X
- GALATASARAY
- KASIMPASA
20:30 1
- CAMBUUR
- HELMOND
21:00 1
- NIORT
- GRENOBLE
21:00 1X
- LE HAVRE
- PARIS FC
21:00 1
- CHAMBLY
- AUXERRE
21:00 2
- RODEZ
- LE MANS
21:00 2
- EXCELSIOR
- ALMERE
21:00 1X
- JONG PSV
- JONG ALKMAAR
21:00 1
- DE GRAAFSCHAP
- JONG AJAX
21:00 1X
- MAASTRICHT MVV
- STORMVOGELS
21:00 1X
- BENFICA B
- VISEU
21:00 1X
- NAC BREDA
- JONG UTRECHT
21:00 1
- DEN BOSCH
- NEC NIJMEGEN
21:00 1X
- TROYES
- CAEN
21:00 1X
- AJACCIO
- ORLEANS LOIRET
21:00 1X
- VOLENDAM
- DORDRECHT
21:00 1X
- GUINGAMP
- NANCY
21:00 1
- FC EINDHOVEN FC
- RODA JC
21:00 1X
- CFR CLUJ
- FC VOLUNTARIS
21:00 1
- WINTERTHUR
- ST GALLEN
21:00 X2
- SOCHAUX
- VALENCIENNES
21:00 2
- ARBROATH
- PARTICK THISTLE
21:05 2
- FOR. DUSSELDORF
- WOLFSBURG
21:30 2
- JAGIELLONIA
- LEGIA WARSAWA
21:30 1X
- LOKEREN
- WESTERLO
21:30 1X
- CHARLEROI
- GENK
21:30 2
- DUNDALK
- SHAMROC
21:45 1
- BOHEMIANS
- WATERFORD
21:45 1X
- DERBY COUNTY
- CARDIFF
21:45 1X
- SAINT PATRICK
- UNIVERSITA CD
21:45 1
- DERRY
- CORK
21:45 2
- AMIENS
- LYON
21:45 X2
- SLIGO ROVERS
- FINN HARPS
22:00 1
- RAYO VALLECANO
- RACING SANTANDER
22:00 1
- MALLORCA
- ATHLETIC BILBAO
22:00 X2
- PORDENONE
- SPEZIA
22:00 2
- SETUBAL
- BRAGA
22:30 X2
- ESTUD. RIO CUARTO
- FERRO CARRIL OESTE
01:10 1X
- BOTAFOGO SP
- SAO BENTO
01:15 1X
- HUACHIPATO
- CURICO UNIDO
01:30 1



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.