TAHMİNDER

« Önceki İddaa Tahminleri - 13 Temmuz 2019, Cumartesi Sonraki »

Kod Karşılaşma Saat Tahmin
- D.C. UNITED
- NEW ENGLAND
02:00 1
- PONTE PRETA
- OESTE ITAPOLIS
03:30 1
- HOUSTON 1836
- LOS ANGELES
04:00 1X
- LEGANES
- RAYO VALLECANO
10:00 1X
- YOUNG BOYS
- KRIENS
11:30 1
- TOULOUSE
- AJACCIO
12:00 1
- MATSUMOTO YAMAGA
- JUBILO IWATA
12:00 2
- MOREIRENSE
- VARZIM
12:00 1
- JAGIELLONIA
- ATLANTAS
12:00 1
- MAFRA
- ESTORIL
12:00 X2
- RIO AVE
- BOAVISTA
12:30 0
- TONDELA
- AVES
12:30 1X
- YOUNG LIONS
- DPMM FC BRUNEI
12:30 1X
- PACOS FERREIRA
- CHAVES
12:30 X2
- MICHALOVCE
- SANDECJA N.C.
12:30 X2
- SN ALBIREX NIIGATA
- HOUGANG UNITED
12:30 2
- BRENTFORD
- DYNAMO KIEV
13:00 1
- INCHEON
- FC SEOUL
13:00 1X
- HONKA
- HELSINKI IFK
13:00 1X
- SENDAI
- KASHIMA
13:00 1X
- MARINOS YOKOH.
- URAWA RD
13:00 1X
- ZHETYSU
- IRTYSH
13:00 2
- JEJU
- POHANG
13:00 1
- WILLEM II
- TOP OSS
13:00 1
- GAMBA OSAKA
- SHIMIZU
13:00 1X
- SUWON FC
- BUSAN
13:00 1X
- CEREZO OSAKA
- GRAMPUS NAGOYA
13:00 1
- TRINITA OITA
- SAPPORO
13:00 1X
- WERDER BREMEN
- DARMSTADT
13:30 1
- SAGAN TOSU
- HIROSHIMA
13:30 1X
- CHIANGRAI
- CHAINAT
13:45 1
- MANCHESTER UNITED
- PERTH GLORY
14:00 1
- NAKHON RATCHASIMA
- RATCHABURI
14:00 2
- VENDSYSSEL
- VIBORG
14:00 1X
- BEIJING RENHE
- WUHAN ZALL
14:35 1X
- JIANGSU
- SHANGHAI SIPG
14:35 2
- TIANJIN TIANHAI
- SHENZHEN
14:35 1X
- KARLSRUHER
- STURM GRAZ
15:00 X2
- PORT AUTHORITY
- CHONBURI SHARK
15:00 1
- LIEFERING
- BRIGHTON
15:00 X2
- HEERENVEEN
- VOLENDAM
15:00 1
- LINCOLN
- SHEFFIELD WED
15:00 X2
- DUISBURG
- STOKE
15:30 X2
- WURZBURGER
- FSV FRANKFURT
16:00 2
- B.W. LINZ
- UNION BERLIN
16:00 X2
- WATTENS
- INGOLSTADT 07
16:00 X2
- SAINT PATRICK
- CHELSEA
16:00 X2
- HANSA ROSTOCK
- HANNOVER
16:00 X2
- LEVERKUSEN
- FORTUNA SITTARD
16:00 1
- AUGSBURG
- GREUTHER FURTH
16:00 1
- MIEDZ LEGNICA
- ZAGLEBIE
16:00 X2
- MATTERSBURG
- HOLSTEIN KIEL
16:00 X2
- SAMUT PRAKAN
- PTT RAYONG
16:00 1
- LASK LINZ
- HEIDENHEIMER
16:30 2
- URAL
- UFA
16:30 2
- ROSENBORG
- VIKING
16:30 1
- WOLFSBURG
- VENLO VVV
16:30 1
- HOFFENHEIM
- BRAUNSCHWEIG
16:30 1
- ORGRYTE
- OSTER
17:00 1
- SION
- XAMAX
17:00 1X
- NUNEATON
- WALSALL
17:00 X2
- AMERICA MG
- FIGUEIRENSE
17:00 1X
- MAIDSTONE UNT
- BROMLEY
17:00 2
- KIDDERMINSTER
- BRISTOL ROVERS
17:00 X2
- BARNET
- WYCOMBE
17:00 X2
- TELFORD
- WREXHAM
17:00 1X
- SHINNIK YAROSLAVL
- MORDOVIA
17:00 1X
- SEINAJOEN
- VAASA
17:00 1
- WOKING
- OXFORD
17:00 X2
- CRAWLEY TOWN
- SWANSEA
17:00 X2
- CELTIC GLASGOW
- RENNES
17:00 X2
- 1860 MUNCHEN
- MONCHENGLADBACH
17:00 X2
- CREWE
- ALTRINCHAM
17:00 1X
- WELLING
- CHARLTON
17:00 X2
- HAVANT
- PORTSMOUTH
17:00 X2
- PETERBOROUGH
- KETTERING
17:00 1X
- KORTRIJK
- NAC BREDA
17:00 1
- GUISELEY
- SCUNTHORPE
17:00 X2
- ALFRETON
- MANSFIELD
17:00 X2
- TRELLEBORG
- SYRIANSKA
17:00 1X
- IK FREJ TABY
- MJALLBY
17:00 1X
- TORPEDO MOSCOW
- BALTIKA
17:00 2
- TORPEDO MINSK
- GOMEL
17:00 2
- FALKENBERG
- GOTEBORG
17:00 2
- HERTHA BERLIN
- KARLSRUHER
17:00 1
- HAMBURGER SV
- HUDDERSFIELD
17:00 X2
- AIK
- ELFSBORG
17:00 1
- FYLDE
- PRESTON
17:00 X2
- KHIMIK DZERZHINSK
- AVANGARD KURSK
17:00 2
- LYON
- SERVETTE
17:30 1
- INDIA
- NORTH KOREA
17:30 2
- BANIK OSTRAVA
- LIBEREC
18:00 1X
- FALKIRK
- LIVINGSTONE
18:00 1X
- ROSS COUNTY
- MONTROSE
18:00 1
- RAITH ROVERS
- FC DUNDEE
18:00 X2
- QUEEN OF SOUTH
- MOTHERWELL
18:00 2
- ANTWERP
- VALENCIENNES
18:00 1
- VOLYN
- KARPATY
18:00 X2
- LEVERKUSEN
- EUPEN
18:00 1
- VARZIM
- MOREIRENSE
18:00 X2
- BERWICK
- AYR UNITED
18:00 X2
- PARTIZAN
- PAKSI
18:00 1
- KRASNODAR 2
- LUCH ENERGIYA
18:00 0
- AKTOBE
- SHAKHTYOR KAR.
18:00 1X
- DIJON
- AUXERRE
18:00 1
- CHERTANOVO
- YENISEY
18:00 X2
- ST. POLTEN
- ZNOJMO
18:00 1X
- WOLFSBERGER
- BORDEAUX
18:00 X2
- PARTICK THISTLE
- AIRDRIE
18:00 1
- METALAC
- ISKRA DANIL.
18:00 1
- NEFTEKHIMIK
- NIZHNIY
18:00 1
- ASTRA PLOIESTI
- BOTOSANI
18:00 1
- DEBRECENI
- BEKESCSABA
18:00 1X
- NICE
- THUN
18:00 1
- MARILA PRIBAM
- TEPLICE
18:00 1X
- KISVARDA
- DIOSGYOR
18:00 0
- STORMVOGELS
- AZ ALKMAAR
18:00 X2
- SKALICA
- JIHLAVA
18:30 2
- HAPOEL KIRYAT
- ZILINA
18:30 1X
- NAPOLI
- BENEVENTO
18:30 1
- STANDARD LIEGE
- STRASBOURG
18:30 1X
- CAEN
- LE HAVRE
18:30 1
- NEMAN
- SLUTSKSAKHAR SLUTS
18:45 1X
- SALZBURG
- VORWARTS STEYR
19:00 1
- LAUSANNE
- MONACO
19:00 X2
- NITRA
- VASAS
19:00 2
- ORLEANS LOIRET
- CHATEAUROUX
19:00 2
- BRAGE
- BROMMAPOJKARNA
19:00 2
- NIORT
- LE MANS
19:00 1X
- ST TRUIDEN
- AA GENT
19:00 X2
- CLERMONT
- SAINT ETIENNE
19:00 X2
- FENERBAHCE
- BOLUSPOR
19:00 1
- SPARTAK MOS
- SOCHI
19:00 1
- SLOVAN BRAT.
- HARTBERG
19:00 0
- VESTMANNAEYJAR
- HAFNARFJORDUR
19:00 2
- LORIENT
- GUINGAMP
19:00 X2
- CHIASSO
- BELLINZONA
19:00 1X
- BOURG-PERONNAS
- GRENOBLE
19:00 2
- ESKILSTUNA
- KALMAR
19:00 1X
- SANTA CLARA
- SPORT. COVILHA
19:00 1
- LILLE
- REIMS
19:00 1X
- CERCLE
- LENS
19:30 1X
- HEERENVEEN
- MECHELEN
20:00 1
- VILLARREAL
- WEST BROMWICH
20:00 1
- SETUBAL
- BIRMINGHAM
20:00 X2
- ZULTE
- LOKEREN
20:00 2
- MAASTRICHT MVV
- LOMMEL
20:00 X2
- OOSTENDE
- MOUSCRON
20:00 1X
- ST GALLEN
- SPORTING LISBON
20:00 X2
- VICTORIA PIL.
- SIGMA OLOMOUC
20:30 1
- WESTERLO
- FC EINDHOVEN FC
20:30 1
- BATE BORISOV
- TORPEDO ZHODINO
20:45 1X
- CFR CLUJ
- POLITECHNIKA
21:00 1
- JUVENTUD L.P.
- DANUBIO
21:00 1X
- ATROMITOS ATH
- NOTTINGHAM
21:00 X2
- CERRO LARGO
- RACING MONT.
21:00 1X
- CERRO
- LIVERPOOL MONT.
21:00 1X
- LUDOGOREST
- TSARKO SELO
21:00 1
- PORTIMONENSE
- BRAGA
21:00 X2
- MARIBOR
- TRIGLAV
21:15 1
- BASEL
- STUTTGART
21:15 X2
- ROSTOV
- GAZONIK ORENBURG
21:30 1
- LKS LODZ
- KORONA
21:30 0
- BODO
- RANHEIM
22:00 1
- SEVILLA
- READING
22:00 1
- SLIGO ROVERS
- WATERFORD
22:00 2
- ATLETICO GO
- VILA NOVA
22:30 1X
- GREMIO
- VASCO DA GAMA
23:00 1
- FORTALEZA ESPORTE
- AVAI
23:00 1
- ATLETICO HUILA
- LA EQUIDAD
23:15 1X
- MADEIRA
- DEFENSOR
00:00 1
- EVERTON DV
- O HIGGINS
00:30 1X
- BAHIA
- SANTOS
01:00 2
- BRISTOL CITY
- DERBY COUNTY
01:00 2
- PARANA CLUBE
- BRAGANTINO
01:00 1X
- JUNIOR BARRANQUILL
- DEPORTES TOLIMA
01:00 1X
- SAO PAULO
- PALMEIRAS
01:00 2
- JAGUARES CORDOBA
- UNION MAGDALENA
01:15 1



Sağ Listeler

Sağ liste girilmedi.
Cash pasif : 0,014850 sn.