TAHMİNDER
362
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Energie Cottbus 19 13 3 3 47 27 20 42 9 8 0 1 26 12 14 24 10 5 3 2 21 15 6 18
2 Lokomotiv Leipzig 19 11 7 1 35 21 14 40 9 6 3 0 20 13 7 21 10 5 4 1 15 8 7 19
3 VSG Altglienicke 19 12 3 4 49 24 25 39 10 8 1 1 30 12 18 25 9 4 2 3 19 12 7 14
4 Hertha BSC Berlin II 19 10 3 6 49 30 19 33 9 4 2 3 22 14 8 14 10 6 1 3 27 16 11 19
5 Dynamo 18 9 4 5 27 21 6 31 9 6 2 1 17 6 11 20 9 3 2 4 10 15 -5 11
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 9 3 6 38 27 11 30 9 6 1 2 21 5 16 19 9 3 2 4 17 22 -5 11
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 7 6 6 37 30 7 27 10 4 3 3 20 15 5 15 9 3 3 3 17 15 2 12
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 6 9 4 19 14 5 27 10 3 5 2 8 6 2 14 9 3 4 2 11 8 3 13
9 SV Lichtenberg 47 19 7 5 7 24 23 1 26 10 5 2 3 15 8 7 17 9 2 3 4 9 15 -6 9
10 Meuselwitz 19 6 6 7 30 32 -2 24 9 4 1 4 16 16 0 13 10 2 5 3 14 16 -2 11
11 Auerbach 1906 19 7 2 10 32 41 -9 23 9 5 1 3 20 20 0 16 10 2 1 7 12 21 -9 7
12 Berliner AK 07 19 5 7 7 33 32 1 22 9 2 5 2 16 17 -1 11 10 3 2 5 17 15 2 11
13 Bsg Chemie Leipzig 18 4 8 6 18 21 -3 20 9 3 3 3 10 11 -1 12 9 1 5 3 8 10 -2 8
14 Erfurt 19 4 7 8 18 27 -9 19 9 4 3 2 12 8 4 15 10 0 4 6 6 19 -13 4
15 Optik Rathenow 19 4 6 9 18 36 -18 18 9 3 3 3 10 11 -1 12 10 1 3 6 8 25 -17 6
16 VfB Germania Halberstadt 19 3 7 9 21 33 -12 16 10 1 6 3 12 16 -4 9 9 2 1 6 9 17 -8 7
17 Babelsberg 18 1 8 9 17 35 -18 11 10 1 5 4 10 21 -11 8 8 0 3 5 7 14 -7 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 2 4 13 16 54 -38 10 10 2 3 5 10 22 -12 9 9 0 1 8 6 32 -26 1



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Energie Cottbus 19 9 8 2 23 12 11 35 9 3 4 2 10 6 4 13 10 6 4 0 13 6 7 22
2 Berliner AK 07 19 8 6 5 19 11 8 30 9 4 4 1 9 4 5 16 10 4 2 4 10 7 3 14
3 Dynamo 18 8 6 4 16 11 5 30 9 6 1 2 9 4 5 19 9 2 5 2 7 7 0 11
4 Hertha BSC Berlin II 19 6 10 3 22 14 8 28 9 3 4 2 9 6 3 13 10 3 6 1 13 8 5 15
5 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 8 4 6 17 12 5 28 9 4 2 3 10 4 6 14 9 4 2 3 7 8 -1 14
6 Meuselwitz 19 7 7 5 14 10 4 28 9 3 3 3 7 7 0 12 10 4 4 2 7 3 4 16
7 VSG Altglienicke 19 7 6 6 21 16 5 27 10 4 4 2 11 8 3 16 9 3 2 4 10 8 2 11
8 SV Lichtenberg 47 19 7 6 6 10 8 2 27 10 4 4 2 5 2 3 16 9 3 2 4 5 6 -1 11
9 FC Viktoria 1889 Berlin 19 4 13 2 7 5 2 25 10 1 8 1 2 2 0 11 9 3 5 1 5 3 2 14
10 Lokomotiv Leipzig 19 5 9 5 12 11 1 24 9 0 6 3 5 8 -3 6 10 5 3 2 7 3 4 18
11 FSV Union Fuerstenwalde 19 6 6 7 16 15 1 24 10 3 2 5 8 8 0 11 9 3 4 2 8 7 1 13
12 VfB Germania Halberstadt 19 5 7 7 12 13 -1 22 10 2 5 3 7 7 0 11 9 3 2 4 5 6 -1 11
13 Bsg Chemie Leipzig 18 4 9 5 6 11 -5 21 9 3 3 3 4 6 -2 12 9 1 6 2 2 5 -3 9
14 Auerbach 1906 19 5 6 8 13 18 -5 21 9 4 3 2 11 9 2 15 10 1 3 6 2 9 -7 6
15 Erfurt 19 4 8 7 9 13 -4 20 9 3 3 3 6 5 1 12 10 1 5 4 3 8 -5 8
16 Optik Rathenow 19 4 8 7 7 18 -11 20 9 2 5 2 4 4 0 11 10 2 3 5 3 14 -11 9
17 Babelsberg 18 3 8 7 8 19 -11 17 10 2 3 5 5 14 -9 9 8 1 5 2 3 5 -2 8
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 3 5 11 9 24 -15 14 10 3 2 5 6 9 -3 11 9 0 3 6 3 15 -12 3



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 VSG Altglienicke 19 11 7 1 28 8 20 40 10 9 0 1 19 4 15 27 9 2 7 0 9 4 5 13
2 Lokomotiv Leipzig 19 11 5 3 23 10 13 38 9 7 2 0 15 5 10 23 10 4 3 3 8 5 3 15
3 Energie Cottbus 19 9 6 4 24 15 9 33 9 6 2 1 16 6 10 20 10 3 4 3 8 9 -1 13
4 Hertha BSC Berlin II 19 8 6 5 27 16 11 30 9 4 3 2 13 8 5 15 10 4 3 3 14 8 6 15
5 FSV Union Fuerstenwalde 19 7 8 4 21 15 6 29 10 4 5 1 12 7 5 17 9 3 3 3 9 8 1 12
6 Dynamo 18 6 9 3 11 10 1 27 9 4 5 0 8 2 6 17 9 2 4 3 3 8 -5 10
7 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 7 6 5 21 15 6 27 9 5 4 0 11 1 10 19 9 2 2 5 10 14 -4 8
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 5 10 4 12 9 3 25 10 3 5 2 6 4 2 14 9 2 5 2 6 5 1 11
9 Bsg Chemie Leipzig 18 5 9 4 12 10 2 24 9 3 5 1 6 5 1 14 9 2 4 3 6 5 1 10
10 Erfurt 19 5 8 6 9 14 -5 23 9 3 5 1 6 3 3 14 10 2 3 5 3 11 -8 9
11 Auerbach 1906 19 5 8 6 19 23 -4 23 9 3 4 2 9 11 -2 13 10 2 4 4 10 12 -2 10
12 SV Lichtenberg 47 19 5 7 7 14 15 -1 22 10 4 3 3 10 6 4 15 9 1 4 4 4 9 -5 7
13 Meuselwitz 19 5 5 9 16 22 -6 20 9 3 2 4 9 9 0 11 10 2 3 5 7 13 -6 9
14 Berliner AK 07 19 4 7 8 14 21 -7 19 9 2 3 4 7 13 -6 9 10 2 4 4 7 8 -1 10
15 VfB Germania Halberstadt 19 4 6 9 9 20 -11 18 10 3 3 4 5 9 -4 12 9 1 3 5 4 11 -7 6
16 Optik Rathenow 19 3 9 7 11 18 -7 18 9 1 6 2 6 7 -1 9 10 2 3 5 5 11 -6 9
17 Babelsberg 18 1 11 6 9 16 -7 14 10 1 7 2 5 7 -2 10 8 0 4 4 4 9 -5 4
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 2 5 12 7 30 -23 11 10 2 2 6 4 13 -9 8 9 0 3 6 3 17 -14 3



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 Energie Cottbus 19 1 18 3 16 5 14 8 11 42 9 0 9 1 8 2 7 3 6 24 10 1 9 2 8 3 7 5 5 18
2 Lokomotiv Leipzig 19 1 18 3 16 8 11 12 7 40 9 0 9 1 8 2 7 4 5 21 10 1 9 2 8 6 4 8 2 19
3 VSG Altglienicke 19 0 19 0 19 4 15 8 11 39 10 0 10 0 10 1 9 3 7 25 9 0 9 0 9 3 6 5 4 14
4 Hertha BSC Berlin II 19 1 18 3 16 4 15 7 12 33 9 1 8 2 7 3 6 4 5 14 10 0 10 1 9 1 9 3 7 19
5 Dynamo 18 2 16 4 14 9 9 12 6 31 9 1 8 2 7 5 4 5 4 20 9 1 8 2 7 4 5 7 2 11
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 1 17 3 15 7 11 9 9 30 9 1 8 3 6 5 4 6 3 19 9 0 9 0 9 2 7 3 6 11
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 0 19 3 16 5 14 10 9 27 10 0 10 1 9 2 8 6 4 15 9 0 9 2 7 3 6 4 5 12
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 6 13 11 8 15 4 15 4 27 10 4 6 6 4 9 1 9 1 14 9 2 7 5 4 6 3 6 3 13
9 SV Lichtenberg 47 19 1 18 5 14 12 7 15 4 26 10 1 9 4 6 6 4 8 2 17 9 0 9 1 8 6 3 7 2 9
10 Meuselwitz 19 1 18 2 17 9 10 10 9 24 9 0 9 1 8 4 5 4 5 13 10 1 9 1 9 5 5 6 4 11
11 Auerbach 1906 19 0 19 1 18 7 12 10 9 23 9 0 9 1 8 3 6 3 6 16 10 0 10 0 10 4 6 7 3 7
12 Berliner AK 07 19 0 19 2 17 9 10 10 9 22 9 0 9 0 9 4 5 5 4 11 10 0 10 2 8 5 5 5 5 11
13 Bsg Chemie Leipzig 18 4 14 6 12 13 5 14 4 20 9 1 8 1 8 7 2 7 2 12 9 3 6 5 4 6 3 7 2 8
14 Erfurt 19 3 16 6 13 10 9 16 3 19 9 1 8 3 6 4 5 8 1 15 10 2 8 3 7 6 4 8 2 4
15 Optik Rathenow 19 2 17 5 14 10 9 12 7 18 9 1 8 3 6 5 4 7 2 12 10 1 9 2 8 5 5 5 5 6
16 VfB Germania Halberstadt 19 0 19 3 16 10 9 13 6 16 10 0 10 1 9 6 4 7 3 9 9 0 9 2 7 4 5 6 3 7
17 Babelsberg 18 2 16 5 13 9 9 10 8 11 10 1 9 2 8 4 6 5 5 8 8 1 7 3 5 5 3 5 3 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 1 18 3 16 6 13 11 8 10 10 1 9 2 8 4 6 7 3 9 9 0 9 1 8 2 7 4 5 1



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 Energie Cottbus 19 3 16 8 11 13 6 42 9 2 7 4 5 6 3 24 10 1 9 4 6 7 3 18
2 Lokomotiv Leipzig 19 5 14 12 7 17 2 40 9 2 7 4 5 8 1 21 10 3 7 8 2 9 1 19
3 VSG Altglienicke 19 2 17 5 14 15 4 39 10 1 9 2 8 8 2 25 9 1 8 3 6 7 2 14
4 Hertha BSC Berlin II 19 4 15 7 12 15 4 33 9 3 6 5 4 6 3 14 10 1 9 2 8 9 1 19
5 Dynamo 18 4 14 9 9 14 4 31 9 1 8 5 4 8 1 20 9 3 6 4 5 6 3 11
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 3 15 10 8 14 4 30 9 2 7 5 4 7 2 19 9 1 8 5 4 7 2 11
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 3 16 9 10 14 5 27 10 2 8 5 5 7 3 15 9 1 8 4 5 7 2 12
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 12 7 16 3 17 2 27 10 8 2 9 1 9 1 14 9 4 5 7 2 8 1 13
9 SV Lichtenberg 47 19 5 14 15 4 19 0 26 10 4 6 9 1 10 0 17 9 1 8 6 3 9 0 9
10 Meuselwitz 19 4 15 11 8 18 1 24 9 1 8 4 5 8 1 13 10 3 7 7 3 10 0 11
11 Auerbach 1906 19 4 15 10 9 14 5 23 9 1 8 3 6 5 4 16 10 3 7 7 3 9 1 7
12 Berliner AK 07 19 2 17 8 11 17 2 22 9 1 8 4 5 9 0 11 10 1 9 4 6 8 2 11
13 Bsg Chemie Leipzig 18 7 11 13 5 17 1 20 9 2 7 6 3 9 0 12 9 5 4 7 2 8 1 8
14 Erfurt 19 5 14 14 5 17 2 19 9 1 8 6 3 9 0 15 10 4 6 8 2 8 2 4
15 Optik Rathenow 19 7 12 12 7 14 5 18 9 4 5 7 2 8 1 12 10 3 7 5 5 6 4 6
16 VfB Germania Halberstadt 19 3 16 12 7 17 2 16 10 2 8 5 5 9 1 9 9 1 8 7 2 8 1 7
17 Babelsberg 18 6 12 10 8 13 5 11 10 2 8 5 5 6 4 8 8 4 4 5 3 7 1 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 3 16 11 8 15 4 10 10 2 8 8 2 8 2 9 9 1 8 3 6 7 2 1



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 Energie Cottbus 19 12 7 42 9 6 3 24 10 6 4 18
2 Lokomotiv Leipzig 19 11 8 40 9 7 2 21 10 4 6 19
3 VSG Altglienicke 19 12 7 39 10 6 4 25 9 6 3 14
4 Hertha BSC Berlin II 19 13 6 33 9 5 4 14 10 8 2 19
5 Dynamo 18 8 10 31 9 4 5 20 9 4 5 11
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 10 8 30 9 2 7 19 9 8 1 11
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 12 7 27 10 6 4 15 9 6 3 12
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 6 13 27 10 2 8 14 9 4 5 13
9 SV Lichtenberg 47 19 8 11 26 10 4 6 17 9 4 5 9
10 Meuselwitz 19 12 7 24 9 6 3 13 10 6 4 11
11 Auerbach 1906 19 13 6 23 9 6 3 16 10 7 3 7
12 Berliner AK 07 19 13 6 22 9 8 1 11 10 5 5 11
13 Bsg Chemie Leipzig 18 8 10 20 9 4 5 12 9 4 5 8
14 Erfurt 19 9 10 19 9 5 4 15 10 4 6 4
15 Optik Rathenow 19 10 9 18 9 5 4 12 10 5 5 6
16 VfB Germania Halberstadt 19 12 7 16 10 7 3 9 9 5 4 7
17 Babelsberg 18 9 9 11 10 5 5 8 8 4 4 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 8 11 10 10 5 5 9 9 3 6 1



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 Energie Cottbus 19 8 11 42 9 3 6 24 10 5 5 18
2 Lokomotiv Leipzig 19 6 13 40 9 5 4 21 10 1 9 19
3 VSG Altglienicke 19 6 13 39 10 5 5 25 9 1 8 14
4 Hertha BSC Berlin II 19 8 11 33 9 2 7 14 10 6 4 19
5 Dynamo 18 4 14 31 9 1 8 20 9 3 6 11
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 4 14 30 9 1 8 19 9 3 6 11
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 6 13 27 10 1 9 15 9 5 4 12
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 3 16 27 10 1 9 14 9 2 7 13
9 SV Lichtenberg 47 19 1 18 26 10 0 10 17 9 1 8 9
10 Meuselwitz 19 4 15 24 9 3 6 13 10 1 9 11
11 Auerbach 1906 19 5 14 23 9 4 5 16 10 1 9 7
12 Berliner AK 07 19 6 13 22 9 3 6 11 10 3 7 11
13 Bsg Chemie Leipzig 18 2 16 20 9 1 8 12 9 1 8 8
14 Erfurt 19 3 16 19 9 2 7 15 10 1 9 4
15 Optik Rathenow 19 3 16 18 9 2 7 12 10 1 9 6
16 VfB Germania Halberstadt 19 5 14 16 10 3 7 9 9 2 7 7
17 Babelsberg 18 4 14 11 10 2 8 8 8 2 6 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 4 15 10 10 2 8 9 9 2 7 1



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 Energie Cottbus 15 9
2 Lokomotiv Leipzig 10 10
3 VSG Altglienicke 12 11
4 Hertha BSC Berlin II 12 11
5 Dynamo 11 7
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 12 7
7 FSV Union Fuerstenwalde 11 11
8 FC Viktoria 1889 Berlin 5 5
9 SV Lichtenberg 47 8 7
10 Meuselwitz 11 8
11 Auerbach 1906 7 13
12 Berliner AK 07 14 9
13 Bsg Chemie Leipzig 6 7
14 Erfurt 7 10
15 Optik Rathenow 6 9
16 VfB Germania Halberstadt 10 11
17 Babelsberg 5 11
18 Bischofswerdaer FV 1908 7 13



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 Berliner AK 07 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dynamo 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Lichtenberg 47 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lokomotiv Leipzig 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Energie Cottbus 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Viktoria 1889 Berlin 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VfB Germania Halberstadt 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bsg Chemie Leipzig 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FSV Union Fuerstenwalde 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Meuselwitz 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Erfurt 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hertha BSC Berlin II 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Optik Rathenow 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Auerbach 1906 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Babelsberg 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 VSG Altglienicke 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 Berliner AK 07 19 0 5 6 8 5 1 8 0 1 2 8 6 6 9
2 Dynamo 18 0 4 6 6 3 3 5 0 3 3 5 3 2 5
3 SV Lichtenberg 47 19 0 4 3 4 4 4 6 0 2 2 4 5 6 5
4 Lokomotiv Leipzig 19 0 5 2 5 6 10 7 0 1 6 4 5 2 3
5 Energie Cottbus 19 0 5 8 10 7 6 11 0 2 7 3 5 8 2
6 FC Viktoria 1889 Berlin 19 0 2 0 5 2 5 5 0 2 3 0 1 4 4
7 VfB Germania Halberstadt 19 0 1 6 5 4 2 3 0 3 5 5 6 6 8
8 Bsg Chemie Leipzig 18 0 1 4 1 1 4 7 0 3 5 3 3 5 2
9 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 0 4 3 10 8 8 5 0 2 4 6 5 5 5
10 FSV Union Fuerstenwalde 19 0 6 8 2 4 6 11 0 8 1 6 3 4 8
11 Meuselwitz 19 0 3 4 7 3 7 6 0 2 5 3 4 4 14
12 Erfurt 19 0 1 4 4 5 1 3 0 6 4 3 5 4 5
13 Hertha BSC Berlin II 19 0 4 10 8 7 8 12 0 5 3 6 5 2 9
14 Optik Rathenow 19 0 2 2 3 4 3 5 0 5 6 8 5 6 7
15 Auerbach 1906 19 0 5 2 6 5 5 9 0 7 6 5 4 10 9
16 Babelsberg 18 0 2 3 3 4 1 4 0 4 9 6 1 7 8
17 VSG Altglienicke 19 0 6 6 9 6 12 10 0 6 1 9 3 1 4
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 0 5 3 1 1 3 3 0 3 8 13 10 7 13



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 Energie Cottbus 13 16 9 11 11 16 8 9 1 7 5 6 5 7 8 4 6 10
2 Lokomotiv Leipzig 14 12 12 11 10 17 9 6 3 6 3 9 5 6 9 5 7 8
3 VSG Altglienicke 14 16 8 14 13 11 9 9 2 8 6 6 5 7 6 6 7 5
4 Hertha BSC Berlin II 10 16 12 14 9 15 6 7 5 7 5 6 4 9 7 7 4 9
5 Dynamo 14 14 8 14 12 10 8 7 3 7 8 3 6 7 5 7 4 7
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 13 15 8 11 14 11 7 8 3 6 7 5 6 7 5 5 7 6
7 FSV Union Fuerstenwalde 13 13 12 11 13 14 7 7 6 5 8 7 6 6 6 6 5 7
8 FC Viktoria 1889 Berlin 14 10 14 15 6 17 8 5 7 9 2 9 6 5 7 6 4 8
9 SV Lichtenberg 47 14 14 10 14 13 11 7 8 5 8 6 6 7 6 5 6 7 5
10 Meuselwitz 13 13 12 12 12 14 5 8 5 6 6 6 8 5 7 6 6 8
11 Auerbach 1906 14 17 7 16 13 9 6 8 4 7 6 5 8 9 3 9 7 4
12 Berliner AK 07 14 12 12 14 13 11 7 4 7 8 5 5 7 8 5 6 8 6
13 Bsg Chemie Leipzig 14 10 12 14 9 13 6 6 6 6 6 6 8 4 6 8 3 7
14 Erfurt 17 12 9 15 11 12 7 6 5 6 6 6 10 6 4 9 5 6
15 Optik Rathenow 15 13 10 15 11 12 6 6 6 7 4 7 9 7 4 8 7 5
16 VfB Germania Halberstadt 14 12 12 13 12 13 7 4 9 7 5 8 7 8 3 6 7 5
17 Babelsberg 14 10 12 12 10 14 6 5 9 5 7 8 8 5 3 7 3 6
18 Bischofswerdaer FV 1908 14 15 9 14 14 10 5 7 8 5 8 7 9 8 1 9 6 3



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 Energie Cottbus 15 13 10 8 7 3 7 6 7
2 Lokomotiv Leipzig 15 14 9 9 7 2 6 7 7
3 VSG Altglienicke 16 12 10 9 10 1 7 2 9
4 Hertha BSC Berlin II 13 13 12 7 6 5 6 7 7
5 Dynamo 16 9 11 9 4 5 7 5 6
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 16 12 8 9 5 4 7 7 4
7 FSV Union Fuerstenwalde 15 11 12 9 5 6 6 6 6
8 FC Viktoria 1889 Berlin 15 9 14 8 5 7 7 4 7
9 SV Lichtenberg 47 15 12 11 7 7 6 8 5 5
10 Meuselwitz 13 14 11 5 7 6 8 7 5
11 Auerbach 1906 15 11 12 7 5 6 8 6 6
12 Berliner AK 07 13 12 13 5 6 7 8 6 6
13 Bsg Chemie Leipzig 15 9 12 8 4 6 7 5 6
14 Erfurt 16 11 11 8 4 6 8 7 5
15 Optik Rathenow 15 10 13 7 3 8 8 7 5
16 VfB Germania Halberstadt 14 13 11 6 7 7 8 6 4
17 Babelsberg 16 7 13 8 3 9 8 4 4
18 Bischofswerdaer FV 1908 13 14 11 4 8 8 9 6 3



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 VSG Altglienicke 10 4 6
2 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 3 6
3 Dynamo 9 3 6
4 Bsg Chemie Leipzig 9 3 6
5 Hertha BSC Berlin II 9 2 7
6 SV Lichtenberg 47 10 2 8
7 Meuselwitz 9 2 7
8 Auerbach 1906 9 2 7
9 Energie Cottbus 9 1 8
10 FSV Union Fuerstenwalde 10 1 9
11 FC Viktoria 1889 Berlin 10 1 9
12 Erfurt 9 1 8
13 Bischofswerdaer FV 1908 10 1 9
14 Lokomotiv Leipzig 9 0 9
15 Berliner AK 07 9 0 9
16 VfB Germania Halberstadt 10 0 10
17 Optik Rathenow 9 0 9
18 Babelsberg 10 0 10



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Energie Cottbus 10 2 8
2 Lokomotiv Leipzig 10 2 8
3 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 2 7
4 FSV Union Fuerstenwalde 9 2 7
5 Berliner AK 07 10 2 8
6 VSG Altglienicke 9 1 8
7 Hertha BSC Berlin II 10 1 9
8 FC Viktoria 1889 Berlin 9 1 8
9 Auerbach 1906 10 1 9
10 VfB Germania Halberstadt 9 1 8
11 Dynamo 9 0 9
12 SV Lichtenberg 47 9 0 9
13 Meuselwitz 10 0 10
14 Bsg Chemie Leipzig 9 0 9
15 Erfurt 10 0 10
16 Optik Rathenow 10 0 10
17 Babelsberg 8 0 8
18 Bischofswerdaer FV 1908 9 0 9



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 Energie Cottbus 19 8 5 6 9 5 3 1 10 3 2 5
2 Lokomotiv Leipzig 19 4 7 8 9 1 5 3 10 3 2 5
3 VSG Altglienicke 19 9 3 7 10 6 2 2 9 3 1 5
4 Hertha BSC Berlin II 19 8 2 9 9 3 1 5 10 5 1 4
5 Dynamo 18 7 2 9 9 5 1 3 9 2 1 6
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 6 3 9 9 4 2 3 9 2 1 6
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 5 2 12 10 3 1 6 9 2 1 6
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 3 3 13 10 2 1 7 9 1 2 6
9 SV Lichtenberg 47 19 3 4 12 10 2 3 5 9 1 1 7
10 Meuselwitz 19 4 2 13 9 3 1 5 10 1 1 8
11 Auerbach 1906 19 5 2 12 9 3 2 4 10 2 0 8
12 Berliner AK 07 19 4 1 14 9 1 1 7 10 3 0 7
13 Bsg Chemie Leipzig 18 3 1 14 9 3 0 6 9 0 1 8
14 Erfurt 19 1 3 15 9 1 3 5 10 0 0 10
15 Optik Rathenow 19 1 3 15 9 1 2 6 10 0 1 9
16 VfB Germania Halberstadt 19 1 2 16 10 0 1 9 9 1 1 7
17 Babelsberg 18 0 1 17 10 0 1 9 8 0 0 8
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 1 1 17 10 1 1 8 9 0 0 9



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 5 1
2 Dynamo 9 4 2
3 VSG Altglienicke 10 3 5
4 Energie Cottbus 9 3 5
5 FSV Union Fuerstenwalde 10 3 1
6 Bsg Chemie Leipzig 9 3 0
7 Hertha BSC Berlin II 9 2 2
8 Lokomotiv Leipzig 9 2 4
9 FC Viktoria 1889 Berlin 10 2 1
10 SV Lichtenberg 47 10 2 3
11 Meuselwitz 9 2 2
12 Erfurt 9 2 2
13 Optik Rathenow 9 2 1
14 Auerbach 1906 9 1 4
15 Bischofswerdaer FV 1908 10 1 1
16 Berliner AK 07 9 0 2
17 VfB Germania Halberstadt 10 0 1
18 Babelsberg 10 0 1



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Lokomotiv Leipzig 10 4 1
2 Energie Cottbus 10 3 2
3 Dynamo 9 3 0
4 VSG Altglienicke 9 2 2
5 FSV Union Fuerstenwalde 9 2 1
6 FC Viktoria 1889 Berlin 9 2 1
7 Berliner AK 07 10 2 1
8 Hertha BSC Berlin II 10 1 5
9 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 1 2
10 SV Lichtenberg 47 9 1 1
11 Meuselwitz 10 1 1
12 Bsg Chemie Leipzig 9 1 0
13 Auerbach 1906 10 1 1
14 VfB Germania Halberstadt 9 1 1
15 Optik Rathenow 10 1 0
16 Erfurt 10 0 0
17 Babelsberg 8 0 0
18 Bischofswerdaer FV 1908 9 0 0



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Energie Cottbus 10 2 8
2 Lokomotiv Leipzig 10 2 8
3 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 2 7
4 FSV Union Fuerstenwalde 9 2 7
5 Berliner AK 07 10 2 8
6 VSG Altglienicke 9 1 8
7 Hertha BSC Berlin II 10 1 9
8 FC Viktoria 1889 Berlin 9 1 8
9 Auerbach 1906 10 1 9
10 VfB Germania Halberstadt 9 1 8
11 Dynamo 9 0 9
12 SV Lichtenberg 47 9 0 9
13 Meuselwitz 10 0 10
14 Bsg Chemie Leipzig 9 0 9
15 Erfurt 10 0 10
16 Optik Rathenow 10 0 10
17 Babelsberg 8 0 8
18 Bischofswerdaer FV 1908 9 0 9



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 Energie Cottbus 19 3 5 9 2 9 1 2 5 1 10 2 3 4 1
2 Lokomotiv Leipzig 19 3 9 6 1 9 1 3 4 1 10 2 6 2 0
3 VSG Altglienicke 19 0 8 11 0 10 0 3 7 0 9 0 5 4 0
4 Hertha BSC Berlin II 19 3 4 10 2 9 2 2 4 1 10 1 2 6 1
5 Dynamo 18 4 8 6 0 9 2 3 4 0 9 2 5 2 0
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 3 6 6 3 9 3 3 2 1 9 0 3 4 2
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 3 7 9 0 10 1 5 4 0 9 2 2 5 0
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 11 4 4 0 10 6 3 1 0 9 5 1 3 0
9 SV Lichtenberg 47 19 5 10 4 0 10 4 4 2 0 9 1 6 2 0
10 Meuselwitz 19 2 8 9 0 9 1 3 5 0 10 1 5 4 0
11 Auerbach 1906 19 1 9 7 2 9 1 2 4 2 10 0 7 3 0
12 Berliner AK 07 19 2 8 9 0 9 0 5 4 0 10 2 3 5 0
13 Bsg Chemie Leipzig 18 6 8 4 0 9 1 6 2 0 9 5 2 2 0
14 Erfurt 19 6 10 2 1 9 3 5 1 0 10 3 5 1 1
15 Optik Rathenow 19 5 7 6 1 9 3 4 2 0 10 2 3 4 1
16 VfB Germania Halberstadt 19 3 10 6 0 10 1 6 3 0 9 2 4 3 0
17 Babelsberg 18 5 5 8 0 10 2 3 5 0 8 3 2 3 0
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 3 8 6 2 10 2 5 2 1 9 1 3 4 1



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 Energie Cottbus 19 1 2 2 3 3 4 4 9 0 1 1 1 2 2 2 10 1 1 1 2 1 2 2
2 Lokomotiv Leipzig 19 1 2 5 4 5 1 1 9 0 1 1 2 3 1 1 10 1 1 4 2 2 0 0
3 VSG Altglienicke 19 0 0 4 4 3 7 1 10 0 0 1 2 1 6 0 9 0 0 3 2 2 1 1
4 Hertha BSC Berlin II 19 1 2 1 3 4 2 6 9 1 1 1 1 0 1 4 10 0 1 0 2 4 1 2
5 Dynamo 18 2 2 5 3 4 1 1 9 1 1 3 0 4 0 0 9 1 1 2 3 0 1 1
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 1 2 4 2 4 1 4 9 1 2 2 1 1 1 1 9 0 0 2 1 3 0 3
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 0 3 2 5 3 3 3 10 0 1 1 4 2 0 2 9 0 2 1 1 1 3 1
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 6 5 4 0 1 2 1 10 4 2 3 0 0 0 1 9 2 3 1 0 1 2 0
9 SV Lichtenberg 47 19 1 4 7 3 2 0 2 10 1 3 2 2 1 0 1 9 0 1 5 1 1 0 1
10 Meuselwitz 19 1 1 7 1 3 4 2 9 0 1 3 0 1 3 1 10 1 0 4 1 2 1 1
11 Auerbach 1906 19 0 1 6 3 0 5 4 9 0 1 2 0 0 3 3 10 0 0 4 3 0 2 1
12 Berliner AK 07 19 0 2 7 1 3 2 4 9 0 0 4 1 1 0 3 10 0 2 3 0 2 2 1
13 Bsg Chemie Leipzig 18 4 2 7 1 1 2 1 9 1 0 6 0 1 1 0 9 3 2 1 1 0 1 1
14 Erfurt 19 3 3 4 6 2 0 1 9 1 2 1 4 1 0 0 10 2 1 3 2 1 0 1
15 Optik Rathenow 19 2 3 5 2 3 2 2 9 1 2 2 2 1 1 0 10 1 1 3 0 2 1 2
16 VfB Germania Halberstadt 19 0 3 7 3 3 2 1 10 0 1 5 1 2 0 1 9 0 2 2 2 1 2 0
17 Babelsberg 18 2 3 4 1 4 2 2 10 1 1 2 1 3 1 1 8 1 2 2 0 1 1 1
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 1 2 3 5 2 2 4 10 1 1 2 3 1 1 1 9 0 1 1 2 1 1 3



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 Energie Cottbus 19 3 5 11 9 2 2 5 10 1 3 6
2 Lokomotiv Leipzig 19 5 7 7 9 2 2 5 10 3 5 2
3 VSG Altglienicke 19 2 3 14 10 1 1 8 9 1 2 6
4 Hertha BSC Berlin II 19 4 3 12 9 3 2 4 10 1 1 8
5 Dynamo 18 4 5 9 9 1 4 4 9 3 1 5
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 3 7 8 9 2 3 4 9 1 4 4
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 3 6 10 10 2 3 5 9 1 3 5
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 12 4 3 10 8 1 1 9 4 3 2
9 SV Lichtenberg 47 19 5 10 4 10 4 5 1 9 1 5 3
10 Meuselwitz 19 4 7 8 9 1 3 5 10 3 4 3
11 Auerbach 1906 19 4 6 9 9 1 2 6 10 3 4 3
12 Berliner AK 07 19 2 6 11 9 1 3 5 10 1 3 6
13 Bsg Chemie Leipzig 18 7 6 5 9 2 4 3 9 5 2 2
14 Erfurt 19 5 9 5 9 1 5 3 10 4 4 2
15 Optik Rathenow 19 7 5 7 9 4 3 2 10 3 2 5
16 VfB Germania Halberstadt 19 3 9 7 10 2 3 5 9 1 6 2
17 Babelsberg 18 6 4 8 10 2 3 5 8 4 1 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 3 8 8 10 2 6 2 9 1 2 6



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 Energie Cottbus 19 4 2 13 9 1 0 8 10 3 2 5
2 Lokomotiv Leipzig 19 2 7 10 9 0 3 6 10 2 4 4
3 VSG Altglienicke 19 3 3 13 10 0 2 8 9 3 1 5
4 Hertha BSC Berlin II 19 1 4 14 9 1 2 6 10 0 2 8
5 Dynamo 18 7 4 7 9 3 3 3 9 4 1 4
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 4 4 10 9 4 2 3 9 0 2 7
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 4 4 11 10 2 2 6 9 2 2 5
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 8 5 6 10 4 3 3 9 4 2 3
9 SV Lichtenberg 47 19 4 8 7 10 2 4 4 9 2 4 3
10 Meuselwitz 19 4 4 11 9 2 2 5 10 2 2 6
11 Auerbach 1906 19 2 3 14 9 1 2 6 10 1 1 8
12 Berliner AK 07 19 2 7 10 9 0 4 5 10 2 3 5
13 Bsg Chemie Leipzig 18 7 5 6 9 3 3 3 9 4 2 3
14 Erfurt 19 7 5 7 9 4 2 3 10 3 3 4
15 Optik Rathenow 19 5 4 10 9 4 0 5 10 1 4 5
16 VfB Germania Halberstadt 19 4 6 9 10 2 4 4 9 2 2 5
17 Babelsberg 18 6 4 8 10 4 1 5 8 2 3 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 2 5 12 10 1 3 6 9 1 2 6



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 Energie Cottbus 9 0 1 1 7
2 Lokomotiv Leipzig 9 0 1 1 7
3 VSG Altglienicke 10 0 0 1 9
4 Hertha BSC Berlin II 9 1 1 1 6
5 Dynamo 9 1 1 3 4
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 1 2 2 4
7 FSV Union Fuerstenwalde 10 0 1 1 8
8 FC Viktoria 1889 Berlin 10 4 2 3 1
9 SV Lichtenberg 47 10 1 3 2 4
10 Meuselwitz 9 0 1 3 5
11 Auerbach 1906 9 0 1 2 6
12 Berliner AK 07 9 0 0 4 5
13 Bsg Chemie Leipzig 9 1 0 6 2
14 Erfurt 9 1 2 1 5
15 Optik Rathenow 9 1 2 2 4
16 VfB Germania Halberstadt 10 0 1 5 4
17 Babelsberg 10 1 1 2 6
18 Bischofswerdaer FV 1908 10 1 1 2 6



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 Energie Cottbus 10 1 1 1 7
2 Lokomotiv Leipzig 10 1 1 4 4
3 VSG Altglienicke 9 0 0 3 6
4 Hertha BSC Berlin II 10 0 1 0 9
5 Dynamo 9 1 1 2 5
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 0 0 2 7
7 FSV Union Fuerstenwalde 9 0 2 1 6
8 FC Viktoria 1889 Berlin 9 2 3 1 3
9 SV Lichtenberg 47 9 0 1 5 3
10 Meuselwitz 10 1 0 4 5
11 Auerbach 1906 10 0 0 4 6
12 Berliner AK 07 10 0 2 3 5
13 Bsg Chemie Leipzig 9 3 2 1 3
14 Erfurt 10 2 1 3 4
15 Optik Rathenow 10 1 1 3 5
16 VfB Germania Halberstadt 9 0 2 2 5
17 Babelsberg 8 1 2 2 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 9 0 1 1 7



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 6 3 9 6 3 9 8 1
2 FC Viktoria 1889 Berlin 10 6 4 10 8 2 10 6 4
3 Dynamo 9 5 4 9 6 3 9 7 2
4 Bsg Chemie Leipzig 9 4 5 9 5 4 9 6 3
5 VSG Altglienicke 10 3 7 10 4 6 10 6 4
6 Energie Cottbus 9 3 6 9 5 4 9 4 5
7 Hertha BSC Berlin II 9 3 6 9 5 4 9 5 4
8 FSV Union Fuerstenwalde 10 3 7 10 5 5 10 4 6
9 SV Lichtenberg 47 10 3 7 10 8 2 10 4 6
10 Erfurt 9 3 6 9 4 5 9 6 3
11 Optik Rathenow 9 3 6 9 5 4 9 5 4
12 Lokomotiv Leipzig 9 2 7 9 2 7 9 5 4
13 Meuselwitz 9 2 7 9 4 5 9 4 5
14 Bischofswerdaer FV 1908 10 2 8 10 5 5 10 3 7
15 Auerbach 1906 9 1 8 9 3 6 9 2 7
16 Babelsberg 10 1 9 10 3 7 10 4 6
17 Berliner AK 07 9 0 9 9 5 4 9 2 7
18 VfB Germania Halberstadt 10 0 10 10 4 6 10 4 6



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Lokomotiv Leipzig 10 5 5 10 7 3 10 6 4
2 Energie Cottbus 10 4 6 10 5 5 10 6 4
3 Dynamo 9 4 5 9 5 4 9 6 3
4 FC Viktoria 1889 Berlin 9 4 5 9 6 3 9 6 3
5 Bsg Chemie Leipzig 9 4 5 9 6 3 9 6 3
6 VSG Altglienicke 9 2 7 9 4 5 9 5 4
7 FSV Union Fuerstenwalde 9 2 7 9 3 6 9 4 5
8 Berliner AK 07 10 2 8 10 5 5 10 3 7
9 Meuselwitz 10 2 8 10 7 3 10 3 7
10 Erfurt 10 2 8 10 5 5 10 5 5
11 Optik Rathenow 10 2 8 10 5 5 10 3 7
12 Hertha BSC Berlin II 10 1 9 10 3 7 10 4 6
13 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 1 8 9 5 4 9 1 8
14 SV Lichtenberg 47 9 1 8 9 4 5 9 3 6
15 Auerbach 1906 10 1 9 10 3 7 10 3 7
16 VfB Germania Halberstadt 9 1 8 9 4 5 9 2 7
17 Babelsberg 8 1 7 8 4 4 8 2 6
18 Bischofswerdaer FV 1908 9 0 9 9 1 8 9 1 8



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 VSG Altglienicke 10 8 2 9 2 7
2 Lokomotiv Leipzig 9 5 4 10 3 7
3 Auerbach 1906 9 5 4 10 1 9
4 Energie Cottbus 9 4 5 10 6 4
5 Dynamo 9 4 5 9 0 9
6 Berliner AK 07 9 4 5 10 5 5
7 Hertha BSC Berlin II 9 3 6 10 6 4
8 FSV Wacker 90 Nordhausen 9 3 6 9 6 3
9 SV Lichtenberg 47 10 3 7 9 2 7
10 Meuselwitz 9 3 6 10 4 6
11 Bsg Chemie Leipzig 9 3 6 9 1 8
12 Bischofswerdaer FV 1908 10 3 7 9 1 8
13 FSV Union Fuerstenwalde 10 2 8 9 4 5
14 Erfurt 9 2 7 10 1 9
15 VfB Germania Halberstadt 10 2 8 9 2 7
16 Babelsberg 10 2 8 8 0 8
17 FC Viktoria 1889 Berlin 10 1 9 9 2 7
18 Optik Rathenow 9 0 9 10 1 9



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC Viktoria 1889 Berlin 19 13 6 10 7 3 9 6 3
2 SV Lichtenberg 47 19 11 8 10 6 4 9 5 4
3 Bsg Chemie Leipzig 18 10 8 9 4 5 9 6 3
4 Erfurt 19 8 11 9 3 6 10 5 5
5 Berliner AK 07 19 7 12 9 3 6 10 4 6
6 Optik Rathenow 19 7 12 9 3 6 10 4 6
7 Babelsberg 18 7 11 10 3 7 8 4 4
8 Dynamo 18 6 12 9 4 5 9 2 7
9 VfB Germania Halberstadt 19 6 13 10 3 7 9 3 6
10 Lokomotiv Leipzig 19 5 14 9 1 8 10 4 6
11 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 5 13 9 4 5 9 1 8
12 Bischofswerdaer FV 1908 19 5 14 10 4 6 9 1 8
13 Energie Cottbus 19 4 15 9 1 8 10 3 7
14 Hertha BSC Berlin II 19 4 15 9 3 6 10 1 9
15 Meuselwitz 19 4 15 9 2 7 10 2 8
16 FSV Union Fuerstenwalde 19 3 16 10 1 9 9 2 7
17 Auerbach 1906 19 3 16 9 2 7 10 1 9
18 VSG Altglienicke 19 0 19 10 0 10 9 0 9



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 Energie Cottbus 19 6 5 8 9 2 3 4 10 4 2 4
2 Lokomotiv Leipzig 19 4 10 5 9 2 5 2 10 2 5 3
3 VSG Altglienicke 19 7 11 1 10 3 7 0 9 4 4 1
4 Hertha BSC Berlin II 19 5 8 6 9 3 4 2 10 2 4 4
5 Dynamo 18 6 5 7 9 3 1 5 9 3 4 2
6 FSV Wacker 90 Nordhausen 18 5 8 5 9 3 2 4 9 2 6 1
7 FSV Union Fuerstenwalde 19 7 11 1 10 3 6 1 9 4 5 0
8 FC Viktoria 1889 Berlin 19 3 7 9 10 0 4 6 9 3 3 3
9 SV Lichtenberg 47 19 3 8 8 10 1 6 3 9 2 2 5
10 Meuselwitz 19 5 11 3 9 3 5 1 10 2 6 2
11 Auerbach 1906 19 6 11 2 9 4 4 1 10 2 7 1
12 Berliner AK 07 19 4 6 9 9 1 4 4 10 3 2 5
13 Bsg Chemie Leipzig 18 3 5 10 9 2 2 5 9 1 3 5
14 Erfurt 19 6 7 6 9 5 3 1 10 1 4 5
15 Optik Rathenow 19 6 8 5 9 3 5 1 10 3 3 4
16 VfB Germania Halberstadt 19 7 7 5 10 3 3 4 9 4 4 1
17 Babelsberg 18 7 5 6 10 5 2 3 8 2 3 3
18 Bischofswerdaer FV 1908 19 6 9 4 10 2 5 3 9 4 4 1
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 18/19
204 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 19/20
218 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 18/19
219 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
399 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
405 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 17/18
406 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
3430 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 19/20
3431 => (İngiltere) Football League Trophy 19/20
3432 => (İtalya) Serie A 19/20
3433 => (İtalya) Serie B 19/20
3434 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 19/20
3435 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 19/20
3436 => (Galler) Lig Kupası 19/20
3437 => (Azerbaycan) Premier Lig 19/20
3438 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 19/20
3439 => (Slovenya) Slovenya Kupası 19/20
3440 => (Rusya) Rusya Kupası 19/20
3441 => (Arjantin) Primera Nacional B 19/20
3442 => (Cezayir) Lig 1 19/20
3443 => (Avustralya) A-Ligi 19/20
3444 => (Hong Kong) Birinci Lig 19/20
3445 => (BAE) Lig Kupası 19/20
3446 => (Katar) Stars League 19/20
3447 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 19/20
3448 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 19/20
3449 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 19/20
3450 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika 2022
3451 => (Tunus) Lig 1 19/20
3452 => (Türkiye) Türkiye Kupası 19/20
3453 => (BAE) Süper Kupa 2019
3454 => (Fas) Fas Kupası 19/20
3455 => (Polonya) Puchar Polski 19/20
3456 => (Belçika) Beker van Belgie 19/20
3457 => (Romanya) Romanya Kupası 19/20
3458 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 19/20
3459 => (İskoçya) İskoç Kupası 19/20
3460 => (Fas) Botola 19/20
3461 => (Mısır) Premier Lig 19/20
3462 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 19/20
3463 => (Portekiz) Taca de Portugal 19/20
3464 => (Macaristan) Magyar Kupa 19/20
3465 => (Singapur) Singapur Kupası 2019
3466 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 19/20
3467 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Championship 2020
3468 => (Hollanda) KNVB beker 19/20
3469 => (Katar) Yıldızlar Kupası 19/20
3470 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 19/20
3471 => (Yeni Zelanda) Premiership 19/20
3472 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2019
3473 => (Cezayir) Super Cup 2019
3474 => (Yunanistan) Yunan Kupası 19/20
3475 => (İngiltere) Federasyon Kupası 19/20
3476 => (Uluslararası) Africa Cup of Nations 2021, Qualification
3477 => (Fransa) Coupe de France 19/20
3478 => (İspanya) Copa del Rey 19/20
3479 => (İtalya) Süper Kupa 2019
3480 => (Uluslararası Genç) U23 Africa Cup of Nations 2019
3481 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2019
3482 => (İspanya) Süper Kupa 2019
3483 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2019
3484 => (BAE) Başkanlar Kupası 19/20
3485 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 19/20
3486 => (Mısır) Mısır Kupası 19/20
3487 => (Galler) FAW Gal Kupası 19/20
3488 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2020
3489 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası 2020
3490 => (Uluslararası) Kupa Amerika 2020
3491 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2020
3492 => (Brezilya) Copa do Brasil 2020
3493 => (Cezayir) Cezayir Kupası 19/20
3494 => (İsveç) Allsvenskan 2020
3495 => (Amerika) Major League Soccer 2020
3496 => (Meksika) Primera Division, Clausura 2020
3497 => (Uluslararası Kulüpler) Kupa Libertadores 2020
3498 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2020
3499 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2020
3500 => (Uluslararası) Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL 2022
3501 => (Norveç) Eliteserien 2020
3502 => (Norveç) 1. Division 2020
3503 => (İsveç) Superettan 2020
3504 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2020
3505 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2020
3506 => (İsveç) Division 1, Norra 2020
3507 => (İsveç) Division 1, Sodra 2020
3508 => (İrlanda) Premier Ligi 2020
3509 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
3510 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2020
3511 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2020
3512 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 19/20
3513 => (Meksika) Liga de Ascenso, Clausura 2020
3514 => (İzlanda) Lig Kupası A 2020
3515 => (Tunus) Tunus Kupası 19/20
3516 => (Japonya) Süper Kupa 2020
3517 => (Malezya) Super League 2020
3518 => (Çin) FA Süper Kupa 2020
3519 => (İrlanda) Birinci Lig 2020
3520 => (İzlanda) Urvalsdeild 2020
3521 => (İzlanda) 1st deild 2020
3522 => (İzlanda) Süper Kupa 2020
3523 => (Kazakistan) Süper Kupa 2020
3524 => (Ekvador) LigaPro Primera A 2020
3525 => (Şili) Primera Division 2020
3556 => (Japonya) J.League 2020
3557 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2020
3558 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2020
3559 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2020
3560 => (Kazakistan) Premier League 2020
3561 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2020