TAHMİNDER
3441
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 S.M. De Tucuman 17 11 5 1 30 11 19 38 8 5 3 0 12 2 10 18 9 6 2 1 18 9 9 20
2 CA Sarmiento 17 9 7 1 30 16 14 34 9 7 2 0 19 5 14 23 8 2 5 1 11 11 0 11
3 Defensores de Belgrano 17 8 8 1 20 10 10 32 9 6 3 0 17 8 9 21 8 2 5 1 3 2 1 11
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 8 6 3 23 16 7 30 9 4 4 1 11 6 5 16 8 4 2 2 12 10 2 14
5 Club Atletico Atlanta 16 8 5 3 24 16 8 29 8 4 3 1 12 7 5 15 8 4 2 2 12 9 3 14
6 CA Temperley 17 7 7 3 15 9 6 28 8 2 4 2 7 4 3 10 9 5 3 1 8 5 3 18
7 CA Platense 17 9 1 7 20 20 0 28 8 4 0 4 8 9 -1 12 9 5 1 3 12 11 1 16
8 Deportivo Riestra 17 7 7 3 12 12 0 28 9 5 4 0 8 3 5 19 8 2 3 3 4 9 -5 9
9 Estudiantes BA 17 8 3 6 24 21 3 27 9 4 2 3 13 11 2 14 8 4 1 3 11 10 1 13
10 CA Tigre 17 7 4 6 20 15 5 25 9 4 2 3 9 6 3 14 8 3 2 3 11 9 2 11
11 Atletico de Rafaela 17 6 6 5 19 17 2 24 8 5 2 1 14 6 8 17 9 1 4 4 5 11 -6 7
12 San Martin San Juan 17 6 6 5 14 14 0 24 8 3 2 3 7 6 1 11 9 3 4 2 7 8 -1 13
13 Ferro Carril Oeste 17 7 3 7 15 16 -1 24 9 5 1 3 6 6 0 16 8 2 2 4 9 10 -1 8
14 Club Atletico Alvarado 17 6 5 6 25 22 3 23 9 5 1 3 17 12 5 16 8 1 4 3 8 10 -2 7
15 Agropecuario Argentino 17 6 5 6 17 15 2 23 8 3 2 3 8 7 1 11 9 3 3 3 9 8 1 12
16 Deportivo Moron 17 6 5 6 15 17 -2 23 8 3 3 2 6 6 0 12 9 3 2 4 9 11 -2 11
17 Instituto 17 5 6 6 21 19 2 21 8 4 2 2 13 8 5 14 9 1 4 4 8 11 -3 7
18 Esgrima Mendoza 17 5 5 7 10 16 -6 20 9 4 3 2 7 6 1 15 8 1 2 5 3 10 -7 5
19 Club Villa Dalmine 17 5 4 8 13 13 0 19 9 2 4 3 7 5 2 10 8 3 0 5 6 8 -2 9
20 Belgrano 17 3 10 4 18 19 -1 19 9 2 7 0 12 9 3 13 8 1 3 4 6 10 -4 6
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 5 4 7 20 22 -2 19 7 5 1 1 17 10 7 16 9 0 3 6 3 12 -9 3
22 Quilmes 17 4 7 6 15 20 -5 19 8 3 3 2 10 10 0 12 9 1 4 4 5 10 -5 7
23 Guillermo Brown 17 5 4 8 14 19 -5 19 9 4 1 4 8 7 1 13 8 1 3 4 6 12 -6 6
24 Barracas Central 17 4 6 7 15 19 -4 18 8 3 3 2 10 9 1 12 9 1 3 5 5 10 -5 6
25 CA Brown de Adrogue 17 4 6 7 13 18 -5 18 9 1 5 3 4 8 -4 8 8 3 1 4 9 10 -1 10
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 4 6 7 11 16 -5 18 8 2 4 2 6 5 1 10 9 2 2 5 5 11 -6 8
27 Chacarita Juniors 17 4 6 7 10 21 -11 18 9 3 4 2 5 8 -3 13 8 1 2 5 5 13 -8 5
28 CD Santamarina Tandil 17 3 7 7 12 16 -4 16 8 2 3 3 8 10 -2 9 9 1 4 4 4 6 -2 7
29 Mitre Santiago Del Estero 17 3 7 7 10 14 -4 16 9 2 3 4 6 7 -1 9 8 1 4 3 4 7 -3 7
30 Almagro 17 3 7 7 10 17 -7 16 8 3 2 3 4 6 -2 11 9 0 5 4 6 11 -5 5
31 All Boys 17 2 7 8 9 18 -9 13 8 2 3 3 7 9 -2 9 9 0 4 5 2 9 -7 4
32 Nueva Chicago 17 1 9 7 13 23 -10 12 9 1 6 2 8 10 -2 9 8 0 3 5 5 13 -8 3



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Instituto 16 8 6 2 14 7 7 30 8 5 2 1 9 4 5 17 8 3 4 1 5 3 2 13
2 S.M. De Tucuman 17 7 8 2 11 4 7 29 8 2 6 0 3 0 3 12 9 5 2 2 8 4 4 17
3 CA Temperley 16 8 5 3 8 3 5 29 8 2 4 2 2 2 0 10 8 6 1 1 6 1 5 19
4 Agropecuario Argentino 17 6 9 2 10 5 5 27 8 3 4 1 4 2 2 13 9 3 5 1 6 3 3 14
5 Ferro Carril Oeste 17 6 9 2 10 5 5 27 9 3 6 0 4 1 3 15 8 3 3 2 6 4 2 12
6 Estudiantes BA 16 6 8 2 11 7 4 26 9 3 5 1 5 3 2 14 7 3 3 1 6 4 2 12
7 Defensores de Belgrano 17 5 10 2 11 6 5 25 9 5 2 2 10 5 5 17 8 0 8 0 1 1 0 8
8 CA Tigre 17 6 6 5 7 7 0 24 9 4 3 2 4 3 1 15 8 2 3 3 3 4 -1 9
9 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 5 8 4 7 6 1 23 8 2 4 2 3 3 0 10 9 3 4 2 4 3 1 13
10 Club Villa Dalmine 16 4 10 2 8 5 3 22 8 3 5 0 6 2 4 14 8 1 5 2 2 3 -1 8
11 Independiente Rivadavia De Mendoza 15 6 4 5 13 11 2 22 7 4 2 1 10 5 5 14 8 2 2 4 3 6 -3 8
12 Club Atletico Alvarado 17 4 10 3 11 10 1 22 9 2 5 2 6 6 0 11 8 2 5 1 5 4 1 11
13 Quilmes 17 4 10 3 8 7 1 22 8 3 4 1 6 4 2 13 9 1 6 2 2 3 -1 9
14 CA Platense 17 5 7 5 10 12 -2 22 8 3 2 3 5 6 -1 11 9 2 5 2 5 6 -1 11
15 Atletico de Rafaela 16 5 6 5 7 7 0 21 8 4 2 2 5 3 2 14 8 1 4 3 2 4 -2 7
16 Club Atletico Atlanta 15 5 5 5 13 11 2 20 7 5 0 2 11 5 6 15 8 0 5 3 2 6 -4 5
17 Deportivo Moron 17 4 8 5 5 5 0 20 8 3 5 0 3 0 3 14 9 1 3 5 2 5 -3 6
18 CA Sarmiento 16 4 8 4 9 10 -1 20 8 2 5 1 3 2 1 11 8 2 3 3 6 8 -2 9
19 Esgrima Mendoza 17 4 8 5 4 5 -1 20 9 1 6 2 1 2 -1 9 8 3 2 3 3 3 0 11
20 CD Santamarina Tandil 16 2 13 1 5 5 0 19 8 1 6 1 3 4 -1 9 8 1 7 0 2 1 1 10
21 San Martin San Juan 16 4 7 5 6 7 -1 19 8 3 3 2 5 2 3 12 8 1 4 3 1 5 -4 7
22 Deportivo Riestra 17 3 10 4 3 5 -2 19 9 2 6 1 2 1 1 12 8 1 4 3 1 4 -3 7
23 Estudiantes Rio Cuarto 16 3 9 4 8 8 0 18 8 2 4 2 4 2 2 10 8 1 5 2 4 6 -2 8
24 Belgrano 16 3 8 5 7 12 -5 17 8 2 4 2 4 5 -1 10 8 1 4 3 3 7 -4 7
25 Mitre Santiago Del Estero 16 2 10 4 4 5 -1 16 8 2 5 1 4 2 2 11 8 0 5 3 0 3 -3 5
26 Almagro 17 1 13 3 2 5 -3 16 8 1 6 1 1 1 0 9 9 0 7 2 1 4 -3 7
27 Barracas Central 17 3 7 7 6 11 -5 16 8 2 3 3 4 5 -1 9 9 1 4 4 2 6 -4 7
28 Nueva Chicago 17 2 9 6 6 10 -4 15 9 1 5 3 4 5 -1 8 8 1 4 3 2 5 -3 7
29 Guillermo Brown 17 2 9 6 5 11 -6 15 9 2 5 2 3 4 -1 11 8 0 4 4 2 7 -5 4
30 All Boys 16 1 11 4 7 10 -3 14 8 1 5 2 4 5 -1 8 8 0 6 2 3 5 -2 6
31 Chacarita Juniors 16 0 11 5 3 8 -5 11 8 0 6 2 1 3 -2 6 8 0 5 3 2 5 -3 5
32 CA Brown de Adrogue 16 0 8 8 4 13 -9 8 8 0 5 3 2 5 -3 5 8 0 3 5 2 8 -6 3



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 CA Sarmiento 17 10 5 2 22 7 15 35 9 7 1 1 17 4 13 22 8 3 4 1 5 3 2 13
2 S.M. De Tucuman 17 8 7 2 19 7 12 31 8 4 4 0 9 2 7 16 9 4 3 2 10 5 5 15
3 Estudiantes Rio Cuarto 17 7 7 3 16 9 7 28 9 3 4 2 8 5 3 13 8 4 3 1 8 4 4 15
4 CA Tigre 17 7 7 3 13 8 5 28 9 4 4 1 5 3 2 16 8 3 3 2 8 5 3 12
5 Defensores de Belgrano 17 6 9 2 9 4 5 27 9 4 4 1 7 3 4 16 8 2 5 1 2 1 1 11
6 Club Atletico Atlanta 16 7 6 3 12 6 6 27 8 1 5 2 2 3 -1 8 8 6 1 1 10 3 7 19
7 Belgrano 17 6 8 3 12 8 4 26 9 4 4 1 9 5 4 16 8 2 4 2 3 3 0 10
8 Atletico de Rafaela 17 6 7 4 13 11 2 25 8 5 2 1 9 3 6 17 9 1 5 3 4 8 -4 8
9 Deportivo Riestra 17 6 7 4 9 7 2 25 9 4 4 1 6 2 4 16 8 2 3 3 3 5 -2 9
10 Guillermo Brown 17 7 4 6 9 8 1 25 9 5 1 3 5 3 2 16 8 2 3 3 4 5 -1 9
11 CA Brown de Adrogue 17 6 7 4 10 6 4 25 9 2 5 2 3 4 -1 11 8 4 2 2 7 2 5 14
12 Estudiantes BA 17 5 8 4 14 15 -1 23 9 2 5 2 8 8 0 11 8 3 3 2 6 7 -1 12
13 Barracas Central 17 5 8 4 9 8 1 23 8 3 3 2 6 4 2 12 9 2 5 2 3 4 -1 11
14 CA Platense 17 5 7 5 10 8 2 22 8 1 5 2 3 3 0 8 9 4 2 3 7 5 2 14
15 Club Atletico Alvarado 17 5 6 6 14 12 2 21 9 5 1 3 11 6 5 16 8 0 5 3 3 6 -3 5
16 San Martin San Juan 17 3 12 2 9 8 1 21 8 0 6 2 2 4 -2 6 9 3 6 0 7 4 3 15
17 Chacarita Juniors 17 4 9 4 8 14 -6 21 9 3 4 2 5 6 -1 13 8 1 5 2 3 8 -5 8
18 CA Temperley 17 3 11 3 8 7 1 20 8 2 6 0 5 2 3 12 9 1 5 3 3 5 -2 8
19 Agropecuario Argentino 17 5 5 7 7 10 -3 20 8 3 2 3 4 5 -1 11 9 2 3 4 3 5 -2 9
20 Deportivo Moron 17 5 5 7 10 12 -2 20 8 2 2 4 3 6 -3 8 9 3 3 3 7 6 1 12
21 Esgrima Mendoza 17 4 8 5 6 11 -5 20 9 4 4 1 6 4 2 16 8 0 4 4 0 7 -7 4
22 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 4 7 5 8 12 -4 19 7 3 3 1 7 5 2 12 9 1 4 4 1 7 -6 7
23 Club Villa Dalmine 17 4 6 7 6 9 -3 18 9 2 4 3 2 4 -2 10 8 2 2 4 4 5 -1 8
24 Mitre Santiago Del Estero 17 3 9 5 7 10 -3 18 9 1 4 4 3 6 -3 7 8 2 5 1 4 4 0 11
25 Almagro 17 3 9 5 8 12 -4 18 8 2 4 2 3 5 -2 10 9 1 5 3 5 7 -2 8
26 Ferro Carril Oeste 17 3 8 6 5 11 -6 17 9 2 4 3 2 5 -3 10 8 1 4 3 3 6 -3 7
27 Instituto 17 3 6 8 8 13 -5 15 8 2 3 3 4 4 0 9 9 1 3 5 4 9 -5 6
28 Quilmes 17 3 6 8 7 13 -6 15 8 2 2 4 4 6 -2 8 9 1 4 4 3 7 -4 7
29 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 2 9 6 4 10 -6 15 8 1 6 1 3 2 1 9 9 1 3 5 1 8 -7 6
30 CD Santamarina Tandil 17 2 9 6 8 12 -4 15 8 1 5 2 5 6 -1 8 9 1 4 4 3 6 -3 7
31 All Boys 17 2 9 6 3 9 -6 15 8 2 4 2 3 4 -1 10 9 0 5 4 0 5 -5 5
32 Nueva Chicago 17 2 9 6 7 13 -6 15 9 2 5 2 4 5 -1 11 8 0 4 4 3 8 -5 4



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 S.M. De Tucuman 17 1 16 4 13 10 7 13 4 38 8 1 7 2 6 7 1 8 0 18 9 0 9 2 7 3 6 5 4 20
2 CA Sarmiento 17 1 15 3 13 7 9 9 7 34 9 0 8 2 6 3 5 4 4 23 8 1 7 1 7 4 4 5 3 11
3 Defensores de Belgrano 17 5 12 8 9 11 6 15 2 32 9 0 9 1 8 4 5 7 2 21 8 5 3 7 1 7 1 8 0 11
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 3 13 5 11 7 9 10 6 30 9 2 6 3 5 4 4 5 3 16 8 1 7 2 6 3 5 5 3 14
5 Club Atletico Atlanta 16 0 15 3 12 6 9 11 4 29 8 0 7 1 6 3 4 5 2 15 8 0 8 2 6 3 5 6 2 14
6 CA Temperley 17 3 13 8 8 12 4 15 1 28 8 3 5 4 4 6 2 8 0 10 9 0 8 4 4 6 2 7 1 18
7 CA Platense 17 0 17 6 11 10 7 14 3 28 8 0 8 4 4 4 4 7 1 12 9 0 9 2 7 6 3 7 2 16
8 Deportivo Riestra 17 4 13 10 7 14 3 16 1 28 9 3 6 7 2 7 2 8 1 19 8 1 7 3 5 7 1 8 0 9
9 Estudiantes BA 17 1 15 6 10 8 8 12 4 27 9 1 8 4 5 5 4 7 2 14 8 0 7 2 5 3 4 5 2 13
10 CA Tigre 17 2 15 5 12 9 8 17 0 25 9 1 8 4 5 7 2 9 0 14 8 1 7 1 7 2 6 8 0 11
11 Atletico de Rafaela 17 2 14 3 13 9 7 13 3 24 8 1 7 1 7 5 3 6 2 17 9 1 7 2 6 4 4 7 1 7
12 San Martin San Juan 17 3 13 10 6 12 4 13 3 24 8 1 7 5 3 6 2 7 1 11 9 2 6 5 3 6 2 6 2 13
13 Ferro Carril Oeste 17 2 15 9 8 12 5 15 2 24 9 1 8 6 3 8 1 9 0 16 8 1 7 3 5 4 4 6 2 8
14 Club Atletico Alvarado 17 2 15 5 12 9 8 11 6 23 9 1 8 1 8 4 5 6 3 16 8 1 7 4 4 5 3 5 3 7
15 Agropecuario Argentino 17 2 15 8 9 11 6 15 2 23 8 1 7 4 4 5 3 7 1 11 9 1 8 4 5 6 3 8 1 12
16 Deportivo Moron 17 2 15 9 8 12 5 15 2 23 8 1 7 5 3 7 1 7 1 12 9 1 8 4 5 5 4 8 1 11
17 Instituto 17 1 15 2 14 7 9 14 2 21 8 0 8 1 7 4 4 7 1 14 9 1 7 1 7 3 5 7 1 7
18 Esgrima Mendoza 17 4 13 10 7 13 4 16 1 20 9 3 6 5 4 6 3 9 0 15 8 1 7 5 3 7 1 7 1 5
19 Club Villa Dalmine 17 2 14 8 8 10 6 16 0 19 9 2 6 3 5 5 3 8 0 10 8 0 8 5 3 5 3 8 0 9
20 Belgrano 17 1 15 5 11 10 6 11 5 19 9 0 8 1 7 4 4 4 4 13 8 1 7 4 4 6 2 7 1 6
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 1 14 4 11 7 8 8 7 19 7 0 7 0 7 2 5 3 4 16 9 1 7 4 4 5 3 5 3 3
22 Quilmes 17 4 13 6 11 10 7 14 3 19 8 1 7 2 6 4 4 6 2 12 9 3 6 4 5 6 3 8 1 7
23 Guillermo Brown 17 2 15 6 11 11 6 16 1 19 9 1 8 4 5 7 2 9 0 13 8 1 7 2 6 4 4 7 1 6
24 Barracas Central 17 3 14 9 8 13 4 14 3 18 8 1 7 4 4 5 3 6 2 12 9 2 7 5 4 8 1 8 1 6
25 CA Brown de Adrogue 17 1 15 4 12 10 6 16 0 18 9 1 7 3 5 6 2 8 0 8 8 0 8 1 7 4 4 8 0 10
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 6 11 9 8 12 5 15 2 18 8 4 4 5 3 5 3 7 1 10 9 2 7 4 5 7 2 8 1 8
27 Chacarita Juniors 17 2 14 7 9 10 6 14 2 18 9 1 7 4 4 5 3 7 1 13 8 1 7 3 5 5 3 7 1 5
28 CD Santamarina Tandil 17 2 14 6 10 11 5 15 1 16 8 1 7 2 6 4 4 7 1 9 9 1 7 4 4 7 1 8 0 7
29 Mitre Santiago Del Estero 17 4 12 10 6 13 3 14 2 16 9 1 7 5 3 6 2 7 1 9 8 3 5 5 3 7 1 7 1 7
30 Almagro 17 3 14 9 8 13 4 16 1 16 8 2 6 6 2 6 2 8 0 11 9 1 8 3 6 7 2 8 1 5
31 All Boys 17 2 14 6 10 12 4 15 1 13 8 0 8 2 6 6 2 8 0 9 9 2 6 4 4 6 2 7 1 4
32 Nueva Chicago 17 3 14 5 12 11 6 14 3 12 9 2 7 3 6 6 3 7 2 9 8 1 7 2 6 5 3 7 1 3



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 S.M. De Tucuman 17 7 10 13 4 16 1 38 8 6 2 7 1 8 0 18 9 1 8 6 3 8 1 20
2 CA Sarmiento 17 6 10 11 5 14 2 34 9 4 4 7 1 8 0 23 8 2 6 4 4 6 2 11
3 Defensores de Belgrano 17 8 9 11 6 15 2 32 9 1 8 4 5 7 2 21 8 7 1 7 1 8 0 11
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 8 8 12 4 13 3 30 9 4 4 7 1 7 1 16 8 4 4 5 3 6 2 14
5 Club Atletico Atlanta 16 3 12 8 7 12 3 29 8 0 7 3 4 4 3 15 8 3 5 5 3 8 0 14
6 CA Temperley 17 5 11 16 0 16 0 28 8 4 4 8 0 8 0 10 9 1 7 8 0 8 0 18
7 CA Platense 17 5 12 10 7 15 2 28 8 0 8 5 3 8 0 12 9 5 4 5 4 7 2 16
8 Deportivo Riestra 17 10 7 16 1 17 0 28 9 6 3 9 0 9 0 19 8 4 4 7 1 8 0 9
9 Estudiantes BA 17 5 11 10 6 15 1 27 9 4 5 6 3 9 0 14 8 1 6 4 3 6 1 13
10 CA Tigre 17 5 12 15 2 17 0 25 9 3 6 8 1 9 0 14 8 2 6 7 1 8 0 11
11 Atletico de Rafaela 17 6 10 14 2 14 2 24 8 2 6 7 1 7 1 17 9 4 4 7 1 7 1 7
12 San Martin San Juan 17 7 9 13 3 15 1 24 8 3 5 7 1 7 1 11 9 4 4 6 2 8 0 13
13 Ferro Carril Oeste 17 6 11 13 4 17 0 24 9 5 4 8 1 9 0 16 8 1 7 5 3 8 0 8
14 Club Atletico Alvarado 17 8 9 10 7 13 4 23 9 4 5 5 4 7 2 16 8 4 4 5 3 6 2 7
15 Agropecuario Argentino 17 8 9 12 5 16 1 23 8 4 4 6 2 8 0 11 9 4 5 6 3 8 1 12
16 Deportivo Moron 17 8 9 16 1 17 0 23 8 5 3 8 0 8 0 12 9 3 6 8 1 9 0 11
17 Instituto 17 4 12 11 5 14 2 21 8 1 7 5 3 7 1 14 9 3 5 6 2 7 1 7
18 Esgrima Mendoza 17 8 9 17 0 17 0 20 9 6 3 9 0 9 0 15 8 2 6 8 0 8 0 5
19 Club Villa Dalmine 17 7 9 12 4 16 0 19 9 3 5 5 3 8 0 10 8 4 4 7 1 8 0 9
20 Belgrano 17 5 11 11 5 15 1 19 9 2 6 5 3 8 0 13 8 3 5 6 2 7 1 6
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 2 13 8 7 12 3 19 7 0 7 2 5 5 2 16 9 2 6 6 2 7 1 3
22 Quilmes 17 8 9 12 5 16 1 19 8 2 6 5 3 7 1 12 9 6 3 7 2 9 0 7
23 Guillermo Brown 17 7 10 12 5 16 1 19 9 4 5 7 2 9 0 13 8 3 5 5 3 7 1 6
24 Barracas Central 17 6 11 14 3 15 2 18 8 2 6 6 2 7 1 12 9 4 5 8 1 8 1 6
25 CA Brown de Adrogue 17 4 12 11 5 16 0 18 9 3 5 6 2 8 0 8 8 1 7 5 3 8 0 10
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 8 9 15 2 15 2 18 8 4 4 7 1 7 1 10 9 4 5 8 1 8 1 8
27 Chacarita Juniors 17 9 7 13 3 15 1 18 9 5 3 7 1 8 0 13 8 4 4 6 2 7 1 5
28 CD Santamarina Tandil 17 10 6 12 4 16 0 16 8 4 4 5 3 8 0 9 9 6 2 7 1 8 0 7
29 Mitre Santiago Del Estero 17 10 6 15 1 15 1 16 9 5 3 7 1 7 1 9 8 5 3 8 0 8 0 7
30 Almagro 17 12 5 15 2 17 0 16 8 6 2 8 0 8 0 11 9 6 3 7 2 9 0 5
31 All Boys 17 6 10 10 6 15 1 13 8 3 5 5 3 7 1 9 9 3 5 5 3 8 0 4
32 Nueva Chicago 17 7 10 12 5 16 1 12 9 4 5 6 3 8 1 9 8 3 5 6 2 8 0 3



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 S.M. De Tucuman 17 8 9 38 8 2 6 18 9 6 3 20
2 CA Sarmiento 17 13 4 34 9 7 2 23 8 6 2 11
3 Defensores de Belgrano 17 7 10 32 9 6 3 21 8 1 7 11
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 12 5 30 9 6 3 16 8 6 2 14
5 Club Atletico Atlanta 16 12 4 29 8 7 1 15 8 5 3 14
6 CA Temperley 17 7 10 28 8 2 6 10 9 5 4 18
7 CA Platense 17 7 10 28 8 3 5 12 9 4 5 16
8 Deportivo Riestra 17 4 13 28 9 2 7 19 8 2 6 9
9 Estudiantes BA 17 10 7 27 9 5 4 14 8 5 3 13
10 CA Tigre 17 7 10 25 9 3 6 14 8 4 4 11
11 Atletico de Rafaela 17 9 8 24 8 4 4 17 9 5 4 7
12 San Martin San Juan 17 7 10 24 8 3 5 11 9 4 5 13
13 Ferro Carril Oeste 17 4 13 24 9 1 8 16 8 3 5 8
14 Club Atletico Alvarado 17 9 8 23 9 5 4 16 8 4 4 7
15 Agropecuario Argentino 17 7 10 23 8 2 6 11 9 5 4 12
16 Deportivo Moron 17 7 10 23 8 3 5 12 9 4 5 11
17 Instituto 17 11 6 21 8 5 3 14 9 6 3 7
18 Esgrima Mendoza 17 4 13 20 9 2 7 15 8 2 6 5
19 Club Villa Dalmine 17 7 10 19 9 4 5 10 8 3 5 9
20 Belgrano 17 12 5 19 9 8 1 13 8 4 4 6
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 10 6 19 7 6 1 16 9 4 5 3
22 Quilmes 17 10 7 19 8 6 2 12 9 4 5 7
23 Guillermo Brown 17 7 10 19 9 2 7 13 8 5 3 6
24 Barracas Central 17 6 11 18 8 4 4 12 9 2 7 6
25 CA Brown de Adrogue 17 9 8 18 9 5 4 8 8 4 4 10
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 4 13 18 8 2 6 10 9 2 7 8
27 Chacarita Juniors 17 7 10 18 9 3 6 13 8 4 4 5
28 CD Santamarina Tandil 17 9 8 16 8 6 2 9 9 3 6 7
29 Mitre Santiago Del Estero 17 6 11 16 9 4 5 9 8 2 6 7
30 Almagro 17 7 10 16 8 1 7 11 9 6 3 5
31 All Boys 17 8 9 13 8 4 4 9 9 4 5 4
32 Nueva Chicago 17 11 6 12 9 6 3 9 8 5 3 3



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 S.M. De Tucuman 17 2 15 38 8 0 8 18 9 2 7 20
2 CA Sarmiento 17 4 12 34 9 1 7 23 8 3 5 11
3 Defensores de Belgrano 17 4 13 32 9 3 6 21 8 1 7 11
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 3 13 30 9 0 8 16 8 3 5 14
5 Club Atletico Atlanta 16 5 10 29 8 3 4 15 8 2 6 14
6 CA Temperley 17 0 16 28 8 0 8 10 9 0 8 18
7 CA Platense 17 3 14 28 8 2 6 12 9 1 8 16
8 Deportivo Riestra 17 0 17 28 9 0 9 19 8 0 8 9
9 Estudiantes BA 17 4 12 27 9 1 8 14 8 3 4 13
10 CA Tigre 17 1 16 25 9 0 9 14 8 1 7 11
11 Atletico de Rafaela 17 2 14 24 8 1 7 17 9 1 7 7
12 San Martin San Juan 17 0 16 24 8 0 8 11 9 0 8 13
13 Ferro Carril Oeste 17 3 14 24 9 1 8 16 8 2 6 8
14 Club Atletico Alvarado 17 6 11 23 9 3 6 16 8 3 5 7
15 Agropecuario Argentino 17 2 15 23 8 0 8 11 9 2 7 12
16 Deportivo Moron 17 0 17 23 8 0 8 12 9 0 9 11
17 Instituto 17 4 12 21 8 2 6 14 9 2 6 7
18 Esgrima Mendoza 17 0 17 20 9 0 9 15 8 0 8 5
19 Club Villa Dalmine 17 3 13 19 9 2 6 10 8 1 7 9
20 Belgrano 17 4 12 19 9 2 6 13 8 2 6 6
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 4 11 19 7 4 3 16 9 0 8 3
22 Quilmes 17 3 14 19 8 3 5 12 9 0 9 7
23 Guillermo Brown 17 3 14 19 9 1 8 13 8 2 6 6
24 Barracas Central 17 3 14 18 8 2 6 12 9 1 8 6
25 CA Brown de Adrogue 17 4 12 18 9 2 6 8 8 2 6 10
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 2 15 18 8 1 7 10 9 1 8 8
27 Chacarita Juniors 17 3 13 18 9 1 7 13 8 2 6 5
28 CD Santamarina Tandil 17 3 13 16 8 2 6 9 9 1 7 7
29 Mitre Santiago Del Estero 17 1 15 16 9 1 7 9 8 0 8 7
30 Almagro 17 1 16 16 8 0 8 11 9 1 8 5
31 All Boys 17 6 10 13 8 3 5 9 9 3 5 4
32 Nueva Chicago 17 3 14 12 9 2 7 9 8 1 7 3



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 S.M. De Tucuman 8 4
2 CA Sarmiento 6 8
3 Defensores de Belgrano 8 5
4 Estudiantes Rio Cuarto 5 6
5 Club Atletico Atlanta 8 9
6 CA Temperley 8 3
7 CA Platense 8 7
8 Deportivo Riestra 3 4
9 Estudiantes BA 9 6
10 CA Tigre 7 6
11 Atletico de Rafaela 7 5
12 San Martin San Juan 4 5
13 Ferro Carril Oeste 9 5
14 Club Atletico Alvarado 8 7
15 Agropecuario Argentino 7 4
16 Deportivo Moron 4 5
17 Instituto 11 5
18 Esgrima Mendoza 4 5
19 Club Villa Dalmine 7 5
20 Belgrano 7 8
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 8 9
22 Quilmes 7 5
23 Guillermo Brown 5 8
24 Barracas Central 6 8
25 CA Brown de Adrogue 4 12
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 6 5
27 Chacarita Juniors 3 7
28 CD Santamarina Tandil 5 4
29 Mitre Santiago Del Estero 2 5
30 Almagro 2 4
31 All Boys 6 10
32 Nueva Chicago 5 8



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 Chacarita Juniors 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CA Sarmiento 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CD Santamarina Tandil 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Club Villa Dalmine 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Belgrano 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Instituto 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Club Atletico Atlanta 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Atletico de Rafaela 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Estudiantes Rio Cuarto 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 All Boys 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 CA Temperley 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Mitre Santiago Del Estero 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 CA Brown de Adrogue 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Estudiantes BA 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 San Martin San Juan 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 CA Tigre 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Agropecuario Argentino 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Club Atletico Alvarado 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Nueva Chicago 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Deportivo Moron 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 CA Platense 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Ferro Carril Oeste 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Quilmes 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Deportivo Riestra 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Defensores de Belgrano 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Guillermo Brown 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Barracas Central 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Esgrima Mendoza 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 S.M. De Tucuman 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Almagro 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 Chacarita Juniors 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CA Sarmiento 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CD Santamarina Tandil 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Club Villa Dalmine 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Belgrano 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Instituto 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Club Atletico Atlanta 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Atletico de Rafaela 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Estudiantes Rio Cuarto 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 All Boys 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 CA Temperley 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Mitre Santiago Del Estero 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 CA Brown de Adrogue 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Estudiantes BA 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 San Martin San Juan 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 CA Tigre 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Agropecuario Argentino 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Club Atletico Alvarado 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Nueva Chicago 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Deportivo Moron 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 CA Platense 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Ferro Carril Oeste 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Quilmes 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Deportivo Riestra 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Defensores de Belgrano 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Guillermo Brown 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Barracas Central 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Esgrima Mendoza 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 S.M. De Tucuman 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Almagro 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 S.M. De Tucuman 11 12 11 12 9 13 8 5 3 8 2 6 3 7 8 4 7 7
2 CA Sarmiento 15 10 9 13 8 11 9 7 2 7 3 6 6 3 7 6 5 5
3 Defensores de Belgrano 15 9 10 15 7 12 9 6 3 7 7 4 6 3 7 8 0 8
4 Estudiantes Rio Cuarto 12 11 11 13 7 12 8 5 5 6 4 6 4 6 6 7 3 6
5 Club Atletico Atlanta 11 11 10 13 10 7 7 5 4 5 7 2 4 6 6 8 3 5
6 CA Temperley 10 10 14 8 11 13 6 4 6 6 4 6 4 6 8 2 7 7
7 CA Platense 8 16 10 12 10 12 4 8 4 5 6 5 4 8 6 7 4 7
8 Deportivo Riestra 15 10 9 15 7 12 9 5 4 8 3 7 6 5 5 7 4 5
9 Estudiantes BA 10 14 10 12 8 12 6 7 5 8 4 6 4 7 5 4 4 6
10 CA Tigre 11 13 10 13 11 10 6 7 5 7 6 5 5 6 5 6 5 5
11 Atletico de Rafaela 15 11 8 13 10 9 7 6 3 6 6 4 8 5 5 7 4 5
12 San Martin San Juan 11 11 12 13 9 10 5 6 5 6 5 5 6 5 7 7 4 5
13 Ferro Carril Oeste 12 14 8 14 8 12 6 8 4 9 3 6 6 6 4 5 5 6
14 Club Atletico Alvarado 13 12 9 13 7 14 6 8 4 7 4 7 7 4 5 6 3 7
15 Agropecuario Argentino 11 12 11 13 8 13 5 6 5 7 4 5 6 6 6 6 4 8
16 Deportivo Moron 12 12 10 16 9 9 6 5 5 8 3 5 6 7 5 8 6 4
17 Instituto 14 11 9 12 10 10 6 6 4 7 6 3 8 5 5 5 4 7
18 Esgrima Mendoza 14 12 8 12 9 13 7 6 5 7 3 8 7 6 3 5 6 5
19 Club Villa Dalmine 11 13 10 15 6 11 6 5 7 8 3 5 5 8 3 7 3 6
20 Belgrano 16 7 11 13 8 11 9 2 7 6 4 6 7 5 4 7 4 5
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 15 12 5 12 11 7 6 6 2 6 5 3 9 6 3 6 6 4
22 Quilmes 14 10 10 15 7 12 6 5 5 7 4 5 8 5 5 8 3 7
23 Guillermo Brown 12 13 9 15 8 11 5 8 5 7 4 7 7 5 4 8 4 4
24 Barracas Central 14 11 9 13 10 11 6 5 5 5 5 6 8 6 4 8 5 5
25 CA Brown de Adrogue 11 11 12 13 8 11 6 4 8 5 3 8 5 7 4 8 5 3
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 13 11 10 12 9 13 6 4 6 6 4 6 7 7 4 6 5 7
27 Chacarita Juniors 14 11 9 14 5 13 7 5 6 6 2 8 7 6 3 8 3 5
28 CD Santamarina Tandil 13 10 11 14 3 15 5 5 6 7 2 7 8 5 5 7 1 8
29 Mitre Santiago Del Estero 12 10 12 15 6 11 5 6 7 7 3 6 7 4 5 8 3 5
30 Almagro 14 10 10 16 4 14 5 6 5 7 2 7 9 4 5 9 2 7
31 All Boys 14 10 10 14 5 13 5 5 6 6 3 7 9 5 4 8 2 6
32 Nueva Chicago 15 8 11 13 8 13 7 3 8 6 4 8 8 5 3 7 4 5



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 S.M. De Tucuman 13 10 11 8 4 4 5 6 7
2 CA Sarmiento 13 12 9 8 8 2 5 4 7
3 Defensores de Belgrano 14 8 12 8 5 5 6 3 7
4 Estudiantes Rio Cuarto 11 10 13 7 5 6 4 5 7
5 Club Atletico Atlanta 8 10 14 6 3 7 2 7 7
6 CA Temperley 16 6 12 8 2 6 8 4 6
7 CA Platense 11 10 13 6 3 7 5 7 6
8 Deportivo Riestra 14 10 10 8 5 5 6 5 5
9 Estudiantes BA 12 9 13 7 4 7 5 5 6
10 CA Tigre 13 10 11 8 5 5 5 5 6
11 Atletico de Rafaela 15 10 9 7 6 3 8 4 6
12 San Martin San Juan 12 5 17 6 2 8 6 3 9
13 Ferro Carril Oeste 13 9 12 6 5 7 7 4 5
14 Club Atletico Alvarado 14 11 9 6 8 4 8 3 5
15 Agropecuario Argentino 12 12 10 5 6 5 7 6 5
16 Deportivo Moron 10 12 12 4 6 6 6 6 6
17 Instituto 13 11 10 5 5 6 8 6 4
18 Esgrima Mendoza 16 9 9 8 5 5 8 4 4
19 Club Villa Dalmine 12 11 11 6 5 7 6 6 4
20 Belgrano 14 9 11 8 5 5 6 4 6
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 14 9 9 6 4 4 8 5 5
22 Quilmes 12 11 11 4 6 6 8 5 5
23 Guillermo Brown 12 13 9 6 8 4 6 5 5
24 Barracas Central 13 9 12 6 5 5 7 4 7
25 CA Brown de Adrogue 11 10 13 7 4 7 4 6 6
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 15 8 11 7 2 7 8 6 4
27 Chacarita Juniors 14 8 12 7 5 6 7 3 6
28 CD Santamarina Tandil 14 8 12 6 3 7 8 5 5
29 Mitre Santiago Del Estero 11 8 15 5 5 8 6 3 7
30 Almagro 14 8 12 6 4 6 8 4 6
31 All Boys 15 8 11 6 4 6 9 4 5
32 Nueva Chicago 15 8 11 7 4 7 8 4 4



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Atletico de Rafaela 8 3 5
2 CA Temperley 8 2 6
3 CA Tigre 9 2 7
4 Club Villa Dalmine 9 2 7
5 Independiente Rivadavia De Mendoza 7 2 5
6 Guillermo Brown 9 2 7
7 S.M. De Tucuman 8 1 7
8 CA Sarmiento 9 1 8
9 Defensores de Belgrano 9 1 8
10 Estudiantes Rio Cuarto 9 1 8
11 Instituto 8 1 7
12 Agropecuario Argentino 8 1 7
13 Belgrano 9 1 8
14 Gimnasia Esgrima Jujuy 8 1 7
15 Esgrima Mendoza 9 1 8
16 Club Atletico Atlanta 8 0 8
17 Estudiantes BA 9 0 9
18 Club Atletico Alvarado 9 0 9
19 San Martin San Juan 8 0 8
20 CA Platense 8 0 8
21 Deportivo Riestra 9 0 9
22 Ferro Carril Oeste 9 0 9
23 Deportivo Moron 8 0 8
24 CD Santamarina Tandil 8 0 8
25 Mitre Santiago Del Estero 9 0 9
26 Barracas Central 8 0 8
27 CA Brown de Adrogue 9 0 9
28 Quilmes 8 0 8
29 Almagro 8 0 8
30 All Boys 8 0 8
31 Nueva Chicago 9 0 9
32 Chacarita Juniors 9 0 9



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 S.M. De Tucuman 9 2 7
2 CA Sarmiento 8 1 7
3 CA Tigre 8 1 7
4 Estudiantes BA 8 1 7
5 Instituto 9 1 8
6 Agropecuario Argentino 9 1 8
7 Ferro Carril Oeste 8 1 7
8 CD Santamarina Tandil 9 1 8
9 Barracas Central 9 1 8
10 Defensores de Belgrano 8 0 8
11 Club Atletico Atlanta 8 0 8
12 Estudiantes Rio Cuarto 8 0 8
13 CA Temperley 9 0 9
14 Club Atletico Alvarado 8 0 8
15 Atletico de Rafaela 9 0 9
16 Club Villa Dalmine 8 0 8
17 San Martin San Juan 9 0 9
18 CA Platense 9 0 9
19 Deportivo Riestra 8 0 8
20 Belgrano 8 0 8
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 9 0 9
22 Deportivo Moron 9 0 9
23 Mitre Santiago Del Estero 8 0 8
24 CA Brown de Adrogue 8 0 8
25 Quilmes 9 0 9
26 Guillermo Brown 8 0 8
27 Gimnasia Esgrima Jujuy 9 0 9
28 Esgrima Mendoza 8 0 8
29 Almagro 9 0 9
30 All Boys 9 0 9
31 Nueva Chicago 8 0 8
32 Chacarita Juniors 8 0 8



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 S.M. De Tucuman 17 7 4 6 8 4 1 3 9 3 3 3
2 CA Sarmiento 17 5 4 8 9 4 3 2 8 1 1 6
3 Defensores de Belgrano 17 2 6 9 9 2 4 3 8 0 2 6
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 3 5 9 9 2 2 5 8 1 3 4
5 Club Atletico Atlanta 16 3 5 8 8 2 2 4 8 1 3 4
6 CA Temperley 17 2 5 10 8 2 0 6 9 0 5 4
7 CA Platense 17 3 6 8 8 1 3 4 9 2 3 4
8 Deportivo Riestra 17 0 7 10 9 0 5 4 8 0 2 6
9 Estudiantes BA 17 2 6 9 9 1 3 5 8 1 3 4
10 CA Tigre 17 4 3 10 9 2 2 5 8 2 1 5
11 Atletico de Rafaela 17 4 2 11 8 4 1 3 9 0 1 8
12 San Martin San Juan 17 1 5 11 8 1 2 5 9 0 3 6
13 Ferro Carril Oeste 17 1 6 10 9 0 5 4 8 1 1 6
14 Club Atletico Alvarado 17 4 2 11 9 4 1 4 8 0 1 7
15 Agropecuario Argentino 17 2 4 11 8 1 2 5 9 1 2 6
16 Deportivo Moron 17 1 5 11 8 0 3 5 9 1 2 6
17 Instituto 17 3 2 12 8 2 2 4 9 1 0 8
18 Esgrima Mendoza 17 1 4 12 9 1 3 5 8 0 1 7
19 Club Villa Dalmine 17 2 3 12 9 2 0 7 8 0 3 5
20 Belgrano 17 1 2 14 9 1 1 7 8 0 1 7
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 2 3 11 7 2 3 2 9 0 0 9
22 Quilmes 17 1 3 13 8 1 2 5 9 0 1 8
23 Guillermo Brown 17 2 3 12 9 2 2 5 8 0 1 7
24 Barracas Central 17 1 3 13 8 0 3 5 9 1 0 8
25 CA Brown de Adrogue 17 1 3 13 9 0 1 8 8 1 2 5
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 1 3 13 8 1 1 6 9 0 2 7
27 Chacarita Juniors 17 0 4 13 9 0 3 6 8 0 1 7
28 CD Santamarina Tandil 17 1 2 14 8 0 2 6 9 1 0 8
29 Mitre Santiago Del Estero 17 1 2 14 9 1 1 7 8 0 1 7
30 Almagro 17 0 3 14 8 0 3 5 9 0 0 9
31 All Boys 17 1 1 15 8 1 1 6 9 0 0 9
32 Nueva Chicago 17 0 1 16 9 0 1 8 8 0 0 8



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 S.M. De Tucuman 8 5 0
2 CA Tigre 9 4 0
3 Deportivo Riestra 9 4 1
4 Ferro Carril Oeste 9 4 1
5 Defensores de Belgrano 9 3 3
6 Club Atletico Alvarado 9 3 2
7 Instituto 8 3 1
8 Atletico de Rafaela 8 3 2
9 Agropecuario Argentino 8 3 0
10 Deportivo Moron 8 3 0
11 Guillermo Brown 9 3 1
12 Esgrima Mendoza 9 3 1
13 Chacarita Juniors 9 3 0
14 CA Sarmiento 9 2 5
15 CA Temperley 8 2 0
16 Estudiantes BA 9 2 2
17 Club Villa Dalmine 9 2 0
18 San Martin San Juan 8 2 1
19 CA Platense 8 2 2
20 Barracas Central 8 2 1
21 Almagro 8 2 1
22 Club Atletico Atlanta 8 1 3
23 Belgrano 9 1 1
24 Quilmes 8 1 2
25 Gimnasia Esgrima Jujuy 8 1 1
26 All Boys 8 1 1
27 Estudiantes Rio Cuarto 9 0 4
28 Independiente Rivadavia De Mendoza 7 0 5
29 CD Santamarina Tandil 8 0 2
30 Mitre Santiago Del Estero 9 0 2
31 CA Brown de Adrogue 9 0 1
32 Nueva Chicago 9 0 1



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 CA Temperley 9 4 1
2 CA Platense 9 4 1
3 S.M. De Tucuman 9 3 3
4 San Martin San Juan 9 3 0
5 Club Atletico Atlanta 8 2 2
6 CA Tigre 8 2 1
7 Estudiantes BA 8 2 2
8 Deportivo Riestra 8 2 0
9 Ferro Carril Oeste 8 2 0
10 Gimnasia Esgrima Jujuy 9 2 0
11 Defensores de Belgrano 8 1 1
12 Estudiantes Rio Cuarto 8 1 3
13 Club Atletico Alvarado 8 1 0
14 Instituto 9 1 0
15 Agropecuario Argentino 9 1 2
16 Club Villa Dalmine 8 1 2
17 Belgrano 8 1 0
18 Deportivo Moron 9 1 2
19 CD Santamarina Tandil 9 1 0
20 Mitre Santiago Del Estero 8 1 0
21 Barracas Central 9 1 0
22 CA Brown de Adrogue 8 1 2
23 Esgrima Mendoza 8 1 0
24 Chacarita Juniors 8 1 0
25 CA Sarmiento 8 0 2
26 Atletico de Rafaela 9 0 1
27 Independiente Rivadavia De Mendoza 9 0 0
28 Quilmes 9 0 1
29 Guillermo Brown 8 0 1
30 Almagro 9 0 0
31 All Boys 9 0 0
32 Nueva Chicago 8 0 0



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 S.M. De Tucuman 9 2 7
2 CA Sarmiento 8 1 7
3 CA Tigre 8 1 7
4 Estudiantes BA 8 1 7
5 Instituto 9 1 8
6 Agropecuario Argentino 9 1 8
7 Ferro Carril Oeste 8 1 7
8 CD Santamarina Tandil 9 1 8
9 Barracas Central 9 1 8
10 Defensores de Belgrano 8 0 8
11 Club Atletico Atlanta 8 0 8
12 Estudiantes Rio Cuarto 8 0 8
13 CA Temperley 9 0 9
14 Club Atletico Alvarado 8 0 8
15 Atletico de Rafaela 9 0 9
16 Club Villa Dalmine 8 0 8
17 San Martin San Juan 9 0 9
18 CA Platense 9 0 9
19 Deportivo Riestra 8 0 8
20 Belgrano 8 0 8
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 9 0 9
22 Deportivo Moron 9 0 9
23 Mitre Santiago Del Estero 8 0 8
24 CA Brown de Adrogue 8 0 8
25 Quilmes 9 0 9
26 Guillermo Brown 8 0 8
27 Gimnasia Esgrima Jujuy 9 0 9
28 Esgrima Mendoza 8 0 8
29 Almagro 9 0 9
30 All Boys 9 0 9
31 Nueva Chicago 8 0 8
32 Chacarita Juniors 8 0 8



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 S.M. De Tucuman 17 4 9 4 0 8 2 6 0 0 9 2 3 4 0
2 CA Sarmiento 17 3 6 7 0 9 2 2 4 0 8 1 4 3 0
3 Defensores de Belgrano 17 8 7 2 0 9 1 6 2 0 8 7 1 0 0
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 5 5 6 0 9 3 2 3 0 8 2 3 3 0
5 Club Atletico Atlanta 16 3 8 4 0 8 1 4 2 0 8 2 4 2 0
6 CA Temperley 17 8 7 1 0 8 4 4 0 0 9 4 3 1 0
7 CA Platense 17 6 8 3 0 8 4 3 1 0 9 2 5 2 0
8 Deportivo Riestra 17 10 6 1 0 9 7 1 1 0 8 3 5 0 0
9 Estudiantes BA 17 6 6 2 2 9 4 3 1 1 8 2 3 1 1
10 CA Tigre 17 5 12 0 0 9 4 5 0 0 8 1 7 0 0
11 Atletico de Rafaela 17 3 10 3 0 8 1 5 2 0 9 2 5 1 0
12 San Martin San Juan 17 10 3 2 1 8 5 2 1 0 9 5 1 1 1
13 Ferro Carril Oeste 17 9 6 2 0 9 6 3 0 0 8 3 3 2 0
14 Club Atletico Alvarado 17 5 6 6 0 9 1 5 3 0 8 4 1 3 0
15 Agropecuario Argentino 17 8 7 2 0 8 4 3 1 0 9 4 4 1 0
16 Deportivo Moron 17 9 6 2 0 8 5 2 1 0 9 4 4 1 0
17 Instituto 17 2 12 2 0 8 1 6 1 0 9 1 6 1 0
18 Esgrima Mendoza 17 10 6 1 0 9 5 4 0 0 8 5 2 1 0
19 Club Villa Dalmine 17 8 8 0 0 9 3 5 0 0 8 5 3 0 0
20 Belgrano 17 5 6 5 0 9 1 3 4 0 8 4 3 1 0
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 4 4 7 0 7 0 3 4 0 9 4 1 3 0
22 Quilmes 17 6 8 3 0 8 2 4 2 0 9 4 4 1 0
23 Guillermo Brown 17 6 10 1 0 9 4 5 0 0 8 2 5 1 0
24 Barracas Central 17 9 5 2 1 8 4 2 1 1 9 5 3 1 0
25 CA Brown de Adrogue 17 4 12 0 0 9 3 5 0 0 8 1 7 0 0
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 9 6 2 0 8 5 2 1 0 9 4 4 1 0
27 Chacarita Juniors 17 7 7 2 0 9 4 3 1 0 8 3 4 1 0
28 CD Santamarina Tandil 17 6 9 1 0 8 2 5 1 0 9 4 4 0 0
29 Mitre Santiago Del Estero 17 10 4 2 0 9 5 2 1 0 8 5 2 1 0
30 Almagro 17 9 7 1 0 8 6 2 0 0 9 3 5 1 0
31 All Boys 17 6 9 1 0 8 2 6 0 0 9 4 3 1 0
32 Nueva Chicago 17 5 9 3 0 9 3 4 2 0 8 2 5 1 0



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 S.M. De Tucuman 17 1 3 6 3 3 1 0 8 1 1 5 1 0 0 0 9 0 2 1 2 3 1 0
2 CA Sarmiento 17 1 2 4 2 4 2 1 9 0 2 1 1 2 1 1 8 1 0 3 1 2 1 0
3 Defensores de Belgrano 17 5 3 3 4 1 1 0 9 0 1 3 3 1 1 0 8 5 2 0 1 0 0 0
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 3 2 2 3 4 2 0 9 2 1 1 1 2 1 0 8 1 1 1 2 2 1 0
5 Club Atletico Atlanta 16 0 3 3 5 3 0 1 8 0 1 2 2 1 0 1 8 0 2 1 3 2 0 0
6 CA Temperley 17 3 5 4 3 1 0 0 8 3 1 2 2 0 0 0 9 0 4 2 1 1 0 0
7 CA Platense 17 0 6 4 4 1 2 0 8 0 4 0 3 1 0 0 9 0 2 4 1 0 2 0
8 Deportivo Riestra 17 4 6 4 2 1 0 0 9 3 4 0 1 1 0 0 8 1 2 4 1 0 0 0
9 Estudiantes BA 17 1 5 2 4 0 1 3 9 1 3 1 2 0 1 1 8 0 2 1 2 0 0 2
10 CA Tigre 17 2 3 4 8 0 0 0 9 1 3 3 2 0 0 0 8 1 0 1 6 0 0 0
11 Atletico de Rafaela 17 2 1 6 4 2 1 0 8 1 0 4 1 1 1 0 9 1 1 2 3 1 0 0
12 San Martin San Juan 17 3 7 2 1 2 0 1 8 1 4 1 1 1 0 0 9 2 3 1 0 1 0 1
13 Ferro Carril Oeste 17 2 7 3 3 1 1 0 9 1 5 2 1 0 0 0 8 1 2 1 2 1 1 0
14 Club Atletico Alvarado 17 2 3 4 2 2 2 2 9 1 0 3 2 0 1 2 8 1 3 1 0 2 1 0
15 Agropecuario Argentino 17 2 6 3 4 2 0 0 8 1 3 1 2 1 0 0 9 1 3 2 2 1 0 0
16 Deportivo Moron 17 2 7 3 3 1 0 1 8 1 4 2 0 1 0 0 9 1 3 1 3 0 0 1
17 Instituto 17 1 1 5 7 0 2 0 8 0 1 3 3 0 1 0 9 1 0 2 4 0 1 0
18 Esgrima Mendoza 17 4 6 3 3 0 1 0 9 3 2 1 3 0 0 0 8 1 4 2 0 0 1 0
19 Club Villa Dalmine 17 2 6 2 6 0 0 0 9 2 1 2 3 0 0 0 8 0 5 0 3 0 0 0
20 Belgrano 17 1 4 5 1 4 0 1 9 0 1 3 0 4 0 0 8 1 3 2 1 0 0 1
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 1 3 3 1 3 4 0 7 0 0 2 1 0 4 0 9 1 3 1 0 3 0 0
22 Quilmes 17 4 2 4 4 2 1 0 8 1 1 2 2 1 1 0 9 3 1 2 2 1 0 0
23 Guillermo Brown 17 2 4 5 5 1 0 0 9 1 3 3 2 0 0 0 8 1 1 2 3 1 0 0
24 Barracas Central 17 3 6 4 1 1 0 2 8 1 3 1 1 1 0 1 9 2 3 3 0 0 0 1
25 CA Brown de Adrogue 17 1 3 6 6 0 0 0 9 1 2 3 2 0 0 0 8 0 1 3 4 0 0 0
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 6 3 3 3 1 1 0 8 4 1 0 2 1 0 0 9 2 2 3 1 0 1 0
27 Chacarita Juniors 17 2 5 3 4 1 0 1 9 1 3 1 2 1 0 0 8 1 2 2 2 0 0 1
28 CD Santamarina Tandil 17 2 4 5 4 1 0 0 8 1 1 2 3 1 0 0 9 1 3 3 1 0 0 0
29 Mitre Santiago Del Estero 17 4 6 3 1 0 1 1 9 1 4 1 1 0 0 1 8 3 2 2 0 0 1 0
30 Almagro 17 3 6 4 3 1 0 0 8 2 4 0 2 0 0 0 9 1 2 4 1 1 0 0
31 All Boys 17 2 4 6 3 1 0 0 8 0 2 4 2 0 0 0 9 2 2 2 1 1 0 0
32 Nueva Chicago 17 3 2 6 3 2 1 0 9 2 1 3 1 2 0 0 8 1 1 3 2 0 1 0



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 S.M. De Tucuman 17 7 6 4 8 6 1 1 9 1 5 3
2 CA Sarmiento 17 6 5 5 9 4 3 1 8 2 2 4
3 Defensores de Belgrano 17 8 3 6 9 1 3 5 8 7 0 1
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 8 4 4 9 4 3 1 8 4 1 3
5 Club Atletico Atlanta 16 3 5 7 8 0 3 4 8 3 2 3
6 CA Temperley 17 5 11 0 8 4 4 0 9 1 7 0
7 CA Platense 17 5 5 7 8 0 5 3 9 5 0 4
8 Deportivo Riestra 17 10 6 1 9 6 3 0 8 4 3 1
9 Estudiantes BA 17 5 5 6 9 4 2 3 8 1 3 3
10 CA Tigre 17 5 10 2 9 3 5 1 8 2 5 1
11 Atletico de Rafaela 17 6 8 2 8 2 5 1 9 4 3 1
12 San Martin San Juan 17 7 6 3 8 3 4 1 9 4 2 2
13 Ferro Carril Oeste 17 6 7 4 9 5 3 1 8 1 4 3
14 Club Atletico Alvarado 17 8 2 7 9 4 1 4 8 4 1 3
15 Agropecuario Argentino 17 8 4 5 8 4 2 2 9 4 2 3
16 Deportivo Moron 17 8 8 1 8 5 3 0 9 3 5 1
17 Instituto 17 4 7 5 8 1 4 3 9 3 3 2
18 Esgrima Mendoza 17 8 9 0 9 6 3 0 8 2 6 0
19 Club Villa Dalmine 17 7 5 4 9 3 2 3 8 4 3 1
20 Belgrano 17 5 6 5 9 2 3 3 8 3 3 2
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 2 6 7 7 0 2 5 9 2 4 2
22 Quilmes 17 8 4 5 8 2 3 3 9 6 1 2
23 Guillermo Brown 17 7 5 5 9 4 3 2 8 3 2 3
24 Barracas Central 17 6 8 3 8 2 4 2 9 4 4 1
25 CA Brown de Adrogue 17 4 7 5 9 3 3 2 8 1 4 3
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 8 7 2 8 4 3 1 9 4 4 1
27 Chacarita Juniors 17 9 4 3 9 5 2 1 8 4 2 2
28 CD Santamarina Tandil 17 10 2 4 8 4 1 3 9 6 1 1
29 Mitre Santiago Del Estero 17 10 5 1 9 5 2 1 8 5 3 0
30 Almagro 17 12 3 2 8 6 2 0 9 6 1 2
31 All Boys 17 6 4 6 8 3 2 3 9 3 2 3
32 Nueva Chicago 17 7 5 5 9 4 2 3 8 3 3 2



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 S.M. De Tucuman 17 3 4 10 8 2 2 4 9 1 2 6
2 CA Sarmiento 17 4 7 6 9 1 4 4 8 3 3 2
3 Defensores de Belgrano 17 8 6 3 9 3 3 3 8 5 3 0
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 5 3 9 9 3 1 5 8 2 2 4
5 Club Atletico Atlanta 16 4 7 5 8 4 3 1 8 0 4 4
6 CA Temperley 17 8 4 5 8 4 1 3 9 4 3 2
7 CA Platense 17 5 6 6 8 4 2 2 9 1 4 4
8 Deportivo Riestra 17 6 7 4 9 4 3 2 8 2 4 2
9 Estudiantes BA 17 4 7 6 9 2 4 3 8 2 3 3
10 CA Tigre 17 4 6 7 9 3 4 2 8 1 2 5
11 Atletico de Rafaela 17 4 5 8 8 1 3 4 9 3 2 4
12 San Martin San Juan 17 8 5 4 8 4 2 2 9 4 3 2
13 Ferro Carril Oeste 17 7 5 5 9 4 3 2 8 3 2 3
14 Club Atletico Alvarado 17 3 6 8 9 1 3 5 8 2 3 3
15 Agropecuario Argentino 17 5 9 3 8 2 4 2 9 3 5 1
16 Deportivo Moron 17 4 9 4 8 2 5 1 9 2 4 3
17 Instituto 17 5 4 8 8 3 2 3 9 2 2 5
18 Esgrima Mendoza 17 7 6 4 9 3 3 3 8 4 3 1
19 Club Villa Dalmine 17 5 9 3 9 4 4 1 8 1 5 2
20 Belgrano 17 4 7 6 9 1 3 5 8 3 4 1
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 5 5 6 7 1 2 4 9 4 3 2
22 Quilmes 17 5 7 5 8 1 4 3 9 4 3 2
23 Guillermo Brown 17 3 12 2 9 1 8 0 8 2 4 2
24 Barracas Central 17 7 6 4 8 3 3 2 9 4 3 2
25 CA Brown de Adrogue 17 6 7 4 9 4 3 2 8 2 4 2
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 8 4 5 8 5 1 2 9 3 3 3
27 Chacarita Juniors 17 6 4 7 9 2 3 4 8 4 1 3
28 CD Santamarina Tandil 17 4 6 7 8 1 3 4 9 3 3 3
29 Mitre Santiago Del Estero 17 7 6 4 9 3 4 2 8 4 2 2
30 Almagro 17 6 5 6 8 4 2 2 9 2 3 4
31 All Boys 17 9 5 3 8 4 2 2 9 5 3 1
32 Nueva Chicago 17 5 5 7 9 3 3 3 8 2 2 4



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 S.M. De Tucuman 8 1 1 5 1
2 CA Sarmiento 9 0 2 1 6
3 Defensores de Belgrano 9 0 1 3 5
4 Estudiantes Rio Cuarto 9 2 1 1 5
5 Club Atletico Atlanta 8 0 1 2 5
6 CA Temperley 8 3 1 2 2
7 CA Platense 8 0 4 0 4
8 Deportivo Riestra 9 3 4 0 2
9 Estudiantes BA 9 1 3 1 4
10 CA Tigre 9 1 3 3 2
11 Atletico de Rafaela 8 1 0 4 3
12 San Martin San Juan 8 1 4 1 2
13 Ferro Carril Oeste 9 1 5 2 1
14 Club Atletico Alvarado 9 1 0 3 5
15 Agropecuario Argentino 8 1 3 1 3
16 Deportivo Moron 8 1 4 2 1
17 Instituto 8 0 1 3 4
18 Esgrima Mendoza 9 3 2 1 3
19 Club Villa Dalmine 9 2 1 2 4
20 Belgrano 9 0 1 3 5
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 7 0 0 2 5
22 Quilmes 8 1 1 2 4
23 Guillermo Brown 9 1 3 3 2
24 Barracas Central 8 1 3 1 3
25 CA Brown de Adrogue 9 1 2 3 3
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 8 4 1 0 3
27 Chacarita Juniors 9 1 3 1 4
28 CD Santamarina Tandil 8 1 1 2 4
29 Mitre Santiago Del Estero 9 1 4 1 3
30 Almagro 8 2 4 0 2
31 All Boys 8 0 2 4 2
32 Nueva Chicago 9 2 1 3 3



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 S.M. De Tucuman 9 0 2 1 6
2 CA Sarmiento 8 1 0 3 4
3 Defensores de Belgrano 8 5 2 0 1
4 Estudiantes Rio Cuarto 8 1 1 1 5
5 Club Atletico Atlanta 8 0 2 1 5
6 CA Temperley 9 0 4 2 3
7 CA Platense 9 0 2 4 3
8 Deportivo Riestra 8 1 2 4 1
9 Estudiantes BA 8 0 2 1 5
10 CA Tigre 8 1 0 1 6
11 Atletico de Rafaela 9 1 1 2 5
12 San Martin San Juan 9 2 3 1 3
13 Ferro Carril Oeste 8 1 2 1 4
14 Club Atletico Alvarado 8 1 3 1 3
15 Agropecuario Argentino 9 1 3 2 3
16 Deportivo Moron 9 1 3 1 4
17 Instituto 9 1 0 2 6
18 Esgrima Mendoza 8 1 4 2 1
19 Club Villa Dalmine 8 0 5 0 3
20 Belgrano 8 1 3 2 2
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 9 1 3 1 4
22 Quilmes 9 3 1 2 3
23 Guillermo Brown 8 1 1 2 4
24 Barracas Central 9 2 3 3 1
25 CA Brown de Adrogue 8 0 1 3 4
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 9 2 2 3 2
27 Chacarita Juniors 8 1 2 2 3
28 CD Santamarina Tandil 9 1 3 3 2
29 Mitre Santiago Del Estero 8 3 2 2 1
30 Almagro 9 1 2 4 2
31 All Boys 9 2 2 2 3
32 Nueva Chicago 8 1 1 3 3



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Deportivo Riestra 9 7 2 9 8 1 9 8 1
2 S.M. De Tucuman 8 6 2 8 8 0 8 6 2
3 Esgrima Mendoza 9 6 3 9 7 2 9 6 3
4 CA Temperley 8 5 3 8 6 2 8 6 2
5 CA Tigre 9 5 4 9 7 2 9 7 2
6 Ferro Carril Oeste 9 5 4 9 8 1 9 6 3
7 Gimnasia Esgrima Jujuy 8 5 3 8 6 2 8 6 2
8 Club Atletico Alvarado 9 4 5 9 5 4 9 6 3
9 Atletico de Rafaela 8 4 4 8 6 2 8 5 3
10 Agropecuario Argentino 8 4 4 8 7 1 8 5 3
11 Club Villa Dalmine 9 4 5 9 6 2 9 6 3
12 Deportivo Moron 8 4 4 8 8 0 8 4 4
13 Guillermo Brown 9 4 5 9 6 3 9 6 3
14 Almagro 8 4 4 8 7 1 8 5 3
15 Chacarita Juniors 9 4 5 9 5 3 9 5 4
16 Defensores de Belgrano 9 3 6 9 5 4 9 7 2
17 Estudiantes BA 9 3 6 9 7 2 9 4 5
18 Instituto 8 3 5 8 6 2 8 5 3
19 San Martin San Juan 8 3 5 8 6 2 8 4 4
20 Barracas Central 8 3 5 8 4 4 8 6 2
21 CA Sarmiento 9 2 7 9 6 2 9 5 4
22 Estudiantes Rio Cuarto 9 2 7 9 6 2 9 5 4
23 CA Platense 8 2 6 8 3 5 8 5 3
24 Quilmes 8 2 6 8 5 3 8 3 5
25 Nueva Chicago 9 2 7 9 5 4 9 5 4
26 Club Atletico Atlanta 8 1 7 8 3 4 8 5 3
27 Belgrano 9 1 8 9 4 4 9 4 5
28 CD Santamarina Tandil 8 1 7 8 5 3 8 2 6
29 Mitre Santiago Del Estero 9 1 8 9 6 2 9 3 6
30 CA Brown de Adrogue 9 1 8 9 3 5 9 6 3
31 All Boys 8 1 7 8 3 5 8 6 2
32 Independiente Rivadavia De Mendoza 7 0 7 7 2 5 7 2 5



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Defensores de Belgrano 8 6 2 8 7 1 8 7 1
2 San Martin San Juan 9 5 4 9 5 3 9 7 2
3 CA Temperley 9 4 5 9 7 1 9 5 4
4 CA Platense 9 4 5 9 7 2 9 5 4
5 Mitre Santiago Del Estero 8 4 4 8 5 3 8 6 2
6 Gimnasia Esgrima Jujuy 9 4 5 9 6 3 9 4 5
7 S.M. De Tucuman 9 3 6 9 5 4 9 5 4
8 CA Tigre 8 3 5 8 4 4 8 4 4
9 Deportivo Riestra 8 3 5 8 5 3 8 4 4
10 Ferro Carril Oeste 8 3 5 8 4 4 8 4 4
11 Barracas Central 9 3 6 9 5 4 9 6 3
12 Quilmes 9 3 6 9 7 2 9 5 4
13 Club Atletico Atlanta 8 2 6 8 3 5 8 5 3
14 Estudiantes Rio Cuarto 8 2 6 8 4 4 8 5 3
15 Estudiantes BA 8 2 6 8 3 4 8 4 4
16 Club Atletico Alvarado 8 2 6 8 5 3 8 2 6
17 Instituto 9 2 7 9 5 3 9 3 6
18 Agropecuario Argentino 9 2 7 9 6 3 9 5 4
19 Belgrano 8 2 6 8 4 4 8 5 3
20 Deportivo Moron 9 2 7 9 4 5 9 4 5
21 CD Santamarina Tandil 9 2 7 9 7 1 9 4 5
22 Esgrima Mendoza 8 2 6 8 5 3 8 4 4
23 All Boys 9 2 7 9 3 5 9 5 4
24 Chacarita Juniors 8 2 6 8 4 4 8 5 3
25 CA Sarmiento 8 1 7 8 2 6 8 5 3
26 Atletico de Rafaela 9 1 8 9 5 3 9 3 6
27 Club Villa Dalmine 8 1 7 8 5 3 8 3 5
28 Independiente Rivadavia De Mendoza 9 1 8 9 4 4 9 5 4
29 CA Brown de Adrogue 8 1 7 8 1 7 8 6 2
30 Guillermo Brown 8 1 7 8 3 5 8 4 4
31 Almagro 9 1 8 9 6 3 9 3 6
32 Nueva Chicago 8 1 7 8 4 4 8 2 6



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Independiente Rivadavia De Mendoza 7 5 2 9 0 9
2 Defensores de Belgrano 9 4 5 8 1 7
3 Atletico de Rafaela 8 4 4 9 1 8
4 Belgrano 9 3 6 8 1 7
5 Guillermo Brown 9 3 6 8 1 7
6 CA Sarmiento 9 2 7 8 1 7
7 CA Temperley 8 2 6 9 1 8
8 CA Tigre 9 2 7 8 2 6
9 Estudiantes BA 9 2 7 8 3 5
10 Club Atletico Alvarado 9 2 7 8 2 6
11 Agropecuario Argentino 8 2 6 9 1 8
12 Club Villa Dalmine 9 2 7 8 1 7
13 CA Platense 8 2 6 9 0 9
14 CD Santamarina Tandil 8 2 6 9 1 8
15 Barracas Central 8 2 6 9 2 7
16 Quilmes 8 2 6 9 0 9
17 Gimnasia Esgrima Jujuy 8 2 6 9 0 9
18 S.M. De Tucuman 8 1 7 9 4 5
19 Club Atletico Atlanta 8 1 7 8 2 6
20 Estudiantes Rio Cuarto 9 1 8 8 1 7
21 Instituto 8 1 7 9 1 8
22 Deportivo Riestra 9 1 8 8 0 8
23 Ferro Carril Oeste 9 1 8 8 3 5
24 Mitre Santiago Del Estero 9 1 8 8 0 8
25 CA Brown de Adrogue 9 1 8 8 1 7
26 Esgrima Mendoza 9 1 8 8 0 8
27 Nueva Chicago 9 1 8 8 0 8
28 Chacarita Juniors 9 1 8 8 0 8
29 San Martin San Juan 8 0 8 9 0 9
30 Deportivo Moron 8 0 8 9 0 9
31 Almagro 8 0 8 9 0 9
32 All Boys 8 0 8 9 0 9



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Esgrima Mendoza 17 13 4 9 6 3 8 7 1
2 Deportivo Riestra 17 12 5 9 7 2 8 5 3
3 Deportivo Moron 17 12 5 8 7 1 9 5 4
4 Mitre Santiago Del Estero 17 12 5 9 6 3 8 6 2
5 Barracas Central 17 12 5 8 5 3 9 7 2
6 CA Temperley 17 11 6 8 5 3 9 6 3
7 San Martin San Juan 17 11 6 8 5 3 9 6 3
8 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 11 6 8 5 3 9 6 3
9 Ferro Carril Oeste 17 10 7 9 6 3 8 4 4
10 Guillermo Brown 17 10 7 9 7 2 8 3 5
11 Defensores de Belgrano 17 9 8 9 2 7 8 7 1
12 Agropecuario Argentino 17 9 8 8 4 4 9 5 4
13 Club Villa Dalmine 17 9 8 9 4 5 8 5 3
14 Quilmes 17 9 8 8 4 4 9 5 4
15 Almagro 17 9 8 8 6 2 9 3 6
16 CA Tigre 17 8 9 9 6 3 8 2 6
17 Belgrano 17 8 9 9 3 6 8 5 3
18 All Boys 17 8 9 8 3 5 9 5 4
19 Estudiantes BA 17 7 10 9 4 5 8 3 5
20 Atletico de Rafaela 17 7 10 8 4 4 9 3 6
21 CA Brown de Adrogue 17 7 10 9 4 5 8 3 5
22 Nueva Chicago 17 7 10 9 4 5 8 3 5
23 Chacarita Juniors 17 7 10 9 4 5 8 3 5
24 S.M. De Tucuman 17 6 11 8 3 5 9 3 6
25 CA Platense 17 6 11 8 4 4 9 2 7
26 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 6 10 7 1 6 9 5 4
27 CD Santamarina Tandil 17 6 11 8 2 6 9 4 5
28 CA Sarmiento 17 5 12 9 3 6 8 2 6
29 Club Atletico Atlanta 16 5 11 8 3 5 8 2 6
30 Estudiantes Rio Cuarto 17 5 12 9 3 6 8 2 6
31 Club Atletico Alvarado 17 5 12 9 1 8 8 4 4
32 Instituto 17 4 13 8 2 6 9 2 7



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 S.M. De Tucuman 17 3 9 5 8 1 5 2 9 2 4 3
2 CA Sarmiento 17 6 8 3 9 2 6 1 8 4 2 2
3 Defensores de Belgrano 17 7 4 6 9 6 2 1 8 1 2 5
4 Estudiantes Rio Cuarto 17 4 9 4 9 2 5 2 8 2 4 2
5 Club Atletico Atlanta 16 7 5 4 8 5 0 3 8 2 5 1
6 CA Temperley 17 5 6 6 8 1 3 4 9 4 3 2
7 CA Platense 17 10 6 1 8 6 1 1 9 4 5 0
8 Deportivo Riestra 17 3 8 6 9 1 5 3 8 2 3 3
9 Estudiantes BA 17 6 8 3 9 3 5 1 8 3 3 2
10 CA Tigre 17 4 8 5 9 3 3 3 8 1 5 2
11 Atletico de Rafaela 17 3 8 6 8 1 3 4 9 2 5 2
12 San Martin San Juan 17 6 6 5 8 4 3 1 9 2 3 4
13 Ferro Carril Oeste 17 7 6 4 9 4 4 1 8 3 2 3
14 Club Atletico Alvarado 17 6 7 4 9 3 4 2 8 3 3 2
15 Agropecuario Argentino 17 6 8 3 8 2 5 1 9 4 3 2
16 Deportivo Moron 17 3 9 5 8 1 4 3 9 2 5 2
17 Instituto 17 7 7 3 8 4 3 1 9 3 4 2
18 Esgrima Mendoza 17 3 7 7 9 0 5 4 8 3 2 3
19 Club Villa Dalmine 17 6 8 3 9 4 2 3 8 2 6 0
20 Belgrano 17 5 5 7 9 1 3 5 8 4 2 2
21 Independiente Rivadavia De Mendoza 16 7 5 4 7 3 3 1 9 4 2 3
22 Quilmes 17 4 5 8 8 2 2 4 9 2 3 4
23 Guillermo Brown 17 5 6 6 9 2 3 4 8 3 3 2
24 Barracas Central 17 6 5 6 8 3 3 2 9 3 2 4
25 CA Brown de Adrogue 17 8 5 4 9 4 3 2 8 4 2 2
26 Gimnasia Esgrima Jujuy 17 4 5 8 8 2 2 4 9 2 3 4
27 Chacarita Juniors 17 4 10 3 9 1 6 2 8 3 4 1
28 CD Santamarina Tandil 17 4 10 3 8 2 4 2 9 2 6 1
29 Mitre Santiago Del Estero 17 4 7 6 9 3 4 2 8 1 3 4
30 Almagro 17 4 10 3 8 2 4 2 9 2 6 1
31 All Boys 17 8 4 5 8 4 3 1 9 4 1 4
32 Nueva Chicago 17 5 6 6 9 3 2 4 8 2 4 2
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => () 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => () Konferans Kuzey 18/19
204 => () Konferans Kuzey 19/20
218 => () Konferans Güney 18/19
219 => () Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => () Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => () Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => () Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => () Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => () Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => () Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => () Regionalliga Batı 18/19
399 => () Regionalliga Batı 19/20
405 => () Regionalliga Playoffs 17/18
406 => () Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => () Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => () Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => () Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => () Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => () Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
3430 => () 2. Lig 19/20
3431 => (İngiltere) Football League Trophy 19/20
3432 => (İtalya) Serie A 19/20
3433 => (İtalya) Serie B 19/20
3434 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 19/20
3435 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 19/20
3436 => (Galler) Lig Kupası 19/20
3437 => (Azerbaycan) Premier Lig 19/20
3438 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 19/20
3439 => (Slovenya) Slovenya Kupası 19/20
3440 => (Rusya) Rusya Kupası 19/20
3441 => (Arjantin) Primera Nacional B 19/20
3442 => (Cezayir) Lig 1 19/20
3443 => (Avustralya) A-Ligi 19/20
3444 => (Hong Kong) Birinci Lig 19/20
3445 => (BAE) Lig Kupası 19/20
3446 => (Katar) Stars League 19/20
3447 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 19/20
3448 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 19/20
3449 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 19/20
3450 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika 2022
3451 => (Tunus) Lig 1 19/20
3452 => (Türkiye) Türkiye Kupası 19/20
3453 => (BAE) Süper Kupa 2019
3454 => (Fas) Fas Kupası 19/20
3455 => (Polonya) Puchar Polski 19/20
3456 => (Belçika) Beker van Belgie 19/20
3457 => (Romanya) Romanya Kupası 19/20
3458 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 19/20
3459 => (İskoçya) İskoç Kupası 19/20
3460 => (Fas) Botola 19/20
3461 => (Mısır) Premier Lig 19/20
3462 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 19/20
3463 => (Portekiz) Taca de Portugal 19/20
3464 => (Macaristan) Magyar Kupa 19/20
3465 => (Singapur) Singapur Kupası 2019
3466 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 19/20
3467 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Championship 2020
3468 => (Hollanda) KNVB beker 19/20
3469 => (Katar) Yıldızlar Kupası 19/20
3470 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 19/20
3471 => (Yeni Zelanda) Premiership 19/20
3472 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2019
3473 => (Cezayir) Super Cup 2019
3474 => (Yunanistan) Yunan Kupası 19/20
3475 => (İngiltere) Federasyon Kupası 19/20
3476 => (Uluslararası) Africa Cup of Nations 2021, Qualification
3477 => (Fransa) Coupe de France 19/20
3478 => (İspanya) Copa del Rey 19/20
3479 => (İtalya) Süper Kupa 2019
3480 => (Uluslararası Genç) U23 Africa Cup of Nations 2019
3481 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2019
3482 => (İspanya) Süper Kupa 2019
3483 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2019
3484 => (BAE) Başkanlar Kupası 19/20
3485 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 19/20
3486 => (Mısır) Mısır Kupası 19/20
3487 => (Galler) FAW Gal Kupası 19/20
3488 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2020
3489 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası 2020
3490 => (Uluslararası) Kupa Amerika 2020
3491 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2020
3492 => (Brezilya) Copa do Brasil 2020
3493 => (Cezayir) Cezayir Kupası 19/20
3494 => (İsveç) Allsvenskan 2020
3495 => (Amerika) Major League Soccer 2020
3496 => (Meksika) Primera Division, Clausura 2020
3497 => (Uluslararası Kulüpler) Kupa Libertadores 2020
3498 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2020
3499 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2020
3500 => (Uluslararası) Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL 2022
3501 => (Norveç) Eliteserien 2020
3502 => (Norveç) 1. Division 2020
3503 => (İsveç) Superettan 2020
3504 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2020
3505 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2020
3506 => (İsveç) Division 1, Norra 2020
3507 => (İsveç) Division 1, Sodra 2020
3508 => (İrlanda) Premier Ligi 2020
3509 => () Regionalliga Batı 19/20
3510 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2020
3511 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2020
3512 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 19/20
3513 => (Meksika) Liga de Ascenso, Clausura 2020
3514 => (İzlanda) Lig Kupası A 2020
3515 => (Tunus) Tunus Kupası 19/20
3516 => (Japonya) Süper Kupa 2020
3517 => (Malezya) Super League 2020
3518 => (Çin) FA Süper Kupa 2020
3519 => (İrlanda) Birinci Lig 2020
3520 => (İzlanda) Urvalsdeild 2020
3521 => (İzlanda) 1st deild 2020
3522 => (İzlanda) Süper Kupa 2020
3523 => (Kazakistan) Süper Kupa 2020
3524 => (Ekvador) LigaPro Primera A 2020
3525 => (Şili) Primera Division 2020
3556 => (Japonya) J.League 2020
3557 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2020
3558 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2020
3559 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2020
3560 => (Kazakistan) Premier League 2020
3561 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2020
3562 => (Uruguay) Super Cup 2020
3563 => (Peru) Premier Lig 2020
3564 => (Danimarka) Division 2, Vastra Gotaland 2020
3565 => (Litvanya) Super Cup 2020
3566 => (Amerika) US Open Cup 2020
3567 => (Japonya) J.Ligi 2 2020
3568 => (Singapur) Premier League 2020
3569 => (Japonya) J.League Cup 2020
3570 => (Kore) K-League 1 2020
3571 => (Kore) K-League 2 2020
3572 => (Arjantin) Kupa Arjantin 2020
3573 => (Kolombiya) Copa Colombia 2020
3574 => (Uruguay) Primera Division 2020
3575 => (Belarus) Süper Kupa 2020
3576 => (Letonya) Virsliga 2020