TAHMİNDER
2763
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Sanfrecce Hiroshima 23 4 19 0 -7 -12 5 31 11 2 9 0 -5 -7 2 15 12 2 10 0 -2 -5 3 16
2 Kashima Antlers 23 4 18 1 -5 -11 6 30 11 2 9 0 -5 -7 2 15 12 2 9 1 0 -4 4 15
3 Tokyo 23 3 18 2 -12 -14 2 27 15 2 11 2 -7 -7 0 17 8 1 7 0 -5 -7 2 10
4 Shonan Bellmare 23 3 18 2 -5 -5 0 27 12 2 9 1 -1 -3 2 15 11 1 9 1 -4 -2 -2 12
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 2 19 2 -3 -12 9 25 11 1 10 0 -3 -6 3 13 12 1 9 2 0 -6 6 12
6 Kawasaki Frontale 23 2 19 2 -7 -8 1 25 12 1 11 0 -7 -9 2 14 11 1 8 2 0 1 -1 11
7 Cerezo Osaka 23 2 19 2 -12 -12 0 25 11 1 9 1 -4 -6 2 12 12 1 10 1 -8 -6 -2 13
8 Sagan Tosu 23 2 19 2 -10 -9 -1 25 10 0 9 1 -6 -4 -2 9 13 2 10 1 -4 -5 1 16
9 Yokohama F Marinos 23 2 18 3 -11 -12 1 24 12 1 9 2 -5 -5 0 12 11 1 9 1 -6 -7 1 12
10 Gamba Osaka 22 1 21 0 -12 -13 1 24 11 1 10 0 -7 -8 1 13 11 0 11 0 -5 -5 0 11
11 Shimizu Pulse 23 2 18 3 -16 -7 -9 24 11 1 8 2 -7 2 -9 11 12 1 10 1 -9 -9 0 13
12 Nagoya Grampus 22 1 20 1 -11 -11 0 23 10 1 9 0 -3 -6 3 12 12 0 11 1 -8 -5 -3 11
13 Vissel Kobe 23 1 20 2 -11 -10 -1 23 11 1 9 1 -3 -4 1 12 12 0 11 1 -8 -6 -2 11
14 Oita Trinata 23 1 20 2 -12 -10 -2 23 12 1 10 1 -6 -6 0 13 11 0 10 1 -6 -4 -2 10
15 Urawa Red Diamonds 23 1 20 2 -9 -6 -3 23 11 0 11 0 -6 -6 0 11 12 1 9 2 -3 0 -3 12
16 Vegalta Sendai 23 1 20 2 -14 -10 -4 23 12 1 10 1 -5 -2 -3 13 11 0 10 1 -9 -8 -1 10
17 Iwata Jubilo 22 1 18 3 -13 -10 -3 21 11 0 9 2 -6 -3 -3 9 11 1 9 1 -7 -7 0 12
18 Matsumoto Yamaga 22 0 20 2 -16 -14 -2 20 11 0 10 1 -7 -6 -1 10 11 0 10 1 -9 -8 -1 10



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Kashima Antlers 6 3 3 0 5 1 4 12 2 2 0 0 3 1 2 6 4 1 3 0 2 0 2 6
2 Cerezo Osaka 5 3 2 0 3 0 3 11 3 2 1 0 2 0 2 7 2 1 1 0 1 0 1 4
3 Nagoya Grampus 4 3 0 1 6 3 3 9 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 0 1 2 2 0 3
4 Hokkaido Consadole Sapporo 5 2 3 0 5 2 3 9 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 1 2 5
5 Vissel Kobe 5 3 0 2 3 2 1 9 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
6 Sanfrecce Hiroshima 6 1 5 0 2 0 2 8 2 1 1 0 2 0 2 4 4 0 4 0 0 0 0 4
7 Kawasaki Frontale 6 2 2 2 2 4 -2 8 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 0 2 2 4 -2 6
8 Yokohama F Marinos 5 2 1 2 2 2 0 7 3 1 1 1 1 1 0 4 2 1 0 1 1 1 0 3
9 Tokyo 5 1 3 1 2 1 1 6 4 0 3 1 0 1 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3
10 Urawa Red Diamonds 6 1 2 3 4 4 0 5 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 3 2 1 4
11 Gamba Osaka 4 1 2 1 2 2 0 5 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 2 2 0 3
12 Sagan Tosu 5 1 2 2 3 4 -1 5 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 0 2 3 4 -1 3
13 Vegalta Sendai 5 1 2 2 2 4 -2 5 3 1 0 2 2 4 -2 3 2 0 2 0 0 0 0 2
14 Shimizu Pulse 5 1 2 2 1 4 -3 5 3 1 0 2 1 4 -3 3 2 0 2 0 0 0 0 2
15 Oita Trinata 5 0 4 1 1 2 -1 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 2 0 0 0 0 2
16 Iwata Jubilo 4 1 1 2 2 5 -3 4 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 Matsumoto Yamaga 4 0 3 1 0 1 -1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1
18 Shonan Bellmare 5 0 1 4 2 6 -4 1 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 0 2 1 3 -2 0



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Sanfrecce Hiroshima 23 3 19 1 8 5 3 28 11 1 9 1 2 2 0 12 12 2 10 0 6 3 3 16
2 Shonan Bellmare 23 3 19 1 11 7 4 28 12 2 10 0 7 3 4 16 11 1 9 1 4 4 0 12
3 Kawasaki Frontale 23 3 18 2 8 5 3 27 12 1 11 0 3 1 2 14 11 2 7 2 5 4 1 13
4 Kashima Antlers 23 2 20 1 7 5 2 26 11 0 11 0 1 1 0 11 12 2 9 1 6 4 2 15
5 Yokohama F Marinos 23 2 20 1 5 4 1 26 12 1 10 1 3 3 0 13 11 1 10 0 2 1 1 13
6 Hokkaido Consadole Sapporo 23 2 19 2 10 4 6 25 11 1 10 0 4 2 2 13 12 1 9 2 6 2 4 12
7 Tokyo 23 2 19 2 4 3 1 25 15 2 11 2 4 3 1 17 8 0 8 0 0 0 0 8
8 Gamba Osaka 22 2 19 1 4 3 1 25 11 1 10 0 2 1 1 13 11 1 9 1 2 2 0 12
9 Oita Trinata 23 2 19 2 5 6 -1 25 12 2 9 1 2 1 1 15 11 0 10 1 3 5 -2 10
10 Iwata Jubilo 22 2 19 1 3 3 0 25 11 1 9 1 2 3 -1 12 11 1 10 0 1 0 1 13
11 Vissel Kobe 23 2 18 3 4 6 -2 24 11 2 8 1 4 2 2 14 12 0 10 2 0 4 -4 10
12 Sagan Tosu 23 1 21 1 5 5 0 24 10 0 9 1 2 4 -2 9 13 1 12 0 3 1 2 15
13 Cerezo Osaka 23 1 20 2 3 6 -3 23 11 1 9 1 2 2 0 12 12 0 11 1 1 4 -3 11
14 Vegalta Sendai 23 1 20 2 2 4 -2 23 12 1 10 1 2 3 -1 13 11 0 10 1 0 1 -1 10
15 Shimizu Pulse 23 1 20 2 1 7 -6 23 11 0 10 1 0 6 -6 10 12 1 10 1 1 1 0 13
16 Urawa Red Diamonds 23 1 19 3 4 7 -3 22 11 1 10 0 2 1 1 13 12 0 9 3 2 6 -4 9
17 Nagoya Grampus 22 1 18 3 1 4 -3 21 10 1 8 1 1 1 0 11 12 0 10 2 0 3 -3 10
18 Matsumoto Yamaga 22 0 21 1 2 3 -1 21 11 0 10 1 2 3 -1 10 11 0 11 0 0 0 0 11



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 Sanfrecce Hiroshima 23 0 6 2 4 4 2 4 2 31 11 0 2 1 1 1 1 1 1 15 12 0 4 1 3 3 1 3 1 16
2 Kashima Antlers 23 0 6 1 5 2 4 4 2 30 11 0 2 0 2 0 2 2 0 15 12 0 4 1 3 2 2 2 2 15
3 Tokyo 23 0 5 2 3 3 2 5 0 27 15 0 4 2 2 2 2 4 0 17 8 0 1 0 1 1 0 1 0 10
4 Shonan Bellmare 23 0 5 0 5 0 5 0 5 27 12 0 3 0 3 0 3 0 3 15 11 0 2 0 2 0 2 0 2 12
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 0 5 1 4 2 3 3 2 25 11 0 2 0 2 1 1 1 1 13 12 0 3 1 2 1 2 2 1 12
6 Kawasaki Frontale 23 1 5 1 5 1 5 3 3 25 12 1 1 1 1 1 1 1 1 14 11 0 4 0 4 0 4 2 2 11
7 Cerezo Osaka 23 1 4 1 4 1 4 5 0 25 11 1 2 1 2 1 2 3 0 12 12 0 2 0 2 0 2 2 0 13
8 Sagan Tosu 23 0 5 0 5 1 4 3 2 25 10 0 2 0 2 1 1 1 1 9 13 0 3 0 3 0 3 2 1 16
9 Yokohama F Marinos 23 0 5 1 4 2 3 4 1 24 12 0 3 1 2 1 2 2 1 12 11 0 2 0 2 1 1 2 0 12
10 Gamba Osaka 22 0 4 1 3 2 2 2 2 24 11 0 2 1 1 2 0 2 0 13 11 0 2 0 2 0 2 0 2 11
11 Shimizu Pulse 23 0 5 3 2 4 1 4 1 24 11 0 3 1 2 2 1 2 1 11 12 0 2 2 0 2 0 2 0 13
12 Nagoya Grampus 22 0 4 0 4 0 4 2 2 23 10 0 2 0 2 0 2 1 1 12 12 0 2 0 2 0 2 1 1 11
13 Vissel Kobe 23 0 5 0 5 2 3 3 2 23 11 0 3 0 3 1 2 2 1 12 12 0 2 0 2 1 1 1 1 11
14 Oita Trinata 23 0 5 1 4 2 3 3 2 23 12 0 3 1 2 2 1 3 0 13 11 0 2 0 2 0 2 0 2 10
15 Urawa Red Diamonds 23 0 6 0 6 2 4 3 3 23 11 0 2 0 2 1 1 1 1 11 12 0 4 0 4 1 3 2 2 12
16 Vegalta Sendai 23 1 4 2 3 2 3 3 2 23 12 0 3 0 3 0 3 1 2 13 11 1 1 2 0 2 0 2 0 10
17 Iwata Jubilo 22 0 4 1 3 1 3 2 2 21 11 0 2 0 2 0 2 0 2 9 11 0 2 1 1 1 1 2 0 12
18 Matsumoto Yamaga 22 1 3 3 1 3 1 3 1 20 11 0 2 1 1 1 1 1 1 10 11 1 1 2 0 2 0 2 0 10



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 Sanfrecce Hiroshima 23 5 1 5 1 6 0 31 11 1 1 1 1 2 0 15 12 4 0 4 0 4 0 16
2 Kashima Antlers 23 3 3 4 2 5 1 30 11 0 2 1 1 1 1 15 12 3 1 3 1 4 0 15
3 Tokyo 23 3 2 4 1 5 0 27 15 3 1 4 0 4 0 17 8 0 1 0 1 1 0 10
4 Shonan Bellmare 23 1 4 3 2 3 2 27 12 1 2 2 1 2 1 15 11 0 2 1 1 1 1 12
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 2 3 2 3 4 1 25 11 1 1 1 1 1 1 13 12 1 2 1 2 3 0 12
6 Kawasaki Frontale 23 2 4 4 2 6 0 25 12 2 0 2 0 2 0 14 11 0 4 2 2 4 0 11
7 Cerezo Osaka 23 2 3 5 0 5 0 25 11 1 2 3 0 3 0 12 12 1 1 2 0 2 0 13
8 Sagan Tosu 23 2 3 3 2 3 2 25 10 2 0 2 0 2 0 9 13 0 3 1 2 1 2 16
9 Yokohama F Marinos 23 1 4 5 0 5 0 24 12 1 2 3 0 3 0 12 11 0 2 2 0 2 0 12
10 Gamba Osaka 22 2 2 3 1 3 1 24 11 2 0 2 0 2 0 13 11 0 2 1 1 1 1 11
11 Shimizu Pulse 23 2 3 3 2 5 0 24 11 0 3 1 2 3 0 11 12 2 0 2 0 2 0 13
12 Nagoya Grampus 22 0 4 1 3 2 2 23 10 0 2 0 2 1 1 12 12 0 2 1 1 1 1 11
13 Vissel Kobe 23 0 5 5 0 5 0 23 11 0 3 3 0 3 0 12 12 0 2 2 0 2 0 11
14 Oita Trinata 23 3 2 4 1 5 0 23 12 1 2 2 1 3 0 13 11 2 0 2 0 2 0 10
15 Urawa Red Diamonds 23 2 4 4 2 4 2 23 11 1 1 1 1 1 1 11 12 1 3 3 1 3 1 12
16 Vegalta Sendai 23 2 3 3 2 4 1 23 12 0 3 1 2 2 1 13 11 2 0 2 0 2 0 10
17 Iwata Jubilo 22 1 3 2 2 2 2 21 11 0 2 1 1 1 1 9 11 1 1 1 1 1 1 12
18 Matsumoto Yamaga 22 3 1 4 0 4 0 20 11 2 0 2 0 2 0 10 11 1 1 2 0 2 0 10



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 Sanfrecce Hiroshima 23 20 3 31 11 10 1 15 12 10 2 16
2 Kashima Antlers 23 21 2 30 11 11 0 15 12 10 2 15
3 Tokyo 23 18 5 27 15 11 4 17 8 7 1 10
4 Shonan Bellmare 23 23 0 27 12 12 0 15 11 11 0 12
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 21 2 25 11 11 0 13 12 10 2 12
6 Kawasaki Frontale 23 20 3 25 12 11 1 14 11 9 2 11
7 Cerezo Osaka 23 20 3 25 11 9 2 12 12 11 1 13
8 Sagan Tosu 23 22 1 25 10 9 1 9 13 13 0 16
9 Yokohama F Marinos 23 21 2 24 12 11 1 12 11 10 1 12
10 Gamba Osaka 22 21 1 24 11 10 1 13 11 11 0 11
11 Shimizu Pulse 23 18 5 24 11 8 3 11 12 10 2 13
12 Nagoya Grampus 22 20 2 23 10 9 1 12 12 11 1 11
13 Vissel Kobe 23 21 2 23 11 9 2 12 12 12 0 11
14 Oita Trinata 23 22 1 23 12 11 1 13 11 11 0 10
15 Urawa Red Diamonds 23 22 1 23 11 11 0 11 12 11 1 12
16 Vegalta Sendai 23 20 3 23 12 11 1 13 11 9 2 10
17 Iwata Jubilo 22 21 1 21 11 11 0 9 11 10 1 12
18 Matsumoto Yamaga 22 19 3 20 11 10 1 10 11 9 2 10



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 Sanfrecce Hiroshima 23 0 6 31 11 0 2 15 12 0 4 16
2 Kashima Antlers 23 1 5 30 11 1 1 15 12 0 4 15
3 Tokyo 23 0 5 27 15 0 4 17 8 0 1 10
4 Shonan Bellmare 23 2 3 27 12 1 2 15 11 1 1 12
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 2 3 25 11 1 1 13 12 1 2 12
6 Kawasaki Frontale 23 0 6 25 12 0 2 14 11 0 4 11
7 Cerezo Osaka 23 0 5 25 11 0 3 12 12 0 2 13
8 Sagan Tosu 23 2 3 25 10 0 2 9 13 2 1 16
9 Yokohama F Marinos 23 0 5 24 12 0 3 12 11 0 2 12
10 Gamba Osaka 22 1 3 24 11 0 2 13 11 1 1 11
11 Shimizu Pulse 23 0 5 24 11 0 3 11 12 0 2 13
12 Nagoya Grampus 22 2 2 23 10 1 1 12 12 1 1 11
13 Vissel Kobe 23 0 5 23 11 0 3 12 12 0 2 11
14 Oita Trinata 23 1 4 23 12 1 2 13 11 0 2 10
15 Urawa Red Diamonds 23 1 5 23 11 1 1 11 12 0 4 12
16 Vegalta Sendai 23 1 4 23 12 1 2 13 11 0 2 10
17 Iwata Jubilo 22 1 3 21 11 0 2 9 11 1 1 12
18 Matsumoto Yamaga 22 0 4 20 11 0 2 10 11 0 2 10



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 Sanfrecce Hiroshima 1 0
2 Kashima Antlers 3 1
3 Tokyo 1 1
4 Shonan Bellmare 2 4
5 Hokkaido Consadole Sapporo 3 2
6 Kawasaki Frontale 2 2
7 Cerezo Osaka 3 0
8 Sagan Tosu 2 3
9 Yokohama F Marinos 2 2
10 Gamba Osaka 2 1
11 Shimizu Pulse 1 2
12 Nagoya Grampus 3 3
13 Vissel Kobe 3 2
14 Oita Trinata 1 2
15 Urawa Red Diamonds 2 3
16 Vegalta Sendai 1 3
17 Iwata Jubilo 2 2
18 Matsumoto Yamaga 0 1



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 Cerezo Osaka 23 23 18 19 4 253 93 111 49 113 318 53 21 1144
2 Sanfrecce Hiroshima 23 31 18 23 8 232 88 90 54 91 324 35 21 1059
3 Shimizu Pulse 23 28 50 20 8 269 117 104 48 91 272 40 28 1070
4 Tokyo 23 34 17 27 6 215 82 90 43 124 307 36 18 1058
5 Kawasaki Frontale 23 35 20 28 7 283 118 109 56 123 297 31 23 1262
6 Vissel Kobe 23 36 39 29 6 276 117 103 56 120 305 60 32 1252
7 Vegalta Sendai 23 26 34 20 6 272 99 111 62 113 291 28 26 1048
8 Urawa Red Diamonds 23 22 32 16 5 212 68 97 47 90 319 44 29 1129
9 Sagan Tosu 23 20 34 14 5 192 72 76 44 113 321 35 33 1150
10 Nagoya Grampus 22 34 29 27 5 291 110 115 66 128 362 33 18 1216
11 Yokohama F Marinos 23 37 30 34 2 312 113 121 78 150 455 56 28 1347
12 Shonan Bellmare 23 33 39 25 7 264 93 123 48 104 306 32 34 1065
13 Hokkaido Consadole Sapporo 23 39 28 26 11 286 110 134 42 113 300 38 35 1170
14 Gamba Osaka 22 28 32 24 3 261 99 91 71 120 293 55 28 1138
15 Matsumoto Yamaga 22 12 27 10 2 195 67 91 37 102 260 38 25 1022
16 Kashima Antlers 23 40 21 36 3 250 98 100 52 119 316 47 21 1135
17 Oita Trinata 23 27 23 24 2 157 60 71 26 78 241 35 26 1172
18 Iwata Jubilo 22 17 31 11 5 248 80 117 51 101 343 33 22 1063



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 Kashima Antlers 23 40 5 7 4 6 12 6 21 3 5 0 4 3 6
2 Hokkaido Consadole Sapporo 23 39 6 8 5 3 9 8 28 3 4 5 4 6 6
3 Yokohama F Marinos 23 37 4 3 9 2 10 9 30 9 2 2 6 3 8
4 Vissel Kobe 23 36 3 5 4 7 7 10 39 7 4 4 3 11 10
5 Kawasaki Frontale 23 35 4 6 5 7 6 7 20 2 5 2 3 3 5
6 Tokyo 23 34 1 7 6 6 7 7 17 2 2 0 6 3 4
7 Nagoya Grampus 22 34 5 5 7 4 5 8 29 3 4 4 1 7 10
8 Shonan Bellmare 23 33 1 2 6 8 4 12 39 1 8 5 5 9 11
9 Sanfrecce Hiroshima 23 31 5 5 0 5 9 7 18 2 3 2 0 5 6
10 Shimizu Pulse 23 28 2 6 5 4 2 9 50 4 10 5 8 13 10
11 Gamba Osaka 22 28 6 3 2 3 6 8 32 5 3 9 3 1 11
12 Oita Trinata 23 27 3 4 1 12 4 3 23 1 4 4 6 5 3
13 Vegalta Sendai 23 26 7 0 3 3 5 8 34 3 6 12 3 7 3
14 Cerezo Osaka 23 23 2 6 2 3 3 7 18 0 1 0 4 4 9
15 Urawa Red Diamonds 23 22 2 3 4 1 3 9 32 4 5 3 5 8 7
16 Sagan Tosu 23 20 1 6 1 1 3 8 34 3 4 5 7 3 12
17 Iwata Jubilo 22 17 0 1 4 1 4 7 31 7 4 5 6 3 6
18 Matsumoto Yamaga 22 12 3 1 2 2 2 2 27 1 4 3 4 7 8



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 Sanfrecce Hiroshima 21 4 21 6 1 5 11 2 9 2 1 1 10 2 12 4 0 4
2 Kashima Antlers 21 5 20 5 3 4 11 2 9 2 2 0 10 3 11 3 1 4
3 Tokyo 20 5 21 3 2 5 13 4 13 3 1 4 7 1 8 0 1 1
4 Shonan Bellmare 21 5 20 3 4 3 11 3 10 1 2 3 10 2 10 2 2 0
5 Hokkaido Consadole Sapporo 22 4 20 4 2 4 11 1 10 2 1 1 11 3 10 2 1 3
6 Kawasaki Frontale 22 4 20 4 4 4 12 1 11 2 0 2 10 3 9 2 4 2
7 Cerezo Osaka 21 4 21 4 3 3 10 2 10 3 2 1 11 2 11 1 1 2
8 Sagan Tosu 20 4 22 4 3 3 9 1 10 2 0 2 11 3 12 2 3 1
9 Yokohama F Marinos 20 5 21 3 4 3 10 3 11 2 2 2 10 2 10 1 2 1
10 Gamba Osaka 22 1 21 3 2 3 11 1 10 2 0 2 11 0 11 1 2 1
11 Shimizu Pulse 20 5 21 3 3 4 9 3 10 1 3 2 11 2 11 2 0 2
12 Nagoya Grampus 22 2 20 3 4 1 10 1 9 2 2 0 12 1 11 1 2 1
13 Vissel Kobe 22 3 21 1 5 4 10 2 10 1 3 2 12 1 11 0 2 2
14 Oita Trinata 22 3 21 4 1 5 11 2 11 2 1 3 11 1 10 2 0 2
15 Urawa Red Diamonds 22 3 21 4 4 4 11 0 11 1 1 2 11 3 10 3 3 2
16 Vegalta Sendai 22 3 21 3 3 4 11 2 11 1 3 2 11 1 10 2 0 2
17 Iwata Jubilo 19 4 21 3 3 2 9 2 11 1 2 1 10 2 10 2 1 1
18 Matsumoto Yamaga 21 2 21 4 1 3 10 1 11 2 0 2 11 1 10 2 1 1



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 Sanfrecce Hiroshima 20 4 22 10 2 10 10 2 12
2 Kashima Antlers 21 3 22 11 0 11 10 3 11
3 Tokyo 21 4 21 13 4 13 8 0 8
4 Shonan Bellmare 22 4 20 12 2 10 10 2 10
5 Hokkaido Consadole Sapporo 22 4 20 11 1 10 11 3 10
6 Kawasaki Frontale 21 5 20 12 1 11 9 4 9
7 Cerezo Osaka 22 3 21 10 2 10 12 1 11
8 Sagan Tosu 21 2 23 9 1 10 12 1 13
9 Yokohama F Marinos 21 3 22 11 2 11 10 1 11
10 Gamba Osaka 21 3 20 11 1 10 10 2 10
11 Shimizu Pulse 21 3 22 10 1 11 11 2 11
12 Nagoya Grampus 21 4 19 9 2 9 12 2 10
13 Vissel Kobe 22 5 19 10 3 9 12 2 10
14 Oita Trinata 22 4 20 11 3 10 11 1 10
15 Urawa Red Diamonds 23 4 19 11 1 10 12 3 9
16 Vegalta Sendai 22 3 21 11 2 11 11 1 10
17 Iwata Jubilo 20 3 21 10 2 10 10 1 11
18 Matsumoto Yamaga 21 1 22 10 1 11 11 0 11



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Hokkaido Consadole Sapporo 11 1 10
2 Yokohama F Marinos 12 1 11
3 Cerezo Osaka 11 1 10
4 Nagoya Grampus 10 1 9
5 Vissel Kobe 11 1 10
6 Kashima Antlers 11 0 11
7 Sanfrecce Hiroshima 11 0 11
8 Tokyo 15 0 15
9 Kawasaki Frontale 12 0 12
10 Gamba Osaka 11 0 11
11 Shonan Bellmare 12 0 12
12 Sagan Tosu 10 0 10
13 Matsumoto Yamaga 11 0 11
14 Oita Trinata 12 0 12
15 Urawa Red Diamonds 11 0 11
16 Iwata Jubilo 11 0 11
17 Vegalta Sendai 12 0 12
18 Shimizu Pulse 11 0 11



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Hokkaido Consadole Sapporo 12 1 11
2 Kashima Antlers 12 1 11
3 Kawasaki Frontale 11 1 10
4 Yokohama F Marinos 11 1 10
5 Sanfrecce Hiroshima 12 0 12
6 Tokyo 8 0 8
7 Gamba Osaka 11 0 11
8 Cerezo Osaka 12 0 12
9 Nagoya Grampus 12 0 12
10 Shonan Bellmare 11 0 11
11 Vissel Kobe 12 0 12
12 Sagan Tosu 13 0 13
13 Matsumoto Yamaga 11 0 11
14 Oita Trinata 11 0 11
15 Urawa Red Diamonds 12 0 12
16 Iwata Jubilo 11 0 11
17 Vegalta Sendai 11 0 11
18 Shimizu Pulse 12 0 12



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 Sanfrecce Hiroshima 23 1 3 19 11 0 2 9 12 1 1 10
2 Kashima Antlers 23 1 3 19 11 0 2 9 12 1 1 10
3 Tokyo 23 2 1 20 15 1 1 13 8 1 0 7
4 Shonan Bellmare 23 1 2 20 12 1 1 10 11 0 1 10
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 2 0 21 11 1 0 10 12 1 0 11
6 Kawasaki Frontale 23 2 0 21 12 1 0 11 11 1 0 10
7 Cerezo Osaka 23 1 1 21 11 1 0 10 12 0 1 11
8 Sagan Tosu 23 0 2 21 10 0 0 10 13 0 2 11
9 Yokohama F Marinos 23 2 0 21 12 1 0 11 11 1 0 10
10 Gamba Osaka 22 0 1 21 11 0 1 10 11 0 0 11
11 Shimizu Pulse 23 0 2 21 11 0 1 10 12 0 1 11
12 Nagoya Grampus 22 1 0 21 10 1 0 9 12 0 0 12
13 Vissel Kobe 23 1 0 22 11 1 0 10 12 0 0 12
14 Oita Trinata 23 0 1 22 12 0 1 11 11 0 0 11
15 Urawa Red Diamonds 23 1 0 22 11 0 0 11 12 1 0 11
16 Vegalta Sendai 23 0 1 22 12 0 1 11 11 0 0 11
17 Iwata Jubilo 22 0 1 21 11 0 0 11 11 0 1 10
18 Matsumoto Yamaga 22 0 0 22 11 0 0 11 11 0 0 11



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Tokyo 15 2 0
2 Sanfrecce Hiroshima 11 1 1
3 Gamba Osaka 11 1 0
4 Cerezo Osaka 11 1 0
5 Nagoya Grampus 10 1 0
6 Vissel Kobe 11 1 0
7 Shimizu Pulse 11 1 0
8 Hokkaido Consadole Sapporo 11 0 1
9 Kashima Antlers 11 0 2
10 Kawasaki Frontale 12 0 1
11 Yokohama F Marinos 12 0 1
12 Shonan Bellmare 12 0 2
13 Sagan Tosu 10 0 0
14 Matsumoto Yamaga 11 0 0
15 Oita Trinata 12 0 1
16 Urawa Red Diamonds 11 0 0
17 Iwata Jubilo 11 0 0
18 Vegalta Sendai 12 0 1



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Kashima Antlers 12 2 0
2 Sanfrecce Hiroshima 12 2 0
3 Hokkaido Consadole Sapporo 12 1 0
4 Tokyo 8 1 0
5 Kawasaki Frontale 11 1 0
6 Yokohama F Marinos 11 1 0
7 Iwata Jubilo 11 1 0
8 Shimizu Pulse 12 1 0
9 Gamba Osaka 11 0 0
10 Cerezo Osaka 12 0 1
11 Nagoya Grampus 12 0 0
12 Shonan Bellmare 11 0 1
13 Vissel Kobe 12 0 0
14 Sagan Tosu 13 0 2
15 Matsumoto Yamaga 11 0 0
16 Oita Trinata 11 0 0
17 Urawa Red Diamonds 12 0 1
18 Vegalta Sendai 11 0 0



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Hokkaido Consadole Sapporo 12 1 11
2 Kashima Antlers 12 1 11
3 Kawasaki Frontale 11 1 10
4 Yokohama F Marinos 11 1 10
5 Sanfrecce Hiroshima 12 0 12
6 Tokyo 8 0 8
7 Gamba Osaka 11 0 11
8 Cerezo Osaka 12 0 12
9 Nagoya Grampus 12 0 12
10 Shonan Bellmare 11 0 11
11 Vissel Kobe 12 0 12
12 Sagan Tosu 13 0 13
13 Matsumoto Yamaga 11 0 11
14 Oita Trinata 11 0 11
15 Urawa Red Diamonds 12 0 12
16 Iwata Jubilo 11 0 11
17 Vegalta Sendai 11 0 11
18 Shimizu Pulse 12 0 12



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 Sanfrecce Hiroshima 23 2 2 2 0 11 1 0 1 0 12 1 2 1 0
2 Kashima Antlers 23 1 3 2 0 11 0 2 0 0 12 1 1 2 0
3 Tokyo 23 2 3 0 0 15 2 2 0 0 8 0 1 0 0
4 Shonan Bellmare 23 0 0 4 1 12 0 0 3 0 11 0 0 1 1
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 1 2 0 2 11 0 1 0 1 12 1 1 0 1
6 Kawasaki Frontale 23 1 2 3 0 12 1 0 1 0 11 0 2 2 0
7 Cerezo Osaka 23 1 4 0 0 11 1 2 0 0 12 0 2 0 0
8 Sagan Tosu 23 0 3 2 0 10 0 1 1 0 13 0 2 1 0
9 Yokohama F Marinos 23 1 3 1 0 12 1 1 1 0 11 0 2 0 0
10 Gamba Osaka 22 1 1 2 0 11 1 1 0 0 11 0 0 2 0
11 Shimizu Pulse 23 3 1 0 1 11 1 1 0 1 12 2 0 0 0
12 Nagoya Grampus 22 0 2 2 0 10 0 1 1 0 12 0 1 1 0
13 Vissel Kobe 23 0 3 2 0 11 0 2 1 0 12 0 1 1 0
14 Oita Trinata 23 1 2 2 0 12 1 2 0 0 11 0 0 2 0
15 Urawa Red Diamonds 23 0 3 3 0 11 0 1 1 0 12 0 2 2 0
16 Vegalta Sendai 23 2 1 2 0 12 0 1 2 0 11 2 0 0 0
17 Iwata Jubilo 22 1 1 2 0 11 0 0 2 0 11 1 1 0 0
18 Matsumoto Yamaga 22 3 0 1 0 11 1 0 1 0 11 2 0 0 0



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 Sanfrecce Hiroshima 23 0 2 2 0 1 1 0 11 0 1 0 0 0 1 0 12 0 1 2 0 1 0 0
2 Kashima Antlers 23 0 1 1 2 1 1 0 11 0 0 0 2 0 0 0 12 0 1 1 0 1 1 0
3 Tokyo 23 0 2 1 2 0 0 0 15 0 2 0 2 0 0 0 8 0 0 1 0 0 0 0
4 Shonan Bellmare 23 0 0 0 0 1 3 1 12 0 0 0 0 1 2 0 11 0 0 0 0 0 1 1
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 0 1 1 1 0 0 2 11 0 0 1 0 0 0 1 12 0 1 0 1 0 0 1
6 Kawasaki Frontale 23 1 0 0 2 2 1 0 12 1 0 0 0 1 0 0 11 0 0 0 2 1 1 0
7 Cerezo Osaka 23 1 0 0 4 0 0 0 11 1 0 0 2 0 0 0 12 0 0 0 2 0 0 0
8 Sagan Tosu 23 0 0 1 2 1 1 0 10 0 0 1 0 1 0 0 13 0 0 0 2 0 1 0
9 Yokohama F Marinos 23 0 1 1 2 1 0 0 12 0 1 0 1 1 0 0 11 0 0 1 1 0 0 0
10 Gamba Osaka 22 0 1 1 0 2 0 0 11 0 1 1 0 0 0 0 11 0 0 0 0 2 0 0
11 Shimizu Pulse 23 0 3 1 0 0 0 1 11 0 1 1 0 0 0 1 12 0 2 0 0 0 0 0
12 Nagoya Grampus 22 0 0 0 2 2 0 0 10 0 0 0 1 1 0 0 12 0 0 0 1 1 0 0
13 Vissel Kobe 23 0 0 2 1 2 0 0 11 0 0 1 1 1 0 0 12 0 0 1 0 1 0 0
14 Oita Trinata 23 0 1 1 1 2 0 0 12 0 1 1 1 0 0 0 11 0 0 0 0 2 0 0
15 Urawa Red Diamonds 23 0 0 2 1 3 0 0 11 0 0 1 0 1 0 0 12 0 0 1 1 2 0 0
16 Vegalta Sendai 23 1 1 0 1 2 0 0 12 0 0 0 1 2 0 0 11 1 1 0 0 0 0 0
17 Iwata Jubilo 22 0 1 0 1 1 1 0 11 0 0 0 0 1 1 0 11 0 1 0 1 0 0 0
18 Matsumoto Yamaga 22 1 2 0 0 1 0 0 11 0 1 0 0 1 0 0 11 1 1 0 0 0 0 0



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 Sanfrecce Hiroshima 23 5 0 1 11 1 0 1 12 4 0 0
2 Kashima Antlers 23 3 1 2 11 0 1 1 12 3 0 1
3 Tokyo 23 3 1 1 15 3 1 0 8 0 0 1
4 Shonan Bellmare 23 1 2 2 12 1 1 1 11 0 1 1
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 2 0 3 11 1 0 1 12 1 0 2
6 Kawasaki Frontale 23 2 2 2 12 2 0 0 11 0 2 2
7 Cerezo Osaka 23 2 3 0 11 1 2 0 12 1 1 0
8 Sagan Tosu 23 2 1 2 10 2 0 0 13 0 1 2
9 Yokohama F Marinos 23 1 4 0 12 1 2 0 11 0 2 0
10 Gamba Osaka 22 2 1 1 11 2 0 0 11 0 1 1
11 Shimizu Pulse 23 2 1 2 11 0 1 2 12 2 0 0
12 Nagoya Grampus 22 0 1 3 10 0 0 2 12 0 1 1
13 Vissel Kobe 23 0 5 0 11 0 3 0 12 0 2 0
14 Oita Trinata 23 3 1 1 12 1 1 1 11 2 0 0
15 Urawa Red Diamonds 23 2 2 2 11 1 0 1 12 1 2 1
16 Vegalta Sendai 23 2 1 2 12 0 1 2 11 2 0 0
17 Iwata Jubilo 22 1 1 2 11 0 1 1 11 1 0 1
18 Matsumoto Yamaga 22 3 1 0 11 2 0 0 11 1 1 0



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 Sanfrecce Hiroshima 23 17 2 4 11 9 1 1 12 8 1 3
2 Kashima Antlers 23 18 1 4 11 10 0 1 12 8 1 3
3 Tokyo 23 19 2 2 15 11 2 2 8 8 0 0
4 Shonan Bellmare 23 18 0 5 12 9 0 3 11 9 0 2
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 18 2 3 11 9 0 2 12 9 2 1
6 Kawasaki Frontale 23 18 1 4 12 11 0 1 11 7 1 3
7 Cerezo Osaka 23 19 0 4 11 9 0 2 12 10 0 2
8 Sagan Tosu 23 19 0 4 10 8 0 2 13 11 0 2
9 Yokohama F Marinos 23 18 2 3 12 9 1 2 11 9 1 1
10 Gamba Osaka 22 18 2 2 11 9 1 1 11 9 1 1
11 Shimizu Pulse 23 20 2 1 11 10 0 1 12 10 2 0
12 Nagoya Grampus 22 18 3 1 10 8 2 0 12 10 1 1
13 Vissel Kobe 23 18 2 3 11 8 1 2 12 10 1 1
14 Oita Trinata 23 18 3 2 12 9 3 0 11 9 0 2
15 Urawa Red Diamonds 23 17 2 4 11 9 1 1 12 8 1 3
16 Vegalta Sendai 23 20 1 2 12 10 0 2 11 10 1 0
17 Iwata Jubilo 22 19 2 1 11 9 1 1 11 10 1 0
18 Matsumoto Yamaga 22 20 1 1 11 9 1 1 11 11 0 0



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 Sanfrecce Hiroshima 11 0 1 0 10
2 Kashima Antlers 11 0 0 0 11
3 Tokyo 15 0 2 0 13
4 Shonan Bellmare 12 0 0 0 12
5 Hokkaido Consadole Sapporo 11 0 0 1 10
6 Kawasaki Frontale 12 1 0 0 11
7 Cerezo Osaka 11 1 0 0 10
8 Sagan Tosu 10 0 0 1 9
9 Yokohama F Marinos 12 0 1 0 11
10 Gamba Osaka 11 0 1 1 9
11 Shimizu Pulse 11 0 1 1 9
12 Nagoya Grampus 10 0 0 0 10
13 Vissel Kobe 11 0 0 1 10
14 Oita Trinata 12 0 1 1 10
15 Urawa Red Diamonds 11 0 0 1 10
16 Vegalta Sendai 12 0 0 0 12
17 Iwata Jubilo 11 0 0 0 11
18 Matsumoto Yamaga 11 0 1 0 10



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 Sanfrecce Hiroshima 12 0 1 2 9
2 Kashima Antlers 12 0 1 1 10
3 Tokyo 8 0 0 1 7
4 Shonan Bellmare 11 0 0 0 11
5 Hokkaido Consadole Sapporo 12 0 1 0 11
6 Kawasaki Frontale 11 0 0 0 11
7 Cerezo Osaka 12 0 0 0 12
8 Sagan Tosu 13 0 0 0 13
9 Yokohama F Marinos 11 0 0 1 10
10 Gamba Osaka 11 0 0 0 11
11 Shimizu Pulse 12 0 2 0 10
12 Nagoya Grampus 12 0 0 0 12
13 Vissel Kobe 12 0 0 1 11
14 Oita Trinata 11 0 0 0 11
15 Urawa Red Diamonds 12 0 0 1 11
16 Vegalta Sendai 11 1 1 0 9
17 Iwata Jubilo 11 0 1 0 10
18 Matsumoto Yamaga 11 1 1 0 9



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Tokyo 15 2 13 15 3 1 15 13 2
2 Cerezo Osaka 11 2 9 11 3 0 11 10 1
3 Sanfrecce Hiroshima 11 1 10 11 2 0 11 10 1
4 Kawasaki Frontale 12 1 11 12 2 0 12 11 1
5 Gamba Osaka 11 1 10 11 2 0 11 10 1
6 Nagoya Grampus 10 1 9 10 1 1 10 9 1
7 Vissel Kobe 11 1 10 11 1 2 11 9 2
8 Shimizu Pulse 11 1 10 11 1 2 11 10 1
9 Hokkaido Consadole Sapporo 11 0 11 11 1 1 11 9 2
10 Kashima Antlers 11 0 11 11 1 1 11 10 1
11 Yokohama F Marinos 12 0 12 12 2 1 12 9 3
12 Shonan Bellmare 12 0 12 12 1 2 12 10 2
13 Sagan Tosu 10 0 10 10 2 0 10 8 2
14 Matsumoto Yamaga 11 0 11 11 2 0 11 9 2
15 Oita Trinata 12 0 12 12 1 2 12 11 1
16 Urawa Red Diamonds 11 0 11 11 1 1 11 10 1
17 Iwata Jubilo 11 0 11 11 1 1 11 10 1
18 Vegalta Sendai 12 0 12 12 0 3 12 10 2



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Kashima Antlers 12 2 10 12 4 0 12 10 2
2 Sanfrecce Hiroshima 12 2 10 12 4 0 12 10 2
3 Hokkaido Consadole Sapporo 12 1 11 12 2 1 12 10 2
4 Tokyo 8 1 7 8 1 0 8 8 0
5 Kawasaki Frontale 11 1 10 11 2 2 11 8 3
6 Yokohama F Marinos 11 1 10 11 1 1 11 10 1
7 Matsumoto Yamaga 11 1 10 11 1 1 11 11 0
8 Iwata Jubilo 11 1 10 11 1 1 11 11 0
9 Vegalta Sendai 11 1 10 11 2 0 11 10 1
10 Shimizu Pulse 12 1 11 12 2 0 12 11 1
11 Gamba Osaka 11 0 11 11 1 1 11 10 1
12 Cerezo Osaka 12 0 12 12 2 0 12 10 2
13 Nagoya Grampus 12 0 12 12 0 2 12 10 2
14 Shonan Bellmare 11 0 11 11 0 2 11 9 2
15 Vissel Kobe 12 0 12 12 2 0 12 10 2
16 Sagan Tosu 13 0 13 13 0 3 13 12 1
17 Oita Trinata 11 0 11 11 2 0 11 9 2
18 Urawa Red Diamonds 12 0 12 12 2 2 12 8 4



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Hokkaido Consadole Sapporo 11 1 10 12 1 11
2 Kashima Antlers 11 1 10 12 1 11
3 Sanfrecce Hiroshima 11 1 10 12 0 12
4 Yokohama F Marinos 12 1 11 11 1 10
5 Cerezo Osaka 11 1 10 12 1 11
6 Nagoya Grampus 10 1 9 12 0 12
7 Shonan Bellmare 12 1 11 11 1 10
8 Vissel Kobe 11 1 10 12 0 12
9 Oita Trinata 12 1 11 11 0 11
10 Urawa Red Diamonds 11 1 10 12 0 12
11 Iwata Jubilo 11 1 10 11 0 11
12 Tokyo 15 0 15 8 0 8
13 Kawasaki Frontale 12 0 12 11 2 9
14 Gamba Osaka 11 0 11 11 2 9
15 Sagan Tosu 10 0 10 13 1 12
16 Matsumoto Yamaga 11 0 11 11 0 11
17 Vegalta Sendai 12 0 12 11 0 11
18 Shimizu Pulse 11 0 11 12 0 12



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Matsumoto Yamaga 22 21 1 11 10 1 11 11 0
2 Shimizu Pulse 23 21 2 11 9 2 12 12 0
3 Tokyo 23 20 3 15 13 2 8 7 1
4 Yokohama F Marinos 23 20 3 12 10 2 11 10 1
5 Vissel Kobe 23 20 3 11 9 2 12 11 1
6 Oita Trinata 23 20 3 12 11 1 11 9 2
7 Vegalta Sendai 23 20 3 12 9 3 11 11 0
8 Hokkaido Consadole Sapporo 23 19 4 11 9 2 12 10 2
9 Sanfrecce Hiroshima 23 19 4 11 10 1 12 9 3
10 Gamba Osaka 22 19 3 11 10 1 11 9 2
11 Cerezo Osaka 23 19 4 11 9 2 12 10 2
12 Iwata Jubilo 22 19 3 11 9 2 11 10 1
13 Kashima Antlers 23 18 5 11 9 2 12 9 3
14 Kawasaki Frontale 23 18 5 12 11 1 11 7 4
15 Nagoya Grampus 22 18 4 10 8 2 12 10 2
16 Shonan Bellmare 23 18 5 12 9 3 11 9 2
17 Sagan Tosu 23 18 5 10 8 2 13 10 3
18 Urawa Red Diamonds 23 17 6 11 9 2 12 8 4



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 Sanfrecce Hiroshima 23 17 6 0 11 9 2 0 12 8 4 0
2 Kashima Antlers 23 18 4 1 11 10 1 0 12 8 3 1
3 Tokyo 23 19 4 0 15 11 4 0 8 8 0 0
4 Shonan Bellmare 23 19 4 0 12 10 2 0 11 9 2 0
5 Hokkaido Consadole Sapporo 23 19 4 0 11 9 2 0 12 10 2 0
6 Kawasaki Frontale 23 18 4 1 12 10 1 1 11 8 3 0
7 Cerezo Osaka 23 18 4 1 11 8 2 1 12 10 2 0
8 Sagan Tosu 23 20 3 0 10 8 2 0 13 12 1 0
9 Yokohama F Marinos 23 18 4 1 12 9 3 0 11 9 1 1
10 Gamba Osaka 22 19 3 0 11 9 2 0 11 10 1 0
11 Shimizu Pulse 23 20 3 0 11 10 1 0 12 10 2 0
12 Nagoya Grampus 22 21 1 0 10 10 0 0 12 11 1 0
13 Vissel Kobe 23 18 3 2 11 8 2 1 12 10 1 1
14 Oita Trinata 23 19 3 1 12 10 1 1 11 9 2 0
15 Urawa Red Diamonds 23 19 4 0 11 10 1 0 12 9 3 0
16 Vegalta Sendai 23 19 2 2 12 10 1 1 11 9 1 1
17 Iwata Jubilo 22 20 2 0 11 10 1 0 11 10 1 0
18 Matsumoto Yamaga 22 19 2 1 11 9 2 0 11 10 0 1
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 18/19
204 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 19/20
218 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 18/19
219 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
399 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
405 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 17/18
406 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
Cash pasif : 1,351450 sn.