TAHMİNDER
2412
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 23 3 4 60 24 36 72 15 14 0 1 37 9 28 42 15 9 3 3 23 15 8 30
2 FC Vysocina Jihlava 30 17 7 6 50 33 17 58 15 11 2 2 29 16 13 35 15 6 5 4 21 17 4 23
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 17 6 7 63 31 32 57 15 10 3 2 34 9 25 33 15 7 3 5 29 22 7 24
4 FC Hradec Kralove 30 15 8 7 36 18 18 53 15 11 1 3 26 7 19 34 15 4 7 4 10 11 -1 19
5 FK Usti Nad Labem 30 15 4 11 44 39 5 49 15 9 2 4 26 16 10 29 15 6 2 7 18 23 -5 20
6 FK Varnsdorf 30 13 9 8 33 26 7 48 15 7 5 3 18 8 10 26 15 6 4 5 15 18 -3 22
7 FK Pardubice 30 11 11 8 45 34 11 44 15 9 6 0 26 7 19 33 15 2 5 8 19 27 -8 11
8 Vitkovice 30 11 7 12 32 44 -12 40 15 9 2 4 19 17 2 29 15 2 5 8 13 27 -14 11
9 FK Fotbal Trinec 30 10 6 14 36 42 -6 36 15 5 5 5 22 18 4 20 15 5 1 9 14 24 -10 16
10 1.SK Prostejov 30 9 9 12 28 37 -9 36 15 5 7 3 17 13 4 22 15 4 2 9 11 24 -13 14
11 FK Baník Sokolov 30 9 6 15 28 40 -12 33 15 6 2 7 20 22 -2 20 15 3 4 8 8 18 -10 13
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 7 11 12 30 38 -8 32 15 5 5 5 19 18 1 20 15 2 6 7 11 20 -9 12
13 MFK Chrudim 30 8 5 17 39 56 -17 29 15 6 2 7 27 23 4 20 15 2 3 10 12 33 -21 9
14 FC Viktoria Zizkov 30 7 6 17 33 59 -26 27 15 6 5 4 24 19 5 23 15 1 1 13 9 40 -31 4
15 FK Mas Taborsko 30 6 7 17 37 53 -16 25 15 3 6 6 21 23 -2 15 15 3 1 11 16 30 -14 10
16 1.SC Znojmo FK 30 6 7 17 40 60 -20 25 15 4 3 8 19 25 -6 15 15 2 4 9 21 35 -14 10



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 18 8 4 35 11 24 62 15 13 1 1 24 2 22 40 15 5 7 3 11 9 2 22
2 FC ZBROJOVKA Brno 30 13 10 7 25 16 9 49 15 7 7 1 13 3 10 28 15 6 3 6 12 13 -1 21
3 FC Vysocina Jihlava 30 12 10 8 25 22 3 46 15 8 5 2 15 8 7 29 15 4 5 6 10 14 -4 17
4 FC Hradec Kralove 30 10 15 5 18 9 9 45 15 6 7 2 12 4 8 25 15 4 8 3 6 5 1 20
5 FK Fotbal Trinec 30 12 9 9 21 22 -1 45 15 8 5 2 12 8 4 29 15 4 4 7 9 14 -5 16
6 FK Pardubice 30 10 12 8 21 16 5 42 15 8 6 1 16 5 11 30 15 2 6 7 5 11 -6 12
7 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 8 16 6 17 20 -3 40 15 7 6 2 12 8 4 27 15 1 10 4 5 12 -7 13
8 FK Usti Nad Labem 30 10 9 11 21 20 1 39 15 5 6 4 9 8 1 21 15 5 3 7 12 12 0 18
9 Vitkovice 30 8 12 10 18 23 -5 36 15 7 5 3 9 6 3 26 15 1 7 7 9 17 -8 10
10 FK Baník Sokolov 30 6 17 7 15 17 -2 35 15 4 7 4 12 12 0 19 15 2 10 3 3 5 -2 16
11 1.SK Prostejov 30 8 10 12 16 20 -4 34 15 5 7 3 10 7 3 22 15 3 3 9 6 13 -7 12
12 FK Varnsdorf 30 6 15 9 17 15 2 33 15 4 8 3 9 5 4 20 15 2 7 6 8 10 -2 13
13 FK Mas Taborsko 30 5 18 7 22 22 0 33 15 4 10 1 15 11 4 22 15 1 8 6 7 11 -4 11
14 1.SC Znojmo FK 30 8 8 14 23 31 -8 32 15 4 5 6 13 14 -1 17 15 4 3 8 10 17 -7 15
15 MFK Chrudim 30 7 11 12 20 32 -12 32 15 5 6 4 14 11 3 21 15 2 5 8 6 21 -15 11
16 FC Viktoria Zizkov 30 5 8 17 14 32 -18 23 15 5 3 7 9 12 -3 18 15 0 5 10 5 20 -15 5



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 FC ZBROJOVKA Brno 30 17 7 6 38 15 23 58 15 9 4 2 21 6 15 31 15 8 3 4 17 9 8 27
2 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 12 14 4 25 13 12 50 15 6 7 2 13 7 6 25 15 6 7 2 12 6 6 25
3 FC Vysocina Jihlava 30 11 15 4 25 11 14 48 15 5 8 2 14 8 6 23 15 6 7 2 11 3 8 25
4 FK Varnsdorf 30 12 12 6 16 11 5 48 15 7 7 1 9 3 6 28 15 5 5 5 7 8 -1 20
5 FK Pardubice 30 12 11 7 24 18 6 47 15 7 8 0 10 2 8 29 15 5 3 7 14 16 -2 18
6 FC Hradec Kralove 30 9 15 6 18 9 9 42 15 7 6 2 14 3 11 27 15 2 9 4 4 6 -2 15
7 FK Usti Nad Labem 30 10 10 10 23 19 4 40 15 7 6 2 17 8 9 27 15 3 4 8 6 11 -5 13
8 FC Viktoria Zizkov 30 8 14 8 19 27 -8 38 15 7 8 0 15 7 8 29 15 1 6 8 4 20 -16 9
9 Vitkovice 30 9 10 11 14 21 -7 37 15 6 5 4 10 11 -1 23 15 3 5 7 4 10 -6 14
10 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 7 13 10 13 18 -5 34 15 5 3 7 7 10 -3 18 15 2 10 3 6 8 -2 16
11 FK Fotbal Trinec 30 6 15 9 15 20 -5 33 15 4 7 4 10 10 0 19 15 2 8 5 5 10 -5 14
12 1.SK Prostejov 30 5 18 7 12 17 -5 33 15 3 9 3 7 6 1 18 15 2 9 4 5 11 -6 15
13 MFK Chrudim 30 7 11 12 19 24 -5 32 15 4 5 6 13 12 1 17 15 3 6 6 6 12 -6 15
14 FK Baník Sokolov 30 6 11 13 13 23 -10 29 15 5 4 6 8 10 -2 19 15 1 7 7 5 13 -8 10
15 1.SC Znojmo FK 30 3 16 11 17 29 -12 25 15 2 8 5 6 11 -5 14 15 1 8 6 11 18 -7 11
16 FK Mas Taborsko 30 3 14 13 15 31 -16 23 15 1 8 6 6 12 -6 11 15 2 6 7 9 19 -10 12



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 0 30 8 22 14 16 20 10 72 15 0 15 3 12 5 10 8 7 42 15 0 15 5 10 9 6 12 3 30
2 FC Vysocina Jihlava 30 1 29 9 21 15 15 21 9 58 15 0 15 4 11 6 9 10 5 35 15 1 14 5 10 9 6 11 4 23
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 3 27 6 24 11 19 18 12 57 15 3 12 4 11 6 9 9 6 33 15 0 15 2 13 5 10 9 6 24
4 FC Hradec Kralove 30 6 24 17 13 21 9 23 7 53 15 1 14 7 8 9 6 11 4 34 15 5 10 10 5 12 3 12 3 19
5 FK Usti Nad Labem 30 2 28 8 22 13 17 21 9 49 15 1 14 4 11 5 10 10 5 29 15 1 14 4 11 8 7 11 4 20
6 FK Varnsdorf 30 6 24 14 16 23 7 24 6 48 15 4 11 10 5 12 3 12 3 26 15 2 13 4 11 11 4 12 3 22
7 FK Pardubice 30 6 24 10 20 15 15 18 12 44 15 5 10 5 10 8 7 10 5 33 15 1 14 5 10 7 8 8 7 11
8 Vitkovice 30 4 26 9 21 16 14 22 8 40 15 1 14 5 10 10 5 12 3 29 15 3 12 4 11 6 9 10 5 11
9 FK Fotbal Trinec 30 1 29 6 24 14 16 23 7 36 15 1 14 1 14 7 8 12 3 20 15 0 15 5 10 7 8 11 4 16
10 1.SK Prostejov 30 5 25 12 18 17 13 24 6 36 15 4 11 7 8 9 6 12 3 22 15 1 14 5 10 8 7 12 3 14
11 FK Baník Sokolov 30 3 27 10 20 18 12 24 6 33 15 0 15 4 11 8 7 9 6 20 15 3 12 6 9 10 5 15 0 13
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 4 26 9 21 16 14 24 6 32 15 1 14 4 11 7 8 12 3 20 15 3 12 5 10 9 6 12 3 12
13 MFK Chrudim 30 1 29 5 25 8 22 19 11 29 15 0 15 2 13 3 12 10 5 20 15 1 14 3 12 5 10 9 6 9
14 FC Viktoria Zizkov 30 1 29 5 25 13 17 20 10 27 15 0 15 2 13 9 6 12 3 23 15 1 14 3 12 4 11 8 7 4
15 FK Mas Taborsko 30 0 30 7 23 13 17 20 10 25 15 0 15 4 11 8 7 10 5 15 15 0 15 3 12 5 10 10 5 10
16 1.SC Znojmo FK 30 1 29 5 25 11 19 19 11 25 15 1 14 4 11 7 8 11 4 15 15 0 15 1 14 4 11 8 7 10



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 6 24 18 12 24 6 72 15 1 14 8 7 11 4 42 15 5 10 10 5 13 2 30
2 FC Vysocina Jihlava 30 6 24 17 13 24 6 58 15 3 12 8 7 11 4 35 15 3 12 9 6 13 2 23
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 6 24 18 12 25 5 57 15 5 10 10 5 14 1 33 15 1 14 8 7 11 4 24
4 FC Hradec Kralove 30 13 17 23 7 28 2 53 15 6 9 10 5 14 1 34 15 7 8 13 2 14 1 19
5 FK Usti Nad Labem 30 7 23 21 9 25 5 49 15 4 11 10 5 14 1 29 15 3 12 11 4 11 4 20
6 FK Varnsdorf 30 13 17 22 8 25 5 48 15 8 7 12 3 12 3 26 15 5 10 10 5 13 2 22
7 FK Pardubice 30 10 20 20 10 25 5 44 15 5 10 8 7 11 4 33 15 5 10 12 3 14 1 11
8 Vitkovice 30 8 22 18 12 24 6 40 15 4 11 12 3 14 1 29 15 4 11 6 9 10 5 11
9 FK Fotbal Trinec 30 7 23 17 13 24 6 36 15 4 11 9 6 12 3 20 15 3 12 8 7 12 3 16
10 1.SK Prostejov 30 7 23 19 11 28 2 36 15 5 10 9 6 14 1 22 15 2 13 10 5 14 1 14
11 FK Baník Sokolov 30 14 16 21 9 25 5 33 15 5 10 8 7 10 5 20 15 9 6 13 2 15 0 13
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 11 19 18 12 25 5 32 15 4 11 9 6 12 3 20 15 7 8 9 6 13 2 12
13 MFK Chrudim 30 7 23 15 15 21 9 29 15 3 12 9 6 12 3 20 15 4 11 6 9 9 6 9
14 FC Viktoria Zizkov 30 4 26 17 13 25 5 27 15 2 13 11 4 13 2 23 15 2 13 6 9 12 3 4
15 FK Mas Taborsko 30 9 21 17 13 25 5 25 15 4 11 7 8 12 3 15 15 5 10 10 5 13 2 10
16 1.SC Znojmo FK 30 4 26 17 13 21 9 25 15 3 12 9 6 11 4 15 15 1 14 8 7 10 5 10



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 15 15 72 15 7 8 42 15 8 7 30
2 FC Vysocina Jihlava 30 17 13 58 15 9 6 35 15 8 7 23
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 17 13 57 15 6 9 33 15 11 4 24
4 FC Hradec Kralove 30 8 22 53 15 4 11 34 15 4 11 19
5 FK Usti Nad Labem 30 16 14 49 15 9 6 29 15 7 8 20
6 FK Varnsdorf 30 8 22 48 15 3 12 26 15 5 10 22
7 FK Pardubice 30 14 16 44 15 6 9 33 15 8 7 11
8 Vitkovice 30 12 18 40 15 5 10 29 15 7 8 11
9 FK Fotbal Trinec 30 15 15 36 15 10 5 20 15 5 10 16
10 1.SK Prostejov 30 12 18 36 15 7 8 22 15 5 10 14
11 FK Baník Sokolov 30 10 20 33 15 5 10 20 15 5 10 13
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 14 16 32 15 8 7 20 15 6 9 12
13 MFK Chrudim 30 21 9 29 15 12 3 20 15 9 6 9
14 FC Viktoria Zizkov 30 17 13 27 15 9 6 23 15 8 7 4
15 FK Mas Taborsko 30 20 10 25 15 11 4 15 15 9 6 10
16 1.SC Znojmo FK 30 18 12 25 15 6 9 15 15 12 3 10



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 5 25 72 15 1 14 42 15 4 11 30
2 FC Vysocina Jihlava 30 7 23 58 15 4 11 35 15 3 12 23
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 6 24 57 15 2 13 33 15 4 11 24
4 FC Hradec Kralove 30 4 26 53 15 2 13 34 15 2 13 19
5 FK Usti Nad Labem 30 7 23 49 15 3 12 29 15 4 11 20
6 FK Varnsdorf 30 5 25 48 15 2 13 26 15 3 12 22
7 FK Pardubice 30 6 24 44 15 4 11 33 15 2 13 11
8 Vitkovice 30 7 23 40 15 1 14 29 15 6 9 11
9 FK Fotbal Trinec 30 6 24 36 15 4 11 20 15 2 13 16
10 1.SK Prostejov 30 5 25 36 15 3 12 22 15 2 13 14
11 FK Baník Sokolov 30 6 24 33 15 5 10 20 15 1 14 13
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 9 21 32 15 5 10 20 15 4 11 12
13 MFK Chrudim 30 9 21 29 15 5 10 20 15 4 11 9
14 FC Viktoria Zizkov 30 7 23 27 15 2 13 23 15 5 10 4
15 FK Mas Taborsko 30 12 18 25 15 8 7 15 15 4 11 10
16 1.SC Znojmo FK 30 7 23 25 15 3 12 15 15 4 11 10



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 21 8
2 FC Vysocina Jihlava 17 14
3 FC ZBROJOVKA Brno 18 12
4 FC Hradec Kralove 12 9
5 FK Usti Nad Labem 13 17
6 FK Varnsdorf 10 12
7 FK Pardubice 12 14
8 Vitkovice 15 14
9 FK Fotbal Trinec 15 14
10 1.SK Prostejov 12 16
11 FK Baník Sokolov 11 11
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 13
13 MFK Chrudim 14 18
14 FC Viktoria Zizkov 12 21
15 FK Mas Taborsko 16 17
16 1.SC Znojmo FK 15 18



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Vysocina Jihlava 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Hradec Kralove 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FK Usti Nad Labem 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FK Varnsdorf 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FK Pardubice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vitkovice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 1.SK Prostejov 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FK Fotbal Trinec 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FK Baník Sokolov 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 MFK Chrudim 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Viktoria Zizkov 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FK Mas Taborsko 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 1.SC Znojmo FK 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Vysocina Jihlava 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Hradec Kralove 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FK Usti Nad Labem 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FK Varnsdorf 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FK Pardubice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vitkovice 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 1.SK Prostejov 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FK Fotbal Trinec 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FK Baník Sokolov 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 MFK Chrudim 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Viktoria Zizkov 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FK Mas Taborsko 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 1.SC Znojmo FK 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 20 27 13 24 22 14 14 15 1 14 14 2 6 12 12 10 8 12
2 FC Vysocina Jihlava 22 23 15 24 20 16 13 13 4 13 10 7 9 10 11 11 10 9
3 FC ZBROJOVKA Brno 21 24 15 23 20 17 13 12 5 14 8 8 8 12 10 9 12 9
4 FC Hradec Kralove 23 22 15 24 15 21 12 14 4 13 8 9 11 8 11 11 7 12
5 FK Usti Nad Labem 20 26 14 21 21 18 11 13 6 11 9 10 9 13 8 10 12 8
6 FK Varnsdorf 21 21 18 25 15 20 12 10 8 12 7 11 9 11 10 13 8 9
7 FK Pardubice 28 19 13 27 18 15 15 9 6 14 9 7 13 10 7 13 9 8
8 Vitkovice 24 23 13 26 18 16 11 13 6 12 10 8 13 10 7 14 8 8
9 FK Fotbal Trinec 20 24 16 24 21 15 10 10 10 13 10 7 10 14 6 11 11 8
10 1.SK Prostejov 23 21 16 24 20 16 12 8 10 12 8 10 11 13 6 12 12 6
11 FK Baník Sokolov 20 24 16 24 13 23 8 13 9 11 8 11 12 11 7 13 5 12
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 23 19 18 27 14 19 10 10 10 13 9 8 13 9 8 14 5 11
13 MFK Chrudim 21 25 14 24 19 17 8 13 9 11 9 10 13 12 5 13 10 7
14 FC Viktoria Zizkov 25 24 11 23 22 15 11 10 9 8 12 10 14 14 2 15 10 5
15 FK Mas Taborsko 21 23 16 28 12 20 9 9 12 14 5 11 12 14 4 14 7 9
16 1.SC Znojmo FK 20 23 17 20 22 18 7 12 11 9 10 11 13 11 6 11 12 7



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 22 16 22 13 8 9 9 8 13
2 FC Vysocina Jihlava 22 15 23 13 7 10 9 8 13
3 FC ZBROJOVKA Brno 20 23 17 13 11 6 7 12 11
4 FC Hradec Kralove 26 15 19 13 9 8 13 6 11
5 FK Usti Nad Labem 25 20 15 13 9 8 12 11 7
6 FK Varnsdorf 24 18 18 14 8 8 10 10 10
7 FK Pardubice 25 19 16 15 7 8 10 12 8
8 Vitkovice 23 20 17 11 10 9 12 10 8
9 FK Fotbal Trinec 24 15 21 11 8 11 13 7 10
10 1.SK Prostejov 25 12 23 12 6 12 13 6 11
11 FK Baník Sokolov 23 19 18 9 11 10 14 8 8
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 21 17 22 8 12 10 13 5 12
13 MFK Chrudim 21 19 20 9 10 11 12 9 9
14 FC Viktoria Zizkov 29 16 15 15 7 8 14 9 7
15 FK Mas Taborsko 22 16 22 9 7 14 13 9 8
16 1.SC Znojmo FK 24 14 22 10 7 13 14 7 9



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC ZBROJOVKA Brno 15 6 9
2 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 5 10
3 FK Pardubice 15 5 10
4 FK Varnsdorf 15 3 12
5 FK Fotbal Trinec 15 3 12
6 FC Viktoria Zizkov 15 3 12
7 FC Hradec Kralove 15 2 13
8 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 2 13
9 Vitkovice 15 2 13
10 FK Baník Sokolov 15 2 13
11 1.SC Znojmo FK 15 2 13
12 FC Vysocina Jihlava 15 1 14
13 FK Usti Nad Labem 15 1 14
14 1.SK Prostejov 15 1 14
15 MFK Chrudim 15 1 14
16 FK Mas Taborsko 15 0 15



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC ZBROJOVKA Brno 15 2 13
2 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 1 14
3 FC Hradec Kralove 15 1 14
4 FC Vysocina Jihlava 15 1 14
5 FK Pardubice 15 1 14
6 FK Usti Nad Labem 15 1 14
7 FK Fotbal Trinec 15 1 14
8 1.SK Prostejov 15 1 14
9 1.SC Znojmo FK 15 1 14
10 FK Varnsdorf 15 0 15
11 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 0 15
12 Vitkovice 15 0 15
13 FK Baník Sokolov 15 0 15
14 FK Mas Taborsko 15 0 15
15 MFK Chrudim 15 0 15
16 FC Viktoria Zizkov 15 0 15



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 12 11 7 15 10 4 1 15 2 7 6
2 FC Vysocina Jihlava 30 7 10 13 15 5 6 4 15 2 4 9
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 11 6 13 15 8 2 5 15 3 4 8
4 FC Hradec Kralove 30 8 7 15 15 7 4 4 15 1 3 11
5 FK Usti Nad Labem 30 5 10 15 15 4 5 6 15 1 5 9
6 FK Varnsdorf 30 5 8 17 15 3 4 8 15 2 4 9
7 FK Pardubice 30 7 4 19 15 6 3 6 15 1 1 13
8 Vitkovice 30 5 6 19 15 4 5 6 15 1 1 13
9 FK Fotbal Trinec 30 5 5 20 15 3 2 10 15 2 3 10
10 1.SK Prostejov 30 3 6 21 15 1 4 10 15 2 2 11
11 FK Baník Sokolov 30 3 6 21 15 3 3 9 15 0 3 12
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 3 4 23 15 2 3 10 15 1 1 13
13 MFK Chrudim 30 2 6 22 15 2 4 9 15 0 2 13
14 FC Viktoria Zizkov 30 4 3 23 15 4 2 9 15 0 1 14
15 FK Mas Taborsko 30 2 4 24 15 1 2 12 15 1 2 12
16 1.SC Znojmo FK 30 4 2 24 15 3 1 11 15 1 1 13



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 8 6
2 FC Hradec Kralove 15 7 4
3 Vitkovice 15 7 2
4 FC ZBROJOVKA Brno 15 6 4
5 FK Baník Sokolov 15 6 0
6 FC Vysocina Jihlava 15 5 6
7 FK Varnsdorf 15 5 2
8 FK Pardubice 15 4 5
9 FK Fotbal Trinec 15 3 2
10 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 3 2
11 1.SC Znojmo FK 15 3 1
12 FC Viktoria Zizkov 15 3 3
13 FK Usti Nad Labem 15 2 7
14 MFK Chrudim 15 2 4
15 1.SK Prostejov 15 1 4
16 FK Mas Taborsko 15 1 2



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 5 4
2 FK Varnsdorf 15 4 2
3 FK Fotbal Trinec 15 4 1
4 1.SK Prostejov 15 4 0
5 FC ZBROJOVKA Brno 15 3 4
6 FC Hradec Kralove 15 3 1
7 FC Vysocina Jihlava 15 3 3
8 MFK Chrudim 15 2 0
9 FK Pardubice 15 1 1
10 FK Usti Nad Labem 15 1 5
11 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 1 1
12 Vitkovice 15 1 1
13 FK Baník Sokolov 15 1 2
14 FK Mas Taborsko 15 1 2
15 1.SC Znojmo FK 15 1 1
16 FC Viktoria Zizkov 15 0 1



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC ZBROJOVKA Brno 15 2 13
2 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 1 14
3 FC Hradec Kralove 15 1 14
4 FC Vysocina Jihlava 15 1 14
5 FK Pardubice 15 1 14
6 FK Usti Nad Labem 15 1 14
7 FK Fotbal Trinec 15 1 14
8 1.SK Prostejov 15 1 14
9 1.SC Znojmo FK 15 1 14
10 FK Varnsdorf 15 0 15
11 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 0 15
12 Vitkovice 15 0 15
13 FK Baník Sokolov 15 0 15
14 FK Mas Taborsko 15 0 15
15 MFK Chrudim 15 0 15
16 FC Viktoria Zizkov 15 0 15



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 8 12 9 1 15 3 5 7 0 15 5 7 2 1
2 FC Vysocina Jihlava 30 9 12 7 2 15 4 6 4 1 15 5 6 3 1
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 6 12 11 1 15 4 5 6 0 15 2 7 5 1
4 FC Hradec Kralove 30 17 6 7 0 15 7 4 4 0 15 10 2 3 0
5 FK Usti Nad Labem 30 8 13 9 0 15 4 6 5 0 15 4 7 4 0
6 FK Varnsdorf 30 14 10 5 1 15 10 2 2 1 15 4 8 3 0
7 FK Pardubice 30 10 8 11 1 15 5 5 5 0 15 5 3 6 1
8 Vitkovice 30 9 13 8 0 15 5 7 3 0 15 4 6 5 0
9 FK Fotbal Trinec 30 6 17 7 0 15 1 11 3 0 15 5 6 4 0
10 1.SK Prostejov 30 12 12 6 0 15 7 5 3 0 15 5 7 3 0
11 FK Baník Sokolov 30 10 14 6 0 15 4 5 6 0 15 6 9 0 0
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 9 15 6 0 15 4 8 3 0 15 5 7 3 0
13 MFK Chrudim 30 5 14 9 2 15 2 8 4 1 15 3 6 5 1
14 FC Viktoria Zizkov 30 5 15 9 1 15 2 10 2 1 15 3 5 7 0
15 FK Mas Taborsko 30 7 13 10 0 15 4 6 5 0 15 3 7 5 0
16 1.SC Znojmo FK 30 5 14 8 3 15 4 7 2 2 15 1 7 6 1



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 0 8 6 6 6 3 1 15 0 3 2 3 5 2 0 15 0 5 4 3 1 1 1
2 FC Vysocina Jihlava 30 1 8 6 6 4 3 2 15 0 4 2 4 2 2 1 15 1 4 4 2 2 1 1
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 3 3 5 7 4 5 3 15 3 1 2 3 2 3 1 15 0 2 3 4 2 2 2
4 FC Hradec Kralove 30 6 11 4 2 6 1 0 15 1 6 2 2 3 1 0 15 5 5 2 0 3 0 0
5 FK Usti Nad Labem 30 2 6 5 8 3 5 1 15 1 3 1 5 3 2 0 15 1 3 4 3 0 3 1
6 FK Varnsdorf 30 6 8 9 1 3 2 1 15 4 6 2 0 2 0 1 15 2 2 7 1 1 2 0
7 FK Pardubice 30 6 4 5 3 8 2 2 15 5 0 3 2 4 1 0 15 1 4 2 1 4 1 2
8 Vitkovice 30 4 5 7 6 4 1 3 15 1 4 5 2 1 0 2 15 3 1 2 4 3 1 1
9 FK Fotbal Trinec 30 1 5 8 9 5 2 0 15 1 0 6 5 2 1 0 15 0 5 2 4 3 1 0
10 1.SK Prostejov 30 5 7 5 7 4 1 1 15 4 3 2 3 2 0 1 15 1 4 3 4 2 1 0
11 FK Baník Sokolov 30 3 7 8 6 4 1 1 15 0 4 4 1 4 1 1 15 3 3 4 5 0 0 0
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 4 5 7 8 5 1 0 15 1 3 3 5 2 1 0 15 3 2 4 3 3 0 0
13 MFK Chrudim 30 1 4 3 11 7 2 2 15 0 2 1 7 2 2 1 15 1 2 2 4 5 0 1
14 FC Viktoria Zizkov 30 1 4 8 7 3 5 2 15 0 2 7 3 0 2 1 15 1 2 1 4 3 3 1
15 FK Mas Taborsko 30 0 7 6 7 2 6 2 15 0 4 4 2 1 2 2 15 0 3 2 5 1 4 0
16 1.SC Znojmo FK 30 1 4 6 8 4 2 5 15 1 3 3 4 1 1 2 15 0 1 3 4 3 1 3



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 6 12 12 15 1 7 7 15 5 5 5
2 FC Vysocina Jihlava 30 6 11 13 15 3 5 7 15 3 6 6
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 6 12 12 15 5 5 5 15 1 7 7
4 FC Hradec Kralove 30 13 10 7 15 6 4 5 15 7 6 2
5 FK Usti Nad Labem 30 7 14 9 15 4 6 5 15 3 8 4
6 FK Varnsdorf 30 13 9 8 15 8 4 3 15 5 5 5
7 FK Pardubice 30 10 10 10 15 5 3 7 15 5 7 3
8 Vitkovice 30 8 10 12 15 4 8 3 15 4 2 9
9 FK Fotbal Trinec 30 7 10 13 15 4 5 6 15 3 5 7
10 1.SK Prostejov 30 7 12 11 15 5 4 6 15 2 8 5
11 FK Baník Sokolov 30 14 7 9 15 5 3 7 15 9 4 2
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 11 7 12 15 4 5 6 15 7 2 6
13 MFK Chrudim 30 7 8 15 15 3 6 6 15 4 2 9
14 FC Viktoria Zizkov 30 4 13 13 15 2 9 4 15 2 4 9
15 FK Mas Taborsko 30 9 8 13 15 4 3 8 15 5 5 5
16 1.SC Znojmo FK 30 4 13 13 15 3 6 6 15 1 7 7



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 8 8 14 15 4 4 7 15 4 4 7
2 FC Vysocina Jihlava 30 10 8 12 15 4 3 8 15 6 5 4
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 6 9 15 15 4 3 8 15 2 6 7
4 FC Hradec Kralove 30 14 9 7 15 6 4 5 15 8 5 2
5 FK Usti Nad Labem 30 9 7 14 15 5 2 8 15 4 5 6
6 FK Varnsdorf 30 11 13 6 15 7 6 2 15 4 7 4
7 FK Pardubice 30 11 8 11 15 8 4 3 15 3 4 8
8 Vitkovice 30 8 14 8 15 4 5 6 15 4 9 2
9 FK Fotbal Trinec 30 11 7 12 15 4 4 7 15 7 3 5
10 1.SK Prostejov 30 14 7 9 15 7 4 4 15 7 3 5
11 FK Baník Sokolov 30 7 11 12 15 3 6 6 15 4 5 6
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 10 10 10 15 2 9 4 15 8 1 6
13 MFK Chrudim 30 5 12 13 15 1 6 8 15 4 6 5
14 FC Viktoria Zizkov 30 9 7 14 15 4 4 7 15 5 3 7
15 FK Mas Taborsko 30 7 9 14 15 5 5 5 15 2 4 9
16 1.SC Znojmo FK 30 8 5 17 15 6 3 6 15 2 2 11



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 0 3 2 10
2 FC Vysocina Jihlava 15 0 4 2 9
3 FC ZBROJOVKA Brno 15 3 1 2 9
4 FC Hradec Kralove 15 1 6 2 6
5 FK Usti Nad Labem 15 1 3 1 10
6 FK Varnsdorf 15 4 6 2 3
7 FK Pardubice 15 5 0 3 7
8 Vitkovice 15 1 4 5 5
9 FK Fotbal Trinec 15 1 0 6 8
10 1.SK Prostejov 15 4 3 2 6
11 FK Baník Sokolov 15 0 4 4 7
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 1 3 3 8
13 MFK Chrudim 15 0 2 1 12
14 FC Viktoria Zizkov 15 0 2 7 6
15 FK Mas Taborsko 15 0 4 4 7
16 1.SC Znojmo FK 15 1 3 3 8



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 0 5 4 6
2 FC Vysocina Jihlava 15 1 4 4 6
3 FC ZBROJOVKA Brno 15 0 2 3 10
4 FC Hradec Kralove 15 5 5 2 3
5 FK Usti Nad Labem 15 1 3 4 7
6 FK Varnsdorf 15 2 2 7 4
7 FK Pardubice 15 1 4 2 8
8 Vitkovice 15 3 1 2 9
9 FK Fotbal Trinec 15 0 5 2 8
10 1.SK Prostejov 15 1 4 3 7
11 FK Baník Sokolov 15 3 3 4 5
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 3 2 4 6
13 MFK Chrudim 15 1 2 2 10
14 FC Viktoria Zizkov 15 1 2 1 11
15 FK Mas Taborsko 15 0 3 2 10
16 1.SC Znojmo FK 15 0 1 3 11



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC ZBROJOVKA Brno 15 9 6 15 12 3 15 11 4
2 FK Pardubice 15 9 6 15 10 5 15 13 2
3 FK Varnsdorf 15 9 6 15 11 4 15 13 2
4 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 8 7 15 13 2 15 9 6
5 FC Hradec Kralove 15 8 7 15 11 4 15 12 3
6 Vitkovice 15 8 7 15 11 4 15 9 6
7 FK Baník Sokolov 15 6 9 15 8 7 15 8 7
8 FC Vysocina Jihlava 15 5 10 15 9 6 15 9 6
9 1.SK Prostejov 15 5 10 15 9 6 15 10 5
10 FK Fotbal Trinec 15 4 11 15 9 6 15 8 7
11 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 4 11 15 9 6 15 7 8
12 1.SC Znojmo FK 15 4 11 15 7 8 15 7 8
13 FK Usti Nad Labem 15 3 12 15 8 7 15 10 5
14 FC Viktoria Zizkov 15 3 12 15 7 8 15 8 7
15 MFK Chrudim 15 2 13 15 7 8 15 5 10
16 FK Mas Taborsko 15 1 14 15 7 8 15 6 9



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC Hradec Kralove 15 8 7 15 10 5 15 10 5
2 FK Varnsdorf 15 6 9 15 7 8 15 9 6
3 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 5 10 15 9 6 15 10 5
4 1.SK Prostejov 15 5 10 15 5 10 15 9 6
5 FC Vysocina Jihlava 15 4 11 15 7 8 15 12 3
6 FK Fotbal Trinec 15 4 11 15 7 8 15 8 7
7 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 4 11 15 8 7 15 9 6
8 Vitkovice 15 4 11 15 5 10 15 7 8
9 FK Baník Sokolov 15 4 11 15 11 4 15 5 10
10 FC ZBROJOVKA Brno 15 3 12 15 6 9 15 7 8
11 MFK Chrudim 15 3 12 15 5 10 15 7 8
12 FK Pardubice 15 2 13 15 6 9 15 6 9
13 FK Usti Nad Labem 15 2 13 15 5 10 15 7 8
14 FK Mas Taborsko 15 1 14 15 6 9 15 4 11
15 1.SC Znojmo FK 15 1 14 15 5 10 15 3 12
16 FC Viktoria Zizkov 15 1 14 15 2 13 15 5 10



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 15 7 8 15 4 11
2 FC ZBROJOVKA Brno 15 7 8 15 5 10
3 FC Vysocina Jihlava 15 6 9 15 3 12
4 FK Pardubice 15 6 9 15 2 13
5 FC Viktoria Zizkov 15 6 9 15 0 15
6 FK Usti Nad Labem 15 5 10 15 1 14
7 FC Sellier & Bellot Vlasim 15 5 10 15 2 13
8 MFK Chrudim 15 5 10 15 0 15
9 FK Varnsdorf 15 4 11 15 2 13
10 FK Fotbal Trinec 15 4 11 15 1 14
11 1.SK Prostejov 15 4 11 15 1 14
12 Vitkovice 15 4 11 15 3 12
13 FK Mas Taborsko 15 4 11 15 3 12
14 FC Hradec Kralove 15 3 12 15 2 13
15 FK Baník Sokolov 15 3 12 15 2 13
16 1.SC Znojmo FK 15 2 13 15 4 11



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC Hradec Kralove 30 19 11 15 7 8 15 12 3
2 FK Varnsdorf 30 19 11 15 11 4 15 8 7
3 FK Pardubice 30 14 16 15 7 8 15 7 8
4 1.SK Prostejov 30 14 16 15 8 7 15 6 9
5 Vitkovice 30 14 16 15 8 7 15 6 9
6 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 12 18 15 7 8 15 5 10
7 FK Baník Sokolov 30 12 18 15 5 10 15 7 8
8 FC ZBROJOVKA Brno 30 11 19 15 6 9 15 5 10
9 FC Vysocina Jihlava 30 11 19 15 4 11 15 7 8
10 FK Usti Nad Labem 30 11 19 15 4 11 15 7 8
11 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 9 21 15 4 11 15 5 10
12 FK Fotbal Trinec 30 9 21 15 4 11 15 5 10
13 FC Viktoria Zizkov 30 9 21 15 6 9 15 3 12
14 FK Mas Taborsko 30 7 23 15 4 11 15 3 12
15 1.SC Znojmo FK 30 7 23 15 4 11 15 3 12
16 MFK Chrudim 30 6 24 15 3 12 15 3 12



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 SK Dynamo Ceske Budejovice 30 14 13 3 15 8 5 2 15 6 8 1
2 FC Vysocina Jihlava 30 13 12 5 15 6 8 1 15 7 4 4
3 FC ZBROJOVKA Brno 30 8 13 9 15 3 6 6 15 5 7 3
4 FC Hradec Kralove 30 10 9 11 15 6 6 3 15 4 3 8
5 FK Usti Nad Labem 30 11 13 6 15 5 8 2 15 6 5 4
6 FK Varnsdorf 30 9 8 13 15 5 4 6 15 4 4 7
7 FK Pardubice 30 8 9 13 15 5 2 8 15 3 7 5
8 Vitkovice 30 11 9 10 15 3 7 5 15 8 2 5
9 FK Fotbal Trinec 30 14 10 6 15 5 5 5 15 9 5 1
10 1.SK Prostejov 30 12 7 11 15 5 2 8 15 7 5 3
11 FK Baník Sokolov 30 9 15 6 15 7 6 2 15 2 9 4
12 FC Sellier & Bellot Vlasim 30 10 10 10 15 5 5 5 15 5 5 5
13 MFK Chrudim 30 14 12 4 15 6 7 2 15 8 5 2
14 FC Viktoria Zizkov 30 13 11 6 15 5 6 4 15 8 5 2
15 FK Mas Taborsko 30 13 16 1 15 8 6 1 15 5 10 0
16 1.SC Znojmo FK 30 11 11 8 15 8 6 1 15 3 5 7
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 18/19
204 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 19/20
218 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 18/19
219 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
399 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
405 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 17/18
406 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
3430 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 19/20
3431 => (İngiltere) Football League Trophy 19/20
3432 => (İtalya) Serie A 19/20
3433 => (İtalya) Serie B 19/20
3434 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 19/20
3435 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 19/20
3436 => (Galler) Lig Kupası 19/20
3437 => (Azerbaycan) Premier Lig 19/20
3438 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 19/20
3439 => (Slovenya) Slovenya Kupası 19/20
3440 => (Rusya) Rusya Kupası 19/20
3441 => (Arjantin) Primera Nacional B 19/20
3442 => (Cezayir) Lig 1 19/20
3443 => (Avustralya) A-Ligi 19/20
3444 => (Hong Kong) Birinci Lig 19/20
3445 => (BAE) Lig Kupası 19/20
3446 => (Katar) Stars League 19/20
3447 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 19/20
3448 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 19/20
3449 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 19/20
3450 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika 2022
3451 => (Tunus) Lig 1 19/20
3452 => (Türkiye) Türkiye Kupası 19/20
3453 => (BAE) Süper Kupa 2019
3454 => (Fas) Fas Kupası 19/20
3455 => (Polonya) Puchar Polski 19/20
3456 => (Belçika) Beker van Belgie 19/20
3457 => (Romanya) Romanya Kupası 19/20
3458 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 19/20
3459 => (İskoçya) İskoç Kupası 19/20
3460 => (Fas) Botola 19/20
3461 => (Mısır) Premier Lig 19/20
3462 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 19/20
3463 => (Portekiz) Taca de Portugal 19/20
3464 => (Macaristan) Magyar Kupa 19/20
3465 => (Singapur) Singapur Kupası 2019
3466 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 19/20
3467 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Championship 2020
3468 => (Hollanda) KNVB beker 19/20
3469 => (Katar) Yıldızlar Kupası 19/20
3470 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 19/20
3471 => (Yeni Zelanda) Premiership 19/20
3472 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2019