TAHMİNDER
2351
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 FC Rotor 25 16 4 5 39 20 19 52 12 7 3 2 22 14 8 24 13 9 1 3 17 6 11 28
2 Torpedo Moskova 25 16 3 6 37 23 14 51 15 11 1 3 25 14 11 34 10 5 2 3 12 9 3 17
3 FC Khimki 25 15 5 5 45 17 28 50 12 10 0 2 25 7 18 30 13 5 5 3 20 10 10 20
4 FC Chertanovo Moskova 25 13 9 3 32 18 14 48 12 6 4 2 18 10 8 22 13 7 5 1 14 8 6 26
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 13 7 5 35 22 13 46 12 5 5 2 15 12 3 20 13 8 2 3 20 10 10 26
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 11 7 7 40 33 7 40 12 5 2 5 17 17 0 17 13 6 5 2 23 16 7 23
7 FC Baltika Kaliningrad 25 11 6 8 32 23 9 39 12 6 2 4 15 10 5 20 13 5 4 4 17 13 4 19
8 FC SKA-Khabarovsk 25 10 7 8 37 28 9 37 13 7 3 3 19 9 10 24 12 3 4 5 18 19 -1 13
9 FC Tom Tomsk 25 9 9 7 30 22 8 36 12 6 4 2 17 6 11 22 13 3 5 5 13 16 -3 14
10 Chayka Peschanokopskoye 25 10 6 9 29 27 2 36 12 6 2 4 13 10 3 20 13 4 4 5 16 17 -1 16
11 FC Nizhny Novgorod 25 9 8 8 28 27 1 35 13 4 4 5 13 17 -4 16 12 5 4 3 15 10 5 19
12 FC Krasnodar-2 25 6 10 9 30 30 0 28 11 2 6 3 15 13 2 12 14 4 4 6 15 17 -2 16
13 Torpedo Armavir 25 6 9 10 22 27 -5 27 13 4 7 2 12 10 2 19 12 2 2 8 10 17 -7 8
14 FC Avangard Kursk 25 5 12 8 26 36 -10 27 13 4 6 3 16 19 -3 18 12 1 6 5 10 17 -7 9
15 FC Luch Vladivostok 25 6 8 11 27 38 -11 26 14 2 5 7 14 22 -8 11 11 4 3 4 13 16 -3 15
16 FC Spartak-2 Moskova 25 6 7 12 37 43 -6 25 13 4 2 7 20 22 -2 14 12 2 5 5 17 21 -4 11
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 6 7 12 21 37 -16 25 11 3 4 4 13 16 -3 13 14 3 3 8 8 21 -13 12
18 FK Mordoviya Saransk 25 4 7 14 19 38 -19 19 13 2 4 7 8 17 -9 10 12 2 3 7 11 21 -10 9
19 T.Telecom Ivanovo 25 5 2 18 24 51 -27 17 12 3 1 8 13 26 -13 10 13 2 1 10 11 25 -14 7
20 FC Fakel Voronezh 25 3 7 15 13 43 -30 16 13 1 5 7 4 18 -14 8 12 2 2 8 9 25 -16 8



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Torpedo Moskova 25 13 9 3 19 8 11 48 15 10 3 2 13 4 9 33 10 3 6 1 6 4 2 15
2 FC Khimki 25 9 14 2 19 8 11 41 12 6 6 0 11 2 9 24 13 3 8 2 8 6 2 17
3 FC Chertanovo Moskova 25 9 14 2 19 10 9 41 12 4 7 1 9 5 4 19 13 5 7 1 10 5 5 22
4 FC Rotor 25 10 9 6 17 12 5 39 12 5 3 4 11 9 2 18 13 5 6 2 6 3 3 21
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 7 15 3 14 7 7 36 12 1 9 2 2 3 -1 12 13 6 6 1 12 4 8 24
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 8 11 6 17 16 1 35 12 3 6 3 7 8 -1 15 13 5 5 3 10 8 2 20
7 FC Tom Tomsk 25 7 13 5 11 7 4 34 12 3 7 2 4 3 1 16 13 4 6 3 7 4 3 18
8 Torpedo Armavir 25 7 13 5 13 9 4 34 13 5 5 3 7 4 3 20 12 2 8 2 6 5 1 14
9 FC SKA-Khabarovsk 25 8 10 7 18 16 2 34 13 4 6 3 8 7 1 18 12 4 4 4 10 9 1 16
10 FC Spartak-2 Moskova 25 8 9 8 18 17 1 33 13 6 2 5 12 10 2 20 12 2 7 3 6 7 -1 13
11 FC Avangard Kursk 25 8 9 8 13 15 -2 33 13 4 4 5 7 10 -3 16 12 4 5 3 6 5 1 17
12 FC Luch Vladivostok 25 5 16 4 12 12 0 31 14 3 10 1 7 5 2 19 11 2 6 3 5 7 -2 12
13 FC Krasnodar-2 25 7 10 8 11 13 -2 31 11 4 3 4 6 6 0 15 14 3 7 4 5 7 -2 16
14 FC Baltika Kaliningrad 25 5 13 7 11 11 0 28 12 2 10 0 5 3 2 16 13 3 3 7 6 8 -2 12
15 FC Nizhny Novgorod 25 4 15 6 14 16 -2 27 13 0 8 5 6 12 -6 8 12 4 7 1 8 4 4 19
16 FK Mordoviya Saransk 25 3 16 6 11 16 -5 25 13 2 9 2 7 8 -1 15 12 1 7 4 4 8 -4 10
17 Chayka Peschanokopskoye 25 4 10 11 10 17 -7 22 12 4 4 4 6 6 0 16 13 0 6 7 4 11 -7 6
18 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 4 9 12 9 21 -12 21 11 2 4 5 4 8 -4 10 14 2 5 7 5 13 -8 11
19 T.Telecom Ivanovo 25 4 8 13 7 18 -11 20 12 2 4 6 5 10 -5 10 13 2 4 7 2 8 -6 10
20 FC Fakel Voronezh 25 3 11 11 7 21 -14 20 13 1 7 5 2 8 -6 10 12 2 4 6 5 13 -8 10



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 FC Rotor 25 13 10 2 22 8 14 49 12 6 5 1 11 5 6 23 13 7 5 1 11 3 8 26
2 FC Khimki 25 14 6 5 26 9 17 48 12 8 2 2 14 5 9 26 13 6 4 3 12 4 8 22
3 FC Baltika Kaliningrad 25 12 5 8 21 12 9 41 12 6 2 4 10 7 3 20 13 6 3 4 11 5 6 21
4 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 10 10 5 21 15 6 40 12 5 6 1 13 9 4 21 13 5 4 4 8 6 2 19
5 FC Chertanovo Moskova 25 8 14 3 13 8 5 38 12 4 7 1 9 5 4 19 13 4 7 2 4 3 1 19
6 Chayka Peschanokopskoye 25 9 11 5 19 10 9 38 12 3 6 3 7 4 3 15 13 6 5 2 12 6 6 23
7 FC SKA-Khabarovsk 25 9 10 6 19 12 7 37 13 6 7 0 11 2 9 25 12 3 3 6 8 10 -2 12
8 FC Shinnik Yaroslavl 25 9 10 6 23 17 6 37 12 4 4 4 10 9 1 16 13 5 6 2 13 8 5 21
9 FC Nizhny Novgorod 25 10 7 8 14 11 3 37 13 6 3 4 7 5 2 21 12 4 4 4 7 6 1 16
10 Torpedo Moskova 25 8 10 7 18 15 3 34 15 5 6 4 12 10 2 21 10 3 4 3 6 5 1 13
11 FC Tom Tomsk 25 7 13 5 19 15 4 34 12 6 5 1 13 3 10 23 13 1 8 4 6 12 -6 11
12 FC Krasnodar-2 25 8 9 8 19 17 2 33 11 3 5 3 9 7 2 14 14 5 4 5 10 10 0 19
13 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 8 9 8 12 16 -4 33 11 6 1 4 9 8 1 19 14 2 8 4 3 8 -5 14
14 FC Spartak-2 Moskova 25 8 5 12 19 26 -7 29 13 4 4 5 8 12 -4 16 12 4 1 7 11 14 -3 13
15 FC Luch Vladivostok 25 6 7 12 15 26 -11 25 14 2 4 8 7 17 -10 10 11 4 3 4 8 9 -1 15
16 T.Telecom Ivanovo 25 5 10 10 17 33 -16 25 12 4 3 5 8 16 -8 15 13 1 7 5 9 17 -8 10
17 FC Avangard Kursk 25 5 9 11 13 21 -8 24 13 3 5 5 9 9 0 14 12 2 4 6 4 12 -8 10
18 Torpedo Armavir 25 4 8 13 9 18 -9 20 13 3 5 5 5 6 -1 14 12 1 3 8 4 12 -8 6
19 FK Mordoviya Saransk 25 3 9 13 8 22 -14 18 13 1 5 7 1 9 -8 8 12 2 4 6 7 13 -6 10
20 FC Fakel Voronezh 25 2 12 11 6 22 -16 18 13 1 7 5 2 10 -8 10 12 1 5 6 4 12 -8 8



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 FC Rotor 25 2 23 8 17 15 10 22 3 52 12 1 11 1 11 7 5 9 3 24 13 1 12 7 6 8 5 13 0 28
2 Torpedo Moskova 25 0 25 6 19 14 11 21 4 51 15 0 15 2 13 7 8 12 3 34 10 0 10 4 6 7 3 9 1 17
3 FC Khimki 25 2 23 10 15 13 12 18 7 50 12 0 12 4 8 5 7 8 4 30 13 2 11 6 7 8 5 10 3 20
4 FC Chertanovo Moskova 25 4 21 12 13 16 9 19 6 48 12 1 11 5 7 6 6 8 4 22 13 3 10 7 6 10 3 11 2 26
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 0 25 9 16 15 10 20 5 46 12 0 12 4 8 7 5 10 2 20 13 0 13 5 8 8 5 10 3 26
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 1 24 5 20 10 15 14 11 40 12 1 11 3 9 5 7 7 5 17 13 0 13 2 11 5 8 7 6 23
7 FC Baltika Kaliningrad 25 3 22 9 16 15 10 21 4 39 12 1 11 5 7 7 5 11 1 20 13 2 11 4 9 8 5 10 3 19
8 FC SKA-Khabarovsk 25 1 24 6 19 14 11 19 6 37 13 1 12 4 9 8 5 12 1 24 12 0 12 2 10 6 6 7 5 13
9 FC Tom Tomsk 25 4 21 7 18 17 8 21 4 36 12 3 9 5 7 8 4 9 3 22 13 1 12 2 11 9 4 12 1 14
10 Chayka Peschanokopskoye 25 3 22 9 16 14 11 20 5 36 12 1 11 5 7 8 4 11 1 20 13 2 11 4 9 6 7 9 4 16
11 FC Nizhny Novgorod 25 3 22 7 18 15 10 20 5 35 13 1 12 4 9 7 6 10 3 16 12 2 10 3 9 8 4 10 2 19
12 FC Krasnodar-2 25 2 23 8 17 12 13 19 6 28 11 1 10 4 7 5 6 6 5 12 14 1 13 4 10 7 7 13 1 16
13 Torpedo Armavir 25 3 22 7 18 17 8 24 1 27 13 3 10 4 9 10 3 13 0 19 12 0 12 3 9 7 5 11 1 8
14 FC Avangard Kursk 25 2 23 6 19 13 12 18 7 27 13 1 12 3 10 5 8 9 4 18 12 1 11 3 9 8 4 9 3 9
15 FC Luch Vladivostok 25 3 22 6 19 15 10 19 6 26 14 1 13 4 10 9 5 11 3 11 11 2 9 2 9 6 5 8 3 15
16 FC Spartak-2 Moskova 25 0 25 4 21 10 15 15 10 25 13 0 13 1 12 6 7 9 4 14 12 0 12 3 9 4 8 6 6 11
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 2 23 7 18 14 11 19 6 25 11 0 11 2 9 5 6 8 3 13 14 2 12 5 9 9 5 11 3 12
18 FK Mordoviya Saransk 25 2 23 8 17 14 11 20 5 19 13 1 12 6 7 9 4 12 1 10 12 1 11 2 10 5 7 8 4 9
19 T.Telecom Ivanovo 25 0 25 5 20 10 15 18 7 17 12 0 12 3 9 6 6 7 5 10 13 0 13 2 11 4 9 11 2 7
20 FC Fakel Voronezh 25 5 20 9 16 15 10 21 4 16 13 4 9 5 8 9 4 12 1 8 12 1 11 4 8 6 6 9 3 8



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 FC Rotor 25 8 17 19 6 23 2 52 12 2 10 8 4 10 2 24 13 6 7 11 2 13 0 28
2 Torpedo Moskova 25 5 20 19 6 24 1 51 15 2 13 12 3 14 1 34 10 3 7 7 3 10 0 17
3 FC Khimki 25 10 15 16 9 23 2 50 12 4 8 7 5 12 0 30 13 6 7 9 4 11 2 20
4 FC Chertanovo Moskova 25 9 16 16 9 22 3 48 12 5 7 7 5 10 2 22 13 4 9 9 4 12 1 26
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 12 13 19 6 23 2 46 12 8 4 11 1 12 0 20 13 4 9 8 5 11 2 26
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 6 19 16 9 21 4 40 12 3 9 8 4 11 1 17 13 3 10 8 5 10 3 23
7 FC Baltika Kaliningrad 25 11 14 19 6 23 2 39 12 8 4 9 3 11 1 20 13 3 10 10 3 12 1 19
8 FC SKA-Khabarovsk 25 6 19 18 7 22 3 37 13 3 10 10 3 12 1 24 12 3 9 8 4 10 2 13
9 FC Tom Tomsk 25 11 14 21 4 25 0 36 12 6 6 11 1 12 0 22 13 5 8 10 3 13 0 14
10 Chayka Peschanokopskoye 25 6 19 19 6 24 1 36 12 3 9 9 3 12 0 20 13 3 10 10 3 12 1 16
11 FC Nizhny Novgorod 25 9 16 14 11 22 3 35 13 4 9 6 7 11 2 16 12 5 7 8 4 11 1 19
12 FC Krasnodar-2 25 9 16 20 5 22 3 28 11 3 8 9 2 9 2 12 14 6 8 11 3 13 1 16
13 Torpedo Armavir 25 9 16 19 6 25 0 27 13 4 9 11 2 13 0 19 12 5 7 8 4 12 0 8
14 FC Avangard Kursk 25 6 19 18 7 23 2 27 13 2 11 8 5 12 1 18 12 4 8 10 2 11 1 9
15 FC Luch Vladivostok 25 13 12 19 6 22 3 26 14 8 6 11 3 12 2 11 11 5 6 8 3 10 1 15
16 FC Spartak-2 Moskova 25 6 19 17 8 21 4 25 13 2 11 8 5 10 3 14 12 4 8 9 3 11 1 11
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 7 18 16 9 22 3 25 11 3 8 8 3 10 1 13 14 4 10 8 6 12 2 12
18 FK Mordoviya Saransk 25 10 15 16 9 23 2 19 13 5 8 8 5 12 1 10 12 5 7 8 4 11 1 9
19 T.Telecom Ivanovo 25 7 18 21 4 24 1 17 12 3 9 9 3 11 1 10 13 4 9 12 1 13 0 7
20 FC Fakel Voronezh 25 8 17 18 7 24 1 16 13 6 7 10 3 13 0 8 12 2 10 8 4 11 1 8



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 FC Rotor 25 10 15 52 12 7 5 24 13 3 10 28
2 Torpedo Moskova 25 13 12 51 15 8 7 34 10 5 5 17
3 FC Khimki 25 8 17 50 12 3 9 30 13 5 8 20
4 FC Chertanovo Moskova 25 11 14 48 12 6 6 22 13 5 8 26
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 12 13 46 12 8 4 20 13 4 9 26
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 16 9 40 12 7 5 17 13 9 4 23
7 FC Baltika Kaliningrad 25 10 15 39 12 5 7 20 13 5 8 19
8 FC SKA-Khabarovsk 25 12 13 37 13 5 8 24 12 7 5 13
9 FC Tom Tomsk 25 10 15 36 12 3 9 22 13 7 6 14
10 Chayka Peschanokopskoye 25 13 12 36 12 4 8 20 13 9 4 16
11 FC Nizhny Novgorod 25 13 12 35 13 8 5 16 12 5 7 19
12 FC Krasnodar-2 25 13 12 28 11 6 5 12 14 7 7 16
13 Torpedo Armavir 25 13 12 27 13 7 6 19 12 6 6 8
14 FC Avangard Kursk 25 15 10 27 13 8 5 18 12 7 5 9
15 FC Luch Vladivostok 25 12 13 26 14 7 7 11 11 5 6 15
16 FC Spartak-2 Moskova 25 14 11 25 13 6 7 14 12 8 4 11
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 10 15 25 11 6 5 13 14 4 10 12
18 FK Mordoviya Saransk 25 11 14 19 13 5 8 10 12 6 6 9
19 T.Telecom Ivanovo 25 15 10 17 12 7 5 10 13 8 5 7
20 FC Fakel Voronezh 25 7 18 16 13 3 10 8 12 4 8 8



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 FC Rotor 25 3 22 52 12 3 9 24 13 0 13 28
2 Torpedo Moskova 25 5 20 51 15 2 13 34 10 3 7 17
3 FC Khimki 25 5 20 50 12 2 10 30 13 3 10 20
4 FC Chertanovo Moskova 25 7 18 48 12 4 8 22 13 3 10 26
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 4 21 46 12 1 11 20 13 3 10 26
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 8 17 40 12 3 9 17 13 5 8 23
7 FC Baltika Kaliningrad 25 4 21 39 12 3 9 20 13 1 12 19
8 FC SKA-Khabarovsk 25 6 19 37 13 3 10 24 12 3 9 13
9 FC Tom Tomsk 25 2 23 36 12 1 11 22 13 1 12 14
10 Chayka Peschanokopskoye 25 4 21 36 12 1 11 20 13 3 10 16
11 FC Nizhny Novgorod 25 9 16 35 13 6 7 16 12 3 9 19
12 FC Krasnodar-2 25 4 21 28 11 2 9 12 14 2 12 16
13 Torpedo Armavir 25 4 21 27 13 1 12 19 12 3 9 8
14 FC Avangard Kursk 25 5 20 27 13 3 10 18 12 2 10 9
15 FC Luch Vladivostok 25 5 20 26 14 3 11 11 11 2 9 15
16 FC Spartak-2 Moskova 25 5 20 25 13 2 11 14 12 3 9 11
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 5 20 25 11 2 9 13 14 3 11 12
18 FK Mordoviya Saransk 25 7 18 19 13 4 9 10 12 3 9 9
19 T.Telecom Ivanovo 25 2 23 17 12 2 10 10 13 0 13 7
20 FC Fakel Voronezh 25 4 21 16 13 1 12 8 12 3 9 8



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 FC Rotor 12 8
2 Torpedo Moskova 17 8
3 FC Khimki 14 6
4 FC Chertanovo Moskova 14 9
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 10 7
6 FC Shinnik Yaroslavl 14 13
7 FC Baltika Kaliningrad 8 10
8 FC SKA-Khabarovsk 14 11
9 FC Tom Tomsk 9 7
10 Chayka Peschanokopskoye 8 15
11 FC Nizhny Novgorod 12 13
12 FC Krasnodar-2 10 10
13 Torpedo Armavir 11 9
14 FC Avangard Kursk 12 12
15 FC Luch Vladivostok 8 9
16 FC Spartak-2 Moskova 11 13
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 8 15
18 FK Mordoviya Saransk 10 12
19 T.Telecom Ivanovo 6 14
20 FC Fakel Voronezh 7 14



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 FC Khimki 25 20 4 15 5 0 0 0 0 35 0 0 31 0
2 FC Chertanovo Moskova 25 7 4 6 1 0 0 0 0 36 0 0 21 0
3 FC Tom Tomsk 25 9 3 7 2 0 0 0 0 34 0 0 19 0
4 Torpedo Moskova 25 13 6 10 3 0 0 0 0 38 0 0 20 0
5 FC Rotor 25 14 5 11 3 0 0 0 0 52 0 0 26 0
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 10 9 10 0 0 0 0 0 32 0 0 21 0
7 FC Luch Vladivostok 25 11 15 10 1 0 0 0 0 38 0 0 21 0
8 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 9 9 9 0 0 0 0 0 41 0 0 25 0
9 FC Spartak-2 Moskova 25 13 10 13 0 0 0 0 0 37 0 0 21 0
10 FC SKA-Khabarovsk 25 9 7 8 1 0 0 0 0 35 0 0 29 0
11 Chayka Peschanokopskoye 25 3 6 3 0 0 0 0 0 31 0 0 21 0
12 Torpedo Armavir 25 9 10 7 2 0 0 0 0 35 0 0 15 0
13 FK Mordoviya Saransk 25 6 10 5 1 0 0 0 0 35 0 0 22 0
14 FC Krasnodar-2 25 7 11 5 2 0 0 0 0 47 0 0 32 0
15 FC Avangard Kursk 25 8 15 8 0 0 0 0 0 33 0 0 27 0
16 FC Nizhny Novgorod 25 7 12 7 0 0 0 0 0 45 0 0 28 0
17 FC Baltika Kaliningrad 25 8 10 7 1 0 0 0 0 28 0 0 20 0
18 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 4 12 4 0 0 0 0 0 31 0 0 24 0
19 FC Fakel Voronezh 25 4 9 4 0 0 0 0 0 42 0 0 20 0
20 T.Telecom Ivanovo 25 10 14 9 1 0 0 0 0 24 0 0 19 0



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 FC Khimki 25 20 5 3 1 4 3 4 4 0 0 0 1 2 1
2 FC Rotor 25 14 0 0 5 3 1 5 5 2 0 0 1 0 2
3 Torpedo Moskova 25 13 3 3 0 3 1 3 6 0 0 4 1 0 1
4 FC Spartak-2 Moskova 25 13 2 0 3 4 1 3 10 1 1 3 2 1 2
5 FC Luch Vladivostok 25 11 0 0 3 1 3 4 15 1 1 2 5 2 4
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 10 3 0 2 2 1 2 9 1 2 2 2 2 0
7 T.Telecom Ivanovo 25 10 0 0 2 2 4 2 14 0 0 3 2 4 5
8 FC Tom Tomsk 25 9 0 1 1 2 5 0 3 0 0 0 0 2 1
9 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 9 0 2 2 1 2 2 9 0 0 4 2 2 1
10 FC SKA-Khabarovsk 25 9 4 2 0 0 2 1 7 4 0 1 2 0 0
11 Torpedo Armavir 25 9 0 2 2 2 3 0 10 1 1 3 1 4 0
12 FC Avangard Kursk 25 8 0 0 4 1 1 2 15 1 0 1 3 4 6
13 FC Baltika Kaliningrad 25 8 1 3 2 0 2 0 10 3 2 0 2 1 2
14 FC Chertanovo Moskova 25 7 1 2 2 0 1 1 4 1 1 1 0 0 1
15 FC Krasnodar-2 25 7 1 0 1 0 1 4 11 2 0 2 2 2 3
16 FC Nizhny Novgorod 25 7 1 1 2 1 1 1 12 3 2 1 3 1 2
17 FK Mordoviya Saransk 25 6 1 0 1 3 0 1 10 1 4 1 1 3 0
18 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 4 0 1 1 1 0 1 12 0 4 3 0 2 3
19 FC Fakel Voronezh 25 4 1 0 1 2 0 0 9 0 2 2 2 1 2
20 Chayka Peschanokopskoye 25 3 0 0 0 0 2 1 6 2 0 2 0 1 1



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 FC Rotor 14 21 15 16 16 18 10 9 5 8 9 7 4 12 10 8 7 11
2 Torpedo Moskova 17 22 11 20 16 14 12 14 4 13 12 5 5 8 7 7 4 9
3 FC Khimki 18 20 12 22 11 17 10 12 2 12 6 6 8 8 10 10 5 11
4 FC Chertanovo Moskova 16 16 18 19 11 20 10 8 6 11 5 8 6 8 12 8 6 12
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 15 18 17 17 10 23 10 7 7 10 3 11 5 11 10 7 7 12
6 FC Shinnik Yaroslavl 14 18 18 17 14 19 7 10 7 9 6 9 7 8 11 8 8 10
7 FC Baltika Kaliningrad 16 19 15 22 12 16 8 10 6 12 2 10 8 9 9 10 10 6
8 FC SKA-Khabarovsk 19 18 13 18 15 17 10 10 6 10 7 9 9 8 7 8 8 8
9 FC Tom Tomsk 20 16 14 19 12 19 10 8 6 10 5 9 10 8 8 9 7 10
10 Chayka Peschanokopskoye 17 19 14 21 15 14 8 10 6 8 8 8 9 9 8 13 7 6
11 FC Nizhny Novgorod 15 17 18 16 10 24 8 9 9 8 5 13 7 8 9 8 5 11
12 FC Krasnodar-2 18 15 17 18 15 17 8 5 9 7 8 7 10 10 8 11 7 10
13 Torpedo Armavir 21 16 13 20 12 18 11 6 9 10 8 8 10 10 4 10 4 10
14 FC Avangard Kursk 21 13 16 16 16 18 10 7 9 8 9 9 11 6 7 8 7 9
15 FC Luch Vladivostok 14 17 19 22 9 19 7 9 12 13 4 11 7 8 7 9 5 8
16 FC Spartak-2 Moskova 16 18 16 18 16 16 6 11 9 8 11 7 10 7 7 10 5 9
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 18 18 14 18 16 16 7 7 8 6 7 9 11 11 6 12 9 7
18 FK Mordoviya Saransk 16 18 16 22 9 19 6 9 11 11 4 11 10 9 5 11 5 8
19 T.Telecom Ivanovo 15 23 12 17 17 16 4 11 9 6 8 10 11 12 3 11 9 6
20 FC Fakel Voronezh 16 18 16 18 14 18 6 8 12 8 6 12 10 10 4 10 8 6



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 FC Rotor 17 15 18 11 7 6 6 8 12
2 Torpedo Moskova 18 15 17 11 9 10 7 6 7
3 FC Khimki 17 19 14 10 10 4 7 9 10
4 FC Chertanovo Moskova 20 11 19 11 5 8 9 6 11
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 19 15 16 11 6 7 8 9 9
6 FC Shinnik Yaroslavl 16 15 19 8 8 8 8 7 11
7 FC Baltika Kaliningrad 15 20 15 8 10 6 7 10 9
8 FC SKA-Khabarovsk 22 15 13 13 6 7 9 9 6
9 FC Tom Tomsk 23 12 15 11 7 6 12 5 9
10 Chayka Peschanokopskoye 16 14 20 9 6 9 7 8 11
11 FC Nizhny Novgorod 17 18 15 9 10 7 8 8 8
12 FC Krasnodar-2 17 16 17 8 6 8 9 10 9
13 Torpedo Armavir 19 17 14 8 8 10 11 9 4
14 FC Avangard Kursk 18 16 16 8 8 10 10 8 6
15 FC Luch Vladivostok 13 18 19 6 10 12 7 8 7
16 FC Spartak-2 Moskova 16 20 14 8 9 9 8 11 5
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 19 16 15 7 10 5 12 6 10
18 FK Mordoviya Saransk 16 16 18 6 8 12 10 8 6
19 T.Telecom Ivanovo 19 15 16 7 9 8 12 6 8
20 FC Fakel Voronezh 19 13 18 8 6 12 11 7 6



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC Khimki 12 4 8
2 Torpedo Moskova 15 3 12
3 FC SKA-Khabarovsk 13 3 10
4 FC Spartak-2 Moskova 13 3 10
5 FC Rotor 12 2 10
6 FC Chertanovo Moskova 12 2 10
7 FC Baltika Kaliningrad 12 2 10
8 FC Tom Tomsk 12 2 10
9 FC Shinnik Yaroslavl 12 1 11
10 FC Krasnodar-2 11 1 10
11 FC Luch Vladivostok 14 1 13
12 T.Telecom Ivanovo 12 1 11
13 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 12 0 12
14 Chayka Peschanokopskoye 12 0 12
15 FC Nizhny Novgorod 13 0 13
16 Torpedo Armavir 13 0 13
17 FC Avangard Kursk 13 0 13
18 FC Yenisey Krasnoyarsk 11 0 11
19 FK Mordoviya Saransk 13 0 13
20 FC Fakel Voronezh 13 0 13



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC Khimki 13 2 11
2 FC Rotor 13 2 11
3 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 13 2 11
4 FC Baltika Kaliningrad 13 2 11
5 FC Shinnik Yaroslavl 13 2 11
6 FC Nizhny Novgorod 12 2 10
7 FC Krasnodar-2 14 2 12
8 Torpedo Moskova 10 1 9
9 FC SKA-Khabarovsk 12 1 11
10 FC Avangard Kursk 12 1 11
11 FC Yenisey Krasnoyarsk 14 1 13
12 FC Fakel Voronezh 12 1 11
13 FC Chertanovo Moskova 13 0 13
14 FC Tom Tomsk 13 0 13
15 Chayka Peschanokopskoye 13 0 13
16 Torpedo Armavir 12 0 12
17 FC Spartak-2 Moskova 12 0 12
18 FC Luch Vladivostok 11 0 11
19 FK Mordoviya Saransk 12 0 12
20 T.Telecom Ivanovo 13 0 13



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 FC Rotor 25 7 9 9 12 4 3 5 13 3 6 4
2 Torpedo Moskova 25 6 10 9 15 5 6 4 10 1 4 5
3 FC Khimki 25 9 6 10 12 5 5 2 13 4 1 8
4 FC Chertanovo Moskova 25 3 10 12 12 2 4 6 13 1 6 6
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 4 9 12 12 0 5 7 13 4 4 5
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 4 7 14 12 2 3 7 13 2 4 7
7 FC Baltika Kaliningrad 25 5 6 14 12 2 4 6 13 3 2 8
8 FC SKA-Khabarovsk 25 7 3 15 13 4 3 6 12 3 0 9
9 FC Tom Tomsk 25 7 2 16 12 5 1 6 13 2 1 10
10 Chayka Peschanokopskoye 25 3 7 15 12 2 4 6 13 1 3 9
11 FC Nizhny Novgorod 25 4 5 16 13 0 4 9 12 4 1 7
12 FC Krasnodar-2 25 3 3 19 11 1 1 9 14 2 2 10
13 Torpedo Armavir 25 3 3 19 13 1 3 9 12 2 0 10
14 FC Avangard Kursk 25 1 4 20 13 0 4 9 12 1 0 11
15 FC Luch Vladivostok 25 3 3 19 14 1 1 12 11 2 2 7
16 FC Spartak-2 Moskova 25 5 1 19 13 4 0 9 12 1 1 10
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 2 4 19 11 1 2 8 14 1 2 11
18 FK Mordoviya Saransk 25 1 3 21 13 0 2 11 12 1 1 10
19 T.Telecom Ivanovo 25 1 4 20 12 1 2 9 13 0 2 11
20 FC Fakel Voronezh 25 1 2 22 13 0 1 12 12 1 1 10



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC Khimki 12 7 3
2 FC SKA-Khabarovsk 13 6 1
3 FC Chertanovo Moskova 12 4 2
4 Torpedo Moskova 15 4 7
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 12 4 1
6 FC Tom Tomsk 12 4 2
7 FC Rotor 12 3 4
8 FC Baltika Kaliningrad 12 3 3
9 Chayka Peschanokopskoye 12 3 3
10 FC Spartak-2 Moskova 13 3 1
11 FC Shinnik Yaroslavl 12 2 3
12 FC Nizhny Novgorod 13 2 2
13 FC Krasnodar-2 11 2 0
14 FC Yenisey Krasnoyarsk 11 2 1
15 FK Mordoviya Saransk 13 2 0
16 Torpedo Armavir 13 1 3
17 FC Avangard Kursk 13 1 3
18 FC Luch Vladivostok 14 1 1
19 T.Telecom Ivanovo 12 1 2
20 FC Fakel Voronezh 13 0 1



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC Rotor 13 8 1
2 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 13 7 1
3 FC Chertanovo Moskova 13 5 2
4 Torpedo Moskova 10 4 1
5 FC Nizhny Novgorod 12 4 1
6 FC Khimki 13 3 2
7 FC SKA-Khabarovsk 12 3 0
8 FC Baltika Kaliningrad 13 3 2
9 FC Tom Tomsk 13 3 0
10 FC Shinnik Yaroslavl 13 3 3
11 FC Krasnodar-2 14 3 1
12 FC Luch Vladivostok 11 2 2
13 FC Yenisey Krasnoyarsk 14 2 1
14 Chayka Peschanokopskoye 13 1 3
15 Torpedo Armavir 12 1 1
16 FC Spartak-2 Moskova 12 1 1
17 FK Mordoviya Saransk 12 1 1
18 FC Fakel Voronezh 12 1 1
19 FC Avangard Kursk 12 0 1
20 T.Telecom Ivanovo 13 0 2



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 FC Khimki 13 2 11
2 FC Rotor 13 2 11
3 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 13 2 11
4 FC Baltika Kaliningrad 13 2 11
5 FC Shinnik Yaroslavl 13 2 11
6 FC Nizhny Novgorod 12 2 10
7 FC Krasnodar-2 14 2 12
8 Torpedo Moskova 10 1 9
9 FC SKA-Khabarovsk 12 1 11
10 FC Avangard Kursk 12 1 11
11 FC Yenisey Krasnoyarsk 14 1 13
12 FC Fakel Voronezh 12 1 11
13 FC Chertanovo Moskova 13 0 13
14 FC Tom Tomsk 13 0 13
15 Chayka Peschanokopskoye 13 0 13
16 Torpedo Armavir 12 0 12
17 FC Spartak-2 Moskova 12 0 12
18 FC Luch Vladivostok 11 0 11
19 FK Mordoviya Saransk 12 0 12
20 T.Telecom Ivanovo 13 0 13



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 FC Rotor 25 8 14 2 1 12 1 8 2 1 13 7 6 0 0
2 Torpedo Moskova 25 6 15 4 0 15 2 10 3 0 10 4 5 1 0
3 FC Khimki 25 10 8 6 1 12 4 4 4 0 13 6 4 2 1
4 FC Chertanovo Moskova 25 12 7 6 0 12 5 3 4 0 13 7 4 2 0
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 9 11 5 0 12 4 6 2 0 13 5 5 3 0
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 5 9 11 0 12 3 4 5 0 13 2 5 6 0
7 FC Baltika Kaliningrad 25 9 12 4 0 12 5 6 1 0 13 4 6 3 0
8 FC SKA-Khabarovsk 25 6 13 5 1 13 4 8 1 0 12 2 5 4 1
9 FC Tom Tomsk 25 7 14 4 0 12 5 4 3 0 13 2 10 1 0
10 Chayka Peschanokopskoye 25 9 11 5 0 12 5 6 1 0 13 4 5 4 0
11 FC Nizhny Novgorod 25 7 13 5 0 13 4 6 3 0 12 3 7 2 0
12 FC Krasnodar-2 25 8 11 6 0 11 4 2 5 0 14 4 9 1 0
13 Torpedo Armavir 25 7 17 1 0 13 4 9 0 0 12 3 8 1 0
14 FC Avangard Kursk 25 6 12 7 0 13 3 6 4 0 12 3 6 3 0
15 FC Luch Vladivostok 25 6 13 4 2 14 4 7 2 1 11 2 6 2 1
16 FC Spartak-2 Moskova 25 4 11 9 1 13 1 8 3 1 12 3 3 6 0
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 7 12 6 0 11 2 6 3 0 14 5 6 3 0
18 FK Mordoviya Saransk 25 8 12 5 0 13 6 6 1 0 12 2 6 4 0
19 T.Telecom Ivanovo 25 5 13 6 1 12 3 4 4 1 13 2 9 2 0
20 FC Fakel Voronezh 25 9 12 3 1 13 5 7 1 0 12 4 5 2 1



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 FC Rotor 25 2 6 7 7 0 2 1 12 1 0 6 2 0 2 1 13 1 6 1 5 0 0 0
2 Torpedo Moskova 25 0 6 8 7 3 1 0 15 0 2 5 5 3 0 0 10 0 4 3 2 0 1 0
3 FC Khimki 25 2 8 3 5 4 2 1 12 0 4 1 3 3 1 0 13 2 4 2 2 1 1 1
4 FC Chertanovo Moskova 25 4 8 4 3 5 1 0 12 1 4 1 2 4 0 0 13 3 4 3 1 1 1 0
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 0 9 6 5 4 1 0 12 0 4 3 3 2 0 0 13 0 5 3 2 2 1 0
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 1 4 5 4 8 3 0 12 1 2 2 2 3 2 0 13 0 2 3 2 5 1 0
7 FC Baltika Kaliningrad 25 3 6 6 6 2 1 1 12 1 4 2 4 0 1 0 13 2 2 4 2 2 0 1
8 FC SKA-Khabarovsk 25 1 5 8 5 4 1 1 13 1 3 4 4 0 1 0 12 0 2 4 1 4 0 1
9 FC Tom Tomsk 25 4 3 10 4 3 1 0 12 3 2 3 1 3 0 0 13 1 1 7 3 0 1 0
10 Chayka Peschanokopskoye 25 3 6 5 6 3 2 0 12 1 4 3 3 1 0 0 13 2 2 2 3 2 2 0
11 FC Nizhny Novgorod 25 3 4 8 5 5 0 0 13 1 3 3 3 3 0 0 12 2 1 5 2 2 0 0
12 FC Krasnodar-2 25 2 6 4 7 5 1 0 11 1 3 1 1 5 0 0 14 1 3 3 6 0 1 0
13 Torpedo Armavir 25 3 4 10 7 1 0 0 13 3 1 6 3 0 0 0 12 0 3 4 4 1 0 0
14 FC Avangard Kursk 25 2 4 7 5 6 1 0 13 1 2 2 4 3 1 0 12 1 2 5 1 3 0 0
15 FC Luch Vladivostok 25 3 3 9 4 3 0 3 14 1 3 5 2 1 0 2 11 2 0 4 2 2 0 1
16 FC Spartak-2 Moskova 25 0 4 6 5 6 2 2 13 0 1 5 3 2 1 1 12 0 3 1 2 4 1 1
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 2 5 7 5 6 0 0 11 0 2 3 3 3 0 0 14 2 3 4 2 3 0 0
18 FK Mordoviya Saransk 25 2 6 6 6 4 1 0 13 1 5 3 3 0 1 0 12 1 1 3 3 4 0 0
19 T.Telecom Ivanovo 25 0 5 5 8 2 3 2 12 0 3 3 1 1 2 2 13 0 2 2 7 1 1 0
20 FC Fakel Voronezh 25 5 4 6 6 2 1 1 13 4 1 4 3 1 0 0 12 1 3 2 3 1 1 1



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 FC Rotor 25 8 11 6 12 2 6 4 13 6 5 2
2 Torpedo Moskova 25 5 14 6 15 2 10 3 10 3 4 3
3 FC Khimki 25 10 6 9 12 4 3 5 13 6 3 4
4 FC Chertanovo Moskova 25 9 7 9 12 5 2 5 13 4 5 4
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 12 7 6 12 8 3 1 13 4 4 5
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 6 10 9 12 3 5 4 13 3 5 5
7 FC Baltika Kaliningrad 25 11 8 6 12 8 1 3 13 3 7 3
8 FC SKA-Khabarovsk 25 6 12 7 13 3 7 3 12 3 5 4
9 FC Tom Tomsk 25 11 10 4 12 6 5 1 13 5 5 3
10 Chayka Peschanokopskoye 25 6 13 6 12 3 6 3 13 3 7 3
11 FC Nizhny Novgorod 25 9 5 11 13 4 2 7 12 5 3 4
12 FC Krasnodar-2 25 9 11 5 11 3 6 2 14 6 5 3
13 Torpedo Armavir 25 9 10 6 13 4 7 2 12 5 3 4
14 FC Avangard Kursk 25 6 12 7 13 2 6 5 12 4 6 2
15 FC Luch Vladivostok 25 13 6 6 14 8 3 3 11 5 3 3
16 FC Spartak-2 Moskova 25 6 11 8 13 2 6 5 12 4 5 3
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 7 9 9 11 3 5 3 14 4 4 6
18 FK Mordoviya Saransk 25 10 6 9 13 5 3 5 12 5 3 4
19 T.Telecom Ivanovo 25 7 14 4 12 3 6 3 13 4 8 1
20 FC Fakel Voronezh 25 8 10 7 13 6 4 3 12 2 6 4



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 FC Rotor 25 6 11 8 12 2 6 4 13 4 5 4
2 Torpedo Moskova 25 5 11 9 15 2 6 7 10 3 5 2
3 FC Khimki 25 5 10 10 12 1 4 7 13 4 6 3
4 FC Chertanovo Moskova 25 11 9 5 12 4 4 4 13 7 5 1
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 4 11 10 12 1 4 7 13 3 7 3
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 5 8 12 12 2 4 6 13 3 4 6
7 FC Baltika Kaliningrad 25 4 14 7 12 1 6 5 13 3 8 2
8 FC SKA-Khabarovsk 25 6 10 9 13 5 4 4 12 1 6 5
9 FC Tom Tomsk 25 8 4 13 12 4 2 6 13 4 2 7
10 Chayka Peschanokopskoye 25 9 9 7 12 6 4 2 13 3 5 5
11 FC Nizhny Novgorod 25 5 16 4 13 3 9 1 12 2 7 3
12 FC Krasnodar-2 25 5 8 12 11 4 2 5 14 1 6 7
13 Torpedo Armavir 25 6 13 6 13 4 7 2 12 2 6 4
14 FC Avangard Kursk 25 6 8 11 13 3 4 6 12 3 4 5
15 FC Luch Vladivostok 25 5 5 15 14 2 4 8 11 3 1 7
16 FC Spartak-2 Moskova 25 2 11 12 13 2 5 6 12 0 6 6
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 8 10 7 11 1 6 4 14 7 4 3
18 FK Mordoviya Saransk 25 6 10 9 13 5 6 2 12 1 4 7
19 T.Telecom Ivanovo 25 5 4 16 12 3 3 6 13 2 1 10
20 FC Fakel Voronezh 25 11 4 10 13 6 3 4 12 5 1 6



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 FC Rotor 12 1 0 6 5
2 Torpedo Moskova 15 0 2 5 8
3 FC Khimki 12 0 4 1 7
4 FC Chertanovo Moskova 12 1 4 1 6
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 12 0 4 3 5
6 FC Shinnik Yaroslavl 12 1 2 2 7
7 FC Baltika Kaliningrad 12 1 4 2 5
8 FC SKA-Khabarovsk 13 1 3 4 5
9 FC Tom Tomsk 12 3 2 3 4
10 Chayka Peschanokopskoye 12 1 4 3 4
11 FC Nizhny Novgorod 13 1 3 3 6
12 FC Krasnodar-2 11 1 3 1 6
13 Torpedo Armavir 13 3 1 6 3
14 FC Avangard Kursk 13 1 2 2 8
15 FC Luch Vladivostok 14 1 3 5 5
16 FC Spartak-2 Moskova 13 0 1 5 7
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 11 0 2 3 6
18 FK Mordoviya Saransk 13 1 5 3 4
19 T.Telecom Ivanovo 12 0 3 3 6
20 FC Fakel Voronezh 13 4 1 4 4



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 FC Rotor 13 1 6 1 5
2 Torpedo Moskova 10 0 4 3 3
3 FC Khimki 13 2 4 2 5
4 FC Chertanovo Moskova 13 3 4 3 3
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 13 0 5 3 5
6 FC Shinnik Yaroslavl 13 0 2 3 8
7 FC Baltika Kaliningrad 13 2 2 4 5
8 FC SKA-Khabarovsk 12 0 2 4 6
9 FC Tom Tomsk 13 1 1 7 4
10 Chayka Peschanokopskoye 13 2 2 2 7
11 FC Nizhny Novgorod 12 2 1 5 4
12 FC Krasnodar-2 14 1 3 3 7
13 Torpedo Armavir 12 0 3 4 5
14 FC Avangard Kursk 12 1 2 5 4
15 FC Luch Vladivostok 11 2 0 4 5
16 FC Spartak-2 Moskova 12 0 3 1 8
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 14 2 3 4 5
18 FK Mordoviya Saransk 12 1 1 3 7
19 T.Telecom Ivanovo 13 0 2 2 9
20 FC Fakel Voronezh 12 1 3 2 6



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC Khimki 12 7 5 12 10 2 12 8 4
2 FC SKA-Khabarovsk 13 7 6 13 7 6 13 11 2
3 FC Tom Tomsk 12 7 5 12 9 3 12 9 3
4 FC Chertanovo Moskova 12 5 7 12 7 5 12 8 4
5 FC Rotor 12 4 8 12 6 6 12 8 4
6 Torpedo Moskova 15 4 11 15 11 4 15 6 9
7 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 12 4 8 12 9 3 12 5 7
8 FC Baltika Kaliningrad 12 4 8 12 9 3 12 6 6
9 Chayka Peschanokopskoye 12 4 8 12 7 5 12 8 4
10 Torpedo Armavir 13 4 9 13 9 4 13 7 6
11 FC Fakel Voronezh 13 4 9 13 7 6 13 7 6
12 FC Shinnik Yaroslavl 12 3 9 12 6 6 12 6 6
13 FC Nizhny Novgorod 13 3 10 13 4 9 13 8 5
14 FC Krasnodar-2 11 3 8 11 6 5 11 6 5
15 FC Spartak-2 Moskova 13 3 10 13 6 7 13 5 8
16 FK Mordoviya Saransk 13 3 10 13 7 6 13 6 7
17 FC Avangard Kursk 13 2 11 13 5 8 13 6 7
18 FC Luch Vladivostok 14 2 12 14 10 4 14 3 11
19 FC Yenisey Krasnoyarsk 11 2 9 11 5 6 11 7 4
20 T.Telecom Ivanovo 12 1 11 12 5 7 12 6 6



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC Rotor 13 9 4 13 11 2 13 11 2
2 FC Chertanovo Moskova 13 8 5 13 9 4 13 11 2
3 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 13 7 6 13 9 4 13 8 5
4 FC Nizhny Novgorod 12 6 6 12 8 4 12 6 6
5 FC Khimki 13 5 8 13 9 4 13 9 4
6 FC Baltika Kaliningrad 13 5 8 13 6 7 13 8 5
7 Torpedo Moskova 10 4 6 10 6 4 10 5 5
8 FC Tom Tomsk 13 4 9 13 9 4 13 5 8
9 FC Krasnodar-2 14 4 10 14 9 5 14 6 8
10 FC Luch Vladivostok 11 4 7 11 6 5 11 6 5
11 FC Yenisey Krasnoyarsk 14 4 10 14 5 9 14 9 5
12 FC SKA-Khabarovsk 12 3 9 12 7 5 12 4 8
13 FC Shinnik Yaroslavl 13 3 10 13 6 7 13 7 6
14 Chayka Peschanokopskoye 13 3 10 13 3 10 13 8 5
15 FK Mordoviya Saransk 12 2 10 12 6 6 12 3 9
16 FC Fakel Voronezh 12 2 10 12 4 8 12 5 7
17 Torpedo Armavir 12 1 11 12 7 5 12 3 9
18 FC Spartak-2 Moskova 12 1 11 12 6 6 12 2 10
19 FC Avangard Kursk 12 1 11 12 8 4 12 4 8
20 T.Telecom Ivanovo 13 0 13 13 6 7 13 2 11



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Torpedo Moskova 15 8 7 10 1 9
2 FC Khimki 12 7 5 13 4 9
3 FC Rotor 12 6 6 13 3 10
4 FC Shinnik Yaroslavl 12 5 7 13 5 8
5 FC SKA-Khabarovsk 13 4 9 12 4 8
6 FC Tom Tomsk 12 4 8 13 0 13
7 FC Spartak-2 Moskova 13 4 9 12 3 9
8 FC Chertanovo Moskova 12 3 9 13 2 11
9 FC Baltika Kaliningrad 12 3 9 13 2 11
10 FC Krasnodar-2 11 3 8 14 3 11
11 FC Avangard Kursk 13 3 10 12 2 10
12 FC Yenisey Krasnoyarsk 11 3 8 14 1 13
13 FC Nizhny Novgorod 13 2 11 12 3 9
14 Torpedo Armavir 13 2 11 12 1 11
15 FC Luch Vladivostok 14 2 12 11 0 11
16 T.Telecom Ivanovo 12 2 10 13 1 12
17 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 12 1 11 13 4 9
18 Chayka Peschanokopskoye 12 1 11 13 1 12
19 FC Fakel Voronezh 13 1 12 12 2 10
20 FK Mordoviya Saransk 13 0 13 12 3 9



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 FC Chertanovo Moskova 25 14 11 12 5 7 13 9 4
2 Torpedo Armavir 25 14 11 13 9 4 12 5 7
3 FC Baltika Kaliningrad 25 13 12 12 5 7 13 8 5
4 Chayka Peschanokopskoye 25 13 12 12 7 5 13 6 7
5 FC Rotor 25 12 13 12 5 7 13 7 6
6 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 12 13 12 5 7 13 7 6
7 FC Khimki 25 11 14 12 4 8 13 7 6
8 FC Nizhny Novgorod 25 11 14 13 5 8 12 6 6
9 Torpedo Moskova 25 10 15 15 5 10 10 5 5
10 FC SKA-Khabarovsk 25 10 15 13 6 7 12 4 8
11 FC Tom Tomsk 25 10 15 12 6 6 13 4 9
12 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 10 15 11 4 7 14 6 8
13 FC Fakel Voronezh 25 10 15 13 6 7 12 4 8
14 FC Krasnodar-2 25 9 16 11 4 7 14 5 9
15 FC Avangard Kursk 25 9 16 13 4 9 12 5 7
16 FK Mordoviya Saransk 25 9 16 13 6 7 12 3 9
17 FC Spartak-2 Moskova 25 8 17 13 4 9 12 4 8
18 FC Luch Vladivostok 25 8 17 14 5 9 11 3 8
19 FC Shinnik Yaroslavl 25 7 18 12 4 8 13 3 10
20 T.Telecom Ivanovo 25 6 19 12 4 8 13 2 11



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 FC Rotor 25 9 10 6 12 4 3 5 13 5 7 1
2 Torpedo Moskova 25 9 12 4 15 4 8 3 10 5 4 1
3 FC Khimki 25 7 12 6 12 2 7 3 13 5 5 3
4 FC Chertanovo Moskova 25 11 5 9 12 5 4 3 13 6 1 6
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 6 14 5 12 1 9 2 13 5 5 3
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 8 12 5 12 2 6 4 13 6 6 1
7 FC Baltika Kaliningrad 25 7 11 7 12 3 8 1 13 4 3 6
8 FC SKA-Khabarovsk 25 8 11 6 13 5 5 3 12 3 6 3
9 FC Tom Tomsk 25 4 13 8 12 1 6 5 13 3 7 3
10 Chayka Peschanokopskoye 25 10 7 8 12 7 2 3 13 3 5 5
11 FC Nizhny Novgorod 25 10 7 8 13 7 4 2 12 3 3 6
12 FC Krasnodar-2 25 8 14 3 11 5 5 1 14 3 9 2
13 Torpedo Armavir 25 6 8 11 13 2 3 8 12 4 5 3
14 FC Avangard Kursk 25 8 11 6 13 5 5 3 12 3 6 3
15 FC Luch Vladivostok 25 5 14 6 14 3 9 2 11 2 5 4
16 FC Spartak-2 Moskova 25 6 14 5 13 4 5 4 12 2 9 1
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 9 10 6 11 3 6 2 14 6 4 4
18 FK Mordoviya Saransk 25 8 12 5 13 6 6 1 12 2 6 4
19 T.Telecom Ivanovo 25 7 17 1 12 5 6 1 13 2 11 0
20 FC Fakel Voronezh 25 10 8 7 13 4 4 5 12 6 4 2
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 18/19
204 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 19/20
218 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 18/19
219 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
399 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
405 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 17/18
406 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
3430 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 19/20
3431 => (İngiltere) Football League Trophy 19/20
3432 => (İtalya) Serie A 19/20
3433 => (İtalya) Serie B 19/20
3434 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 19/20
3435 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 19/20
3436 => (Galler) Lig Kupası 19/20
3437 => (Azerbaycan) Premier Lig 19/20
3438 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 19/20
3439 => (Slovenya) Slovenya Kupası 19/20
3440 => (Rusya) Rusya Kupası 19/20
3441 => (Arjantin) Primera Nacional B 19/20
3442 => (Cezayir) Lig 1 19/20
3443 => (Avustralya) A-Ligi 19/20
3444 => (Hong Kong) Birinci Lig 19/20
3445 => (BAE) Lig Kupası 19/20
3446 => (Katar) Stars League 19/20
3447 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 19/20
3448 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 19/20
3449 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 19/20
3450 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika 2022
3451 => (Tunus) Lig 1 19/20
3452 => (Türkiye) Türkiye Kupası 19/20
3453 => (BAE) Süper Kupa 2019
3454 => (Fas) Fas Kupası 19/20
3455 => (Polonya) Puchar Polski 19/20
3456 => (Belçika) Beker van Belgie 19/20
3457 => (Romanya) Romanya Kupası 19/20
3458 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 19/20
3459 => (İskoçya) İskoç Kupası 19/20
3460 => (Fas) Botola 19/20
3461 => (Mısır) Premier Lig 19/20
3462 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 19/20
3463 => (Portekiz) Taca de Portugal 19/20
3464 => (Macaristan) Magyar Kupa 19/20
3465 => (Singapur) Singapur Kupası 2019
3466 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 19/20
3467 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Championship 2020
3468 => (Hollanda) KNVB beker 19/20
3469 => (Katar) Yıldızlar Kupası 19/20
3470 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 19/20
3471 => (Yeni Zelanda) Premiership 19/20
3472 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2019
3473 => (Cezayir) Super Cup 2019
3474 => (Yunanistan) Yunan Kupası 19/20
3475 => (İngiltere) Federasyon Kupası 19/20
3476 => (Uluslararası) Africa Cup of Nations 2021, Qualification
3477 => (Fransa) Coupe de France 19/20
3478 => (İspanya) Copa del Rey 19/20
3479 => (İtalya) Süper Kupa 2019
3480 => (Uluslararası Genç) U23 Africa Cup of Nations 2019
3481 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2019
3482 => (İspanya) Süper Kupa 2019
3483 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2019
3484 => (BAE) Başkanlar Kupası 19/20
3485 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 19/20
3486 => (Mısır) Mısır Kupası 19/20
3487 => (Galler) FAW Gal Kupası 19/20
3488 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2020
3489 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası 2020
3490 => (Uluslararası) Kupa Amerika 2020
3491 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2020