TAHMİNDER
2174
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 GKS Belchatow 34 16 12 6 41 22 19 60 17 12 4 1 31 10 21 40 17 4 8 5 10 12 -2 20
2 Radomiak Radom 34 17 8 9 67 28 39 59 17 13 2 2 43 8 35 41 17 4 6 7 24 20 4 18
3 Olimpia Grudziadz 34 18 5 11 65 44 21 59 17 11 2 4 38 17 21 35 17 7 3 7 27 27 0 24
4 Elana Torun 34 15 11 8 51 37 14 56 17 10 4 3 34 18 16 34 17 5 7 5 17 19 -2 22
5 Widzew Lodz 34 13 16 5 48 29 19 55 17 8 8 1 28 11 17 32 17 5 8 4 20 18 2 23
6 Pogon Siedlce 34 14 9 11 54 42 12 51 17 9 3 5 33 18 15 30 17 5 6 6 21 24 -3 21
7 S. Stalowa Wola 33 14 6 13 46 45 1 48 17 11 3 3 32 19 13 36 16 3 3 10 14 26 -12 12
8 Gornik Leczna 34 12 10 12 49 55 -6 46 17 8 6 3 33 21 12 30 17 4 4 9 16 34 -18 16
9 Resovia 34 13 7 14 39 45 -6 46 17 6 6 5 18 18 0 24 17 7 1 9 21 27 -6 22
10 Znicz Pruszkow 34 13 7 14 47 60 -13 46 17 8 2 7 20 24 -4 26 17 5 5 7 27 36 -9 20
11 Skra Czestochowa 34 12 7 15 32 48 -16 43 17 9 4 4 19 18 1 31 17 3 3 11 13 30 -17 12
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 11 8 15 41 51 -10 41 17 7 6 4 26 20 6 27 17 4 2 11 15 31 -16 14
13 Olimpia Elblag 34 10 10 14 28 38 -10 40 17 5 7 5 15 15 0 22 17 5 3 9 13 23 -10 18
14 Gryf Wejherowo 34 11 7 16 49 61 -12 40 17 8 3 6 27 22 5 27 17 3 4 10 22 39 -17 13
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11 6 17 33 57 -24 39 17 8 3 6 19 17 2 27 17 3 3 11 14 40 -26 12
16 KS Row 1964 Rybnik 33 8 14 11 33 40 -7 38 16 4 7 5 17 17 0 19 17 4 7 6 16 23 -7 19
17 Rozwoj Katowice 34 8 10 16 38 52 -14 34 17 4 5 8 20 25 -5 17 17 4 5 8 18 27 -9 17
18 Ruch Chorzow 34 7 11 16 37 44 -7 32 17 6 7 4 28 19 9 25 17 1 4 12 9 25 -16 7



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Radomiak Radom 34 17 9 8 40 17 23 60 17 12 4 1 27 4 23 40 17 5 5 7 13 13 0 20
2 Olimpia Grudziadz 34 17 8 9 42 27 15 59 17 11 2 4 24 11 13 35 17 6 6 5 18 16 2 24
3 Pogon Siedlce 34 16 8 10 30 22 8 56 17 8 4 5 16 9 7 28 17 8 4 5 14 13 1 28
4 GKS Belchatow 34 14 13 7 23 13 10 55 17 9 7 1 17 6 11 34 17 5 6 6 6 7 -1 21
5 Gryf Wejherowo 34 15 6 13 31 28 3 51 17 7 4 6 17 13 4 25 17 8 2 7 14 15 -1 26
6 Gornik Leczna 34 13 11 10 30 32 -2 50 17 9 6 2 21 11 10 33 17 4 5 8 9 21 -12 17
7 Elana Torun 34 10 16 8 24 22 2 46 17 9 5 3 19 12 7 32 17 1 11 5 5 10 -5 14
8 Znicz Pruszkow 34 12 10 12 28 34 -6 46 17 6 5 6 10 10 0 23 17 6 5 6 18 24 -6 23
9 Widzew Lodz 34 10 15 9 23 21 2 45 17 6 7 4 13 7 6 25 17 4 8 5 10 14 -4 20
10 Blekitni Stargard Szczecinski 34 11 11 12 23 28 -5 44 17 8 5 4 15 10 5 29 17 3 6 8 8 18 -10 15
11 S. Stalowa Wola 33 10 13 10 29 27 2 43 17 7 6 4 19 14 5 27 16 3 7 6 10 13 -3 16
12 Resovia 34 11 10 13 21 23 -2 43 17 5 6 6 10 10 0 21 17 6 4 7 11 13 -2 22
13 Ruch Chorzow 34 10 12 12 22 22 0 42 17 8 5 4 16 8 8 29 17 2 7 8 6 14 -8 13
14 Rozwoj Katowice 34 10 10 14 24 28 -4 40 17 5 4 8 11 15 -4 19 17 5 6 6 13 13 0 21
15 Skra Czestochowa 34 9 12 13 19 29 -10 39 17 6 7 4 12 12 0 25 17 3 5 9 7 17 -10 14
16 Olimpia Elblag 34 7 13 14 13 20 -7 34 17 1 10 6 5 10 -5 13 17 6 3 8 8 10 -2 21
17 Siarka Tarnobrzeg 34 9 7 18 15 32 -17 34 17 5 5 7 7 9 -2 20 17 4 2 11 8 23 -15 14
18 KS Row 1964 Rybnik 33 7 10 16 13 25 -12 31 16 4 5 7 8 12 -4 17 17 3 5 9 5 13 -8 14



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Radomiak Radom 34 16 12 6 27 11 16 60 17 9 5 3 16 4 12 32 17 7 7 3 11 7 4 28
2 Widzew Lodz 34 14 16 4 25 8 17 58 17 8 8 1 15 4 11 32 17 6 8 3 10 4 6 26
3 Elana Torun 34 13 16 5 27 15 12 55 17 8 7 2 15 6 9 31 17 5 9 3 12 9 3 24
4 Olimpia Grudziadz 34 12 15 7 23 17 6 51 17 8 8 1 14 6 8 32 17 4 7 6 9 11 -2 19
5 GKS Belchatow 34 9 22 3 18 9 9 49 17 7 10 0 14 4 10 31 17 2 12 3 4 5 -1 18
6 KS Row 1964 Rybnik 33 11 15 7 20 15 5 48 16 6 8 2 9 5 4 26 17 5 7 5 11 10 1 22
7 Pogon Siedlce 34 12 11 11 24 20 4 47 17 8 4 5 17 9 8 28 17 4 7 6 7 11 -4 19
8 Blekitni Stargard Szczecinski 34 10 14 10 18 23 -5 44 17 6 7 4 11 10 1 25 17 4 7 6 7 13 -6 19
9 Resovia 34 9 15 10 18 22 -4 42 17 5 8 4 8 8 0 23 17 4 7 6 10 14 -4 19
10 Olimpia Elblag 34 8 17 9 15 18 -3 41 17 6 9 2 10 5 5 27 17 2 8 7 5 13 -8 14
11 S. Stalowa Wola 33 8 16 9 17 18 -1 40 17 7 8 2 13 5 8 29 16 1 8 7 4 13 -9 11
12 Skra Czestochowa 34 8 15 11 13 19 -6 39 17 4 9 4 7 6 1 21 17 4 6 7 6 13 -7 18
13 Siarka Tarnobrzeg 34 8 15 11 18 25 -7 39 17 6 7 4 12 8 4 25 17 2 8 7 6 17 -11 14
14 Gornik Leczna 34 7 16 11 19 23 -4 37 17 4 10 3 12 10 2 22 17 3 6 8 7 13 -6 15
15 Znicz Pruszkow 34 10 7 17 19 26 -7 37 17 6 1 10 10 14 -4 19 17 4 6 7 9 12 -3 18
16 Rozwoj Katowice 34 6 15 13 14 24 -10 33 17 4 7 6 9 10 -1 19 17 2 8 7 5 14 -9 14
17 Gryf Wejherowo 34 7 11 16 18 33 -15 32 17 5 8 4 10 9 1 23 17 2 3 12 8 24 -16 9
18 Ruch Chorzow 34 6 14 14 15 22 -7 32 17 5 7 5 12 11 1 22 17 1 7 9 3 11 -8 10



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 GKS Belchatow 34 6 28 17 17 23 11 29 5 60 17 1 16 4 13 8 9 14 3 40 17 5 12 13 4 15 2 15 2 20
2 Radomiak Radom 34 4 30 11 23 18 16 22 12 59 17 1 16 5 12 9 8 10 7 41 17 3 14 6 11 9 8 12 5 18
3 Olimpia Grudziadz 34 2 32 5 29 10 24 22 12 59 17 1 16 3 14 6 11 11 6 35 17 1 16 2 15 4 13 11 6 24
4 Elana Torun 34 5 29 8 26 15 19 26 8 56 17 2 15 3 14 5 12 12 5 34 17 3 14 5 12 10 7 14 3 22
5 Widzew Lodz 34 6 28 10 24 20 14 26 8 55 17 3 14 4 13 10 7 14 3 32 17 3 14 6 11 10 7 12 5 23
6 Pogon Siedlce 34 1 33 7 27 17 17 24 10 51 17 1 16 6 11 8 9 10 7 30 17 0 17 1 16 9 8 14 3 21
7 S. Stalowa Wola 33 3 30 10 23 16 17 23 10 48 17 1 16 5 12 7 10 11 6 36 16 2 14 5 11 9 7 12 4 12
8 Gornik Leczna 34 2 32 4 30 14 20 23 11 46 17 1 16 2 15 6 11 11 6 30 17 1 16 2 15 8 9 12 5 16
9 Resovia 34 2 32 12 22 19 15 25 9 46 17 2 15 7 10 11 6 12 5 24 17 0 17 5 12 8 9 13 4 22
10 Znicz Pruszkow 34 0 34 4 30 14 20 21 13 46 17 0 17 3 14 10 7 13 4 26 17 0 17 1 16 4 13 8 9 20
11 Skra Czestochowa 34 4 30 12 22 17 17 27 7 43 17 3 14 7 10 10 7 14 3 31 17 1 16 5 12 7 10 13 4 12
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 2 32 9 25 17 17 25 9 41 17 2 15 3 14 8 9 13 4 27 17 0 17 6 11 9 8 12 5 14
13 Olimpia Elblag 34 3 31 14 20 24 10 31 3 40 17 3 14 8 9 13 4 15 2 22 17 0 17 6 11 11 6 16 1 18
14 Gryf Wejherowo 34 0 34 4 30 13 21 22 12 40 17 0 17 4 13 8 9 11 6 27 17 0 17 0 17 5 12 11 6 13
15 Siarka Tarnobrzeg 34 0 34 9 25 17 17 26 8 39 17 0 17 7 10 10 7 15 2 27 17 0 17 2 15 7 10 11 6 12
16 KS Row 1964 Rybnik 33 4 29 11 22 20 13 27 6 38 16 1 15 5 11 10 6 14 2 19 17 3 14 6 11 10 7 13 4 19
17 Rozwoj Katowice 34 3 31 8 26 16 18 23 11 34 17 3 14 6 11 7 10 11 6 17 17 0 17 2 15 9 8 12 5 17
18 Ruch Chorzow 34 3 31 11 23 20 14 26 8 32 17 0 17 1 16 9 8 13 4 25 17 3 14 10 7 11 6 13 4 7



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 GKS Belchatow 34 10 24 24 10 32 2 60 17 4 13 8 9 16 1 40 17 6 11 16 1 16 1 20
2 Radomiak Radom 34 8 26 19 15 24 10 59 17 4 13 9 8 12 5 41 17 4 13 10 7 12 5 18
3 Olimpia Grudziadz 34 4 30 15 19 22 12 59 17 1 16 8 9 11 6 35 17 3 14 7 10 11 6 24
4 Elana Torun 34 11 23 19 15 27 7 56 17 3 14 7 10 11 6 34 17 8 9 12 5 16 1 22
5 Widzew Lodz 34 10 24 19 15 29 5 55 17 5 12 10 7 16 1 32 17 5 12 9 8 13 4 23
6 Pogon Siedlce 34 5 29 19 15 28 6 51 17 4 13 11 6 13 4 30 17 1 16 8 9 15 2 21
7 S. Stalowa Wola 33 7 26 16 17 25 8 48 17 3 14 7 10 11 6 36 16 4 12 9 7 14 2 12
8 Gornik Leczna 34 5 29 17 17 26 8 46 17 2 15 8 9 13 4 30 17 3 14 9 8 13 4 16
9 Resovia 34 7 27 23 11 29 5 46 17 5 12 12 5 14 3 24 17 2 15 11 6 15 2 22
10 Znicz Pruszkow 34 5 29 17 17 26 8 46 17 4 13 13 4 15 2 26 17 1 16 4 13 11 6 20
11 Skra Czestochowa 34 9 25 22 12 27 7 43 17 5 12 11 6 14 3 31 17 4 13 11 6 13 4 12
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 5 29 18 16 29 5 41 17 2 15 9 8 15 2 27 17 3 14 9 8 14 3 14
13 Olimpia Elblag 34 9 25 27 7 33 1 40 17 6 11 13 4 17 0 22 17 3 14 14 3 16 1 18
14 Gryf Wejherowo 34 3 31 16 18 29 5 40 17 3 14 9 8 13 4 27 17 0 17 7 10 16 1 13
15 Siarka Tarnobrzeg 34 6 28 22 12 29 5 39 17 4 13 14 3 17 0 27 17 2 15 8 9 12 5 12
16 KS Row 1964 Rybnik 33 9 24 23 10 29 4 38 16 4 12 10 6 14 2 19 17 5 12 13 4 15 2 19
17 Rozwoj Katowice 34 6 28 18 16 27 7 34 17 3 14 9 8 13 4 17 17 3 14 9 8 14 3 17
18 Ruch Chorzow 34 9 25 22 12 29 5 32 17 2 15 10 7 15 2 25 17 7 10 12 5 14 3 7



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 GKS Belchatow 34 12 22 60 17 8 9 40 17 4 13 20
2 Radomiak Radom 34 11 23 59 17 4 13 41 17 7 10 18
3 Olimpia Grudziadz 34 21 13 59 17 9 8 35 17 12 5 24
4 Elana Torun 34 19 15 56 17 10 7 34 17 9 8 22
5 Widzew Lodz 34 18 16 55 17 9 8 32 17 9 8 23
6 Pogon Siedlce 34 19 15 51 17 8 9 30 17 11 6 21
7 S. Stalowa Wola 33 16 17 48 17 9 8 36 16 7 9 12
8 Gornik Leczna 34 21 13 46 17 14 3 30 17 7 10 16
9 Resovia 34 16 18 46 17 7 10 24 17 9 8 22
10 Znicz Pruszkow 34 20 14 46 17 8 9 26 17 12 5 20
11 Skra Czestochowa 34 14 20 43 17 7 10 31 17 7 10 12
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 18 16 41 17 9 8 27 17 9 8 14
13 Olimpia Elblag 34 14 20 40 17 7 10 22 17 7 10 18
14 Gryf Wejherowo 34 23 11 40 17 9 8 27 17 14 3 13
15 Siarka Tarnobrzeg 34 12 22 39 17 5 12 27 17 7 10 12
16 KS Row 1964 Rybnik 33 17 16 38 16 9 7 19 17 8 9 19
17 Rozwoj Katowice 34 17 17 34 17 8 9 17 17 9 8 17
18 Ruch Chorzow 34 16 18 32 17 12 5 25 17 4 13 7



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 GKS Belchatow 34 5 29 60 17 4 13 40 17 1 16 20
2 Radomiak Radom 34 7 27 59 17 2 15 41 17 5 12 18
3 Olimpia Grudziadz 34 12 22 59 17 4 13 35 17 8 9 24
4 Elana Torun 34 11 23 56 17 7 10 34 17 4 13 22
5 Widzew Lodz 34 7 27 55 17 3 14 32 17 4 13 23
6 Pogon Siedlce 34 8 26 51 17 3 14 30 17 5 12 21
7 S. Stalowa Wola 33 10 23 48 17 6 11 36 16 4 12 12
8 Gornik Leczna 34 11 23 46 17 7 10 30 17 4 13 16
9 Resovia 34 6 28 46 17 3 14 24 17 3 14 22
10 Znicz Pruszkow 34 11 23 46 17 3 14 26 17 8 9 20
11 Skra Czestochowa 34 7 27 43 17 4 13 31 17 3 14 12
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 7 27 41 17 3 14 27 17 4 13 14
13 Olimpia Elblag 34 5 29 40 17 4 13 22 17 1 16 18
14 Gryf Wejherowo 34 8 26 40 17 5 12 27 17 3 14 13
15 Siarka Tarnobrzeg 34 4 30 39 17 1 16 27 17 3 14 12
16 KS Row 1964 Rybnik 33 4 29 38 16 3 13 19 17 1 16 19
17 Rozwoj Katowice 34 8 26 34 17 3 14 17 17 5 12 17
18 Ruch Chorzow 34 7 27 32 17 4 13 25 17 3 14 7



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 GKS Belchatow 18 11
2 Radomiak Radom 22 11
3 Olimpia Grudziadz 25 17
4 Elana Torun 17 17
5 Widzew Lodz 16 15
6 Pogon Siedlce 20 17
7 S. Stalowa Wola 19 17
8 Gornik Leczna 22 18
9 Resovia 15 18
10 Znicz Pruszkow 18 22
11 Skra Czestochowa 14 18
12 Blekitni Stargard Szczecinski 18 18
13 Olimpia Elblag 12 18
14 Gryf Wejherowo 20 19
15 Siarka Tarnobrzeg 12 20
16 KS Row 1964 Rybnik 10 18
17 Rozwoj Katowice 17 19
18 Ruch Chorzow 15 17



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 GKS Belchatow 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Radomiak Radom 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Olimpia Grudziadz 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Elana Torun 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Widzew Lodz 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pogon Siedlce 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 S. Stalowa Wola 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Gornik Leczna 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Resovia 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Znicz Pruszkow 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Skra Czestochowa 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Gryf Wejherowo 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Olimpia Elblag 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Siarka Tarnobrzeg 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 KS Row 1964 Rybnik 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Rozwoj Katowice 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Ruch Chorzow 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 GKS Belchatow 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Radomiak Radom 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Olimpia Grudziadz 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Elana Torun 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Widzew Lodz 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pogon Siedlce 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 S. Stalowa Wola 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Gornik Leczna 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Resovia 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Znicz Pruszkow 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Skra Czestochowa 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Gryf Wejherowo 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Olimpia Elblag 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Siarka Tarnobrzeg 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 KS Row 1964 Rybnik 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Rozwoj Katowice 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Ruch Chorzow 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 GKS Belchatow 29 22 17 28 21 19 16 13 5 16 10 8 13 9 12 12 11 11
2 Radomiak Radom 28 26 14 28 25 15 15 15 4 16 13 5 13 11 10 12 12 10
3 Olimpia Grudziadz 23 29 16 24 26 18 13 15 6 13 15 6 10 14 10 11 11 12
4 Elana Torun 26 23 19 30 18 20 14 13 7 14 12 8 12 10 12 16 6 12
5 Widzew Lodz 28 18 22 26 19 23 16 9 9 13 10 11 12 9 13 13 9 12
6 Pogon Siedlce 24 25 19 21 26 21 12 14 8 12 13 9 12 11 11 9 13 12
7 S. Stalowa Wola 27 27 12 26 20 20 14 14 6 13 11 10 13 13 6 13 9 10
8 Gornik Leczna 27 24 17 28 23 17 14 11 9 15 11 8 13 13 8 13 12 9
9 Resovia 22 27 19 22 24 22 12 11 11 11 11 12 10 16 8 11 13 10
10 Znicz Pruszkow 22 27 19 22 24 22 10 15 9 11 12 11 12 12 10 11 12 11
11 Skra Czestochowa 27 27 14 27 22 19 13 13 8 13 10 11 14 14 6 14 12 8
12 Blekitni Stargard Szczecinski 26 26 16 27 23 18 13 11 10 13 12 9 13 15 6 14 11 9
13 Olimpia Elblag 24 24 20 22 21 25 12 10 12 11 7 16 12 14 8 11 14 9
14 Gryf Wejherowo 25 27 16 20 28 20 11 14 9 11 13 10 14 13 7 9 15 10
15 Siarka Tarnobrzeg 25 28 15 23 27 18 11 14 9 10 12 12 14 14 6 13 15 6
16 KS Row 1964 Rybnik 24 19 23 23 23 20 11 9 12 9 11 12 13 10 11 14 12 8
17 Rozwoj Katowice 22 24 22 21 24 23 9 12 13 9 13 12 13 12 9 12 11 11
18 Ruch Chorzow 29 23 16 28 22 18 13 10 11 13 12 9 16 13 5 15 10 9



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 GKS Belchatow 32 12 24 17 7 10 15 5 14
2 Radomiak Radom 24 22 22 14 12 8 10 10 14
3 Olimpia Grudziadz 29 19 20 16 9 9 13 10 11
4 Elana Torun 27 18 23 15 10 9 12 8 14
5 Widzew Lodz 27 18 23 16 9 9 11 9 14
6 Pogon Siedlce 25 23 20 12 13 9 13 10 11
7 S. Stalowa Wola 30 17 19 15 9 10 15 8 9
8 Gornik Leczna 28 18 22 14 7 13 14 11 9
9 Resovia 26 19 23 13 9 12 13 10 11
10 Znicz Pruszkow 20 27 21 7 16 11 13 11 10
11 Skra Czestochowa 26 19 23 13 8 13 13 11 10
12 Blekitni Stargard Szczecinski 26 20 22 13 10 11 13 10 11
13 Olimpia Elblag 30 17 21 15 8 11 15 9 10
14 Gryf Wejherowo 28 23 17 13 9 12 15 14 5
15 Siarka Tarnobrzeg 28 19 21 13 10 11 15 9 10
16 KS Row 1964 Rybnik 26 18 22 14 8 10 12 10 12
17 Rozwoj Katowice 26 19 23 11 10 13 15 9 10
18 Ruch Chorzow 28 20 20 12 10 12 16 10 8



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 7 10
2 Elana Torun 17 6 11
3 Olimpia Grudziadz 17 5 12
4 Pogon Siedlce 17 5 12
5 Widzew Lodz 17 4 13
6 Blekitni Stargard Szczecinski 17 4 13
7 GKS Belchatow 17 3 14
8 Gornik Leczna 17 3 14
9 Gryf Wejherowo 17 3 14
10 Ruch Chorzow 17 2 15
11 Znicz Pruszkow 17 2 15
12 S. Stalowa Wola 17 1 16
13 Resovia 17 1 16
14 KS Row 1964 Rybnik 16 1 15
15 Olimpia Elblag 17 1 16
16 Rozwoj Katowice 17 1 16
17 Siarka Tarnobrzeg 17 1 16
18 Skra Czestochowa 17 0 17



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 4 13
2 Pogon Siedlce 17 2 15
3 Resovia 17 2 15
4 Znicz Pruszkow 17 2 15
5 Olimpia Grudziadz 17 1 16
6 Widzew Lodz 17 1 16
7 S. Stalowa Wola 16 1 15
8 Gornik Leczna 17 1 16
9 Ruch Chorzow 17 1 16
10 Olimpia Elblag 17 1 16
11 Gryf Wejherowo 17 1 16
12 Rozwoj Katowice 17 1 16
13 Skra Czestochowa 17 1 16
14 Siarka Tarnobrzeg 17 1 16
15 GKS Belchatow 17 0 17
16 Elana Torun 17 0 17
17 KS Row 1964 Rybnik 17 0 17
18 Blekitni Stargard Szczecinski 17 0 17



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 GKS Belchatow 34 7 9 18 17 7 5 5 17 0 4 13
2 Radomiak Radom 34 14 3 17 17 10 3 4 17 4 0 13
3 Olimpia Grudziadz 34 10 8 16 17 7 4 6 17 3 4 10
4 Elana Torun 34 7 8 19 17 6 4 7 17 1 4 12
5 Widzew Lodz 34 8 5 21 17 6 2 9 17 2 3 12
6 Pogon Siedlce 34 9 5 20 17 6 3 8 17 3 2 12
7 S. Stalowa Wola 33 7 7 19 17 5 6 6 16 2 1 13
8 Gornik Leczna 34 6 6 22 17 4 4 9 17 2 2 13
9 Resovia 34 5 8 21 17 2 4 11 17 3 4 10
10 Znicz Pruszkow 34 6 7 21 17 2 6 9 17 4 1 12
11 Skra Czestochowa 34 2 10 22 17 1 8 8 17 1 2 14
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 5 6 23 17 5 2 10 17 0 4 13
13 Olimpia Elblag 34 2 8 24 17 1 4 12 17 1 4 12
14 Gryf Wejherowo 34 7 4 23 17 5 3 9 17 2 1 14
15 Siarka Tarnobrzeg 34 3 8 23 17 2 6 9 17 1 2 14
16 KS Row 1964 Rybnik 33 3 5 25 16 1 3 12 17 2 2 13
17 Rozwoj Katowice 34 5 3 26 17 2 2 13 17 3 1 13
18 Ruch Chorzow 34 5 2 27 17 4 2 11 17 1 0 16



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 10 3
2 GKS Belchatow 17 8 4
3 Olimpia Grudziadz 17 7 4
4 S. Stalowa Wola 17 6 5
5 Resovia 17 6 0
6 Siarka Tarnobrzeg 17 6 2
7 Widzew Lodz 17 5 3
8 Skra Czestochowa 17 5 4
9 Pogon Siedlce 17 4 5
10 Ruch Chorzow 17 4 2
11 Blekitni Stargard Szczecinski 17 4 3
12 Gryf Wejherowo 17 4 4
13 Znicz Pruszkow 17 4 4
14 Elana Torun 17 3 7
15 KS Row 1964 Rybnik 16 3 1
16 Olimpia Elblag 17 3 2
17 Gornik Leczna 17 2 6
18 Rozwoj Katowice 17 2 2



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 4 0
2 GKS Belchatow 17 4 0
3 Resovia 17 4 3
4 Widzew Lodz 17 3 2
5 Pogon Siedlce 17 3 2
6 Gornik Leczna 17 3 1
7 Blekitni Stargard Szczecinski 17 3 1
8 Olimpia Elblag 17 3 2
9 Olimpia Grudziadz 17 2 5
10 Elana Torun 17 2 3
11 KS Row 1964 Rybnik 17 2 2
12 Rozwoj Katowice 17 2 2
13 Skra Czestochowa 17 2 1
14 S. Stalowa Wola 16 1 2
15 Ruch Chorzow 17 1 0
16 Gryf Wejherowo 17 1 2
17 Znicz Pruszkow 17 1 4
18 Siarka Tarnobrzeg 17 1 2



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 4 13
2 Pogon Siedlce 17 2 15
3 Resovia 17 2 15
4 Znicz Pruszkow 17 2 15
5 Olimpia Grudziadz 17 1 16
6 Widzew Lodz 17 1 16
7 S. Stalowa Wola 16 1 15
8 Gornik Leczna 17 1 16
9 Ruch Chorzow 17 1 16
10 Olimpia Elblag 17 1 16
11 Gryf Wejherowo 17 1 16
12 Rozwoj Katowice 17 1 16
13 Skra Czestochowa 17 1 16
14 Siarka Tarnobrzeg 17 1 16
15 GKS Belchatow 17 0 17
16 Elana Torun 17 0 17
17 KS Row 1964 Rybnik 17 0 17
18 Blekitni Stargard Szczecinski 17 0 17



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 GKS Belchatow 34 17 12 5 0 17 4 10 3 0 17 13 2 2 0
2 Radomiak Radom 34 11 11 11 1 17 5 5 7 0 17 6 6 4 1
3 Olimpia Grudziadz 34 5 17 10 2 17 3 8 4 2 17 2 9 6 0
4 Elana Torun 34 8 18 8 0 17 3 9 5 0 17 5 9 3 0
5 Widzew Lodz 34 10 16 8 0 17 4 10 3 0 17 6 6 5 0
6 Pogon Siedlce 34 7 17 9 1 17 6 4 6 1 17 1 13 3 0
7 S. Stalowa Wola 33 10 13 10 0 17 5 6 6 0 16 5 7 4 0
8 Gornik Leczna 34 4 19 9 2 17 2 9 5 1 17 2 10 4 1
9 Resovia 34 12 13 8 1 17 7 5 5 0 17 5 8 3 1
10 Znicz Pruszkow 34 4 17 12 1 17 3 10 4 0 17 1 7 8 1
11 Skra Czestochowa 34 12 15 7 0 17 7 7 3 0 17 5 8 4 0
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 9 16 9 0 17 3 10 4 0 17 6 6 5 0
13 Olimpia Elblag 34 14 17 3 0 17 8 7 2 0 17 6 10 1 0
14 Gryf Wejherowo 34 4 18 10 2 17 4 7 5 1 17 0 11 5 1
15 Siarka Tarnobrzeg 34 9 17 8 0 17 7 8 2 0 17 2 9 6 0
16 KS Row 1964 Rybnik 33 11 16 6 0 16 5 9 2 0 17 6 7 4 0
17 Rozwoj Katowice 34 8 15 11 0 17 6 5 6 0 17 2 10 5 0
18 Ruch Chorzow 34 11 15 8 0 17 1 12 4 0 17 10 3 4 0



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 GKS Belchatow 34 6 11 6 6 4 0 1 17 1 3 4 6 3 0 0 17 5 8 2 0 1 0 1
2 Radomiak Radom 34 4 7 7 4 3 5 4 17 1 4 4 1 1 4 2 17 3 3 3 3 2 1 2
3 Olimpia Grudziadz 34 2 3 5 12 6 2 4 17 1 2 3 5 2 2 2 17 1 1 2 7 4 0 2
4 Elana Torun 34 5 3 7 11 5 0 3 17 2 1 2 7 2 0 3 17 3 2 5 4 3 0 0
5 Widzew Lodz 34 6 4 10 6 6 1 1 17 3 1 6 4 2 0 1 17 3 3 4 2 4 1 0
6 Pogon Siedlce 34 1 6 10 7 6 2 2 17 1 5 2 2 4 1 2 17 0 1 8 5 2 1 0
7 S. Stalowa Wola 33 3 7 6 7 3 3 4 17 1 4 2 4 2 1 3 16 2 3 4 3 1 2 1
8 Gornik Leczna 34 2 2 10 9 6 1 4 17 1 1 4 5 3 1 2 17 1 1 6 4 3 0 2
9 Resovia 34 2 10 7 6 6 1 2 17 2 5 4 1 5 0 0 17 0 5 3 5 1 1 2
10 Znicz Pruszkow 34 0 4 10 7 7 3 3 17 0 3 7 3 2 2 0 17 0 1 3 4 5 1 3
11 Skra Czestochowa 34 4 8 5 10 4 2 1 17 3 4 3 4 1 1 1 17 1 4 2 6 3 1 0
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 2 7 8 8 3 3 3 17 2 1 5 5 1 2 1 17 0 6 3 3 2 1 2
13 Olimpia Elblag 34 3 11 10 7 1 2 0 17 3 5 5 2 1 1 0 17 0 6 5 5 0 1 0
14 Gryf Wejherowo 34 0 4 9 9 6 3 3 17 0 4 4 3 4 1 1 17 0 0 5 6 2 2 2
15 Siarka Tarnobrzeg 34 0 9 8 9 4 2 2 17 0 7 3 5 2 0 0 17 0 2 5 4 2 2 2
16 KS Row 1964 Rybnik 33 4 7 9 7 4 1 1 16 1 4 5 4 2 0 0 17 3 3 4 3 2 1 1
17 Rozwoj Katowice 34 3 5 8 7 9 0 2 17 3 3 1 4 4 0 2 17 0 2 7 3 5 0 0
18 Ruch Chorzow 34 3 8 9 6 5 1 2 17 0 1 8 4 3 0 1 17 3 7 1 2 2 1 1



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 GKS Belchatow 34 10 14 10 17 4 4 9 17 6 10 1
2 Radomiak Radom 34 8 11 15 17 4 5 8 17 4 6 7
3 Olimpia Grudziadz 34 4 11 19 17 1 7 9 17 3 4 10
4 Elana Torun 34 11 8 15 17 3 4 10 17 8 4 5
5 Widzew Lodz 34 10 9 15 17 5 5 7 17 5 4 8
6 Pogon Siedlce 34 5 14 15 17 4 7 6 17 1 7 9
7 S. Stalowa Wola 33 7 9 17 17 3 4 10 16 4 5 7
8 Gornik Leczna 34 5 12 17 17 2 6 9 17 3 6 8
9 Resovia 34 7 16 11 17 5 7 5 17 2 9 6
10 Znicz Pruszkow 34 5 12 17 17 4 9 4 17 1 3 13
11 Skra Czestochowa 34 9 13 12 17 5 6 6 17 4 7 6
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 5 13 16 17 2 7 8 17 3 6 8
13 Olimpia Elblag 34 9 18 7 17 6 7 4 17 3 11 3
14 Gryf Wejherowo 34 3 13 18 17 3 6 8 17 0 7 10
15 Siarka Tarnobrzeg 34 6 16 12 17 4 10 3 17 2 6 9
16 KS Row 1964 Rybnik 33 9 14 10 16 4 6 6 17 5 8 4
17 Rozwoj Katowice 34 6 12 16 17 3 6 8 17 3 6 8
18 Ruch Chorzow 34 9 13 12 17 2 8 7 17 7 5 5



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 GKS Belchatow 34 18 7 9 17 6 4 7 17 12 3 2
2 Radomiak Radom 34 11 13 10 17 5 6 6 17 6 7 4
3 Olimpia Grudziadz 34 10 10 14 17 6 4 7 17 4 6 7
4 Elana Torun 34 12 9 13 17 6 5 6 17 6 4 7
5 Widzew Lodz 34 13 13 8 17 6 6 5 17 7 7 3
6 Pogon Siedlce 34 10 12 12 17 4 6 7 17 6 6 5
7 S. Stalowa Wola 33 14 10 9 17 7 5 5 16 7 5 4
8 Gornik Leczna 34 10 11 13 17 5 5 7 17 5 6 6
9 Resovia 34 11 11 12 17 6 7 4 17 5 4 8
10 Znicz Pruszkow 34 6 17 11 17 1 10 6 17 5 7 5
11 Skra Czestochowa 34 13 12 9 17 9 4 4 17 4 8 5
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 12 12 10 17 6 6 5 17 6 6 5
13 Olimpia Elblag 34 12 13 9 17 7 6 4 17 5 7 5
14 Gryf Wejherowo 34 6 14 14 17 5 7 5 17 1 7 9
15 Siarka Tarnobrzeg 34 10 9 15 17 5 5 7 17 5 4 8
16 KS Row 1964 Rybnik 33 11 12 10 16 5 8 3 17 6 4 7
17 Rozwoj Katowice 34 11 11 12 17 6 6 5 17 5 5 7
18 Ruch Chorzow 34 12 14 8 17 6 5 6 17 6 9 2



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 GKS Belchatow 17 1 3 4 9
2 Radomiak Radom 17 1 4 4 8
3 Olimpia Grudziadz 17 1 2 3 11
4 Elana Torun 17 2 1 2 12
5 Widzew Lodz 17 3 1 6 7
6 Pogon Siedlce 17 1 5 2 9
7 S. Stalowa Wola 17 1 4 2 10
8 Gornik Leczna 17 1 1 4 11
9 Resovia 17 2 5 4 6
10 Znicz Pruszkow 17 0 3 7 7
11 Skra Czestochowa 17 3 4 3 7
12 Blekitni Stargard Szczecinski 17 2 1 5 9
13 Olimpia Elblag 17 3 5 5 4
14 Gryf Wejherowo 17 0 4 4 9
15 Siarka Tarnobrzeg 17 0 7 3 7
16 KS Row 1964 Rybnik 16 1 4 5 6
17 Rozwoj Katowice 17 3 3 1 10
18 Ruch Chorzow 17 0 1 8 8



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 GKS Belchatow 17 5 8 2 2
2 Radomiak Radom 17 3 3 3 8
3 Olimpia Grudziadz 17 1 1 2 13
4 Elana Torun 17 3 2 5 7
5 Widzew Lodz 17 3 3 4 7
6 Pogon Siedlce 17 0 1 8 8
7 S. Stalowa Wola 16 2 3 4 7
8 Gornik Leczna 17 1 1 6 9
9 Resovia 17 0 5 3 9
10 Znicz Pruszkow 17 0 1 3 13
11 Skra Czestochowa 17 1 4 2 10
12 Blekitni Stargard Szczecinski 17 0 6 3 8
13 Olimpia Elblag 17 0 6 5 6
14 Gryf Wejherowo 17 0 0 5 12
15 Siarka Tarnobrzeg 17 0 2 5 10
16 KS Row 1964 Rybnik 17 3 3 4 7
17 Rozwoj Katowice 17 0 2 7 8
18 Ruch Chorzow 17 3 7 1 6



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 11 6 17 14 3 17 14 3
2 GKS Belchatow 17 9 8 17 12 5 17 13 4
3 Olimpia Grudziadz 17 8 9 17 11 6 17 12 5
4 Widzew Lodz 17 8 9 17 11 6 17 13 4
5 Resovia 17 8 9 17 9 8 17 11 6
6 Skra Czestochowa 17 8 9 17 10 7 17 13 4
7 S. Stalowa Wola 17 7 10 17 10 7 17 13 4
8 Blekitni Stargard Szczecinski 17 6 11 17 10 7 17 10 7
9 Olimpia Elblag 17 6 11 17 7 10 17 12 5
10 Siarka Tarnobrzeg 17 6 11 17 9 8 17 11 6
11 Elana Torun 17 5 12 17 8 9 17 11 6
12 Pogon Siedlce 17 5 12 17 9 8 17 10 7
13 Rozwoj Katowice 17 5 12 17 7 10 17 10 7
14 KS Row 1964 Rybnik 16 4 12 16 7 9 16 11 5
15 Ruch Chorzow 17 4 13 17 9 8 17 9 8
16 Gryf Wejherowo 17 4 13 17 7 10 17 8 9
17 Znicz Pruszkow 17 4 13 17 8 9 17 6 11
18 Gornik Leczna 17 3 14 17 9 8 17 7 10



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 GKS Belchatow 17 9 8 17 11 6 17 14 3
2 Radomiak Radom 17 7 10 17 9 8 17 13 4
3 Widzew Lodz 17 6 11 17 8 9 17 13 4
4 Elana Torun 17 5 12 17 9 8 17 9 8
5 KS Row 1964 Rybnik 17 5 12 17 8 9 17 11 6
6 Gornik Leczna 17 4 13 17 7 10 17 8 9
7 Resovia 17 4 13 17 7 10 17 8 9
8 Ruch Chorzow 17 4 13 17 8 9 17 7 10
9 Olimpia Grudziadz 17 3 14 17 6 11 17 8 9
10 Pogon Siedlce 17 3 14 17 8 9 17 8 9
11 S. Stalowa Wola 16 3 13 16 6 10 16 8 8
12 Blekitni Stargard Szczecinski 17 3 14 17 6 11 17 10 7
13 Olimpia Elblag 17 3 14 17 9 8 17 7 10
14 Skra Czestochowa 17 3 14 17 6 11 17 8 9
15 Rozwoj Katowice 17 2 15 17 8 9 17 7 10
16 Gryf Wejherowo 17 1 16 17 8 9 17 2 15
17 Znicz Pruszkow 17 1 16 17 4 13 17 9 8
18 Siarka Tarnobrzeg 17 1 16 17 5 12 17 7 10



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Radomiak Radom 17 8 9 17 8 9
2 Olimpia Grudziadz 17 8 9 17 4 13
3 Elana Torun 17 8 9 17 3 14
4 GKS Belchatow 17 7 10 17 2 15
5 Gornik Leczna 17 7 10 17 4 13
6 S. Stalowa Wola 17 6 11 16 2 14
7 Widzew Lodz 17 5 12 17 2 15
8 Pogon Siedlce 17 5 12 17 3 14
9 Blekitni Stargard Szczecinski 17 5 12 17 2 15
10 Gryf Wejherowo 17 4 13 17 2 15
11 KS Row 1964 Rybnik 16 3 13 17 2 15
12 Olimpia Elblag 17 3 14 17 2 15
13 Siarka Tarnobrzeg 17 3 14 17 4 13
14 Resovia 17 2 15 17 3 14
15 Ruch Chorzow 17 2 15 17 2 15
16 Znicz Pruszkow 17 2 15 17 4 13
17 Rozwoj Katowice 17 2 15 17 4 13
18 Skra Czestochowa 17 2 15 17 2 15



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Olimpia Elblag 34 21 13 17 11 6 17 10 7
2 GKS Belchatow 34 19 15 17 4 13 17 15 2
3 Radomiak Radom 34 16 18 17 7 10 17 9 8
4 Resovia 34 16 18 17 10 7 17 6 11
5 KS Row 1964 Rybnik 33 16 17 16 7 9 17 9 8
6 Ruch Chorzow 34 16 18 17 5 12 17 11 6
7 Widzew Lodz 34 15 19 17 7 10 17 8 9
8 Skra Czestochowa 34 15 19 17 8 9 17 7 10
9 S. Stalowa Wola 33 13 20 17 6 11 16 7 9
10 Pogon Siedlce 34 12 22 17 8 9 17 4 13
11 Blekitni Stargard Szczecinski 34 12 22 17 6 11 17 6 11
12 Rozwoj Katowice 34 12 22 17 7 10 17 5 12
13 Siarka Tarnobrzeg 34 12 22 17 9 8 17 3 14
14 Elana Torun 34 11 23 17 4 13 17 7 10
15 Znicz Pruszkow 34 10 24 17 8 9 17 2 15
16 Gornik Leczna 34 9 25 17 4 13 17 5 12
17 Gryf Wejherowo 34 9 25 17 5 12 17 4 13
18 Olimpia Grudziadz 34 6 28 17 4 13 17 2 15



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 GKS Belchatow 34 15 7 12 17 8 5 4 17 7 2 8
2 Radomiak Radom 34 14 9 11 17 8 6 3 17 6 3 8
3 Olimpia Grudziadz 34 21 9 4 17 11 4 2 17 10 5 2
4 Elana Torun 34 11 11 12 17 7 5 5 17 4 6 7
5 Widzew Lodz 34 13 7 14 17 5 4 8 17 8 3 6
6 Pogon Siedlce 34 14 13 7 17 5 8 4 17 9 5 3
7 S. Stalowa Wola 33 19 7 7 17 11 3 3 16 8 4 4
8 Gornik Leczna 34 16 10 8 17 7 6 4 17 9 4 4
9 Resovia 34 15 11 8 17 6 4 7 17 9 7 1
10 Znicz Pruszkow 34 14 12 8 17 4 8 5 17 10 4 3
11 Skra Czestochowa 34 15 10 9 17 9 3 5 17 6 7 4
12 Blekitni Stargard Szczecinski 34 19 9 6 17 7 4 6 17 12 5 0
13 Olimpia Elblag 34 10 13 11 17 4 6 7 17 6 7 4
14 Gryf Wejherowo 34 15 12 7 17 11 5 1 17 4 7 6
15 Siarka Tarnobrzeg 34 14 13 7 17 6 7 4 17 8 6 3
16 KS Row 1964 Rybnik 33 12 10 11 16 9 4 3 17 3 6 8
17 Rozwoj Katowice 34 14 8 12 17 8 3 6 17 6 5 6
18 Ruch Chorzow 34 15 11 8 17 7 6 4 17 8 5 4
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 18/19
204 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 19/20
218 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 18/19
219 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
399 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
405 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 17/18
406 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
3430 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 19/20
3431 => (İngiltere) Football League Trophy 19/20
3432 => (İtalya) Serie A 19/20
3433 => (İtalya) Serie B 19/20
3434 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 19/20
3435 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 19/20
3436 => (Galler) Lig Kupası 19/20
3437 => (Azerbaycan) Premier Lig 19/20
3438 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 19/20
3439 => (Slovenya) Slovenya Kupası 19/20
3440 => (Rusya) Rusya Kupası 19/20
3441 => (Arjantin) Primera Nacional B 19/20
3442 => (Cezayir) Lig 1 19/20
3443 => (Avustralya) A-Ligi 19/20
3444 => (Hong Kong) Birinci Lig 19/20
3445 => (BAE) Lig Kupası 19/20
3446 => (Katar) Stars League 19/20
3447 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 19/20
3448 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 19/20
3449 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 19/20
3450 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika 2022
3451 => (Tunus) Lig 1 19/20
3452 => (Türkiye) Türkiye Kupası 19/20
3453 => (BAE) Süper Kupa 2019
3454 => (Fas) Fas Kupası 19/20
3455 => (Polonya) Puchar Polski 19/20
3456 => (Belçika) Beker van Belgie 19/20
3457 => (Romanya) Romanya Kupası 19/20
3458 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 19/20
3459 => (İskoçya) İskoç Kupası 19/20
3460 => (Fas) Botola 19/20
3461 => (Mısır) Premier Lig 19/20
3462 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 19/20
3463 => (Portekiz) Taca de Portugal 19/20
3464 => (Macaristan) Magyar Kupa 19/20
3465 => (Singapur) Singapur Kupası 2019
3466 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 19/20
3467 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Championship 2020
3468 => (Hollanda) KNVB beker 19/20
3469 => (Katar) Yıldızlar Kupası 19/20
3470 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 19/20
3471 => (Yeni Zelanda) Premiership 19/20
3472 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2019
3473 => (Cezayir) Super Cup 2019
3474 => (Yunanistan) Yunan Kupası 19/20
3475 => (İngiltere) Federasyon Kupası 19/20
3476 => (Uluslararası) Africa Cup of Nations 2021, Qualification
3477 => (Fransa) Coupe de France 19/20
3478 => (İspanya) Copa del Rey 19/20
3479 => (İtalya) Süper Kupa 2019
3480 => (Uluslararası Genç) U23 Africa Cup of Nations 2019
3481 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2019
3482 => (İspanya) Süper Kupa 2019
3483 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2019
3484 => (BAE) Başkanlar Kupası 19/20
3485 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 19/20
3486 => (Mısır) Mısır Kupası 19/20
3487 => (Galler) FAW Gal Kupası 19/20
3488 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2020
3489 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası 2020
3490 => (Uluslararası) Kupa Amerika 2020
3491 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2020