TAHMİNDER
1549
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Skive IK 33 23 3 7 73 37 36 72 17 13 2 2 36 14 22 41 16 10 1 5 37 23 14 31
2 Kolding IF 33 19 9 5 65 31 34 66 17 10 4 3 34 16 18 34 16 9 5 2 31 15 16 32
3 Brabrand If 33 19 8 6 59 34 25 65 17 7 5 5 32 24 8 26 16 12 3 1 27 10 17 39
4 Middelfart 33 17 10 6 60 33 27 61 17 8 5 4 34 20 14 29 16 9 5 2 26 13 13 32
5 Bk Frem 33 16 7 10 44 30 14 55 17 9 2 6 27 17 10 29 16 7 5 4 17 13 4 26
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 15 9 9 50 31 19 54 17 7 4 6 23 13 10 25 16 8 5 3 27 18 9 29
7 Jammerbugt FC 33 15 9 9 48 41 7 54 16 7 6 3 21 15 6 27 17 8 3 6 27 26 1 27
8 Aarhus Fremad 33 14 11 8 50 37 13 53 16 8 3 5 28 19 9 27 17 6 8 3 22 18 4 26
9 B 93 Kopenhagen 33 17 2 14 57 49 8 53 16 5 2 9 24 33 -9 17 17 12 0 5 33 16 17 36
10 Hillerod Fodbold 33 13 10 10 50 48 2 49 17 4 5 8 21 29 -8 17 16 9 5 2 29 19 10 32
11 Vanlose 33 12 10 11 45 41 4 46 16 4 5 7 20 23 -3 17 17 8 5 4 25 18 7 29
12 Avarta 33 12 9 12 54 45 9 45 16 7 3 6 27 16 11 24 17 5 6 6 27 29 -2 21
13 Bronshoj 33 13 6 14 56 61 -5 45 17 9 2 6 38 28 10 29 16 4 4 8 18 33 -15 16
14 Slagelse Bi 33 12 8 13 42 40 2 44 17 6 4 7 24 21 3 22 16 6 4 6 18 19 -1 22
15 Hallerup 33 11 10 12 49 49 0 43 16 5 7 4 23 22 1 22 17 6 3 8 26 27 -1 21
16 Vejgaard BK 33 11 10 12 44 49 -5 43 17 6 7 4 21 18 3 25 16 5 3 8 23 31 -8 18
17 Ringkobing 33 12 4 17 37 55 -18 40 16 7 1 8 19 27 -8 22 17 5 3 9 18 28 -10 18
18 Dalum IF 33 10 7 16 43 54 -11 37 17 6 4 7 27 28 -1 22 16 4 3 9 16 26 -10 15
19 FC Sydvest 05 33 9 9 15 44 50 -6 36 17 5 3 9 22 25 -3 18 16 4 6 6 22 25 -3 18
20 Skovshoved IF 33 9 9 15 38 59 -21 36 16 4 6 6 17 21 -4 18 17 5 3 9 21 38 -17 18
21 Odder 33 8 11 14 47 60 -13 35 16 5 3 8 24 29 -5 18 17 3 8 6 23 31 -8 17
22 Tarup-Paarup If 33 8 5 20 34 55 -21 29 16 4 2 10 17 28 -11 14 17 4 3 10 17 27 -10 15
23 Kjellerup 33 4 7 22 38 82 -44 19 16 1 7 8 20 34 -14 10 17 3 0 14 18 48 -30 9
24 BK Marienlyst 33 5 1 27 22 78 -56 16 16 2 0 14 12 38 -26 6 17 3 1 13 10 40 -30 10



İlk Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Kolding IF 33 20 8 5 38 16 22 68 17 13 2 2 25 8 17 41 16 7 6 3 13 8 5 27
2 Brabrand If 33 17 13 3 30 15 15 64 17 6 8 3 13 12 1 26 16 11 5 0 17 3 14 38
3 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 15 10 8 37 21 16 55 17 7 6 4 18 10 8 27 16 8 4 4 19 11 8 28
4 Skive IK 33 14 11 8 36 18 18 53 17 7 7 3 17 8 9 28 16 7 4 5 19 10 9 25
5 Middelfart 33 12 17 4 33 19 14 53 17 5 9 3 17 12 5 24 16 7 8 1 16 7 9 29
6 Hillerod Fodbold 33 15 7 11 33 27 6 52 17 6 3 8 15 17 -2 21 16 9 4 3 18 10 8 31
7 B 93 Kopenhagen 33 15 6 12 33 29 4 51 16 4 3 9 10 20 -10 15 17 11 3 3 23 9 14 36
8 Bk Frem 33 11 17 5 27 17 10 50 17 7 7 3 16 10 6 28 16 4 10 2 11 7 4 22
9 Avarta 33 13 11 9 31 24 7 50 16 6 6 4 15 7 8 24 17 7 5 5 16 17 -1 26
10 Jammerbugt FC 33 14 8 11 21 22 -1 50 16 7 4 5 8 8 0 25 17 7 4 6 13 14 -1 25
11 Aarhus Fremad 33 13 10 10 25 19 6 49 16 7 6 3 13 8 5 27 17 6 4 7 12 11 1 22
12 Vanlose 33 12 11 10 28 23 5 47 16 5 7 4 13 10 3 22 17 7 4 6 15 13 2 25
13 Skovshoved IF 33 12 10 11 22 31 -9 46 16 6 6 4 11 11 0 24 17 6 4 7 11 20 -9 22
14 Hallerup 33 12 6 15 24 31 -7 42 16 6 2 8 12 15 -3 20 17 6 4 7 12 16 -4 22
15 Bronshoj 33 11 8 14 21 28 -7 41 17 5 6 6 14 14 0 21 16 6 2 8 7 14 -7 20
16 Dalum IF 33 10 10 13 26 28 -2 40 17 5 5 7 15 18 -3 20 16 5 5 6 11 10 1 20
17 Odder 33 11 6 16 24 30 -6 39 16 5 2 9 11 16 -5 17 17 6 4 7 13 14 -1 22
18 Tarup-Paarup If 33 10 9 14 23 29 -6 39 16 5 4 7 14 18 -4 19 17 5 5 7 9 11 -2 20
19 Vejgaard BK 33 9 11 13 21 26 -5 38 17 4 6 7 6 10 -4 18 16 5 5 6 15 16 -1 20
20 Slagelse Bi 33 8 11 14 22 24 -2 35 17 4 4 9 11 13 -2 16 16 4 7 5 11 11 0 19
21 Ringkobing 33 8 10 15 19 32 -13 34 16 5 3 8 10 16 -6 18 17 3 7 7 9 16 -7 16
22 FC Sydvest 05 33 6 13 14 19 29 -10 31 17 3 7 7 7 14 -7 16 16 3 6 7 12 15 -3 15
23 Kjellerup 33 5 10 18 20 45 -25 25 16 2 4 10 8 22 -14 10 17 3 6 8 12 23 -11 15
24 BK Marienlyst 33 2 9 22 12 42 -30 15 16 0 4 12 6 23 -17 4 17 2 5 10 6 19 -13 11



İkinci Yarı
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan O G B M A Y AV Puan
1 Skive IK 33 17 9 7 37 19 18 60 17 10 5 2 19 6 13 35 16 7 4 5 18 13 5 25
2 Middelfart 33 15 12 6 27 14 13 57 17 10 3 4 17 8 9 33 16 5 9 2 10 6 4 24
3 Brabrand If 33 15 11 7 29 19 10 56 17 8 5 4 19 12 7 29 16 7 6 3 10 7 3 27
4 Bronshoj 33 16 5 12 35 33 2 53 17 11 2 4 24 14 10 35 16 5 3 8 11 19 -8 18
5 Kolding IF 33 13 13 7 27 15 12 52 17 4 8 5 9 8 1 20 16 9 5 2 18 7 11 32
6 Aarhus Fremad 33 13 12 8 25 18 7 51 16 6 5 5 15 11 4 23 17 7 7 3 10 7 3 28
7 Jammerbugt FC 33 12 14 7 27 19 8 50 16 7 6 3 13 7 6 27 17 5 8 4 14 12 2 23
8 Avarta 33 14 7 12 23 21 2 49 16 7 4 5 12 9 3 25 17 7 3 7 11 12 -1 24
9 Slagelse Bi 33 13 10 10 20 16 4 49 17 7 7 3 13 8 5 28 16 6 3 7 7 8 -1 21
10 Hallerup 33 12 10 11 25 18 7 46 16 7 5 4 11 7 4 26 17 5 5 7 14 11 3 20
11 Vejgaard BK 33 10 14 9 23 23 0 44 17 7 8 2 15 8 7 29 16 3 6 7 8 15 -7 15
12 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 8 19 6 13 10 3 43 17 5 9 3 5 3 2 24 16 3 10 3 8 7 1 19
13 Bk Frem 33 9 16 8 17 13 4 43 17 5 9 3 11 7 4 24 16 4 7 5 6 6 0 19
14 B 93 Kopenhagen 33 10 13 10 24 20 4 43 16 4 7 5 14 13 1 19 17 6 6 5 10 7 3 24
15 FC Sydvest 05 33 11 10 12 25 21 4 43 17 6 5 6 15 11 4 23 16 5 5 6 10 10 0 20
16 Vanlose 33 10 12 11 17 18 -1 42 16 4 5 7 7 13 -6 17 17 6 7 4 10 5 5 25
17 Odder 33 9 13 11 23 30 -7 40 16 6 6 4 13 13 0 24 17 3 7 7 10 17 -7 16
18 Ringkobing 33 10 10 13 18 23 -5 40 16 5 5 6 9 11 -2 20 17 5 5 7 9 12 -3 20
19 Hillerod Fodbold 33 6 17 10 17 21 -4 35 17 3 8 6 6 12 -6 17 16 3 9 4 11 9 2 18
20 Dalum IF 33 8 10 15 17 26 -9 34 17 7 3 7 12 10 2 24 16 1 7 8 5 16 -11 10
21 Skovshoved IF 33 7 12 14 16 28 -12 33 16 4 5 7 6 10 -4 17 17 3 7 7 10 18 -8 16
22 Tarup-Paarup If 33 5 15 13 11 26 -15 30 16 2 8 6 3 10 -7 14 17 3 7 7 8 16 -8 16
23 Kjellerup 33 7 9 17 18 37 -19 30 16 5 7 4 12 12 0 22 17 2 2 13 6 25 -19 8
24 BK Marienlyst 33 4 11 18 10 36 -26 23 16 2 7 7 6 15 -9 13 17 2 4 11 4 21 -17 10



Alt Üst Ful Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst 3.5 Alt 3.5 Üst Puan
1 Skive IK 33 0 33 8 25 13 20 20 13 72 17 0 17 4 13 7 10 12 5 41 16 0 16 4 12 6 10 8 8 31
2 Kolding IF 33 1 32 6 27 17 16 22 11 66 17 1 16 3 14 9 8 12 5 34 16 0 16 3 13 8 8 10 6 32
3 Brabrand If 33 0 33 4 29 17 16 26 7 65 17 0 17 1 16 7 10 11 6 26 16 0 16 3 13 10 6 15 1 39
4 Middelfart 33 2 31 5 28 13 20 24 9 61 17 1 16 2 15 5 12 10 7 29 16 1 15 3 13 8 8 14 2 32
5 Bk Frem 33 4 29 13 20 20 13 26 7 55 17 1 16 5 12 10 7 13 4 29 16 3 13 8 8 10 6 13 3 26
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 3 30 10 23 20 13 27 6 54 17 1 16 5 12 12 5 16 1 25 16 2 14 5 11 8 8 11 5 29
7 Jammerbugt FC 33 1 32 4 29 16 17 24 9 54 16 1 15 4 12 10 6 14 2 27 17 0 17 0 17 6 11 10 7 27
8 Aarhus Fremad 33 3 30 7 26 16 17 23 10 53 16 1 15 2 14 6 10 10 6 27 17 2 15 5 12 10 7 13 4 26
9 B 93 Kopenhagen 33 0 33 5 28 10 23 23 10 53 16 0 16 2 14 6 10 8 8 17 17 0 17 3 14 4 13 15 2 36
10 Hillerod Fodbold 33 1 32 6 27 13 20 20 13 49 17 1 16 4 13 8 9 10 7 17 16 0 16 2 14 5 11 10 6 32
11 Vanlose 33 1 32 5 28 17 16 25 8 46 16 1 15 4 12 7 9 11 5 17 17 0 17 1 16 10 7 14 3 29
12 Avarta 33 2 31 9 24 18 15 22 11 45 16 1 15 6 10 8 8 11 5 24 17 1 16 3 14 10 7 11 6 21
13 Bronshoj 33 0 33 2 31 8 25 17 16 45 17 0 17 0 17 3 14 9 8 29 16 0 16 2 14 5 11 8 8 16
14 Slagelse Bi 33 1 32 11 22 19 14 27 6 44 17 1 16 4 13 8 9 14 3 22 16 0 16 7 9 11 5 13 3 22
15 Hallerup 33 1 32 5 28 14 19 22 11 43 16 0 16 2 14 8 8 12 4 22 17 1 16 3 14 6 11 10 7 21
16 Vejgaard BK 33 2 31 6 27 16 17 24 9 43 17 2 15 4 13 10 7 14 3 25 16 0 16 2 14 6 10 10 6 18
17 Ringkobing 33 1 32 8 25 16 17 23 10 40 16 0 16 4 12 7 9 12 4 22 17 1 16 4 13 9 8 11 6 18
18 Dalum IF 33 2 31 6 27 15 18 22 11 37 17 0 17 2 15 8 9 11 6 22 16 2 14 4 12 7 9 11 5 15
19 FC Sydvest 05 33 1 32 6 27 16 17 23 10 36 17 1 16 4 13 8 9 11 6 18 16 0 16 2 14 8 8 12 4 18
20 Skovshoved IF 33 0 33 4 29 13 20 25 8 36 16 0 16 3 13 9 7 14 2 18 17 0 17 1 16 4 13 11 6 18
21 Odder 33 2 31 2 31 12 21 17 16 35 16 0 16 0 16 5 11 8 8 18 17 2 15 2 15 7 10 9 8 17
22 Tarup-Paarup If 33 0 33 5 28 16 17 25 8 29 16 0 16 3 13 8 8 11 5 14 17 0 17 2 15 8 9 14 3 15
23 Kjellerup 33 2 31 3 30 8 25 18 15 19 16 2 14 2 14 4 12 9 7 10 17 0 17 1 16 4 13 9 8 9
24 BK Marienlyst 33 0 33 8 25 11 22 23 10 16 16 0 16 4 12 4 12 11 5 6 17 0 17 4 13 7 10 12 5 10



Alt Üst Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan O .5 Alt .5 Üst 1.5 Alt 1.5 Üst 2.5 Alt 2.5 Üst Puan
1 Skive IK 33 7 26 18 15 25 8 72 17 4 13 9 8 14 3 41 16 3 13 9 7 11 5 31
2 Kolding IF 33 5 28 19 14 24 9 66 17 1 16 8 9 11 6 34 16 4 12 11 5 13 3 32
3 Brabrand If 33 6 27 20 13 29 4 65 17 3 14 10 7 14 3 26 16 3 13 10 6 15 1 39
4 Middelfart 33 8 25 15 18 27 6 61 17 5 12 6 11 13 4 29 16 3 13 9 7 14 2 32
5 Bk Frem 33 10 23 18 15 29 4 55 17 4 13 8 9 15 2 29 16 6 10 10 6 14 2 26
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 5 28 16 17 27 6 54 17 2 15 8 9 15 2 25 16 3 13 8 8 12 4 29
7 Jammerbugt FC 33 6 27 21 12 29 4 54 16 3 13 14 2 15 1 27 17 3 14 7 10 14 3 27
8 Aarhus Fremad 33 7 26 21 12 27 6 53 16 4 12 10 6 13 3 27 17 3 14 11 6 14 3 26
9 B 93 Kopenhagen 33 3 30 15 18 22 11 53 16 1 15 7 9 11 5 17 17 2 15 8 9 11 6 36
10 Hillerod Fodbold 33 4 29 18 15 23 10 49 17 2 15 10 7 11 6 17 16 2 14 8 8 12 4 32
11 Vanlose 33 6 27 17 16 26 7 46 16 5 11 8 8 12 4 17 17 1 16 9 8 14 3 29
12 Avarta 33 8 25 19 14 24 9 45 16 5 11 10 6 13 3 24 17 3 14 9 8 11 6 21
13 Bronshoj 33 3 30 17 16 30 3 45 17 2 15 7 10 14 3 29 16 1 15 10 6 16 0 16
14 Slagelse Bi 33 8 25 23 10 28 5 44 17 3 14 13 4 15 2 22 16 5 11 10 6 13 3 22
15 Hallerup 33 3 30 16 17 28 5 43 16 1 15 8 8 14 2 22 17 2 15 8 9 14 3 21
16 Vejgaard BK 33 7 26 20 13 28 5 43 17 5 12 14 3 16 1 25 16 2 14 6 10 12 4 18
17 Ringkobing 33 5 28 20 13 26 7 40 16 2 14 9 7 12 4 22 17 3 14 11 6 14 3 18
18 Dalum IF 33 5 28 17 16 27 6 37 17 2 15 7 10 13 4 22 16 3 13 10 6 14 2 15
19 FC Sydvest 05 33 6 27 15 18 30 3 36 17 5 12 8 9 17 0 18 16 1 15 7 9 13 3 18
20 Skovshoved IF 33 5 28 18 15 27 6 36 16 2 14 10 6 15 1 18 17 3 14 8 9 12 5 18
21 Odder 33 2 31 19 14 25 8 35 16 0 16 9 7 12 4 18 17 2 15 10 7 13 4 17
22 Tarup-Paarup If 33 3 30 19 14 27 6 29 16 0 16 8 8 10 6 14 17 3 14 11 6 17 0 15
23 Kjellerup 33 4 29 10 23 22 11 19 16 2 14 5 11 12 4 10 17 2 15 5 12 10 7 9
24 BK Marienlyst 33 4 29 19 14 26 7 16 16 2 14 9 7 11 5 6 17 2 15 10 7 15 2 10



Karşılıklı Full Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 Skive IK 33 20 13 72 17 9 8 41 16 11 5 31
2 Kolding IF 33 17 16 66 17 8 9 34 16 9 7 32
3 Brabrand If 33 20 13 65 17 12 5 26 16 8 8 39
4 Middelfart 33 21 12 61 17 11 6 29 16 10 6 32
5 Bk Frem 33 16 17 55 17 8 9 29 16 8 8 26
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 15 18 54 17 6 11 25 16 9 7 29
7 Jammerbugt FC 33 19 14 54 16 9 7 27 17 10 7 27
8 Aarhus Fremad 33 20 13 53 16 9 7 27 17 11 6 26
9 B 93 Kopenhagen 33 15 18 53 16 8 8 17 17 7 10 36
10 Hillerod Fodbold 33 22 11 49 17 11 6 17 16 11 5 32
11 Vanlose 33 17 16 46 16 7 9 17 17 10 7 29
12 Avarta 33 19 14 45 16 7 9 24 17 12 5 21
13 Bronshoj 33 21 12 45 17 14 3 29 16 7 9 16
14 Slagelse Bi 33 15 18 44 17 9 8 22 16 6 10 22
15 Hallerup 33 17 16 43 16 8 8 22 17 9 8 21
16 Vejgaard BK 33 21 12 43 17 10 7 25 16 11 5 18
17 Ringkobing 33 16 17 40 16 7 9 22 17 9 8 18
18 Dalum IF 33 19 14 37 17 10 7 22 16 9 7 15
19 FC Sydvest 05 33 20 13 36 17 8 9 18 16 12 4 18
20 Skovshoved IF 33 21 12 36 16 12 4 18 17 9 8 18
21 Odder 33 26 7 35 16 13 3 18 17 13 4 17
22 Tarup-Paarup If 33 15 18 29 16 7 9 14 17 8 9 15
23 Kjellerup 33 23 10 19 16 13 3 10 17 10 7 9
24 BK Marienlyst 33 15 18 16 16 9 7 6 17 6 11 10



Karşılıklı Half Time
    Toplam İçerde Dışarda
  Takım O Var Yok Puan O Var Yok Puan O Var Yok Puan
1 Skive IK 33 9 24 72 17 5 12 41 16 4 12 31
2 Kolding IF 33 11 22 66 17 6 11 34 16 5 11 32
3 Brabrand If 33 9 24 65 17 6 11 26 16 3 13 39
4 Middelfart 33 12 21 61 17 7 10 29 16 5 11 32
5 Bk Frem 33 10 23 55 17 5 12 29 16 5 11 26
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 9 24 54 17 5 12 25 16 4 12 29
7 Jammerbugt FC 33 4 29 54 16 1 15 27 17 3 14 27
8 Aarhus Fremad 33 8 25 53 16 5 11 27 17 3 14 26
9 B 93 Kopenhagen 33 9 24 53 16 5 11 17 17 4 13 36
10 Hillerod Fodbold 33 11 22 49 17 5 12 17 16 6 10 32
11 Vanlose 33 9 24 46 16 4 12 17 17 5 12 29
12 Avarta 33 7 26 45 16 2 14 24 17 5 12 21
13 Bronshoj 33 6 27 45 17 5 12 29 16 1 15 16
14 Slagelse Bi 33 7 26 44 17 2 15 22 16 5 11 22
15 Hallerup 33 5 28 43 16 2 14 22 17 3 14 21
16 Vejgaard BK 33 9 24 43 17 2 15 25 16 7 9 18
17 Ringkobing 33 10 23 40 16 5 11 22 17 5 12 18
18 Dalum IF 33 10 23 37 17 6 11 22 16 4 12 15
19 FC Sydvest 05 33 10 23 36 17 2 15 18 16 8 8 18
20 Skovshoved IF 33 7 26 36 16 5 11 18 17 2 15 18
21 Odder 33 7 26 35 16 4 12 18 17 3 14 17
22 Tarup-Paarup If 33 7 26 29 16 5 11 14 17 2 15 15
23 Kjellerup 33 14 19 19 16 5 11 10 17 9 8 9
24 BK Marienlyst 33 10 23 16 16 6 10 6 17 4 13 10



Half Time to Score
    Toplam Maç
  Takım Gol Atmış Gol Yemiş
1 Skive IK 19 16
2 Kolding IF 23 16
3 Brabrand If 24 12
4 Middelfart 23 14
5 Bk Frem 19 14
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 22 15
7 Jammerbugt FC 17 14
8 Aarhus Fremad 20 14
9 B 93 Kopenhagen 20 19
10 Hillerod Fodbold 20 20
11 Vanlose 18 18
12 Avarta 17 15
13 Bronshoj 16 20
14 Slagelse Bi 14 18
15 Hallerup 16 19
16 Vejgaard BK 16 19
17 Ringkobing 18 20
18 Dalum IF 17 21
19 FC Sydvest 05 16 21
20 Skovshoved IF 19 16
21 Odder 16 22
22 Tarup-Paarup If 17 20
23 Kjellerup 17 26
24 BK Marienlyst 12 27



Takım Data
  Takım O A Y Ayak Kafa Gol Girişimi İsabetli Şut İsabetsiz Şut Engelenen Şut Korner Serbest Vuruş Ofsayt Kartlar Topla Oynama
1 Skive IK 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kolding IF 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabrand If 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Middelfart 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bk Frem 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jammerbugt FC 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Aarhus Fremad 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 B 93 Kopenhagen 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hillerod Fodbold 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vanlose 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bronshoj 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Avarta 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Slagelse Bi 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hallerup 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Vejgaard BK 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Ringkobing 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Dalum IF 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC Sydvest 05 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Skovshoved IF 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Odder 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Tarup-Paarup If 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Kjellerup 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 BK Marienlyst 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Takım Gol Data
      Goals Scored Goals Conceded
  Takım O Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Top. 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90
1 Skive IK 33 0 8 14 15 7 10 19 0 4 7 8 7 3 8
2 Kolding IF 33 0 9 12 6 12 15 11 0 7 3 5 7 3 6
3 Brabrand If 33 0 10 7 12 10 5 15 0 1 11 7 3 5 7
4 Middelfart 33 0 9 9 9 12 6 15 0 0 7 7 7 5 7
5 Bk Frem 33 0 6 4 7 10 6 11 0 8 2 3 5 4 8
6 Jammerbugt FC 33 0 11 3 13 10 4 7 0 7 6 6 7 6 9
7 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 0 1 9 3 14 8 16 0 1 5 4 4 7 9
8 Aarhus Fremad 33 0 3 13 9 8 5 12 0 6 3 9 5 6 8
9 B 93 Kopenhagen 33 0 9 7 8 7 11 15 0 6 6 8 8 9 12
10 Hillerod Fodbold 33 0 4 7 6 18 4 10 0 7 2 12 9 8 11
11 Vanlose 33 0 5 6 6 9 8 11 0 5 5 8 8 5 10
12 Bronshoj 33 0 7 15 13 8 8 5 0 9 13 11 14 5 9
13 Avarta 33 0 4 9 10 9 6 16 0 5 6 10 8 6 10
14 Slagelse Bi 33 0 4 6 10 6 7 9 0 8 7 1 9 5 10
15 Hallerup 33 0 8 4 13 8 4 12 0 4 5 9 6 10 15
16 Vejgaard BK 33 0 7 7 9 9 4 8 0 10 5 8 11 6 9
17 Ringkobing 33 0 6 6 6 4 8 7 0 7 6 10 11 10 11
18 Dalum IF 33 0 9 3 5 9 7 10 0 8 10 8 10 5 13
19 FC Sydvest 05 33 0 13 6 6 5 9 5 0 11 8 2 10 9 10
20 Skovshoved IF 33 0 6 2 8 10 3 9 0 4 13 11 6 9 16
21 Odder 33 0 8 8 7 4 7 13 0 7 13 10 11 5 14
22 Tarup-Paarup If 33 0 4 4 3 10 8 5 0 7 6 13 9 8 12
23 Kjellerup 33 0 7 7 4 8 4 8 0 16 10 11 18 12 15
24 BK Marienlyst 33 0 3 2 5 3 4 5 0 13 11 12 17 10 15



Double Chance Çifte Şans
    Maç Sonucu İlk Yarı Ev Sahibi Maç Sonucu Ev Sahibi İlk Yarı Deplasman Maç Sonucu Deplasman İlk Yarı
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 Skive IK 21 30 15 23 22 21 15 15 4 14 10 10 6 15 11 9 12 11
2 Kolding IF 21 24 21 24 25 17 14 13 7 15 15 4 7 11 14 9 10 13
3 Brabrand If 16 25 25 19 20 27 12 12 10 14 9 11 4 13 15 5 11 16
4 Middelfart 20 23 23 23 16 27 13 12 9 14 8 12 7 11 14 9 8 15
5 Bk Frem 20 26 20 26 16 24 11 15 8 14 10 10 9 11 12 12 6 14
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 19 24 23 21 23 22 11 13 10 13 11 10 8 11 13 8 12 12
7 Jammerbugt FC 22 24 20 21 25 20 13 10 9 11 12 9 9 14 11 10 13 11
8 Aarhus Fremad 22 22 22 24 23 19 11 13 8 13 10 9 11 9 14 11 13 10
9 B 93 Kopenhagen 12 31 23 13 27 26 7 14 11 7 13 12 5 17 12 6 14 14
10 Hillerod Fodbold 16 23 27 16 26 24 9 12 13 9 14 11 7 11 14 7 12 13
11 Vanlose 18 23 25 22 22 22 9 11 12 12 9 11 9 12 13 10 13 11
12 Avarta 22 24 20 22 22 22 10 13 9 12 10 10 12 11 11 10 12 12
13 Bronshoj 23 27 16 21 25 20 11 15 8 11 11 12 12 12 8 10 14 8
14 Slagelse Bi 20 25 21 20 22 24 10 13 11 8 13 13 10 12 10 12 9 11
15 Hallerup 23 23 20 19 27 20 12 9 11 8 14 10 11 14 9 11 13 10
16 Vejgaard BK 24 23 19 21 22 23 13 10 11 10 11 13 11 13 8 11 11 10
17 Ringkobing 20 29 17 22 23 21 8 15 9 8 13 11 12 14 8 14 10 10
18 Dalum IF 22 26 18 21 23 22 10 13 11 10 12 12 12 13 7 11 11 10
19 FC Sydvest 05 20 24 22 23 20 23 8 14 12 10 10 14 12 10 10 13 10 9
20 Skovshoved IF 22 24 20 23 23 20 10 10 12 12 10 10 12 14 8 11 13 10
21 Odder 22 22 22 18 27 21 8 13 11 7 14 11 14 9 11 11 13 10
22 Tarup-Paarup If 19 28 19 21 24 21 6 14 12 9 12 11 13 14 7 12 12 10
23 Kjellerup 22 26 18 20 23 23 8 9 15 6 12 14 14 17 3 14 11 9
24 BK Marienlyst 16 32 18 19 24 23 2 16 14 4 12 16 14 16 4 15 12 7



2nd Half - Double Chance - İkinci Yarı Çifte Şans
    İkinci Yarı İçerde Dışarda
  Takım 1X 12 X2 1X 12 X2 1X 12 X2
1 Skive IK 24 24 18 15 12 7 9 12 11
2 Kolding IF 19 20 27 12 9 13 7 11 14
3 Brabrand If 22 22 22 13 12 9 9 10 13
4 Middelfart 24 21 21 13 14 7 11 7 14
5 Bk Frem 26 17 23 14 8 12 12 9 11
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 27 14 25 14 8 12 13 6 13
7 Jammerbugt FC 25 19 22 13 10 9 12 9 13
8 Aarhus Fremad 21 21 24 11 11 10 10 10 14
9 B 93 Kopenhagen 22 20 24 11 9 12 11 11 12
10 Hillerod Fodbold 24 16 26 11 9 14 13 7 12
11 Vanlose 20 21 25 9 11 12 11 10 13
12 Avarta 21 26 19 11 12 9 10 14 10
13 Bronshoj 24 28 14 13 15 6 11 13 8
14 Slagelse Bi 24 23 19 14 10 10 10 13 9
15 Hallerup 24 23 19 12 11 9 12 12 10
16 Vejgaard BK 28 19 19 15 9 10 13 10 9
17 Ringkobing 22 23 21 10 11 11 12 12 10
18 Dalum IF 25 23 18 10 14 10 15 9 8
19 FC Sydvest 05 22 23 21 11 12 11 11 11 10
20 Skovshoved IF 23 21 22 9 11 12 14 10 10
21 Odder 26 20 20 12 10 10 14 10 10
22 Tarup-Paarup If 24 18 24 10 8 14 14 10 10
23 Kjellerup 27 24 15 12 9 11 15 15 4
24 BK Marienlyst 24 22 20 9 9 14 15 13 6



Home to win both halves? - Ev sahibi iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Skive IK 17 4 13
2 Kolding IF 17 4 13
3 Middelfart 17 4 13
4 Brabrand If 17 4 13
5 Akademisk Boldklub Gladsaxe 17 4 13
6 Bronshoj 17 4 13
7 Aarhus Fremad 16 3 13
8 Avarta 16 3 13
9 Jammerbugt FC 16 3 13
10 Bk Frem 17 2 15
11 B 93 Kopenhagen 16 2 14
12 Vanlose 16 2 14
13 Slagelse Bi 17 2 15
14 Hallerup 16 2 14
15 Vejgaard BK 17 2 15
16 Dalum IF 17 2 15
17 Odder 16 2 14
18 Ringkobing 16 2 14
19 Tarup-Paarup If 16 2 14
20 FC Sydvest 05 17 1 16
21 Hillerod Fodbold 17 0 17
22 Skovshoved IF 16 0 16
23 Kjellerup 16 0 16
24 BK Marienlyst 16 0 16



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Brabrand If 16 5 11
2 Kolding IF 16 4 12
3 B 93 Kopenhagen 17 4 13
4 Hallerup 17 4 13
5 Skive IK 16 3 13
6 Avarta 17 2 15
7 Jammerbugt FC 17 2 15
8 Vanlose 17 2 15
9 Bronshoj 16 2 14
10 Vejgaard BK 16 2 14
11 Tarup-Paarup If 17 2 15
12 Middelfart 16 1 15
13 Akademisk Boldklub Gladsaxe 16 1 15
14 Aarhus Fremad 17 1 16
15 Hillerod Fodbold 16 1 15
16 Slagelse Bi 16 1 15
17 FC Sydvest 05 16 1 15
18 Ringkobing 17 1 16
19 Skovshoved IF 17 1 16
20 Kjellerup 17 1 16
21 Bk Frem 16 0 16
22 Dalum IF 16 0 16
23 Odder 17 0 17
24 BK Marienlyst 17 0 17



Handicap 0:1 Handikaplı Maç Sonucu
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 1 0 2 O 1 0 2 O 1 0 2
1 Skive IK 33 11 12 10 17 6 7 4 16 5 5 6
2 Kolding IF 33 12 7 14 17 7 3 7 16 5 4 7
3 Brabrand If 33 10 9 14 17 5 2 10 16 5 7 4
4 Middelfart 33 10 7 16 17 7 1 9 16 3 6 7
5 Bk Frem 33 8 8 17 17 6 3 8 16 2 5 9
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 8 7 18 17 5 2 10 16 3 5 8
7 Jammerbugt FC 33 8 7 18 16 3 4 9 17 5 3 9
8 Aarhus Fremad 33 5 9 19 16 4 4 8 17 1 5 11
9 B 93 Kopenhagen 33 9 8 16 16 2 3 11 17 7 5 5
10 Hillerod Fodbold 33 5 8 20 17 2 2 13 16 3 6 7
11 Vanlose 33 9 3 21 16 3 1 12 17 6 2 9
12 Avarta 33 6 6 21 16 4 3 9 17 2 3 12
13 Bronshoj 33 7 6 20 17 5 4 8 16 2 2 12
14 Slagelse Bi 33 4 8 21 17 3 3 11 16 1 5 10
15 Hallerup 33 9 2 22 16 4 1 11 17 5 1 11
16 Vejgaard BK 33 4 7 22 17 2 4 11 16 2 3 11
17 Ringkobing 33 5 7 21 16 3 4 9 17 2 3 12
18 Dalum IF 33 6 4 23 17 5 1 11 16 1 3 12
19 FC Sydvest 05 33 5 4 24 17 4 1 12 16 1 3 12
20 Skovshoved IF 33 1 8 24 16 0 4 12 17 1 4 12
21 Odder 33 5 3 25 16 4 1 11 17 1 2 14
22 Tarup-Paarup If 33 6 2 25 16 3 1 12 17 3 1 13
23 Kjellerup 33 1 3 29 16 0 1 15 17 1 2 14
24 BK Marienlyst 33 0 5 28 16 0 2 14 17 0 3 14



Home Win To Nil - Ev sahibi Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Akademisk Boldklub Gladsaxe 17 7 0
2 Skive IK 17 6 7
3 Kolding IF 17 6 4
4 Aarhus Fremad 16 5 3
5 Jammerbugt FC 16 5 2
6 Slagelse Bi 17 5 1
7 Hallerup 16 5 0
8 Ringkobing 16 5 2
9 Middelfart 17 4 4
10 Brabrand If 17 4 3
11 Bk Frem 17 4 5
12 Avarta 16 4 3
13 Tarup-Paarup If 16 4 0
14 B 93 Kopenhagen 16 3 2
15 Vanlose 16 3 1
16 Vejgaard BK 17 3 3
17 FC Sydvest 05 17 3 2
18 Dalum IF 17 3 3
19 Skovshoved IF 16 2 2
20 Bronshoj 17 1 8
21 Odder 16 1 4
22 BK Marienlyst 16 1 1
23 Hillerod Fodbold 17 0 4
24 Kjellerup 16 0 1



Away Win To Nil Deplasman Gol Yemeden Kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 B 93 Kopenhagen 17 8 4
2 Brabrand If 16 7 5
3 Kolding IF 16 6 3
4 Middelfart 16 5 4
5 Vanlose 17 5 3
6 Jammerbugt FC 17 4 4
7 Slagelse Bi 16 4 2
8 Akademisk Boldklub Gladsaxe 16 3 5
9 Bk Frem 16 3 4
10 Aarhus Fremad 17 3 3
11 Hillerod Fodbold 16 3 6
12 Hallerup 17 3 3
13 Bronshoj 16 3 1
14 Tarup-Paarup If 17 3 1
15 Skive IK 16 2 8
16 Ringkobing 17 2 3
17 Skovshoved IF 17 2 3
18 BK Marienlyst 17 2 1
19 Avarta 17 1 4
20 Vejgaard BK 16 1 4
21 FC Sydvest 05 16 1 3
22 Kjellerup 17 1 2
23 Dalum IF 16 0 4
24 Odder 17 0 3



Away to win both halves? - Deplasman iki yarıyı da kazanır
  Takım O Evet Hayır
1 Brabrand If 16 5 11
2 Kolding IF 16 4 12
3 B 93 Kopenhagen 17 4 13
4 Hallerup 17 4 13
5 Skive IK 16 3 13
6 Avarta 17 2 15
7 Jammerbugt FC 17 2 15
8 Vanlose 17 2 15
9 Bronshoj 16 2 14
10 Vejgaard BK 16 2 14
11 Tarup-Paarup If 17 2 15
12 Middelfart 16 1 15
13 Akademisk Boldklub Gladsaxe 16 1 15
14 Aarhus Fremad 17 1 16
15 Hillerod Fodbold 16 1 15
16 Slagelse Bi 16 1 15
17 FC Sydvest 05 16 1 15
18 Ringkobing 17 1 16
19 Skovshoved IF 17 1 16
20 Kjellerup 17 1 16
21 Bk Frem 16 0 16
22 Dalum IF 16 0 16
23 Odder 17 0 17
24 BK Marienlyst 17 0 17



Total Goals (Aggregated) - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+ O 0-1 2-3 4-6 7+
1 Skive IK 33 8 12 10 3 17 4 8 4 1 16 4 4 6 2
2 Kolding IF 33 6 16 10 1 17 3 9 4 1 16 3 7 6 0
3 Brabrand If 33 4 22 6 1 17 1 10 5 1 16 3 12 1 0
4 Middelfart 33 5 19 8 1 17 2 8 6 1 16 3 11 2 0
5 Bk Frem 33 13 13 6 1 17 5 8 3 1 16 8 5 3 0
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 10 17 5 1 17 5 11 1 0 16 5 6 4 1
7 Jammerbugt FC 33 4 20 9 0 16 4 10 2 0 17 0 10 7 0
8 Aarhus Fremad 33 7 16 10 0 16 2 8 6 0 17 5 8 4 0
9 B 93 Kopenhagen 33 5 18 8 2 16 2 6 7 1 17 3 12 1 1
10 Hillerod Fodbold 33 6 14 13 0 17 4 6 7 0 16 2 8 6 0
11 Vanlose 33 5 20 8 0 16 4 7 5 0 17 1 13 3 0
12 Avarta 33 9 13 8 3 16 6 5 5 0 17 3 8 3 3
13 Bronshoj 33 2 15 15 1 17 0 9 7 1 16 2 6 8 0
14 Slagelse Bi 33 11 16 5 1 17 4 10 2 1 16 7 6 3 0
15 Hallerup 33 5 17 11 0 16 2 10 4 0 17 3 7 7 0
16 Vejgaard BK 33 6 18 8 1 17 4 10 3 0 16 2 8 5 1
17 Ringkobing 33 8 15 10 0 16 4 8 4 0 17 4 7 6 0
18 Dalum IF 33 6 16 10 1 17 2 9 5 1 16 4 7 5 0
19 FC Sydvest 05 33 6 17 9 1 17 4 7 6 0 16 2 10 3 1
20 Skovshoved IF 33 4 21 8 0 16 3 11 2 0 17 1 10 6 0
21 Odder 33 2 15 16 0 16 0 8 8 0 17 2 7 8 0
22 Tarup-Paarup If 33 5 20 8 0 16 3 8 5 0 17 2 12 3 0
23 Kjellerup 33 3 15 13 2 16 2 7 6 1 17 1 8 7 1
24 BK Marienlyst 33 8 15 10 0 16 4 7 5 0 17 4 8 5 0



Total Goals (exact) Toplam Gol (Tam sayı)
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+ O 0 1 2 3 4 5 6+
1 Skive IK 33 0 8 5 7 4 5 4 17 0 4 3 5 3 1 1 16 0 4 2 2 1 4 3
2 Kolding IF 33 1 5 11 5 6 2 3 17 1 2 6 3 2 1 2 16 0 3 5 2 4 1 1
3 Brabrand If 33 0 4 13 9 2 4 1 17 0 1 6 4 2 3 1 16 0 3 7 5 0 1 0
4 Middelfart 33 2 3 8 11 6 2 1 17 1 1 3 5 5 1 1 16 1 2 5 6 1 1 0
5 Bk Frem 33 4 9 7 6 5 1 1 17 1 4 5 3 2 1 1 16 3 5 2 3 3 0 0
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 3 7 10 7 1 3 2 17 1 4 7 4 0 0 1 16 2 3 3 3 1 3 1
7 Jammerbugt FC 33 1 3 12 8 7 2 0 16 1 3 6 4 1 1 0 17 0 0 6 4 6 1 0
8 Aarhus Fremad 33 3 4 9 7 6 4 0 16 1 1 4 4 4 2 0 17 2 3 5 3 2 2 0
9 B 93 Kopenhagen 33 0 5 5 13 4 2 4 16 0 2 4 2 3 2 3 17 0 3 1 11 1 0 1
10 Hillerod Fodbold 33 1 5 7 7 8 4 1 17 1 3 4 2 3 3 1 16 0 2 3 5 5 1 0
11 Vanlose 33 1 4 12 8 7 0 1 16 1 3 3 4 4 0 1 17 0 1 9 4 3 0 0
12 Avarta 33 2 7 9 4 2 4 5 16 1 5 2 3 2 1 2 17 1 2 7 1 0 3 3
13 Bronshoj 33 0 2 6 9 9 3 4 17 0 0 3 6 3 1 4 16 0 2 3 3 6 2 0
14 Slagelse Bi 33 1 10 8 8 3 0 3 17 1 3 4 6 2 0 1 16 0 7 4 2 1 0 2
15 Hallerup 33 1 4 9 8 6 2 3 16 0 2 6 4 2 1 1 17 1 2 3 4 4 1 2
16 Vejgaard BK 33 2 4 10 8 3 5 1 17 2 2 6 4 2 1 0 16 0 2 4 4 1 4 1
17 Ringkobing 33 1 7 8 7 5 2 3 16 0 4 3 5 1 1 2 17 1 3 5 2 4 1 1
18 Dalum IF 33 2 4 9 7 6 2 3 17 0 2 6 3 2 2 2 16 2 2 3 4 4 0 1
19 FC Sydvest 05 33 1 5 10 7 5 4 1 17 1 3 4 3 3 3 0 16 0 2 6 4 2 1 1
20 Skovshoved IF 33 0 4 9 12 4 1 3 16 0 3 6 5 2 0 0 17 0 1 3 7 2 1 3
21 Odder 33 2 0 10 5 9 6 1 16 0 0 5 3 6 2 0 17 2 0 5 2 3 4 1
22 Tarup-Paarup If 33 0 5 11 9 5 3 0 16 0 3 5 3 2 3 0 17 0 2 6 6 3 0 0
23 Kjellerup 33 2 1 5 10 4 7 4 16 2 0 2 5 3 3 1 17 0 1 3 5 1 4 3
24 BK Marienlyst 33 0 8 3 12 3 4 3 16 0 4 0 7 1 3 1 17 0 4 3 5 2 1 2



1st Half - Total Goals İlk Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 Skive IK 33 7 11 15 17 4 5 8 16 3 6 7
2 Kolding IF 33 5 14 14 17 1 7 9 16 4 7 5
3 Brabrand If 33 6 14 13 17 3 7 7 16 3 7 6
4 Middelfart 33 8 7 18 17 5 1 11 16 3 6 7
5 Bk Frem 33 10 8 15 17 4 4 9 16 6 4 6
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 5 11 17 17 2 6 9 16 3 5 8
7 Jammerbugt FC 33 6 15 12 16 3 11 2 17 3 4 10
8 Aarhus Fremad 33 7 14 12 16 4 6 6 17 3 8 6
9 B 93 Kopenhagen 33 3 12 18 16 1 6 9 17 2 6 9
10 Hillerod Fodbold 33 4 14 15 17 2 8 7 16 2 6 8
11 Vanlose 33 6 11 16 16 5 3 8 17 1 8 8
12 Avarta 33 8 11 14 16 5 5 6 17 3 6 8
13 Bronshoj 33 3 14 16 17 2 5 10 16 1 9 6
14 Slagelse Bi 33 8 15 10 17 3 10 4 16 5 5 6
15 Hallerup 33 3 13 17 16 1 7 8 17 2 6 9
16 Vejgaard BK 33 7 13 13 17 5 9 3 16 2 4 10
17 Ringkobing 33 5 15 13 16 2 7 7 17 3 8 6
18 Dalum IF 33 5 12 16 17 2 5 10 16 3 7 6
19 FC Sydvest 05 33 6 9 18 17 5 3 9 16 1 6 9
20 Skovshoved IF 33 5 13 15 16 2 8 6 17 3 5 9
21 Odder 33 2 17 14 16 0 9 7 17 2 8 7
22 Tarup-Paarup If 33 3 16 14 16 0 8 8 17 3 8 6
23 Kjellerup 33 4 6 23 16 2 3 11 17 2 3 12
24 BK Marienlyst 33 4 15 14 16 2 7 7 17 2 8 7



2nd Half - Total Goals İkinci Yarı - Toplam Gol Sayısı
    Maç Sonucu İçeride Dışarıda
  Takım O 0 1 2+ O 0 1 2+ O 0 1 2+
1 Skive IK 33 5 14 14 17 3 8 6 16 2 6 8
2 Kolding IF 33 9 12 12 17 8 5 4 16 1 7 8
3 Brabrand If 33 6 15 12 17 2 7 8 16 4 8 4
4 Middelfart 33 8 14 11 17 1 10 6 16 7 4 5
5 Bk Frem 33 15 10 8 17 8 4 5 16 7 6 3
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 16 12 5 17 9 8 0 16 7 4 5
7 Jammerbugt FC 33 7 11 15 16 3 7 6 17 4 4 9
8 Aarhus Fremad 33 7 10 16 16 2 3 11 17 5 7 5
9 B 93 Kopenhagen 33 9 11 13 16 3 5 8 17 6 6 5
10 Hillerod Fodbold 33 12 9 12 17 7 4 6 16 5 5 6
11 Vanlose 33 10 15 8 16 4 7 5 17 6 8 3
12 Avarta 33 6 16 11 16 4 5 7 17 2 11 4
13 Bronshoj 33 4 9 20 17 1 6 10 16 3 3 10
14 Slagelse Bi 33 6 20 7 17 3 8 6 16 3 12 1
15 Hallerup 33 9 12 12 16 5 6 5 17 4 6 7
16 Vejgaard BK 33 8 12 13 17 3 7 7 16 5 5 6
17 Ringkobing 33 10 14 9 16 5 6 5 17 5 8 4
18 Dalum IF 33 8 13 12 17 2 10 5 16 6 3 7
19 FC Sydvest 05 33 7 15 11 17 4 6 7 16 3 9 4
20 Skovshoved IF 33 7 14 12 16 5 8 3 17 2 6 9
21 Odder 33 5 11 17 16 2 6 8 17 3 5 9
22 Tarup-Paarup If 33 10 12 11 16 7 6 3 17 3 6 8
23 Kjellerup 33 5 13 15 16 4 5 7 17 1 8 8
24 BK Marienlyst 33 7 12 14 16 3 6 7 17 4 6 7



Goals home team - Ev sahibi Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 Skive IK 17 0 4 3 10
2 Kolding IF 17 1 2 6 8
3 Brabrand If 17 0 1 6 10
4 Middelfart 17 1 1 3 12
5 Bk Frem 17 1 4 5 7
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 17 1 4 7 5
7 Jammerbugt FC 16 1 3 6 6
8 Aarhus Fremad 16 1 1 4 10
9 B 93 Kopenhagen 16 0 2 4 10
10 Hillerod Fodbold 17 1 3 4 9
11 Vanlose 16 1 3 3 9
12 Avarta 16 1 5 2 8
13 Bronshoj 17 0 0 3 14
14 Slagelse Bi 17 1 3 4 9
15 Hallerup 16 0 2 6 8
16 Vejgaard BK 17 2 2 6 7
17 Ringkobing 16 0 4 3 9
18 Dalum IF 17 0 2 6 9
19 FC Sydvest 05 17 1 3 4 9
20 Skovshoved IF 16 0 3 6 7
21 Odder 16 0 0 5 11
22 Tarup-Paarup If 16 0 3 5 8
23 Kjellerup 16 2 0 2 12
24 BK Marienlyst 16 0 4 0 12



Goals away team Deplasman Gol Sayısı
  Takım O 0 1 2 3+
1 Skive IK 16 0 4 2 10
2 Kolding IF 16 0 3 5 8
3 Brabrand If 16 0 3 7 6
4 Middelfart 16 1 2 5 8
5 Bk Frem 16 3 5 2 6
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 16 2 3 3 8
7 Jammerbugt FC 17 0 0 6 11
8 Aarhus Fremad 17 2 3 5 7
9 B 93 Kopenhagen 17 0 3 1 13
10 Hillerod Fodbold 16 0 2 3 11
11 Vanlose 17 0 1 9 7
12 Avarta 17 1 2 7 7
13 Bronshoj 16 0 2 3 11
14 Slagelse Bi 16 0 7 4 5
15 Hallerup 17 1 2 3 11
16 Vejgaard BK 16 0 2 4 10
17 Ringkobing 17 1 3 5 8
18 Dalum IF 16 2 2 3 9
19 FC Sydvest 05 16 0 2 6 8
20 Skovshoved IF 17 0 1 3 13
21 Odder 17 2 0 5 10
22 Tarup-Paarup If 17 0 2 6 9
23 Kjellerup 17 0 1 3 13
24 BK Marienlyst 17 0 4 3 10



Clean Sheet Home Team - Ev sahibi Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ilk yarıyı gol yemeden bitirecek
2nd Half - Clean Sheet Home Team Ev sahibi ikinci yarıyı gol yemeden bitirecek
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Akademisk Boldklub Gladsaxe 17 8 9 17 9 8 17 14 3
2 Kolding IF 17 7 10 17 9 8 17 12 5
3 Skive IK 17 6 11 17 9 8 17 12 5
4 Aarhus Fremad 16 6 10 16 10 6 16 8 8
5 Jammerbugt FC 16 6 10 16 10 6 16 9 7
6 Slagelse Bi 17 6 11 17 7 10 17 9 8
7 Middelfart 17 5 12 17 9 8 17 10 7
8 Bk Frem 17 5 12 17 9 8 17 11 6
9 Avarta 16 5 11 16 11 5 16 9 7
10 Hallerup 16 5 11 16 7 9 16 12 4
11 Vejgaard BK 17 5 12 17 8 9 17 10 7
12 Ringkobing 16 5 11 16 7 9 16 8 8
13 Brabrand If 17 4 13 17 8 9 17 9 8
14 Vanlose 16 4 12 16 8 8 16 8 8
15 FC Sydvest 05 17 4 13 17 8 9 17 8 9
16 Tarup-Paarup If 16 4 12 16 5 11 16 9 7
17 B 93 Kopenhagen 16 3 13 16 3 13 16 7 9
18 Dalum IF 17 3 14 17 6 11 17 8 9
19 Skovshoved IF 16 2 14 16 8 8 16 8 8
20 Kjellerup 16 2 14 16 4 12 16 7 9
21 Hillerod Fodbold 17 1 16 17 5 12 17 10 7
22 Bronshoj 17 1 16 17 6 11 17 7 10
23 Odder 16 1 15 16 4 12 16 8 8
24 BK Marienlyst 16 1 15 16 2 14 16 5 11



Clean Sheet Away Team - Deplasman Gol Yemez
1st Half - Clean Sheet Away Team
2nd Half - Clean Sheet Away Team
    İY-MS Gol Yemez İlk Yarı Gol Yemez İkinci Yarı Gol Yemez
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 B 93 Kopenhagen 17 8 9 17 11 6 17 12 5
2 Brabrand If 16 7 9 16 13 3 16 10 6
3 Kolding IF 16 6 10 16 8 8 16 9 7
4 Middelfart 16 6 10 16 10 6 16 11 5
5 Bk Frem 16 6 10 16 10 6 16 11 5
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 16 5 11 16 9 7 16 10 6
7 Aarhus Fremad 17 5 12 17 9 8 17 12 5
8 Vanlose 17 5 12 17 7 10 17 12 5
9 Jammerbugt FC 17 4 13 17 9 8 17 8 9
10 Slagelse Bi 16 4 12 16 8 8 16 8 8
11 Hallerup 17 4 13 17 7 10 17 9 8
12 Hillerod Fodbold 16 3 13 16 8 8 16 8 8
13 Bronshoj 16 3 13 16 7 9 16 6 10
14 Ringkobing 17 3 14 17 6 11 17 10 7
15 Tarup-Paarup If 17 3 14 17 8 9 17 6 11
16 Skive IK 16 2 14 16 8 8 16 6 10
17 Avarta 17 2 15 17 7 10 17 7 10
18 Dalum IF 16 2 14 16 6 10 16 7 9
19 Odder 17 2 15 17 7 10 17 6 11
20 Skovshoved IF 17 2 15 17 9 8 17 5 12
21 BK Marienlyst 17 2 15 17 4 13 17 6 11
22 Vejgaard BK 16 1 15 16 6 10 16 7 9
23 FC Sydvest 05 16 1 15 16 4 12 16 8 8
24 Kjellerup 17 1 16 17 3 14 17 2 15



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Middelfart 17 8 9 16 4 12
2 Bronshoj 17 8 9 16 3 13
3 Skive IK 17 7 10 16 6 10
4 Brabrand If 17 7 10 16 7 9
5 Aarhus Fremad 16 6 10 17 4 13
6 Dalum IF 17 6 11 16 2 14
7 Odder 16 6 10 17 3 14
8 Kolding IF 17 4 13 16 7 9
9 Akademisk Boldklub Gladsaxe 17 4 13 16 5 11
10 Bk Frem 17 4 13 16 2 14
11 Avarta 16 4 12 17 4 13
12 B 93 Kopenhagen 16 4 12 17 5 12
13 Jammerbugt FC 16 4 12 17 5 12
14 Vanlose 16 4 12 17 3 14
15 Hallerup 16 4 12 17 5 12
16 Vejgaard BK 17 4 13 16 6 10
17 Kjellerup 16 4 12 17 4 13
18 Slagelse Bi 17 3 14 16 4 12
19 Ringkobing 16 3 13 17 4 13
20 FC Sydvest 05 17 2 15 16 6 10
21 Skovshoved IF 16 2 14 17 6 11
22 Tarup-Paarup If 16 2 14 17 3 14
23 BK Marienlyst 16 2 14 17 2 15
24 Hillerod Fodbold 17 1 16 16 5 11



Home to score in both halves? Ev sahibi İki Yarıda da Gol Atar
Away to score in both halves? Deplasman İki Yarıda da Gol Atar
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O Evet Hayır O Evet Hayır O Evet Hayır
1 Slagelse Bi 33 18 15 17 8 9 16 10 6
2 Avarta 33 16 17 16 7 9 17 9 8
3 Bk Frem 33 15 18 17 6 11 16 9 7
4 Ringkobing 33 15 18 16 7 9 17 8 9
5 Kolding IF 33 14 19 17 7 10 16 7 9
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 14 19 17 8 9 16 6 10
7 Dalum IF 33 13 20 17 6 11 16 7 9
8 Brabrand If 33 12 21 17 5 12 16 7 9
9 Aarhus Fremad 33 12 21 16 3 13 17 9 8
10 Vejgaard BK 33 12 21 17 9 8 16 3 13
11 FC Sydvest 05 33 12 21 17 6 11 16 6 10
12 Skive IK 33 11 22 17 5 12 16 6 10
13 Vanlose 33 11 22 16 5 11 17 6 11
14 Tarup-Paarup If 33 11 22 16 6 10 17 5 12
15 BK Marienlyst 33 11 22 16 4 12 17 7 10
16 Jammerbugt FC 33 10 23 16 9 7 17 1 16
17 Hillerod Fodbold 33 10 23 17 7 10 16 3 13
18 Hallerup 33 10 23 16 5 11 17 5 12
19 Odder 33 10 23 16 4 12 17 6 11
20 B 93 Kopenhagen 33 8 25 16 4 12 17 4 13
21 Skovshoved IF 33 8 25 16 7 9 17 1 16
22 Middelfart 33 7 26 17 3 14 16 4 12
23 Kjellerup 33 7 26 16 3 13 17 4 13
24 Bronshoj 33 5 28 17 2 15 16 3 13



Highest scoring half - En Fazla Gol Olan Yarı
    Toplam İçeride Dışarıda
  Takım O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit O 1.Yarı 2.Yarı Eşit
1 Skive IK 33 12 14 7 17 7 7 3 16 5 7 4
2 Kolding IF 33 11 9 13 17 8 2 7 16 3 7 6
3 Brabrand If 33 11 13 9 17 4 8 5 16 7 5 4
4 Middelfart 33 18 10 5 17 9 5 3 16 9 5 2
5 Bk Frem 33 14 9 10 17 8 5 4 16 6 4 6
6 Akademisk Boldklub Gladsaxe 33 21 5 7 17 12 1 4 16 9 4 3
7 Jammerbugt FC 33 10 14 9 16 3 7 6 17 7 7 3
8 Aarhus Fremad 33 13 9 11 16 5 7 4 17 8 2 7
9 B 93 Kopenhagen 33 18 12 3 16 8 6 2 17 10 6 1
10 Hillerod Fodbold 33 17 9 7 17 9 3 5 16 8 6 2
11 Vanlose 33 16 8 9 16 7 5 4 17 9 3 5
12 Avarta 33 12 9 12 16 5 6 5 17 7 3 7
13 Bronshoj 33 9 16 8 17 5 7 5 16 4 9 3
14 Slagelse Bi 33 12 12 9 17 5 7 5 16 7 5 4
15 Hallerup 33 15 8 10 16 7 5 4 17 8 3 6
16 Vejgaard BK 33 11 12 10 17 3 6 8 16 8 6 2
17 Ringkobing 33 14 9 10 16 7 5 4 17 7 4 6
18 Dalum IF 33 13 7 13 17 9 3 5 16 4 4 8
19 FC Sydvest 05 33 13 10 10 17 5 7 5 16 8 3 5
20 Skovshoved IF 33 16 12 5 16 8 4 4 17 8 8 1
21 Odder 33 10 10 13 16 5 5 6 17 5 5 7
22 Tarup-Paarup If 33 16 9 8 16 11 2 3 17 5 7 5
23 Kjellerup 33 15 9 9 16 7 4 5 17 8 5 4
24 BK Marienlyst 33 15 13 5 16 9 7 0 17 6 6 5
25 => (Türkiye) Süper Lig 18/19
26 => (Türkiye) Süper Lig 19/20
42 => (Türkiye) TFF 1. Lig 18/19
43 => (Türkiye) TFF 1. Lig 19/20
56 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 18/19
67 => (Türkiye) Süper Kupa 2018
68 => (Türkiye) Süper Kupa 2019
84 => (Türkiye) Türkiye Kupası 18/19
110 => (İngiltere) Premier Lig 18/19
111 => (İngiltere) Premier Lig 19/20
137 => (İngiltere) Şampiyona 18/19
138 => (İngiltere) Şampiyona 19/20
154 => (İngiltere) Lig Bir 18/19
155 => (İngiltere) Lig Bir 19/20
171 => (İngiltere) Lig İki 18/19
172 => (İngiltere) Lig İki 19/20
188 => (İngiltere) Ulusal Lig 18/19
189 => (İngiltere) Ulusal Lig 19/20
203 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 18/19
204 => (İngiltere Amatör) Konferans Kuzey 19/20
218 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 18/19
219 => (İngiltere Amatör) Konferans Güney 19/20
231 => (İngiltere) Community Shield 2018
232 => (İngiltere) Community Shield 2019
248 => (İngiltere) Federasyon Kupası 18/19
264 => (İngiltere) Lig Kupası 18/19
265 => (İngiltere) Lig Kupası 19/20
280 => (İngiltere) Football League Trophy 18/19
307 => (Almanya) Bundesliga 18/19
308 => (Almanya) Bundesliga 19/20
334 => (Almanya) 2nd Bundesliga 18/19
335 => (Almanya) 2nd Bundesliga 19/20
346 => (Almanya) 3. Lig 18/19
347 => (Almanya) 3. Lig 19/20
361 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 18/19
362 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Kuzeydoğu 19/20
378 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 18/19
379 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi, Kuzey 19/20
386 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 18/19
387 => (Almanya Amatör) Bölgesel Ligi Güneybatı 19/20
398 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
399 => (Almanya Amatör) Regionalliga Batı 19/20
405 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 17/18
406 => (Almanya Amatör) Regionalliga Playoffs 18/19
415 => (Almanya) Süper Kupa 2018
416 => (Almanya) Süper Kupa 2019
432 => (Almanya) DFB Pokal 18/19
433 => (Almanya) DFB Pokal 19/20
459 => (İspanya) LaLiga 18/19
460 => (İspanya) LaLiga 19/20
483 => (İspanya) LaLiga 2 18/19
484 => (İspanya) LaLiga 2 19/20
495 => (İspanya) İkinci Lig B 18/19
496 => (İspanya) İkinci Lig B 19/20
508 => (İspanya) Süper Kupa 2018
524 => (İspanya) Copa del Rey 18/19
550 => (İtalya) Serie A 18/19
572 => (İtalya) Serie B 18/19
577 => (İtalya) Serie C 18/19, Group A
578 => (İtalya) Serie C 19/20, Group A
583 => (İtalya) Serie C 18/19, Group B
584 => (İtalya) Serie C 19/20, Group B
589 => (İtalya) Serie C 18/19, Group C
590 => (İtalya) Serie C 19/20, Group C
601 => (İtalya) Süper Kupa 2018
617 => (İtalya) Coppa Italia 18/19
618 => (İtalya) Coppa Italia 19/20
627 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 18/19
653 => (Fransa) Lig 1 18/19
654 => (Fransa) Lig 1 19/20
670 => (Fransa) Lig 2 18/19
671 => (Fransa) Lig 2 19/20
685 => (Fransa) Ulusal 18/19
686 => (Fransa) Ulusal 19/20
699 => (Fransa) Trophée des Champions 2018
700 => (Fransa) Trophée des Champions 2019
716 => (Fransa) Coupe de France 18/19
732 => (Fransa) Coupe de la Ligue 18/19
733 => (Fransa) Coupe de la Ligue 19/20
758 => (İskoçya) Premier Lig 18/19
759 => (İskoçya) Premier Lig 19/20
775 => (İskoçya) Şampiyona 18/19
776 => (İskoçya) Şampiyona 19/20
792 => (İskoçya) Lig 1 18/19
793 => (İskoçya) Lig 1 19/20
809 => (İskoçya) Lig 2 18/19
810 => (İskoçya) Lig 2 19/20
826 => (İskoçya) İskoç Kupası 18/19
842 => (İskoçya) Lig Kupası 18/19
843 => (İskoçya) Lig Kupası 19/20
856 => (İskoçya) Challange Kupası 18/19
857 => (İskoçya) Challange Kupası 19/20
873 => (İrlanda) Premier Ligi 2018
874 => (İrlanda) Premier Ligi 2019
887 => (İrlanda) Birinci Lig 2018
888 => (İrlanda) Birinci Lig 2019
892 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2018
893 => (İrlanda) FAI Başkanlar Kupası 2019
908 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2018
909 => (İrlanda) FAI Ford Kupası 2019
924 => (İrlanda) Lig Kupası 2018
925 => (İrlanda) Lig Kupası 2019
937 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 18/19
938 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports Premiership 19/20
948 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 18/19
949 => (Kuzey İrlanda) IFA Şampiyonası 19/20
959 => (Kuzey İrlanda) JJB Sports İrlanda Kupası 18/19
970 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 18/19
985 => (Galler) Premier Lig 18/19
986 => (Galler) Premier Lig 19/20
998 => (Galler) FAW Gal Kupası 18/19
1009 => (Galler) Lig Kupası 18/19
1035 => (Avusturya) Bundesliga 18/19
1036 => (Avusturya) Bundesliga 19/20
1052 => (Avusturya) 2. Liga 18/19
1053 => (Avusturya) 2. Liga 19/20
1069 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 18/19
1070 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Merkez 19/20
1086 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 18/19
1087 => (Avusturya Amatör) Bölgesel Ligi Doğu 19/20
1103 => (Avusturya Amatör) Regionalliga Batı 18/19
1118 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 18/19
1119 => (Avusturya) ÖFB Stiegl Kupası 19/20
1135 => (İsviçre) Süper Ligi 18/19
1136 => (İsviçre) Süper Ligi 19/20
1152 => (İsviçre) Challange Ligi 18/19
1153 => (İsviçre) Challange Ligi 19/20
1169 => (İsviçre) Schweizer Kupası 18/19
1170 => (İsviçre) Schweizer Kupası 19/20
1194 => (Belçika) First Division A 18/19
1195 => (Belçika) First Division A 19/20
1211 => (Belçika) First Division B 18/19
1212 => (Belçika) First Division B 19/20
1224 => (Belçika) Süper Kupa 2018
1225 => (Belçika) Süper Kupa 2019
1241 => (Belçika) Beker van Belgie 18/19
1267 => (Hollanda) Eredivisie 18/19
1268 => (Hollanda) Eredivisie 19/20
1284 => (Hollanda) Eerste Divisie 18/19
1285 => (Hollanda) Eerste Divisie 19/20
1297 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2018
1298 => (Hollanda) Johan Cruijff Schaal 2019
1314 => (Hollanda) KNVB beker 18/19
1330 => (Yunanistan) Süper Lig 18/19
1331 => (Yunanistan) Süper Lig 1 19/20
1347 => (Yunanistan) Yunan Kupası 18/19
1363 => (Portekiz) Premier Lig 18/19
1364 => (Portekiz) Premier Lig 19/20
1380 => (Portekiz) İkinci Lig B 18/19
1381 => (Portekiz) İkinci Lig B 19/20
1393 => (Portekiz) Süper Kupa 2018
1394 => (Portekiz) Süper Kupa 2019
1410 => (Portekiz) Taca de Portugal 18/19
1422 => (Portekiz) Lig Kupası 18/19
1423 => (Portekiz) Lig Kupası 19/20
1438 => (İzlanda) Urvalsdeild 2018
1439 => (İzlanda) Urvalsdeild 2019
1449 => (İzlanda) 1st deild 2018
1450 => (İzlanda) 1st deild 2019
1459 => (İzlanda) Süper Kupa 2018
1460 => (İzlanda) Süper Kupa 2019
1471 => (İzlanda) Cup 2018
1472 => (İzlanda) Cup 2019
1476 => (İzlanda) Lig Kupası A 2018
1477 => (İzlanda) Lig Kupası A 2019
1501 => (Danimarka) Superpesis 18/19
1502 => (Danimarka) Superpesis 19/20
1524 => (Danimarka) 1.Lig 18/19
1525 => (Danimarka) 1.Lig 19/20
1549 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 18/19
1550 => (Danimarka) 2nd Division Doğu 19/20
1563 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2018
1564 => (Danimarka) 2. Lig, Batı Götaland Grubu 2019
1584 => (Norveç) Eliteserien 2018
1585 => (Norveç) Eliteserien 2019
1607 => (Norveç) 1. Division 2018
1608 => (Norveç) 1. Division 2019
1626 => (Norveç) 2nd Division, avd. 1 2018
1627 => (Norveç) 2nd Division, Group 1, 2019
1645 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2018
1646 => (Norveç) 2nd Division, Group 2, 2019
1650 => (Norveç) Süper Kupa 2018
1651 => (Norveç) Süper Kupa 2019
1667 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2018
1668 => (Norveç) NM Kupası, Erkekler 2019
1694 => (İsveç) Allsvenskan 2018
1695 => (İsveç) Allsvenskan 2019
1714 => (İsveç) Superettan 2018
1715 => (İsveç) Superettan 2019
1728 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2018
1729 => (İsveç) 1. Lig Kuzey Grubu 2019
1742 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2018
1743 => (İsveç) 1. Lig Güney Grubu 2019
1766 => (İsveç) İsveç Kupası 18/19
1767 => (İsveç) İsveç Kupası 19/20
1792 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2018
1793 => (Finlandiya) Veikkausliiga 2019
1809 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2018
1810 => (Finlandiya) Ykkonen Ligi 2019
1822 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2018
1823 => (Finlandiya) Kakkonen Grup A 2019
1835 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2018
1836 => (Finlandiya) Kakkonen Grup B 2019
1848 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2018
1849 => (Finlandiya) Kakkonen Grup C 2019
1865 => (Finlandiya) Suomen Kupası 2019
1887 => (Azerbaycan) Premier Lig 18/19
1898 => (Azerbaycan) Azerbeycan Kupası 18/19
1908 => (Kazakistan) Premier Lig 2018
1909 => (Kazakistan) Premier Lig 2019
1918 => (Kazakistan) Süper Kupa 2018
1919 => (Kazakistan) Süper Kupa 2019
1929 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2018
1930 => (Kazakistan) Kazakistan Kupası 2019
1946 => (Hırvatistan) 1st HNL 18/19
1947 => (Hırvatistan) 1st HNL 19/20
1951 => (Hırvatistan) Süper Kupa 2019
1966 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 18/19
1978 => (Belarus) Premier Lig 2018
1979 => (Belarus) Premier Lig 2019
1988 => (Belarus) Süper Kupa 2018
1989 => (Belarus) Süper Kupa 2019
2000 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 18/19
2001 => (Belarus) Beyaz Rusya Kupası 19/20
2014 => (Letonya) Virsliga 2018
2015 => (Letonya) Virsliga 2019
2027 => (Letonya) Litvanya Kupası 2019
2040 => (Litvanya) A Lyga 2018
2041 => (Litvanya) A Lyga 2019
2044 => (Litvanya) Süper Kupa 2018
2045 => (Litvanya) Super Cup 2019
2054 => (Litvanya) LFF Kupası 2018
2055 => (Litvanya) LFF Kupası 2019
2071 => (Macaristan) NBI Liga 18/19
2072 => (Macaristan) NBI Liga 19/20
2097 => (Macaristan) Magyar Kupa 18/19
2111 => (Ukrayna) Premier Lig 18/19
2112 => (Ukrayna) Premier Lig 19/20
2124 => (Ukrayna) Süper Kupa 2018
2125 => (Ukrayna) Süper Kupa 2019
2138 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 18/19
2154 => (Polonya) Ekstraklasa 18/19
2155 => (Polonya) Ekstraklasa 19/20
2168 => (Polonya) I Liga 18/19
2169 => (Polonya) I Liga 19/20
2174 => (Polonya) I Liga 18/19
2175 => (Polonya) I Liga 19/20
2185 => (Polonya) Süper Kupa 2018
2186 => (Polonya) Süper Kupa 2019
2203 => (Polonya) Puchar Polski 18/19
2219 => (Slovakya) Superliga 18/19
2220 => (Slovakya) Superliga 19/20
2238 => (Slovakya) Slovensky Pohar 18/19
2239 => (Slovakya) Slovensky Pohar 19/20
2255 => (Slovenya) PrvaLiga 18/19
2256 => (Slovenya) PrvaLiga 19/20
2279 => (Slovenya) Slovenya Kupası 18/19
2293 => (Romanya) Birinci Lig 18/19
2294 => (Romanya) Birinci Lig 19/20
2304 => (Romanya) Süper Kupa 2018
2305 => (Romanya) Süper Kupa 2019
2318 => (Romanya) Romanya Kupası 18/19
2337 => (Rusya) Premier Lig 18/19
2338 => (Rusya) Premier Lig 19/20
2350 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 18/19
2351 => (Rusya) Ulusal Futbol Ligi 19/20
2362 => (Rusya) Süper Kupa 2018
2363 => (Rusya) Süper Kupa 2019
2379 => (Rusya) Rusya Kupası 18/19
2395 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 18/19
2396 => (Çek Cumhuriyeti) 1st Division 19/20
2412 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 18/19
2413 => (Çek Cumhuriyeti) FNL 19/20
2428 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 18/19
2429 => (Çek Cumhuriyeti) kupa 19/20
2444 => (Amerika) Major League Soccer 2018
2445 => (Amerika) Major League Soccer 2019
2456 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2018
2457 => (Amerika) Amerika Açık Kupası 2019
2474 => (Arjantin) Premier Lig 18/19
2475 => (Arjantin) Premier Lig 19/20
2486 => (Arjantin) Primera Nacional B 18/19
2493 => (Arjantin) Kupa Arjantin 17/18
2494 => (Arjantin) Kupa Arjantin 18/19
2510 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2018
2511 => (Brezilya) Brasilero Serie A 2019
2522 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2018
2523 => (Brezilya) Brasilero Serie B 2019
2536 => (Brezilya) Copa do Brasil 2018
2537 => (Brezilya) Copa do Brasil 2019
2549 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2018
2550 => (Brezilya) Paulista Serie A1 2019
2557 => (Bolivya) Division Profesional 2018
2558 => (Bolivya) Division Profesional, Clausura 2019
2571 => (Ekvador) Seria A 2018
2572 => (Ekvador) Seria A 2019
2585 => (Kolombiya) Primera A 2018, Clausura
2586 => (Kolombiya) Primera A 2019, Clausura
2588 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2018
2589 => (Kolombiya) Super Liga Aguila Cup 2019
2595 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2018
2596 => (Kolombiya) Kolombiya Kupası 2019
2612 => (Meksika) Primera Division 18/19. Clausura
2622 => (Meksika) Liga de Ascenso 18/19, Clausura
2627 => (Meksika) Süper Kupa MX 2018
2628 => (Meksika) Süper Kupa MX 2019
2637 => (Meksika) MX Kupası 2018
2638 => (Meksika) MX Kupası 2018
2639 => (Meksika) MX Kupası 2019
2640 => (Meksika) MX Kupası 2020
2653 => (Uruguay) Primera Division 2018
2654 => (Uruguay) Primera Division 2019
2655 => (Uruguay) Super Cup 2019
2665 => (Paraguay) Primera Division 2018
2666 => (Paraguay) Primera Division, Clausura 2019
2682 => (Peru) Premier Lig 2018
2683 => (Peru) Premier Lig 2019
2687 => (Şili) Premier Lig 2018
2688 => (Şili) Primera Division 2019
2694 => (Şili) Süper Kupa 2018
2695 => (Şili) Süper Kupa 2019
2702 => (Şili) Şili Kupası 18/19
2703 => (Şili) Şili Kupası 2019
2712 => (Cezayir) Lig 1 18/19
2714 => (Cezayir) Super Cup 2018
2719 => (Cezayir) Cezayir Kupası 18/19
2727 => (Fas) Botola 18/19
2733 => (Fas) Fas Kupası 18/19
2741 => (Tunus) Lig 1 18/19
2746 => (Tunus) Tunus Kupası 2018
2747 => (Tunus) Tunus Kupası 18/19
2762 => (Japonya) J.Ligi 2018
2763 => (Japonya) J.Ligi 2019
2774 => (Japonya) J.Ligi 2 2018
2775 => (Japonya) J.Ligi 2 2019
2786 => (Japonya) Süper Kupa 2018
2787 => (Japonya) Süper Kupa 2019
2800 => (Japonya) Emperor Kupası 2018
2801 => (Japonya) Emperor Kupası 2019
2815 => (Japonya) Nabisco Açık 2018
2816 => (Japonya) Nabisco Açık 2019
2826 => (Çin) Çin Süper Ligi 2018
2827 => (Çin) Çin Süper Ligi 2019
2836 => (Çin) Çin Ligi 2018
2837 => (Çin) Çin Ligi 2019
2840 => (Çin) FA Süper Kupa 2018
2841 => (Çin) FA Süper Kupa 2019
2849 => (Çin) FA Kupası 2018
2850 => (Çin) FA Kupası 2019
2864 => (Kore) K-League 1 2018
2865 => (Kore) K-League 1 2019
2874 => (Kore) K-League 2 2018
2875 => (Kore) K-League 2 2019
2886 => (Kore) FA Kupası 2018
2887 => (Kore) FA Kupası 2019
2900 => (Avustralya) A-Ligi 18/19
2905 => (Avustralya) FFA Cup 2018
2906 => (Avustralya) FFA Cup 2019
2917 => (Yeni Zelanda) Premiership 18/19
2927 => (Singapur) Premier League 2018
2928 => (Singapur) Premier League 2019
2938 => (Singapur) Singapur Kupası 2018
2955 => (Hong Kong) Birinci Lig 18/19
2958 => (Hong Kong) FA Cup 18/19
2969 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 18/19
2970 => (Güney Afrika) Premier futbol Ligi 19/20
2977 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2018
2978 => (Güney Afrika) Federasyon Kupası 2019
2985 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2018
2994 => (Mısır) Premier Lig 18/19
2999 => (Mısır) Mısır Kupası 18/19
3006 => (Malezya) Süper Lig 2018
3007 => (Malezya) Süper Lig 2019
3008 => (Malezya) FA Cup, 2019
3019 => (BAE) Arap Körfez Ligi 18/19
3020 => (BAE) Arap Körfez Ligi 19/20
3023 => (BAE) Süper Kupa 2017
3024 => (BAE) Süper Kupa 2018
3027 => (BAE) Başkanlar Kupası 2018
3028 => (BAE) Başkanlar Kupası 18/19
3039 => (BAE) Lig Kupası 18/19
3046 => (Endonezya) Liga 1 2018
3047 => (Endonezya) Liga 1 2019
3056 => (Katar) Stars League 18/19
3059 => (Katar) Yıldızlar Kupası 18/19
3067 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 18/19
3070 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2018
3088 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2018
3100 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2018
3101 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Süper Kupa 2019
3117 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 18/19
3118 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Şampiyonlar Ligi 19/20
3128 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 18/19
3129 => (Uluslararası Kulüpler) UEFA Avrupa Ligi 19/20
3143 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2018
3144 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Libertadores 2019
3157 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2018
3158 => (Uluslararası Kulüpler) Copa Sudamericana 2019
3168 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2018
3169 => (Uluslararası Kulüpler) CONCACAF Şampiyonlar Ligi 2019
3175 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2018
3176 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 18/19
3177 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Süper Kupası 2019
3184 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 2018
3185 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 18/19
3192 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 2018
3193 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 18/19
3205 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2018
3206 => (Uluslararası Kulüpler) AFC Şampiyonlar Ligi 2019
3210 => (Uluslararası) AFC Asya Kupası 2019
3214 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 18/19
3235 => (Uluslararası) Dünya Kupası
3240 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Asya 2022
3265 => (Uluslararası Genç) U20 Dünya Kupası 2019
3272 => (Uluslararası Genç) U17 Dünya Kupası 2019
3303 => (Uluslararası) Avrupa Şampiyonası Elemeler 2020
3312 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2019
3320 => (Uluslararası Genç) U21 Avrupa Elemeleri 2021
3334 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2018
3335 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası 2019
3344 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 18/19
3356 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2018
3357 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası 2019
3367 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 18/19
3373 => (Uluslararası) Copa America 2019
3379 => (Uluslararası Genç) U20 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3382 => (Uluslararası Genç) U17 CONMEBOL Şampiyonası 2019
3390 => (Uluslararası) Afrika Uluslar Kupası 2019
3401 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Şampiyonası 2018
3409 => (Uluslararası) Altın Kupa 2019
3418 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2018
3419 => (Uluslararası) Kulüp Hazırlık Maçları 2019
3428 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2018
3429 => (Uluslararası) Uluslararası Hazırlık Maçları 2019
3430 => (Türkiye Amatör) 2. Lig 19/20
3431 => (İngiltere) Football League Trophy 19/20
3432 => (İtalya) Serie A 19/20
3433 => (İtalya) Serie B 19/20
3434 => (İtalya) Coppa Italia Serie C 19/20
3435 => (Kuzey İrlanda) Lig Kupası 19/20
3436 => (Galler) Lig Kupası 19/20
3437 => (Azerbaycan) Premier Lig 19/20
3438 => (Ukrayna) Ukrayna Kupası 19/20
3439 => (Slovenya) Slovenya Kupası 19/20
3440 => (Rusya) Rusya Kupası 19/20
3441 => (Arjantin) Primera Nacional B 19/20
3442 => (Cezayir) Lig 1 19/20
3443 => (Avustralya) A-Ligi 19/20
3444 => (Hong Kong) Birinci Lig 19/20
3445 => (BAE) Lig Kupası 19/20
3446 => (Katar) Stars League 19/20
3447 => (Suudi Arabistan) Saudi.Prof. Ligi 19/20
3448 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Şampiyonlar Ligi 19/20
3449 => (Uluslararası Kulüpler) CAF Konfederasyon Kupası 19/20
3450 => (Uluslararası) Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika 2022
3451 => (Tunus) Lig 1 19/20
3452 => (Türkiye) Türkiye Kupası 19/20
3453 => (BAE) Süper Kupa 2019
3454 => (Fas) Fas Kupası 19/20
3455 => (Polonya) Puchar Polski 19/20
3456 => (Belçika) Beker van Belgie 19/20
3457 => (Romanya) Romanya Kupası 19/20
3458 => (Uluslararası Genç) UEFA Gençlik Ligi 19/20
3459 => (İskoçya) İskoç Kupası 19/20
3460 => (Fas) Botola 19/20
3461 => (Mısır) Premier Lig 19/20
3462 => (Hırvatistan) Hırvat Kupası 19/20
3463 => (Portekiz) Taca de Portugal 19/20
3464 => (Macaristan) Magyar Kupa 19/20
3465 => (Singapur) Singapur Kupası 2019
3466 => (Uluslararası Genç) U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler 19/20
3467 => (Uluslararası Genç) U23 AFC Championship 2020
3468 => (Hollanda) KNVB beker 19/20
3469 => (Katar) Yıldızlar Kupası 19/20
3470 => (Uluslararası Genç) U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler 19/20
3471 => (Yeni Zelanda) Premiership 19/20
3472 => (Güney Afrika) Lig Kupası 2019
3473 => (Cezayir) Super Cup 2019
3474 => (Yunanistan) Yunan Kupası 19/20
3475 => (İngiltere) Federasyon Kupası 19/20
3476 => (Uluslararası) Africa Cup of Nations 2021, Qualification
3477 => (Fransa) Coupe de France 19/20
3478 => (İspanya) Copa del Rey 19/20
3479 => (İtalya) Süper Kupa 2019
3480 => (Uluslararası Genç) U23 Africa Cup of Nations 2019
3481 => (Uluslararası Kulüpler) Kulüpler Dünya Kupası 2019
3482 => (İspanya) Süper Kupa 2019
3483 => (Suudi Arabistan) Süper Kupa 2019