İddaa'da En Çok Oynanan Maçlar (10 Haziran 2019)

 > 

İddaa'da bugün en çok hangi takımlara oynanıyor? 10 Haziran en çok oynanan maçlar:

İddaa'da En Çok Oynanan Maçlar (10 Haziran 2019)

10 Haziran Pazartesi bülteninde önemli karşılaşmalar yer alıyor. Gerek basketbolda gerekse Euro 2020 elemelerinde heyecan dorukta. Sizler için iddaacıların en çok oynadıkları maçları değerlendirdik ve fikrimizin sunmak istedik.

 

Toronto Raptors Golden State Warriors maçı ne olur?
İddaacılar bugün doğal olarak en çok NBA finaline oynuyor. Tek maç olduğundan dolayı mücadeleye ilgi yüksek. İddaa oyuncuları en çok ÜST tercihine kuponlarında yer veriyor. İddaa'da ÜST tercihinin kazanması için en az 214 sayı atılması lazım. Normal sürenin baz alındığı İddaa'da final serisinin 5. maçında takımların 100 sayı barajını rahat geçeceğini düşünüyoruz. 213,5 baremden ÜST bu yüzden tercih edilebilir tercih.


 

Khimki CSKA Moskova maçı alt mı olur üst mü?
İddaa'da en çok oynanan 2. maç Khimki - CSKA Moskova mücadelesi. İddaa oyuncuları tarafından bu maç için kararsızlık hakim. Sayı bareminin 2 kez düşmesi iddaacılarda soru işareti yaratmış durumda. İlk belirlenen baremden daha çok ÜST oynanıyordu ancak baremin düşmesinden sonra ALT ile ÜST tercihleri eşitlendi. Biz sizlere günün bankosu olarak bu maçın ÜST tercihini sunduk. İlk 2 maçta oynanan basketbol baz alındığında 170,5 sayı bareminin aşılması gerekiyor.


 

Kızılyıldız - Partizan maçı ne olur?
İddaa oyuncuları bugün en çok basketbol tercihlerine oynuyor. En çok oynanan 3. maç Kızılyıldız - Partizan mücadelesi. Sırbistan'da basketbol final serisi bu maçla başlayacak. Kızılyıldız maçın favorisi konumunda. Kızılyıldız'a 7,5 handikap açıldı ve kazanması için en az 8 sayı farklı galibiyet lazım. İddaa'da oyuncular Kızılyıldız galibiyetinin yanında. Biz de seyirci faktörünü de hesaba katarak bu tercihin makul olduğuna inanıyoruz. Kızılyıldız bugün seride 1-0 öne geçer. 

Sağ