Günün İddaa Tahminleri (27 Mayıs 2020)

 > 

Günün iddaa tahminleriyle tercihlerinize ışık tutmaya devam ediyoruz. 27 Mayıs Çarşamba İddaa Tahminleri yazımız:

Günün İddaa Tahminleri (27 Mayıs 2020)

Tahminder uzman kadrosu her güne özel iddaa içerikleri sunmaya devam ediyor. 27 Mayıs Çarşamba bülteninde yer alan maçlardan iddialı tahminler öneriyoruz. 27 Mayıs Çarşamba İddaa Tahminleri:

 

Almanya Bundesliga İddaa Tahminleri 27 Mayıs
Almanya Bundesliga'da Çarşamba bülteninde 5 karşılaşma oynanacak ve bu hafta sonlanacak. Zirve yarışında takibini sürdürmek isteyen RB Leipzig ligin formda takımlarından Hertha Berlin'i konuk ediyor. Hertha Berlin teknik adam değişiminden sonra pozitif anlamda değişim sağladı ve takımda işler yoluna girdi. Leipzig son 2 maçta sayısız gol pozisyonlarına girdi ve aradan çok formda şekilde döndü. İki takımın da gol yollarında etkinliğine güvenerek 2,5 gol üstü tercihini öneriyoruz.

Schalke'de tehlike çanları çalmaya başladı. Kötü gidişe sakatlıklar da tuz-biber oldu. Harit'in ardından Suat Serdar'ın sakatlanması moralleri iyice bozdu. Suat Serdar son maçta sakatlandı ve yapılan açıklamayla sezonu kapattı. Suat Serdar ile Harit takımın önemli gol yükünü çeken isimlerdi. Tek iyi gelişme Ozan Kabak bu maçla beraber ilk 11'e geri dönebilir. Fortuna Düsseldorf ligde kalma mücadelesinde iyi oynamaya başladı. Aradan sonra 2 maçta da kazanamadı ancak iyi futbol vardı. Schalke önünde kazanması normal sonuç olur.

Paderborn lige bu sezon yükseldi ve kadro kalitesi bu seviyede değil. Ligde kalmaları sezon başında da sürpriz olarak gösteriliyordu. Son form durumları ve ligdeki puanlarını göz önüne alırsak ligde kalmaları iyice zorlaştı. Augsburg ligde kalıcı olmayı artık başardı. Yıllardır bu ligdeler ve hedeflerine ulaşmayı öğrendiler. Schalke maçındaki galibiyet takımı rahatlatırken moralleri yerine getirdi. Paderborn'da stres baş göstermeye başladı. Augsburg'un kendi evinde kazanmasını bekliyoruz.


  

Sağ