Günün İddaa Tahminleri (3 Haziran 2020)

 > 

Günün iddaa tahminleri, banko hazır kuponlar (3 Haziran 2020)

Günün İddaa Tahminleri (3 Haziran 2020)

Avrupa'da bülten zenginleşti ve futbol dolu günler geri geldi. 3 Haziran tarihli günün iddaa tahminler, banko hazır kuponlar sorularına yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

 

LASK Linz - Hartberg iddaa yorumu (Barış Dinçarslan - Bilyoner.com)Avusturya’da ilginç şeyler oldu. Ligin lideri LASK Linz’in 12 puanı silindi. Buna gerekçe olarak da antrenmanlarda salgın dönemi kurallarına uymaması gösterildi. Ev sahibi ekip böylece Salzburg’un 3 puan gerisinde Şampiyonluk Grubu’na başladı. Bu durumu haksızlık olarak görüyorlar. Dolayısıyla motivasyon artıyı bekliyorum onlardan. Ara öncesi bu sahada 5-1 yendikleri Hartberg’e yine aynı tarifeyi uygularlar.

 

Hannover - Dresden maçı iddaa tahmini  (Efe Uysal - Bilyoner.com)
Dynamo Dresden lig devam etmeden hemen önce 2 kişide pozitif vaka çıktığı için tüm takım 14 gün karantinaya alındı. Bu nedenle aradan sonra ilk maçını geçtiğimiz hafta sonu oynadı. Dynamo Dresden çok vasat bir performans sergiledi. Kaleye isabetli tek şutu vardı. Temposunu ve maç ritmini bulması biraz zaman alacağa benziyor. Hannover ise aradan sonra 3 maçta 4 puan alınca ilk 3'ten uzaklaştı ve artık düşme mücadelesi vermeye başladı. Bunun için de ciddi puan avantajına sahip. Onlar da durumu idare edebilirler ve düşük skorlu bir maç çıkabilir.

Bilyoner'de Barış Dinçarslan'ın yorumu ise yüksek oranlı tahmin içeriyor. Yorum şu şekilde; Futbolcularında virüs çıktığı için tecrit edilen D.Dresden, maçlarını oynamaya başladı. İlk kapışmada Stuttgart’a içeride 2-0 kaybettiler. Şimdi vasat Hannover’e gidiyorlar. Konuk ekibin ciddi maç kondisyonu açığı bulunduğu kesin. Yalnız ev sahibinin bunu değerlendirecek kapasitesinin olduğu da tartışılır. Şu anda ligin içeride en az galibiyet alan takımı durumundalar. Beraberlik denemesi yapabiliriz.

 

Werder Bremen - Frankfurt maçı tahmini (Atahan Altınordu - Bilyoner.com)Hani sezon öncesi üç günde bir, birbiri ardına oynanan hazırlık maçları olur ya, işte onun gibi bir maç ama farkı öneminde yatıyor. Hazırlık maçı gibi olmasının sebebi, Korona arasının ardından henüz oyuncular fiziksel yeterliliklerine ulaşabilmiş değilken iki takım da erteleme maçlarının eklenmesiyle hem haftaiçi hem haftasonu oynuyor. Tüm bunlara rağmen Werder Bremen bu üç maçlık periyottan çıkardığı 7 puanla adeta hayata döndü. Ya da şöyle söyleyelim; en azından umutlandı. Bu performanslarını sürdürürlerse ligde kalacaklar gibi görünüyor. Tabii ki bu tempo içerisinde kadroda bazı değişiklikler yapmaları gerekecek ancak benzer durum Frankfurt için de geçerli. Yukarı giden ivmeye sahip Werder Bremen’in oranı oldukça cazipken denemeye değer.

Bilyoner'de yazar Efe Uysal'ın önerisi oldukça cazip; W.Bremen aradan sonra oynadığı 3 maçta gol yemeden 7 puan alarak lige tutundu. Küme düşmeme mücadelesi veren diğer bütün takımların puan kaybetmesi W.Bremen'in umudunu arttırdı. Böyle çıkışta olan takımlar için kısa zamanda peş peşe oynamak bir avantajdır.  E.Frankfurt da aradan iyi dönen takımlardan ama savunma zaafları devam ediyor. Misafir ekip son 7 maçında 23 gol yedi. W.Bremen'in de gol bulup üstüne yatmasını bekliyorum.


Günün İddaa Kuponu 3 Haziran 2020

LASK Linz - Hartberg H1
Hannover - Dresden 2,5 ALT
Werder Bremen - Frankfurt 1 

Sağ