Günün Banko İddaa Kuponu 9 Haziran 2019

 > 

9 Haziran Banko İddaa Kuponu ile karşınızdayız! Tahminder ekibinin iddialı kuponu ve yorumları!

Günün Banko İddaa Kuponu 9 Haziran 2019

9 Haziran Pazar günü İddaa bülteninde bulunan maçlardan İddaa kuponu hazırladık. Tahminder ekibinin 3 maçlık iddaa kuponu ve maçlara ait yorumları şu şekilde:

212  İsviçre - İngiltere  2,5 Üst  (1.50)

Uluslar Ligi'nde 3.lük maçı oynanacak. İngiltere, Hollanda'ya uzatmalarda kaybetti. İsviçre, Portekiz'e karşı son 2 dakikada Ronaldo'ya engel olamadı. Her iki takımın da savunmasında sorunlar göründü. İngiltere'de oyunculara yakışmayacak hatalar yapıldı. Hedeften olan takımların kadrosunda da değişimler olabilir. Rahat oyun bekliyoruz bu yüzden. Tercihimiz 1,50'lik orandan ÜST.

664  Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko Üst  (Barem: 156,5)

Bu sezon hem ligde hem de Euroleague'de büyük rekabet içinde olan iki dev takım final serisinde karşılaşacak. Anadolu Efes son maçta Euroleague Final Four'unda rakibini çok rahat yendi. Fenerbahçe'de yabancı oyuncuların sakatlığı takımı etkiledi. Obrdovic'in elinde fazla rotasyon şansı kalmadı.  Bu final serisinde en büyük sıkıntıları oyunculara fazla yük binmesi olacak. İlk maçta savunmalar aksayabilir. İddaa'da MBS1 olarak oynanabilen maçta ÜST tercihini takipçilerimize öneriyoruz.

669  Barcelona - Zaragoza  Üst  (Barem: 164,5)

İspanya Ligi yarı final serisi 2. maçında Barcelona, Zaragoza'yı ağırlayacak. Barcelona 101-59 gibi farklı skorla ilk maçı kazanarak seride 1-0 öne geçti. Baştan sona üstün basketbol ortaya koydular. Zaragoza'da hafif sakatlıkları olan Seibutis, Bo McCalebb ve Justiz'in parkede olması bekleniyor. Barcelona'da pivot Seraphin haricinde eksik yok. İlk maçta 59 sayı gibi çok düşük seviyede kalan Zaragoza'nın gerçek seviyesine bu maçta döneceğini düşünüyoruz. Barcelona için bu maç kolay olmayabilir. İddaa'da sayı baremi 164,5 olarak açıldı. Bunun geçilmesini bekliyoruz.  Tahminder günün bankosu için önerimiz ÜST.


 

9 HAZİRAN BANKO İDDAA KUPONU

212  İsviçre - İngiltere  2,5 Üst  (1.50)
664  Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko Üst (1.70)
669  Barcelona - Zaragoza  Üst  (1.70)

Toplam Oran: 4,33  

Sağ