Günün Banko İddaa Kuponu 8 Haziran 2019

 > 

8 Haziran Banko İddaa Kuponu ile karşınızdayız! Tahminder ekibinin iddialı kuponu ve yorumları!

Günün Banko İddaa Kuponu 8 Haziran 2019

8 Haziran Cumartesi günü İddaa bülteninde bulunan maçlardan İddaa kuponu hazırladık. Tahminder ekibinin 4 maçlık iddaa kuponu ve maçlara ait yorumları şu şekilde:

115  Hırvatistan - Galler  1  (1,40)

Galler'de orta sahanın yıldızı Ramsey kadroda yer almadı. Bu bölgeden Andy King ile Ledley de yok. Hırvatlarda Rakitic ve Rebic gibi önemli isimler kadroda bulunmuyor. Son grup maçında hiç beklemedikleri skoru aldılar. Gruplarında 5 takım bulunuyor ve toplam 8 maç oynanacak. Bu yüzden kayıpların telafi şansı azalıyor. Hırvatistan'ın grupta iddialı duruma gelmesi için kazanmaktan başka çaresi yok. Galler karşısında günün bankosu olduğunu düşünüyoruz. Kendi sahalarında Hırvatistan galip gelir.

116  İzlanda - Arnavutluk  1  (1,40)

Grubumuzda yer alan önemli maçta İzlanda, Arnavutluk'u konuk ediyor. İzlanda başarılı performansını son dönemde arıyor. Oyun güçlerinde düşme var. Arnavutluk, Andorra'yı deplasmanda çok rahat yendi. İki takım da 3'er puanda. İzlanda bir sonraki maçta milli takımımızla karşılaşacak. O maçın değerinin yükselmesi için galibiyeti şart görüyorlar. Arnavutluk'u yenmelerini bekliyoruz.

185  Deportivo - Cordoba  h1  (1,50)

Deportivo için çok önemli maç. Kazanmaları halinde playoff vizesi alacaklar. Son haftaya avantaj ellerinde girmeleri takımı rahatlattı. Cordoba'nın daha önceden ligden düşmesi kesinleşti. Deportivo bu açıdan da bugün rahat. Hedefi olmayan rakibe karşı rahat maç oynamalarını bekliyoruz. Deportivo en az 2 farklı kazanır.

123  Belarus - Almanya  h2  (1,30)

Belarus iyice güçsüzleşti. Belarus futbolu iyiden iyiye seviyesini düşürdü ve grupta 2 maçını kaybettiler. Almanya başarısız geçen turnuva sonrası Euro 2020'ye çok önem veriyor. Hollanda'yı 3-2 yenerek iyi başlamış oldular. Belarus karşısında hiç zorlanmazlar. Almanya'nın en az 2 farklı kazanacağını düşünüyoruz. 

8 HAZİRAN CUMARTESİ BANKO İDDAA KUPONU
115  Hırvatistan - Galler  1  (1,40)
116  İzlanda - Arnavutluk  1  (1,40)
185  Deportivo - Cordoba  h1  (1,50)
123  Belarus - Almanya  h2  (1,30)

  

Sağ