Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iddaa bayi.

 1. #1
  Yeni Üye merSinLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Kasım.2010
  Mesajlar
  19
  Konular
  1
  Teşekkür Et!
  0
  0
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart iddaa bayi.

  PayKasa

  iddaa bayi açmak ne kadara mal olur aylık getirileri nelerdir fikirlerinizi alabilirmiyim bu işe girişmeyi düşünüyorumda?

 2. #2
  Kanı Kaynayan ramoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mayıs.2011
  Mesajlar
  117
  Konular
  0
  Teşekkür Et!
  411
  230
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  nakıt paran olmasada olur (dukkana atıcagın tv pc masa sandanlye harıc) mesela bı evın olsa bankadan evını ipotek ettırerek temınat mektubu alabılırsın bıldıgım bu kadar

 3. #3
  Yeni Üye merSinLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Kasım.2010
  Mesajlar
  19
  Konular
  1
  Teşekkür Et!
  0
  0
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  kazanc konusunda bilgisi olan var mı ?

 4. #4
  Kanı Kaynayan pardonfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Kasım.2010
  Mesajlar
  103
  Konular
  1
  Teşekkür Et!
  2
  21
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  Toplam Sadece makina maliyetı 26000 dolar

  Kazanç olarak oyunda %9
  Ödemede % 2 diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam

 5. #5
  Kanı Kaynayan ramoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mayıs.2011
  Mesajlar
  117
  Konular
  0
  Teşekkür Et!
  411
  230
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  +her yere bayılık vermıyolar sıraya gırıyor mıllet acıcagın yerde bakıyolar uygunmu değil mı yakınlarda bayıı var mı arastırıyolar

 6. #6
  Yeni Üye merSinLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Kasım.2010
  Mesajlar
  19
  Konular
  1
  Teşekkür Et!
  0
  0
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  devren alasım varda 50 bin civari istiyor cok para degil mi yav ama yol üzeri. işlek.

 7. #7
  Üstün EMRE
  Vuojan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Haziran.2009
  Mesajlar
  2.557
  Konular
  161
  Teşekkür Et!
  4.391
  3.146
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  Günlük 3 milyarlık kupon oynatsan eder sana aylık 8.100 net kar. Ödemelerden aylık 900 gelse düz hesap(%2'ye bel bağlanmaz 9.000 net kar. E hadi kira olsun, elektrik olsun, yanında 1 eleman çalışsa 3.000 çıktı de. Aylık cebine kalır 6.000 lira. 50.000 lira masraf yaapsan 1 senede amorti eder kendisini zaten. Ki GS-FB gibi derbilerde tek maç açıldığını ve deli gibi kupon yapıldığını düşünürsek 12'i ayı bile bulmayabilir amorti etmen. Sonra kendine çalışırsın işte. Tabi ki sezon için geçerli bunlar. 4 ay sıkıntı çekeceğini de unutma.

  50.000'im olsa açarım vallahi bir dükkan, koyarım kardeşimi başına. Mis gibi vallahi.

  O değilde, her yere açılmıyor artık bu bayiler. Spor Toto teşkilatı belirliyor dönem dönem nerelere açılacağını kura ile düşüyor makina.
  Tsonga

 8. #8
  Üstün EMRE
  Vuojan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Haziran.2009
  Mesajlar
  2.557
  Konular
  161
  Teşekkür Et!
  4.391
  3.146
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  Alıntı merSinLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  devren alasım varda 50 bin civari istiyor cok para degil mi yav ama yol üzeri. işlek.
  İşlekliği önemli değil, günlük ne kadar kupon dönüyor o mühim. Arkadaşımın dayısı bayi işine girdikten sonra birde cafe açtı bonus olarak, getiriyi sen düşün
  Tsonga

 9. #9
  Kanı Kaynayan ramoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mayıs.2011
  Mesajlar
  117
  Konular
  0
  Teşekkür Et!
  411
  230
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  DUYURU

  Teşkilat Başkanlığımızca aşağıda belirtilen usul ve esaslar dahilinde belirlenen il ve ilçelere kur’a ile bayilik verilecektir.
  Başvuru Tarihi : 27.06.2011
  Başvuru Bitiş Tarihi : 08.07.2011
  Kura Tarihleri : 18.07.2011 (İSTANBUL - ANKARA - BURSA)
  19.07.2011 (DİĞER YERLER)
  Kura Saati : 14:00

  BAYİLİK VERİLMESİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR

  1) 28/2/2009 tarih ve 27155 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Spor Müsabakalarına Dayalı Sabit İhtimalli ve Müşterek Bahis Oyunları Uygulama Yönetmeliği hükümleri gereğince başvuru sahibi gerçek ve tüzel kişilerin aşağıdaki şartları taşıması zorunludur.

  a) Gerçek kişilerin;

  a.1) Türk vatandaşı olması,

  a.2) Fiil ehliyetine sahip olması,

  a.3) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması,

  a.4) Akıl hastalığı nedeni ile özürlü bulunmaması, vesayet veya hacir altına alınmamış olması,

  a.5) Vergi dairesine kayıtlı olması,

  a.6) Sabit ikametgahı olması,

  a.7) Sabit bayiye ait en az birer adet sabit telefon numarası, GSM telefon numarası, elektronik posta adresi bulunması,

  a.8) Kendisine, eşine veya birinci derece kan hısımlarına sabit bayilik verilmişse, bu bayiliğin Teşkilat tarafından iptal edilmemiş olması,

  b) Tüzel kişilerin;

  b.1) 29/6/1956 tarihli ve 6762 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuş olması ve ticaret sicil kaydına işlenmiş olması,
  b.2) 9/6/1932 tarihli ve 2004 sayılı İcra ve İflas Kanunu hükümlerine göre müflis olmaması, konkordato ilan etmemiş olması veya hakkında iflasın ertelenmesi kararı verilmemiş olması,

  b.3) Şahıs şirketlerinde (kollektif şirket, komandit şirket) tüm ortakların, sermaye şirketlerinde (anonim şirket, limited şirket) ise doğrudan yüzde on veya daha fazla hisseye sahip ortaklar ile yönetim kurulu başkan ve üyelerinin, genel müdür, genel müdür yardımcısı ile benzeri üst yönetim kademelerinde tüzel kişiliği idare ve temsile yetkili personelinin bu maddenin (a) bendinin üç numaralı alt bendinde belirtilen suçlardan mahkum olmaması,

  b.4) Vergi dairesine kayıtlı olması,

  b.5) Sabit bayilik faaliyetini yürütmeye yetkili, her türlü yasal sorumluluğu ve ücreti bayiye ait olmak üzere en az bir çalışanı olması,

  b.6) Sabit bayiye ait en az birer adet sabit telefon numarası, GSM telefon numarası, elektronik posta adresi bulunması,

  2) Teşkilat Başkanlığımızın Spor Toto Teşkilat Başkanlığı internet adresinde bulunan Bayilik Başvuru Formu’nun eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra formda belirtilen belgelerle (Nüfus cüzdanı fotokopisi, sabıka belgesi, başvuru bedelinin yatırıldığına dair banka dekontu, şirket adına yapılan başvurularda yetki belgesi) birlikte başvuruların en geç 8 Temmuz 2011 Cuma günü saat 17:00’a kadar Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Bayilik Şube Müdürlüğü Büyükesat Mah. Koza Sokak No:34, Çankaya/ANKARA adresine şahsen yapılması zorunlu olup; internet, faks, posta, kargo ve benzeri yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında Bayilik Verilmesinde Uygulanacak Usul ve Esasların başvuru sahibi tarafından imzalanarak kabul edildiğinin belirtilmesi gerekmektedir.

  3) Çekiliş heyeti İdare personelinden oluşacak, isteyen başvuru sahipleri kur’a çekilişini izleyebilecektir. Vekil olarak tayin edilen kişiler de dahil olmak üzere başvuru sahibi dışındaki kişilerin kur’a çekilişini izlemelerine izin verilmeyecektir.

  4) Bir yerleşim yeri için İdarece ilan edilen bayi sayısı kadar çekiliş yapılacak ve yedek bayi çekilişi yapılmayacaktır. Kur’aya katılıp bayi olamayan başvuru sahipleri Teşkilat Başkanlığımızca yapılacak diğer kuralara katılmak için tekrar başvuruda bulunmak zorundadır.

  5) Çekiliş sonucu bir tutanağa bağlanacak ve çekiliş heyeti tarafından imzalanacaktır. Ayrıca, çekilişi izleyen başvuru sahiplerinin imzasının alınmasına da özen gösterilecektir.

  6) Çekiliş sonucu belirlenmiş olan başvuru sahiplerinden, sonradan bayi olma şartlarını taşımadığı anlaşılanlar için bu kura, kazanılmış hak sayılmayacak ve bayilik hakları iptal edilecektir.

  7) Kendi isteği ile bayilik iptali hariç olmak üzere bayilik yapmakta iken bayilik ruhsatı iptal edilenler başvuruda bulunamaz. Hangi aşamada olursa olsun bu şekilde başvuruda bulunup bayilik hakkı kazananların bayilikleri iptal edilir.

  8) Bu ilanın yapıldığı tarihten önce bayilik için İdaremize yapılmış başvurular dikkate alınmayacaktır. Bu tarihten önce başvuruları olan gerçek ve tüzel kişilerin yeniden bayilik başvurusu yapmaları gerekmektedir.

  9) Kur’a sonuçları en geç kuranın yapıldığı günü izleyen 2 (iki) iş günü içerisinde Teşkilatın internet adresinde ilan edilecektir.

  10) Bayilik verilecek yerleşim yeri için İdarece ilan edilen sayıda müracaat olması halinde söz konusu yer kuraya dahil edilmeyecek ve ilgilinin gerekli şartları taşıması halinde doğrudan bayilik verilecektir.

  11) Bayilik başvuru bedeli 250,00 TL. tutarında olup, söz konusu bedelin Teşkilat Başkanlığının aşağıda belirtilen banka hesabına başvuru sahibi adına yatırılarak ödeme dekontunun Bayilik Başvuru Formu ekinde ibraz edilmesi zorunludur. Kura sonucunda bayilik çıkmaması veya herhangi bir nedenle bayilik verilmemesi halinde söz konusu bedel hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.

  12) Aynı kura bölgesine başvuru sahibinin eşi, çocukları ve anne-babası müracaat edemez, müracaat edilmesi halinde kuraya dahil edilmeyecektir.

  13) Kura sonucunda bayiliğe hak kazanan adayların Teşkilatça bu konuda yapılacak tebliğden itibaren en geç 10 (on gün) gün içerisinde; 13.000 USD tutarındaki hasılat teminatını Teşkilat Başkanlığımızın aşağıda belirtilen banka hesabına yatırmak, 3.300 USD tutarındaki terminal teminatını İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.’nin aşağıda belirtilen banka hesabına yatırmak, Teşkilat tarafından istenecek tüm belgeleri Teşkilata ibraz etmek ve bayilik sözleşmesini imzalamak zorundadır. Anılan süre içerisinde söz konusu gereklerin yerine getirilmemesi halinde herhangi bir bildirim süresine uyulmaksızın tek taraflı olarak bayilik hakkı iptal edilir.
  Bayilik Başvuru Formunda bayilik için bildirilen adresin uygun olmaması halinde bayi adayı bu konuda yapılacak tebliğden itibaren en geç 7 (yedi) gün içerisinde aynı yerleşim yeri içinde yeni bir adres gösterilebilir. Bu adresin de uygun olmaması halinde yapılacak tebliğden itibaren yine en geç 7 (yedi) gün içinde üçüncü bir adres gösterebilir. Üçüncü adres hakkı tanıyıp tanımama konusunda Teşkilat Başkanlığı mutlak yetkiye sahip olup, bayi adayı için hiçbir şekilde hak teşkil etmez. Söz konusu üçüncü adresin uygun olmaması halinde dördüncü bir adres gösterme hakkı tanınmayacak ve herhangi bir bildirim süresine uyulmaksızın tek taraflı olarak bayilik hakkı iptal edilecektir.

  14) Başvuru sahipleri tarafından bildirilen bayilik adresi ile söz konusu adrese en yakın bayi arasındaki mesafenin en az 250 m. olması zorunludur. Bu mesafe büyükşehir belediyesine sahip il merkezlerinde 500 metre olarak uygulanır.

  Teşkilat, bayilik verilecek yere en yakın bayinin ilgili kuranın çekiliş tarihinden geriye doğru bir yıllık hasılat ortalamasının, tüm sabit bayilerin aynı dönemdeki hasılat ortalamasının üzerinde olması halinde yukarıda anılan mesafe şartını uygulamayabilir. Bu mutlak olarak Teşkilatın takdirinde olan bir husus olup, uygulayıp uygulamama konusunda Teşkilat serbesttir.

  15) İbraz edilecek sabıka ve arşiv kaydı belgesinde belgenin Spor Toto Teşkilat Başkanlığına (Resmi Kurum) ibraz edilmek üzere alındığı belirtilecek, söz konusu kaydı ihtiva etmeyen belgeler kabul edilmeyecektir.

  16) Alışveriş Merkezleri ve başka bayilik bulunmayan ilçe merkezleri için açılan kurada bayi olarak belirlenenlerin adres değişikliği yapması mümkün değildir.

  17) Yukarıda belirtilen şartları haiz gerçek ve tüzel kişilerin başvurusuna bir kura numarası verilmek suretiyle kuraya dahil edilir.

  18) 21/5/2009 tarih ve 39 no’lu yönetim kurulu kararı ile kabul edilip kamuoyuna duyurulan Bayilik Müracaatlarında Aranan Şartlar tüm ek ve değişiklikleriyle birlikte yürürlükten kaldırılmıştır.

  Spor Toto Teşkilat Başkanlığı
  Büyükesat Mah. Koza Sok. No:34, Çankaya/ANKARA

  Tel: (0312) 408 20 00 (PBX)
  Dahili: 22 27 - 22 28 - 22 17 - 22 18

  Banka Hesap Numaraları:

  a) Başvuru Bedelinin Yatırılacağı Banka Hesap Numaraları

  1)Türkiye İş Bankası Başkent Kurumsal Şubesi 4399-21660
  2) Garanti Bankası Başkent Kurumsal Şubesi 384-6298675

  b) Hasılat Teminatının Yatırılacağı Banka Hesap Numaraları

  1)Türkiye İş Bankası Başkent Kurumsal Şubesi 4399-3510
  2) Garanti Bankası Başkent Kurumsal Şubesi 384-9098282

  c) Terminal Teminatının Yatırılacağı Banka Hesap Numarası
  İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.
  Garanti Bankası İstanbul Kurumsal Şubesi: 381 9093759
  Yukarıdaki şartları okudum, anladım, kayıtsız ve şartsız olarak kabul ediyorum.
  sportoto dan alıntıdır senın ıcın tabı

 10. #10
  Kanı Kaynayan ramoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mayıs.2011
  Mesajlar
  117
  Konular
  0
  Teşekkür Et!
  411
  230
  Kez Teşekkür Aldı.!

  Standart  11. KURADA BAYİLİK VERİLECEK İL VE İLÇELER

  Başvuru Tarihi : 27.06.2011
  Başvuru Bitiş Tarihi : 08.07.2011
  Kura Tarihleri : 18.07.2011 (İSTANBUL - ANKARA - BURSA)
  19.07.2011 (DİĞER YERLER)
  Kura Saati : 14:00

  KOD
  İL
  İLÇE
  KONTENJAN SAYISI
  1
  ADANA
  Çukurova
  1
  2
  KOZAN
  1
  3
  FEKE
  1
  4
  SEYHAN
  2
  5
  ADIYAMAN
  ÇELİKHAN
  1
  6
  GERGER
  1
  7
  KAHTA
  2
  8
  MERKEZ
  2
  9
  SAMSAT
  1
  10
  AFYONKARAHİSAR
  BOLVADİN
  1
  11
  DİNAR
  1
  12
  İSCEHİSAR
  1
  13
  MERKEZ
  2
  14
  KIZILÖREN
  1
  15
  AĞRI
  DOĞUBEYAZIT
  2
  16
  MERKEZ
  3
  17
  PATNOS
  1
  18
  AKSARAY
  MERKEZ
  2
  19
  AMASYA
  MERKEZ
  1
  20
  ANKARA
  ALTINDAĞ
  3
  21
  BEYPAZARI
  1
  22
  ÇUBUK
  1
  23
  ETİMESGUT
  3
  24
  POLATLI
  1
  25
  SİNCAN
  2
  26
  YENİMAHALLE
  1
  27
  EVREN
  1
  28
  ÇANKAYA
  4
  29
  KEÇİÖREN
  2
  30
  MAMAK
  2
  31
  KAYAŞ
  1
  32
  DEMETEVLER
  2
  33
  ERYAMAN
  2
  34
  Pursaklar
  1
  35
  ANTALYA
  Aksu
  1
  36
  ELMALI
  1
  37
  Kepez
  3
  38
  Konyaaltı
  1
  39
  KORKUTELİ
  3
  40
  MANAVGAT
  2
  41
  Muratpaşa
  2
  42
  SERİK
  1
  43
  ALANYA
  1
  44
  KONAKLI (ALANYA)
  1
  45
  PAYALAR (ALANYA)
  1
  46
  ARDAHAN
  GÖLE
  1
  47
  ARTVİN
  HOPA
  2
  48
  MERKEZ
  1
  49
  AYDIN
  ÇİNE
  1
  50
  DİDİM
  1
  51
  KÖŞK
  1
  52
  AYDIN
  KUŞADASI
  2
  53
  GÜZELÇAMLI (KUŞADASI)
  1
  54
  MERKEZ
  2
  55
  NAZİLLİ
  2
  56
  SÖKE
  1
  57
  BALIKESİR
  BANDIRMA
  2
  58
  MERKEZ
  1
  59
  SINDIRGI
  1
  60
  BARTIN
  MERKEZ
  1
  61
  BATMAN
  GERCÜŞ
  1
  62
  MERKEZ
  1
  63
  HASANKEYF
  1
  64
  BAYBURT
  MERKEZ
  1
  65
  BİLECİK
  BOZÜYÜK
  1
  66
  MERKEZ
  1
  67
  SÖĞÜT
  1
  68
  YENİPAZAR
  1
  69
  BİNGÖL
  SOLHAN
  1
  70
  BİTLİS
  GÜROYMAK
  1
  71
  TATVAN
  1
  72
  ADİLCEVAZ
  1
  73
  BOLU
  SEBEN
  1
  74
  BURDUR
  KARAMANLI
  1
  75
  MERKEZ
  2
  76
  BURSA
  GEMLİK
  3
  77
  GÜRSU
  2
  78
  İNEGÖL
  1
  79
  İZNİK
  1
  80
  KARACABEY
  1
  81
  KESTEL
  1
  82
  MKEMALPAŞA
  1
  83
  NİLÜFER
  2
  84
  ORHANGAZİ
  1
  85
  OSMANGAZİ
  5
  86
  YENİŞEHİR
  1
  87
  YILDIRIM
  2
  88
  ÇANKIRI
  ÇERKEŞ
  1
  89
  MERKEZ
  1
  90
  ORTA
  1
  91
  ÇANAKKALE
  BİGA
  1
  92
  BOZCAADA
  1
  93
  GELİBOLU
  1
  94
  MERKEZ
  1
  95
  ÇORUM
  MERKEZ
  2
  96
  SUNGURLU
  1
  97
  OĞUZLAR
  1
  98
  DODURGA
  1
  99
  ORTAKÖY
  1
  100
  HATAY
  DÖRTYOL
  2
  101
  HATAY
  ERZİN
  1
  102
  İSKENDERUN
  1
  103
  MERKEZ
  1
  104
  ERZİNCAN
  ÇAYIRLI
  1
  105
  MERKEZ
  1
  106
  ERZURUM
  Aziziye
  1
  107
  ILICA
  1
  108
  NARMAN
  1
  109
  Palandöken
  2
  110
  Yakutiye
  2
  111
  GİRESUN
  ALUCRA
  1
  112
  EYNESİL
  1
  113
  KEŞAP
  1
  114
  MERKEZ
  1
  115
  GÜMÜŞHANE
  KÖSE
  1
  116
  MERKEZ
  1
  117
  IĞDIR
  KARAKOYUNLU
  1
  118
  MERKEZ
  2
  119
  ESKİŞEHİR
  MAHMUDİYE
  1
  120
  SARICAKAYA
  1
  121
  Odunpazarı
  2
  122
  SEYİTGAZİ
  1
  123
  Tepebaşı
  2
  124
  DENİZLİ
  ACIPAYAM
  1
  125
  BULDAN
  1
  126
  ÇİVRİL
  1
  127
  HONAZ
  1
  128
  MERKEZ
  4
  129
  SARAYKÖY
  1
  130
  TAVAS
  2
  131
  DİYARBAKIR
  Bağlar
  2
  132
  ÇÜNGÜŞ
  1
  133
  HANİ
  1
  134
  SİLVAN
  1
  135
  Sur
  1
  136
  ELAZIĞ
  KARAKOÇAN
  1
  137
  KOVANCILAR
  1
  138
  MERKEZ
  1
  139
  HAKKARİ
  ÇUKURCA
  1
  140
  MERKEZ
  1
  141
  GAZİANTEP
  NİZİP
  1
  142
  ŞAHİNBEY
  2
  143
  ŞEHİTKAMİL
  1
  144
  KARKAMIŞ
  1
  145
  EDİRNE
  KEŞAN
  2
  146
  LALAPAŞA
  1
  147
  MERKEZ
  2
  148
  UZUNKÖPRÜ
  1
  149
  DÜZCE
  AKÇAKOCA
  1
  150
  MERKEZ
  2
  151
  ISPARTA
  AKSU
  1
  152
  EĞİRDİR
  1
  153
  MERKEZ
  1
  154
  İSTANBUL
  ARNAVUTKÖY
  4
  155
  BEŞİKTAŞ
  4
  156
  BEYOĞLU
  2
  157
  GAZİOSMANPAŞA
  4
  158
  KAĞITHANE
  4
  159
  SARIYER
  4
  160
  SULTANGAZİ
  2
  161
  ŞİŞLİ
  4
  162
  AVCILAR
  5
  163
  BAHÇELİEVLER
  6
  164
  BAKIRKÖY
  4
  165
  BAŞAKŞEHİR
  4
  166
  BEYLİKDÜZÜ
  5
  167
  BÜYÜKÇEKMECE
  5
  168
  ÇATALCA
  2
  169
  ESENLER
  4
  170
  ESENYURT
  3
  171
  KÜÇÜKÇEKMECE
  5
  172
  SİLİVRİ
  1
  173
  ATAŞEHİR
  4
  174
  BEYKOZ
  4
  175
  ÇEKMEKÖY
  3
  176
  SULTANBEYLİ
  3
  177
  ÜMRANİYE
  8
  178
  ÜSKÜDAR
  8
  179
  BAĞCILAR
  4
  180
  BAYRAMPAŞA
  3
  181
  EYÜP
  4
  182
  FATİH
  5
  183
  GÜNGÖREN
  4
  184
  ZEYTİNBURNU
  5
  185
  KADIKÖY
  8
  186
  KARTAL
  8
  187
  MALTEPE
  8
  188
  PENDİK
  7
  189
  SANCAKTEPE
  3
  190
  KASIMPAŞA
  3
  191
  TUZLA
  3
  192
  İZMİR
  ALİAĞA
  2
  193
  URLA
  2
  194
  BALÇOVA
  1
  195
  Bayraklı
  2
  196
  BORNOVA
  5
  197
  BUCA
  4
  198
  ÇİĞLİ
  2
  199
  GAZİEMİR
  1
  200
  Karabağlar
  3
  201
  KARABURUN
  1
  202
  KARŞIYAKA
  4
  203
  KEMALPAŞA
  1
  204
  KONAK
  4
  205
  MENEMEN
  1
  206
  ÖDEMİŞ
  1
  207
  SELÇUK
  1
  208
  TİRE
  1
  209
  TORBALI
  2
  210
  KASTAMONU
  ABANA
  1
  211
  İNEBOLU
  1
  212
  HANÖNÜ
  1
  213
  AĞLI
  1
  214
  DADAY
  1
  215
  SEYDİLER
  1
  216
  ORDU
  FATSA
  1
  217
  MERKEZ
  1
  218
  ÜNYE
  1
  219
  SAMSUN
  Atakum
  2
  220
  BAFRA
  1
  221
  Canik
  1
  222
  ÇARŞAMBA
  1
  223
  İlkadım
  1
  224
  TEKKEKÖY
  2
  225
  TERME
  1
  226
  SİNOP
  BOYABAT
  1
  227
  DURAĞAN
  1
  228
  SİVAS
  GEMEREK
  1
  229
  MERKEZ
  2
  230
  ŞARKIŞLA
  1
  231
  TOKAT
  ERBAA
  1
  232
  MERKEZ
  2
  233
  NİKSAR
  2
  234
  TURHAL
  1
  235
  YEŞİLYURT
  1
  236
  KIRKLARELİ
  LÜLEBURGAZ
  3
  237
  MERKEZ
  1
  238
  VİZE
  1
  239
  TEKİRDAĞ
  ÇERKEZKÖY
  3
  240
  ÇORLU
  5
  241
  HAYRABOLU
  1
  242
  MALKARA
  1
  243
  MERKEZ
  2
  244
  MURATLI
  1
  245
  K.MARAŞ
  AFŞİN
  1
  246
  ANDIRIN
  1
  247
  ELBİSTAN
  2
  248
  GÖKSUN
  1
  249
  MERKEZ
  8
  250
  PAZARCIK
  1
  251
  MALATYA
  MERKEZ
  1
  252
  NİĞDE
  MERKEZ
  1
  253
  OSMANİYE
  DÜZİÇİ
  1
  254
  KADİRLİ
  1
  255
  KARS
  MERKEZ
  1
  256
  SUSUZ
  1
  257
  RİZE
  ÇAYELİ
  2
  258
  FINDIKLI
  1
  259
  KALKANDERE
  1
  260
  MERKEZ
  2
  261
  PAZAR
  1
  262
  ÇAMLIHEMŞİN
  1
  263
  TRABZON
  AKÇAABAT
  2
  264
  ARAKLI
  1
  265
  ARSİN
  1
  266
  MERKEZ
  2
  267
  ÇUKURÇAYIR (MERKEZ)
  1
  268
  TONYA
  1
  269
  KÜTAHYA
  GEDİZ
  1
  270
  MERKEZ
  2
  271
  SİMAV
  1
  272
  TAVŞANLI
  1
  273
  DUMLUPINAR
  1
  274
  YALOVA
  MERKEZ
  1
  275
  MANİSA
  AKHİSAR
  2
  276
  ALAŞEHİR
  1
  277
  DEMİRCİ
  1
  278
  KULA
  1
  279
  MERKEZ
  2
  280
  SALİHLİ
  1
  281
  SOMA
  2
  282
  TURGUTLU
  2
  283
  MUĞLA
  DATÇA
  1
  284
  FETHİYE
  1
  285
  KAVAKLIDERE
  1
  286
  MARMARİS
  1
  287
  MERKEZ
  1
  288
  MİLAS
  1
  289
  MARDİN
  DARGEÇİT
  1
  290
  MERKEZ
  1
  291
  NUSAYBİN
  1
  292
  YEŞİLLİ
  1
  293
  MUŞ
  HASKÖY
  1
  294
  MERKEZ
  2
  295
  SİİRT
  MERKEZ
  1
  296
  ŞANLIURFA
  BİRECİK
  1
  297
  CEYLANPINAR
  1
  298
  MERKEZ
  3
  299
  SİVEREK
  1
  300
  SURUÇ
  1
  301
  VİRANŞEHİR
  2
  302
  HARRAN
  1
  303
  ŞIRNAK
  BEYTÜŞŞEBAP
  1
  304
  SİLOPİ
  1
  305
  ULUDERE
  1
  306
  TUNCELİ
  MERKEZ
  1
  307
  ÇEMİŞGEZEK
  1
  308
  VAN
  EDREMİT
  1
  309
  ERCİŞ
  1
  310
  GEVAŞ
  1
  311
  GÜRPINAR
  1
  312
  MERKEZ
  2
  313
  SAKARYA
  Adapazarı
  5
  314
  AKYAZI
  2
  315
  Arifiye
  1
  316
  HENDEK
  2
  317
  PAMUKOVA
  2
  318
  SAPANCA
  2
  319
  Serdivan
  1
  320
  ZONGULDAK
  ALAPLI
  1
  321
  ÇAYCUMA
  1
  322
  EREĞLİ
  1
  323
  KİLİMLİ
  1
  324
  MERKEZ
  2
  325
  KARABÜK
  ESKİPAZAR
  1
  326
  MERKEZ
  1
  327
  SAFRANBOLU
  1
  328
  KIRIKKALE
  BALIŞEYH
  1
  329
  MERKEZ
  2
  330
  YOZGAT
  ÇANDIR
  1
  331
  ÇEKEREK
  1
  332
  MERKEZ
  2
  333
  AYDINCIK
  1
  334
  SARAYKENT
  1
  335
  KİLİS
  MERKEZ
  1
  336
  MERSİN
  ANAMUR
  1
  337
  ÇAMLIYAYLA
  1
  338
  ERDEMLİ
  2
  339
  Mezitli
  1
  340
  MUT
  1
  341
  TARSUS
  1
  342
  Toroslar
  1
  343
  YENİŞEHİR
  1
  344
  KARAMAN
  ERMENEK
  1
  345
  MERKEZ
  2
  346
  KAYSERİ
  DEVELİ
  2
  347
  FELAHİYE
  1
  348
  HACILAR
  1
  349
  KOCASİNAN
  4
  350
  MELİKGAZİ
  4
  351
  SARIOĞLAN
  1
  352
  TALAS
  1
  353
  YAHYALI
  1
  354
  KIRŞEHİR
  KAMAN
  1
  355
  MERKEZ
  1
  356
  KONYA
  AKŞEHİR
  2
  357
  BEYŞEHİR
  1
  358
  BOZKIR
  1
  359
  ÇUMRA
  1
  360
  GÜNEYSINIR
  1
  361
  HADİM
  1
  362
  KARATAY
  1
  363
  MERAM
  1
  364
  SELÇUKLU
  2
  365
  NEVŞEHİR
  MERKEZ
  1
  366
  KOCAELİ
  Çayırova
  3
  367
  Darıca
  3
  368
  DERİNCE
  3
  369
  GEBZE
  5
  370
  GÖLCÜK
  1
  371
  İzmit
  3
  372
  KANDIRA
  1
  373
  KÖRFEZ
  2
  374
  UŞAK
  BANAZ
  1
  375
  EŞME
  1
  376
  MERKEZ
  2
  377
  SİVASLI
  1

  TOPLAM 655

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
YASAL UYARI : Tahminder.com sitesinde yer alan yorum ve tahminler haber ve bilgi amaçlıdır. Üyelerin/yazarların yazdığı yorum, tahmin ve bilgiler Tahminder.com'un görüşünü yansıtmaz. Üyeler/yazarlar yazdıkları mesajların içeriği nedeniyle yasal mercilere karşı kendileri sorumludur. Tahminder.com'da yer alan reklam materyalleri Türkiye dışında ikamet eden Türkçe konuşan üyelere yönelik olarak hazırlanmıştır. 7258 sayılı yasa gereği bahis oynatmak suçtur. Tahminder.com hiçbir şekilde illegal bahis oynatmaz ve oynamaya aracılık etmez.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124